Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι πράγματι και εγώ δεν θα τα έδινα τόσα!

όχι ότι δεν τα αξίζει αλλά έχει υπάρξει πολύ φθηνότερο και σίγουρα θα ξανά υπάρξει

οπότε καλύτερα να περιμένεις λίγο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ πολύ.Διαφορά στην τιμή δεν παίζει αν είναι το άσπρο η το μαύρο;
Link to comment
Share on other sites

οποιο χρωμα σ αρεσει!!!ιδια τιμη ειναι τα χρωματα!!Εγω το εχω white frost
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Επειδή και γώ θέλω να το πάρω λέτε να περιμένω μπας και πέσει λίγο η τιμή του η να δώσω 350(τόσο λέει στο Skroutz)για να το πάρω άμεσα;Θέλω το μαύρο όμως.:):)

 

Πανακριβο ειναι τωρα...με 350+εξοδα αποστολης αν εισαι εκτος Αθηνων ( αλλα και εντος να εισαι θες βενζινη ) παιρνεις κατι πιο δυνατο και με μεγαλυτερη οθονη...περιμενε σε λιγο θα πεσει στα 250-270 γιατι βγαινει και το 6 :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Νέο μέλος στην παρέα κι εγώ καθώς χθες παρέλαβα το S4 Black Edition.

 

Καλοδούλευτο φίλε μου.

Βγάλε και το screen protector για να χαρεις στο μέγιστο την οθόνη.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Νέο μέλος στην παρέα κι εγώ καθώς χθες παρέλαβα το S4 Black Edition.

 

Καλημέρα

Από που το παρέλαβες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και χρονια πολλα!

Ειμαι κατοχος αυτου του κινητου 1 εβδομαδα

Θελω να ρωτησω εαν παιζει σε 4G γιατι 3G βλεπω σπανια και συνεχεια βλεπω H+ το κινητο ομως σερβμνεται στι θεμα internet . Θελει καποιο σεταρισμα;

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και χρονια πολλα!

Ειμαι κατοχος αυτου του κινητου 1 εβδομαδα

Θελω να ρωτησω εαν παιζει σε 4G γιατι 3G βλεπω σπανια και συνεχεια βλεπω H+ το κινητο ομως σερβμνεται στι θεμα internet . Θελει καποιο σεταρισμα;

 

ΧΡονια πολλα φιλε ! Δεν καταλαβα τι εγραψες...σερνεται στο Η+ η γενικα σερνεται στο internet ; Ακομα και στο wifi ;

Εμενα αργει να ανοιξει σελιδες για να πω την αληθεια ειτε wifi ειτε H+ ( δεν εχω 4G-Wind Rulezz) .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Με το wifiδεν εχω κανενα θεμα παει σφαιρα θεμα εχω με το H+ σερνετε σε σχεση με το iphone 4s που ειχα το black edition ειναι πολυ αργο. 4G γιατι δεν εμφανιζει ποτε; ή το H+ ειναι το 4G;

Θελει καποιο σεταρισμα;

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Με το wifiδεν εχω κανενα θεμα παει σφαιρα θεμα εχω με το H+ σερνετε σε σχεση με το iphone 4s που ειχα το black edition ειναι πολυ αργο. 4G γιατι δεν εμφανιζει ποτε; ή το H+ ειναι το 4G;

Θελει καποιο σεταρισμα;

 

και εμενα σερνεται δεν ξερω τι προβλημα ειναι αυτο....οσο για το 4G ας απαντησει καποιος που εχει .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ας μας δωσει καποιος τα φωτα του γιατι εχω αρχησει και ξενερωνω χωρια που η μπαταρια περιμενα να κραταει περισσοτερο.

Προσωπικα μου κραταει 1 ημερα βαρια

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Ας μας δωσει καποιος τα φωτα του γιατι εχω αρχησει και ξενερωνω χωρια που η μπαταρια περιμενα να κραταει περισσοτερο.

Προσωπικα μου κραταει 1 ημερα βαρια

 

1 ημερα ; μια χαρα εισαι φιλε μου!!! Εγω στο 10 ωρο ειμαι :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εαν ειμαι συνεχεια στο νετ τοσο μου κραταει και εμενα

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Για να έχεις 4G πρέπει να κάνεις αίτηση στον πάροχο. Εγώ έχω κανονικά 4G, βγάζει και σηματάκι 4G όπως Η+,Η και Ε. Σε ταχύτητα πάει κανονικά όπως και με άλλα κινητά που έχω είτε 4G είτε Η+, βέβαια πιο γρήγορα πάει με 4G. Η σύνδεση μου είναι cosmote.
Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Με το wifiδεν εχω κανενα θεμα παει σφαιρα θεμα εχω με το H+ σερνετε σε σχεση με το iphone 4s που ειχα το black edition ειναι πολυ αργο. 4G γιατι δεν εμφανιζει ποτε; ή το H+ ειναι το 4G;

Θελει καποιο σεταρισμα;

 

 

Οπως ειπε κ ενας φιλος πιο πανω χρεαζεται να στειλεις αιτημα για ενεργοποιηση του 4g. Εγω για Vodafone εστειλα sms. Για δες το. Παντως δεν ειναι θεμα συσκευης το θεμα σου, εκτος κ αν ειναι προβληματικο. Μπορει να μην ειχες καλο σημα εκεινη την στιγμη. Δεν μπορεις να το συγκρινεις εκτος κ αν εχεις κ τις 2 συσκευες διπλα διπλα.

Παντως τo 4s ειναι πολυ κατωτερο σε θεμα ταχυτητας δεδομενων.Ψαξου...

Επισης σε θεμα μπαταριας, ολα τα κινητα την ρουφανε νερακι στο 4G ειδικα οταν το σημα ειναι οριακο.

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Με το wifiδεν εχω κανενα θεμα παει σφαιρα θεμα εχω με το H+ σερνετε σε σχεση με το iphone 4s που ειχα το black edition ειναι πολυ αργο. 4G γιατι δεν εμφανιζει ποτε; ή το H+ ειναι το 4G;

Θελει καποιο σεταρισμα;

 

Εγώ είχα ενεργοποιησει το 4g με μήνυμα αλλά και εμένα h+ μου έβγαζε. Η λύση ηταν αλλαγή της microsim γιατί ήταν λίγο παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι τρελο ! Παραγγειλα δευτερη μπαταρια απο σκρουτζ και μου ηρθε ( πρωτη φορα στα 10 χρονια )

Made In Japan !! Απιστευτα πραγματα! Εχει παρει και αλλος made in japan ;

Από πιο μαγαζί την.πήρες φίλε αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Από πιο μαγαζί την.πήρες φίλε αν επιτρέπεται?

 

απο εδω φιλε μου

 

http://www.mobilehellas.com/mpataries/mpataria-samsung-eb-b600be-2600mah-original-bulk.html

 

 

και εδω ολα τα μαγαζια που την εχουν αν σε βολεψει κατι αλλο

 

https://www.skroutz.gr/s/4335277/Samsung-EB-B600BE.html

 

 

ΠΑντως σε επειδοσεις δεν εχει καλυτερες απο την μαμα να ξερεις.

Edited by Modeling
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά

Ψήνομαι μήπως πάρω στις γιορτές S4 (βασικά ήμουνα να το πάρω ακόμα πιο γρήγορα αλλά πέρασα CyanogenMod 11 με ΚΚ4.4 και έχω ηρεμήσει λίγο γιατί ο παππούλης ο Galaxy S περνάει τώρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω:

- Τα μαγαζιά που έχουν φτηνά το S4 είναι αξιόπιστα; Πχ αν το παραγγείλω από Easy Buy World είμαι οκ;

- Μιας και έχει ωριμάσει πλέον το S4 είδα ότι κυκλοφόρησε το I9506, θα έρθει επίσημα Ελλάδα όμως; (Ως γνωστόν με το μαμά I9500 το φάγαμε και λάβαμε το I9505 το μακρύτερο)

Ευχαριστώ

 

εχω παραγγειλει απο το συγκεκριμενο σιτε πριν καποιοα χρονια το sony x10 και μου ειχε χαλασει,δεν ανοιγε κα8ολου,το εστειλα κατω και μου ειπαν δεν γινεται.μακρια απο τετοια site!!!μονο απο γνωστους!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...