Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑλημερα να ξερετε οτι ο Varcain εβγαλε καινουργιο recovery cwm για την καινουργια ρομ που θα βγαλει καντε update http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2652201 το update για να πετυχει καντε με τον δευτερο τροπο και αντιγραψτε την διαδικασια σε notepad και καντε copy paste μια-μια σειρα για να σας δουλεψει μεσα στο emulator του κινητου

 

Εγώ απλά έκανα flash το αρχείο και μου δείχνει 6.0.5.1.

Να δούμε πότε θα τη δώσει. Βαρέθηκα να κοιτάζω από προχθές το βράδυ

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις καμια εφαρμογη e-mail που να εμφανιζει τα e-mail οπως τα sms?σαν διαλογους δηλαδη και οχι μπαχαλο?? ?εχω φαει τον τοπο δεν μπορω να βρω τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις καμια εφαρμογη e-mail που να εμφανιζει τα e-mail οπως τα sms?σαν διαλογους δηλαδη και οχι μπαχαλο?? ?εχω φαει τον τοπο δεν μπορω να βρω τιποτα!

 

To blue mail. Ακριβώς σαν τα μηνύματα. Παρότι έχω πληρωμένο το aqua mail χρησιμοποιω αυτό.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα και παρ οτι εχει τσεκαρισμενο το enable conversations παλκ χυμα ειναι!! !!!

 

Συγνώμη, από τον ίδιο αποστολέα και στα δείχνει χύμα? Εμένα δείχνει δικό μου, δικό του, δικό μου κλπ

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

εννοω στα εισερχομενα εξ αρχης να ειναι μονο οσοι στειλαν emai (διαφορετικοι) και πατωντας πανω στον αποστολεα να ανοιγουν τα email που εχεις στειλει με αυτον μονο.
Link to comment
Share on other sites

εννοω στα εισερχομενα εξ αρχης να ειναι μονο οσοι στειλαν emai (διαφορετικοι) και πατωντας πανω στον αποστολεα να ανοιγουν τα email που εχεις στειλει με αυτον μονο.

Αυτό λέω. Εμένα δείχνει το τελευταίο εισερχόμενο του τάδε και όταν πατήσω πάνω ανοίγουν τα υπόλοιπα δικά μου και δικά του.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

;;;εμενα τπτ ενα καθε φορα!! !

 

Μήπως στο κάνει στα καινούρια που θα έρθουν? Κοίταξα τα παλιά μου και τα βγάζει χύμα.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

βλεπω κατι παει να γινει.. Με εναν που μιλησαμε, τα καινουρια μνματα πλεον ειναι διαλογος οκ. οχι τα παλια. Τωρα μενει να δω αν πχ απο δω και περα στειλει καποιος πολλα μνματα αν παλι εξακολουθουν να ειναι συμαζεμμενα. παντως ξεπερασε και το mymail που ειχα πολυ καλη εφαρμογη!! !!!
Link to comment
Share on other sites

βλεπω κατι παει να γινει.. Με εναν που μιλησαμε, τα καινουρια μνματα πλεον ειναι διαλογος οκ. οχι τα παλια. Τωρα μενει να δω αν πχ απο δω και περα στειλει καποιος πολλα μνματα αν παλι εξακολουθουν να ειναι συμαζεμμενα. παντως ξεπερασε και το mymail που ειχα πολυ καλη εφαρμογη!! !!!

 

Αυτό δεν σου είπα? Τα καινούρια θα είναι τακτοποιημένα!!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω.... Βαρέθηκα....

Μαλλν εχει αρκετα bugs.....γιατι θυμαμαι μολις ελεγε θα βγαλει κατι στην cm11 μεσα σε 2 μερες το πολυ το ειχε κανει

Link to comment
Share on other sites

ειδα τον varcain που ελεγε οτι πρεπει να εγαταστησουμε recovery cwm 6.0.5.1 για ομαλη λειτουργια της cm12 οταν την βγαλει..τωρα λεει οτι θα πρεπει να εγγαταστησουμε και TWRP v2.6.3.0 το εγκατεστησα και δεν καταλαβενω και τοσο το μενου.φοβαμαι μην κανω καμια μ---κια!τι να κανω?ξερει κατι κανεις?
Link to comment
Share on other sites

ειδα τον varcain που ελεγε οτι πρεπει να εγαταστησουμε recovery cwm 6.0.5.1 για ομαλη λειτουργια της cm12 οταν την βγαλει..τωρα λεει οτι θα πρεπει να εγγαταστησουμε και TWRP v2.6.3.0 το εγκατεστησα και δεν καταλαβενω και τοσο το μενου.φοβαμαι μην κανω καμια μ---κια!τι να κανω?ξερει κατι κανεις?

 

Που το λέει για την TWRP? Δεν το βλέπω κάπου....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

εδω.τι ακριβως εννοει?μηπως κανω εγω λαθος?και τωρα το εγκατεστησα και δεν μπωρω να το καταλαβω...πως λειτουργει

http://forum.xda-developers.com/search.php?searchid=338480475

Link to comment
Share on other sites

Ας πει και κάποιος άλλος αλλά δεν νομίζω να εννοεί να βάλεις τη TWRP.....

 

Λεει να βαλετε το cwm 6.0.5.1. Το twrp δεν ειναι σιγουρος αν λειτουργει γιατι χρειαζεται να εχει ενσωματωμενο το loki για να δουλεψει στην περιπτωση του L9ii

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει το κινητό ο αδερφός μου και μερικές φορές ξυπνάει το πρωί και το κινητό έχει κλείσει. Η καμία φορά παθαινει το ίδιο όταν έχει ώρα να το χρησιμοποιήσει. Δεν έιναι θέμα μπαταρίας γιατί μόλις το ανοίγει έχει μπαταριά! Τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...