Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χμμμ δεν ξερω εγω απο την καμερα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος

 

Πολύ καθαρή φώτο. Με ποια εφαρμογή είναι τραβηγμένη? Με τη μαμά κάμερα?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε παιδια δεν θελω να το παιξω εξυπνος αλλα εμενα με την μαμισια καμερα βγαζει πολυ ποιο καθαρες..και πεντακαθαρα βιντεο γιατι και αυτο σχολιαστικε λιγο καιρο πριν!! Edited by tolis77
Link to comment
Share on other sites

με τη μαμα της cm11

 

Να είσαι καλά. Έβαλα paranoid αλλά δεν τη δοκίμασα καθόλου (λογικά την ίδια έχει) γιατί είχα τη snap camera. Θα τη δω αύριο.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

αν εχει το θεο του ρε παιδια. Τοσους μηνες κομπλε και μολις τωρα μου παρουσιασε το θεμα με τον ηχο στις κλησεις. να παω σε paranoid? η μπαταρια πως ειναι σε σχεση με την 4.1.2???
Link to comment
Share on other sites

αν εχει το θεο του ρε παιδια. Τοσους μηνες κομπλε και μολις τωρα μου παρουσιασε το θεμα με τον ηχο στις κλησεις. να παω σε paranoid? η μπαταρια πως ειναι σε σχεση με την 4.1.2???

 

Έχει απίστευτη μπαταρία. Εγώ με αυτή έχω μείνει. Μόνο το ραδιόφωνο λείπει.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

αυριο το πρωι πρωι θα τη φλασαρω.Μπορει κανεις να μου δωσει το λινκ γιατι πραγματικα παιδια εχω απογοητευτει και δεν εχω αλλο κουραγιο. τουλαχιστον την φτασαν σε stable εκδοση;το ξυπνητηρι βαραει;γιατι αν δε χτυπησει στις 05:10 το πρωι θα χασω τη δουλεια μου οπως το αλλο το παιδι!! !

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η τελευταια ειναι η 20140606 Beta1;;;

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/71jcidy9jyab0h2/pa_d605-4.6-BETA1-20140906.zip?dl=0

Δεν λειτουργεί το λινκ στο XDA. Κατέβασε την από το δικό μου.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Φίλη..... Ναι μου έκανε και εμένα μαύρη οθονη, για να είμαι ειλικρινής ούτε και ξέρω πως τελικά το άνοιξα. Διάβασα και λίγο πριν που τα συζητάμε.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

το κανει δλδ μια μονο φορα;η σε καθε επανεκκινηση;

Το κανει μονο οταν την φλασαρει για πρωτη φορα....αν δεις και στο κανει δοκιμασε διαφορα wipe.....να τα κανεις ολα wipe δοκιμασε διαφορα γιατι ουτε εγω ειχα καταλαβει πως την ειχα βαλει

Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα εκτος απο ραδιο και υπερυθρες ολα καλα;Νομιζω ομωςοτι πεθανε το φορουμ paranoid..

Και κατι τελευταιο κΙ παω για υπνο. Αν με πιασει πανικος πως θα μπορω καθε φορα με μαυρισμενη οθονη να μπαινω recovery για τα wipe???γιατι αν δεν κανω λαθος θελει κατι να κανεις πολυ γρηγορα νομιζω..

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα εκτος απο ραδιο και υπερυθρες ολα καλα;Νομιζω ομωςοτι πεθανε το φορουμ paranoid..

Και κατι τελευταιο κΙ παω για υπνο. Αν με πιασει πανικος πως θα μπορω καθε φορα με μαυρισμενη οθονη να μπαινω recovery για τα wipe???γιατι αν δεν κανω λαθος θελει κατι να κανεις πολυ γρηγορα νομιζω..

Σε εμενα ολα καλα ηταννν......το φορουμ πεθανε λιγο χαχαχα

Θελει οντως γρηγορα...να μετρας απο την ωρα που βλεπεις το lg στα 7 με 8 δευτερολεπτα τοτε γινοταν σε μενα...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και μα μη μετρήσεις αν βγάλεις τη μπαταρία, τη ξανά βάλεις και πατήσεις on & volume up κανείς wipe data και σε βγάζει στο recovery.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε διλλημα. Θα ησυχασω δηλαδη;καμερα κλπ ολα κομπλε;γιατι σκεφτομουν για νεξους 4...

Επισης με το partition τι παιζει;θα σβηστουν τα παντα;Αν κανω backup με recovery να το περασω στην external micro sd???

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε διλλημα. Θα ησυχασω δηλαδη;καμερα κλπ ολα κομπλε;γιατι σκεφτομουν για νεξους 4...

Επισης με το partition τι παιζει;θα σβηστουν τα παντα;Αν κανω backup με recovery να το περασω στην external micro sd???

Ότι είχα στην external δεν σβήστηκε. Τώρα για το αν θα μπεις στον κόλπο ή θα πάρεις άλλο κινητό μόνο εσύ ξέρεις.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ενταξει ολα καλα την εβαλα! με τα gapps τι κανω;που τα βρισκω;;;

μεσα απο το ΟΤΑ δε γινεται...

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα όλα τα πακέτα. Τελικά τώρα μου γράφει essential pack αλλά την ώρα που τις έβαζα μου έγραφε ότι υπάρχει πρόβλημα και δεν γίνεται η εγκατάσταση. Πιο κουκουρούκου rom στο θέμα εγκατάστασης δεν έχω ξαναβάλει.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...