Jump to content

Sony Ericsson P910: Πληροφορίες και νέα


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 714
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα μπορουμε να το αλλαξουμε με το αγγλικο?

Επρεπε να εχει επιλογη Ελληνικα/Αγγλικα στο ιδιο πληκτρολογιο..

  • Nokia 7250
  • Sony Ericsson P900
  • Τωρα το Sony Ericsson P910i ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο της αντιπροσωπείας στην Ελλάδα είναι 801-11-810810

ή 210 8991919.

Μπορείς να πάρεις να ρωτήσεις οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με το κινητό.

Εμένα πάντως μου είπαν ότι τέλος του μηνός θα κυκλοφορήσει και με ελληνικό πληκτρολόγιο στη συσκευασία του μαζί με το αγγλικό.

p.a.l.m.o.s
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palmos1967 (18 Οκτ. 2004 , 16:54)

 

Το τηλέφωνο της αντιπροσωπείας στην Ελλάδα είναι 801-11-810810

ή 210 8991919.

Μπορείς να πάρεις να ρωτήσεις οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με το κινητό.

Εμένα πάντως μου είπαν ότι τέλος του μηνός θα κυκλοφορήσει και με ελληνικό πληκτρολόγιο στη συσκευασία του μαζί με το αγγλικό.

 

 

Αυτά είναι!!! Μπράβο στη SE που θα τα συμπεριλάβει και τα δύο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ΤΙΜ εχει τπ *ΝΟΤ# μπροστα απο το sms για αναφορα παραδοσης
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fANiS_K (18 Οκτ. 2004 , 14:52)

 

Γιαννη δεν ξαναγυρνω στη NOKIA με τιποτα!

 

και καλα θα κανεις ;)εγω παντα νοκια ειχα και εχω μαζι με το 800 μου και το 6600,εδω και 6 μηνες μου την εχει σπασει οτι καθε μηνα βγαινει και λεει οτι ερχεται νεο μοντελο και αναθεμα εαν ειναι νεο επειδη αλλαξε ενα κουμπι :wacko: δεν λεω ειναι λιγο πιο ευχρηστα απο τα 800-900-910 αλλα μεχρι εκει,ειχα παρει ενα 7610 και ειχε 2 καμενα πιξελ,δεν πειραζει λεω θα παω και θα μου δωσουν αλλη οθονη η κινητο,και τι μου λενε;πανω απο τα 3 ειναι προβλημα :wacko: εκει ειπα τελος πια,το εδωσα 100Ε πιο λιγο και ησυχασα,σημερα ρωτησα στο 801-11-810810 αν εχει καμενο πιξελ το 910 που θα παρω τι κανουμε;και μου απαντανε ευγενεστατα οτι μεσα σε 7 μερες οτι και να εχει θα μου δωσει αλλο το μαγαζι,αυτη ειναι η συμφωνια που εχουμε!!!!ακουτε κυριοι της Α.C;συγνωμη απο ολους σας για το off-topic αλλα τα θυμηθηκα παλι και μου την εδωσε!!!!αντε να χαθουνε! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christou (18 Οκτ. 2004 , 12:11)

 

an kseri kanis ti prepi na patao gia na eho anafora sta sms tha me boithisi poli.(to koufo ine oti sto menou ton mms ehi epilogi gia epibebeosi eno sto menou ton sms ohi)

to diktio mou ine cosmote

eyharisto etsi ke allios

 

 

Βαλε στην αρχη του μηνυματος *0# για να εχεις επαληθευση στο δικτυο της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μιλάμε δεν παίζονται!!! τι να λένε ρε συ αφού το κινητό είναι ίδιο που ζεις :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. :)

Καλορίζικο σε όσους πήραν το P910i.

Θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιο Photo Editor (σπασμένο).

Επίσης μέσα στα sms δεν μπορείς να φτιάξεις φακέλους. :(

Μήπως υπάρχει κάποιο prog για οργάνωση των sms - mms?

Σας ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (19 Οκτ. 2004 , 01:58)

 

παιδια οι φωτο και το βιντεο που τραβαει το κινητο τι λενε?

 

Βρε διαβάστε και λίγο πιο πίσω. ;)

 

Οι φωτογραφίες που τραβάει είναι λίγο καλύτερες από αυτές του Ρ900 γιατί το Ρ910 χρησιμοποιεί την κάμερα του Κ700.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Kαλό θα ειναι οσοι αποφασισαν να το παρουν να περιμένουν την ελληνικη εκδοση πληκτρολογιου σε κανενα μήνα..ευτυχώς τουλαχιστον τα pxxx αναβαθμίζουν το λογισμικο τους online...γιατι το πλαισιο φέρνει τα πρώτα κομματια που συνηθως εχουν και τα περισσοτερα bug..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sealover (19 Οκτ. 2004 , 14:52)

 

γιατι το πλαισιο φέρνει τα πρώτα κομματια που συνηθως εχουν και τα περισσοτερα bug..

 

 

τα bugs δεν διορθώνονται με την αναβάθμιση από το site της SE ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (18 Οκτ. 2004 , 20:53)

 

και καλα θα κανεις ;)εγω παντα νοκια ειχα και εχω μαζι με το 800 μου και το 6600,εδω και 6 μηνες μου την εχει σπασει οτι καθε μηνα βγαινει και λεει οτι ερχεται νεο μοντελο και αναθεμα εαν ειναι νεο επειδη αλλαξε ενα κουμπι :wacko: δεν λεω ειναι λιγο πιο ευχρηστα απο τα 800-900-910 αλλα μεχρι εκει,ειχα παρει ενα 7610 και ειχε 2 καμενα πιξελ,δεν πειραζει λεω θα παω και θα μου δωσουν αλλη οθονη η κινητο,και τι μου λενε;πανω απο τα 3 ειναι προβλημα :wacko: εκει ειπα τελος πια,το εδωσα 100Ε πιο λιγο και ησυχασα,σημερα ρωτησα στο 801-11-810810 αν εχει καμενο πιξελ το 910 που θα παρω τι κανουμε;και μου απαντανε ευγενεστατα οτι μεσα σε 7 μερες οτι και να εχει θα μου δωσει αλλο το μαγαζι,αυτη ειναι η συμφωνια που εχουμε!!!!ακουτε κυριοι της Α.C;συγνωμη απο ολους σας για το off-topic αλλα τα θυμηθηκα παλι και μου την εδωσε!!!!αντε να χαθουνε! :mad:

 

χμ συζηταμε για θεμα σερβις?καμια σχεση η sonyericsson με την nokia η sonyericsson ειναι μακραν καλυτερη σε ολους τους τομεις η nokia αντιθετως ειναι για τα μπαζα στο θεμα του service,οσο για το θεμα μοντελων απο τη μια καλα το κανει εχει παρουσιασει μια γκαμα κινητων για ολα τα γουστα το μελλον παντως πιστευω οτι το χει στα χερια της η sonyericsson και της αξιζεςι εχει παρουσιασει πολλες αξιολογες προτασεις και μπραβο της την ακολουθω ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως να σρχίσουμε σιγά-σιγά,

να σχολιάζουμε και τα προβλήματα

που αντιμετωπίζουμε σε κάποιο forum,

ή να πάμε στο forum για το P900;

 

Π.Χ. Πως μπορώ να απεγκαταστήσω τις

εφαρμογές Quicksheet και Quickword,

ώστε να εγκαταστήσω μια νεότερη έκδοση τους;

 

Τι γίνεται με τον συγχρονισμό με το ημερολόγιο

του Outlook;

 

Ρυθμίσεις ΤΙΜ για Opera μήπως τις ξέρει κάποιος;

 

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,άλλη μια άσχετη ερώτηση:επειδή το 910 είναι λίγο πιο φαρδύ από το 900,τα screen protectors του 900 ταιριάζουν στο 910 η όχι?κι αν ναι,μπορεί κάποιος να μου πει τη γνώμη του γι αυτά:

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=109665&sbdel=emptybasket

 

 

Αν υπάρχει κάποιος που τα έχει χρησιμοποιήσει,ας μου πει εντυπώσεις (πόσο "κόβει" την καθαρότητα της οθόνης κλπ..)

Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manolis_m80 (19 Οκτ. 2004 , 20:10)

 

Παιδιά,άλλη μια άσχετη ερώτηση:επειδή το 910 είναι λίγο πιο φαρδύ από το 900,τα screen protectors του 900 ταιριάζουν στο 910 η όχι?κι αν ναι,μπορεί κάποιος να μου πει τη γνώμη του γι αυτά:

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=109665&sbdel=emptybasket

 

 

Αν υπάρχει κάποιος που τα έχει χρησιμοποιήσει,ας μου πει εντυπώσεις (πόσο "κόβει" την καθαρότητα της οθόνης κλπ..)

Ευχαριστώ πολύ...

 

Η οθόνη των Ρ900/Ρ910 είναι ακριβώς η ίδια σε μέγεθος.

Δεν πρόκειται να έχεις κάποιο πρόβλημα με τα screen protectors.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σκέφτομαι ότι τα 700 € του 910 είναι πολλά , και μάλλον με βλέπω για τα 500+ του 900, θα θελα να ρωτήσω :

 

άλλες διαφορές στα δύο κινητά εκτός από την ανάλυση της οθόνης, τη μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη και την εξωτερική μέχρι 1 gb, υπάρχουν?? ( π.χ. στο μενού, στον τηλ. κατάλογο, στο λειτουργικό ..) :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος [eXp]Undertaker (20 Οκτ. 2004 , 13:44)

 

Ποτε? :worry:

 

 

 

Μέχρι το τέλος του μήνα, θα έχει κυκλοφορίσει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...