Jump to content

Kινεζικα κινητα / tablet και service


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις ποσο κανει να στειλω κινητο στην κινα?Η επισκευη περιπου?(για χαλασμενο digitizer)

Και αν και απιθανο μηπως υπαρχει μαγαζι στην αθηνα που να φτιαχνει κινεζικα?

 

Δοκίμασε και κανένα πακιστανομαγαζο στο κέντρο. Για Κίνα κάνα 25μερες υπολόγισε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 106
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tις προαλλες παρελαβα ενα λενοβο s650 απο minideal.Εχει προβλημα στο ηχειο της ανοικτης ακροασης δεν ακουγεται καθολου..Δοκιμασα ολες τις πιθανες ρυθμισεις και hard reset αλλα ματαια μουγγαμαρα.Ειμαι σε επικοινωνια μαζι τους και παραλληλα ενημερωνω paypal .Για οποιοδηποτε νεοτερο θα σας πω.:)

Moυ ζητησαν να τους στειλω βιντεο και ειπαν πως ειχαν ελεγξει τη συσκευη πριν τη στειλουν.:lol:στη μπαταρια ειχε αυτοκολλητο πως την ελεγξαν με δικια τους μπαταρια?:OΤους ειπα πως αν την ειχαν ελεγξει δε θα στελναμε τωρα μυνηματα.

Link to comment
Share on other sites

ειχα αγορασει ενα κινητο το cola 2 τις dakele μετα απο 4 μηνες χρήσει σταμάτησε να δουλεύει μίλησα με minideal βεβαια ειχε μια ταλαιπωρια μεχρι να μου δωσουνε διεύθυνση.. αλλα οκ μετα απο 2 μηνες ναι έγινε το repair και ολα δουλεύουνε ρολόι.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Moυ ζητησαν να τους στειλω βιντεο και ειπαν πως ειχαν ελεγξει τη συσκευη πριν τη στειλουν.:lol:στη μπαταρια ειχε αυτοκολλητο πως την ελεγξαν με δικια τους μπαταρια?:OΤους ειπα πως αν την ειχαν ελεγξει δε θα στελναμε τωρα μυνηματα.

 

Tελικα το πηρε ο κουμπαρος μου που ηρθε για Πασχα και τους το πηγε χτες(μενει shenjen) .Του εδωσαν κατευθειαν καινουριο χωρις καν να το κοιταξουν το παλιο πολυ εξυπηρετικοι απ οτι ειπε.Τωρα υπομονη μεχρι τον Ιουνιο που θα ρθει.:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά,εχθές μου έπεσε κάτω ένα MLAIS MX59 που είχα αγοράσει από PandaWill.Aπό εκείνη τη στιγμή,ενώ δεν φαίνεται να υπάρχει το παραμικρό χτύπημα στο τηλέφωνο ή στην οθόνη,δεν λειτουργεί το touch στην οθόνη,κάνοντας το τηλέφωνο ουσιαστικά άχρηστο.

Για να αποφύγω καθυστερήσεις στο πηγαινέλα στην Κίνα,ξέρετε κάποιον που να μπορεί να το επισκευάσει Αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ FOCALPRICE.COM ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ jiay4s και την τριτη μερα χαλασε.αφου αλληλογραφουμε κοντα 2 μηνες και να τους λεω οτι το κινητο εχει προβλημα εξ αρχης,αρνουνται να μου το αντικαταστησουν.απατεωνες τζαμπα τα 120ευρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,εχθές μου έπεσε κάτω ένα MLAIS MX59 που είχα αγοράσει από PandaWill.Aπό εκείνη τη στιγμή,ενώ δεν φαίνεται να υπάρχει το παραμικρό χτύπημα στο τηλέφωνο ή στην οθόνη,δεν λειτουργεί το touch στην οθόνη,κάνοντας το τηλέφωνο ουσιαστικά άχρηστο.

Για να αποφύγω καθυστερήσεις στο πηγαινέλα στην Κίνα,ξέρετε κάποιον που να μπορεί να το επισκευάσει Αθήνα?

 

καλημερα! ρωτα http://www.ebw.gr αλλα δεν φερνουν ανταλλακτικα απο κινεζικες μαρκες, θα πρεπει να τους βρεις το ανταλλακτικο. Λογικα πρεπει να θελει digitizer αμα δεν ειναι κατι αλλο.

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ FOCALPRICE.COM ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ jiay4s και την τριτη μερα χαλασε.αφου αλληλογραφουμε κοντα 2 μηνες και να τους λεω οτι το κινητο εχει προβλημα εξ αρχης,αρνουνται να μου το αντικαταστησουν.απατεωνες τζαμπα τα 120ευρω

 

τι ακριβως κανει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...