Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια τα παμπλικ πρεπει να εχουν spigen θήκες και για το note 3 διοτι εγω ειχα παρει την slim armor για το iphone 5 .φερνει δηλαδη spigen.την ειχα παρει απο το κατάστημα Χανίων .
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά θέλω τη συμβουλή σας. Μόλις σήμερα μου ήρθε το tempered glass. Η αλήθεια είναι όμως ότι έχω γλυκαθεί με την απαλότητα της οθόνης και το μεταξένιο άγγιγμα της (gorilla glass 3). Εσεις προστατεύετε με κάτι την οθόνη; Αν όχι το έχετε μετανιώσει από κάποια άτυχη στιγμή; Έχει αποκτήσει η οθόνη σας χαραγματάκια στο μέγεθος τρίχας; (στο desire hd έχω τέτοια σημάδια που έχει Gorilla Glass 1). Τι με συμβουλεύετε;

 

 

Εγώ με tempered glass από eBay, δεν έχω καταλάβει διαφορά από το γυμνό. Γλιστράει τέλεια και αν και η δική μου είναι παχιά (0.4) τη συνήθισα στο τάκα-τάκα και είναι σαν να μην υπάρχει!

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη spigen neo hybrid για το note και δεν εχω καρτα για να παραγγελω απο e bay και amazon και επειδη δε τα παω καλα με παραγγελιες απο το εξωτερικο παρα μονο με αντικαταβολη απο το εσωτερικο δε ξερω τι να κανω.μπορει να με βοηθησει κανεις;:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη spigen neo hybrid για το note και δεν εχω καρτα για να παραγγελω απο e bay και amazon και επειδη δε τα παω καλα με παραγγελιες απο το εξωτερικο παρα μονο με αντικαταβολη απο το εσωτερικο δε ξερω τι να κανω.μπορει να με βοηθησει κανεις;:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Σε τι περιοχή είσαι?

Link to comment
Share on other sites

απο Κρητη ειμαι.Χανια..:(

 

Οκ ο μόνος τρόπος να σε βοηθήσω είναι να με εμπιστευτείς να μου καταθέσεις τα χρήματα να στην παραγγείλω και να στην βάλω στο καράβι να πας να την πάρεις από εκεί.

Αλλά το θέμα είναι με εμπιστεύεσαι?

Πάντως αλήθεια δεν καίγομαι καθόλου για 30 ευρώ χαχα

Link to comment
Share on other sites

Οκ ο μόνος τρόπος να σε βοηθήσω είναι να με εμπιστευτείς να μου καταθέσεις τα χρήματα να στην παραγγείλω και να στην βάλω στο καράβι να πας να την πάρεις από εκεί.

Αλλά το θέμα είναι με εμπιστεύεσαι?

Πάντως αλήθεια δεν καίγομαι καθόλου για 30 ευρώ χαχα

 

 

φιλαρακι σε εμπιστευομαι και να εισαι καλα που εισαι διατεθημενος να φας τετοια ταλαιπωρια για εμενα/αλλα να σε ρωτησω κατι;δε γινεται οταν τη στειλουν απ εξω να βαλεις επιλογη να τη στειλουν στο ταχυδρομιο στα χανια;για να μη τρως ταλαιπωρια με το καραβι κλπ.ειναι αλλο ενα φιλαρακι εδω ο οποιος την εχει σε χρυσο στο χρωμα που τη θελω και μου τη πουλαει 25 ευρω και ψαχνει να βρει μεταφορικη να μ τη στειλει αν ειναι γτ τα μεταφορικα μου ειπε ειναι γυρω στα 7 ευρω.

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πάει ακριβώς 32 ευρώ άσσο την πείρα και εγώ. Αν είναι καινούρια και δεν έχει τίποτα καλό θα ήταν να σου κόψει και κάτι Δλδ κάνα 25αρι μαζί με τα μεταφορικά και θα την έχεις και πιο γρήγορα.

Σε τι περιοχή είναι δεν μπορεί να στην πάει στο καράβι;

Και αυτό που λες γίνετε να βάλω δική σου διεύθυνση όλα γίνονται αν θες. Αρκεί να θες να βοηθήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πάει ακριβώς 32 ευρώ άσσο την πείρα και εγώ. Αν είναι καινούρια και δεν έχει τίποτα καλό θα ήταν να σου κόψει και κάτι Δλδ κάνα 25αρι μαζί με τα μεταφορικά και θα την έχεις και πιο γρήγορα.

Σε τι περιοχή είναι δεν μπορεί να στην πάει στο καράβι;

Και αυτό που λες γίνετε να βάλω δική σου διεύθυνση όλα γίνονται αν θες. Αρκεί να θες να βοηθήσεις.

 

σ στελνω π.μ

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε γιαυτό εδώ ενδιαφέρων χρήσιμο αλλά ο μαγνήτης θα υπάρχει πρόβλημα;;

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy-note/galaxy-note-3/galaxy-note-3-magnetic-clip-for-original-flip-cover.html

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε γιαυτό εδώ ενδιαφέρων χρήσιμο αλλά ο μαγνήτης θα υπάρχει πρόβλημα;;

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy-note/galaxy-note-3/galaxy-note-3-magnetic-clip-for-original-flip-cover.html

 

Tι ακριβως κανει αυτο το μαγνητακι δηλαδη? Κραταει την sview καλυτερα κλεισμενη?:p

Link to comment
Share on other sites

Tι ακριβως κανει αυτο το μαγνητακι δηλαδη? Κραταει την sview καλυτερα κλεισμενη?:p

 

 

 

το μονο που με φοβιζει ειναι μη κανει ζημια στη μπαταρια ο μαγνητης.αλλιως θα το επαιρνα με 1000

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω… Εμενα μου φαινεται too much.

Εχω το note3 3 μερες τωρα και απο σημερα με sview cover. Δεν παρατηρησα προβλημα που υποθετικα θα ελυνε αυτο το μαγνητακι.

Ισως μελλοντικα να μου φανει καλη ιδεα μιας και ακομα δεν εχω δουλεψει το cover αρκετα. Αλλα δεν νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω… Εμενα μου φαινεται too much.

Εχω το note 3 μερες τωρα και απο σημερα με sview cover. Δεν παρατηρησα προβλημα που υποθετικα θα ελυνε αυτο το μαγνητακι.

Ισως μελλοντικα να μου φανει καλη ιδεα μιας και ακομα δεν εχω δουλεψει το cover αρκετα. Αλλα δεν νομιζω...

 

 

σε τι τιμη το βρηκες το cover ;

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

σε τι τιμη το βρηκες το cover ;

 

Πηρα μπλε. Απο πλαισιο στα 65 ευρω.

Μπορουσα να την παραγγειλω πιο φθηνα απ αλλου αλλα βαριομουν να περιμενω.

Αν επαιρνα λευκη πχ ειχα πολλα skroutzομαγαζα κοντα μου για να την χτυπησω στα 45 που ειναι πιο νορμαλ τιμη… Στα 65 η samsung το ξεφτιλιζει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα μπλε. Απο πλαισιο στα 65 ευρω.

Μπορουσα να την παραγγειλω πιο φθηνα απ αλλου αλλα βαριομουν να περιμενω.

Αν επαιρνα λευκη πχ ειχα πολλα skroutzομαγαζα κοντα μου για να την χτυπησω στα 45 που ειναι πιο νορμαλ τιμη… Στα 65 η samsung το ξεφτιλιζει το θεμα.

 

ειναι οντως πολλα.η θηκη αυτη φορτιζει;πως λειτουργει;

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

ειναι οντως πολλα.η θηκη αυτη φορτιζει;πως λειτουργει;

 

Απλη θηκη ειναι. Βγαζεις το πισω καπακι της συσκευης και κουμπωνεις της θηκης. Αυτο. Και απ οτι μου ειπαν παραπανω ειναι και πλαστικη αν και προσομοιωνει αρκετα καλα την υφη του δερματος :Ρ

Μπες youtube εχει πολλα review της.

Link to comment
Share on other sites

Απλη θηκη ειναι. Βγαζεις το πισω καπακι της συσκευης και κουμπωνεις της θηκης. Αυτο. Και απ οτι μου ειπαν παραπανω ειναι και πλαστικη αν και προσομοιωνει αρκετα καλα την υφη του δερματος :Ρ

Μπες youtube εχει πολλα review της.

 

 

την εχω παραγγειλει και εγω απλα νομιζα οτι φορτιζει κιολας.σε μαυρο απο extreme mobile .μαλλον αλλη θα ειχα δει.

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

την εχω παραγγειλει και εγω απλα νομιζα οτι φορτιζει κιολας.σε μαυρο απο extreme mobile .μαλλον αλλη θα ειχα δει.

 

Να φορτιζει οχι. Απλα εχει βγει μια ακριβοτερη εκδοση της που μπορει να τοποθετηθει στην ασυρματη βαση φορτισης νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Να φορτιζει οχι. Απλα εχει βγει μια ακριβοτερη εκδοση της που μπορει να τοποθετηθει στην ασυρματη βαση φορτισης νομιζω...

 

Έτσι ακριβώς είναι. Βέβαια δεν νομίζω να την βρούμε Ελλάδα αλλά οκ είναι και πολύ του ματς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου απαντήσει κάποιος γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Εσάς στο gear έχει μόνιμα τις αναπάντητες στις ειδοποιήσεις. Έκανα reset και δεν μου τις εμφάνιζε. Μόλις έκανα μια αναπάντητη για δοκιμή μου μένει μόνιμα. Άσε που μόνο αναπάντητες δεν είναι,όταν πατάς πάνω σου δείχνει όλες τις κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...