Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι πολύ καλή αλλά θα παραδώσει το νέο έτος.. βάλε και το χρόνο μεταφοράς πάμε για τέλος γενάρη.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή αλλά θα παραδώσει το νέο έτος.. βάλε και το χρόνο μεταφοράς πάμε για τέλος γενάρη.

 

Δε παιζει να την έχουμε πριν το νεο έτος ;

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να βρω τι εχω, ebay τα είχα πάρει bluetooth μικρό ποντικάκι και keyboard ένα bluetooth για το Note 10.1 που είχα και κούμπωνε πάνω του

 

EDIT:

Αυτό το ποντίκι έχω και λειτουργεί κανονικά. Προσοχή στο ποντίκι το Bluetooth... πρέπει ΝΑ ΜΗΝ ζητάει κωδικό εισόδου σαν αυτό που σου έχω γιατί το android έχει ένα bug και δεν βγάζει το popup για κωδικό με αποτέλεσμα πχ τα microsoft ποντίκια να μην συνδέονται

 

Και αυτό το πληκτρολόγιο

Υπάρχει κάτι που να μην έχεις χαχα τρελή προίκα

Exω την slim case και σπέρνει... Αυτή όμως..... Πάει το 60αρι στο νερό

Το πιο μέρος σε αυτην δεν είναι πλαστικό? Δεν γλιστράει?

Εγώ παράγγειλα σήμερα την Neo Hybrid γιαυτό τον λόγο θεώρησα ότι θα είναι πιο καλή στο πιάσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αναπάντητες στο gear κλήσεις στις ειδοποιήσεις βγάζει σταθερά μήνυμα αναπάντητες.Όταν πατάω πάνω μου βγάζει όλες τις κλήσεις. Κατάφερα να το βγάλω μόνο μετά από reset. Είναι κάποιο bug ή υπάρχει κάποια ρύθμιση; Edited by Myoxygen
Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις μια ζελατινα και δεν κολλησει καλα, μπορεις να την βγαλεις και να την ξαναβαλεις ή μετα πας για καινουρια? Την εχω βαλει αλλα εχει αρκετα φουσκαλιτσες και οσο και αν πιεζω με τηλεκαρτα δεν φευγουν. Επισης σε ενα σημειο ειχε ενα σκουπιδακι, παρα το γεγονος οτι σκουπιζαν την οθονη κανα πενταλεπτο για να σιγουρεψω οτι κατι τετοιο δεν θα συμβει. Την τρβηξα ελαφρτα απο την μια γωνια για να αφαιρεσω το σκουπιδακι και τωρα βλεπω ενα αλλο λιγο προς το κεντρο. Η μλκια ειναι οτι δεν ειχα την συσκευη μαζι μου, για να μου την βαζαν στο καταστημα...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την ξανά βγάλεις αλλά να προσπαθήσεις να μην τις βάλεις και επιπλέον σκουπίδια .Επίσης για να βγάλεις το σκουπίδι δοκίμασε με σελοτειπ η κάτι παρόμοιο .

 

Άμα το πρόβλημα δεν είναι τόσο τραγικό καλύτερα άφησε την όπως είναι .

Link to comment
Share on other sites

 

 

μην βιάζεστε, κάντε με κάτι φτηνό τη δουλειά σας μην πάρετε τα πρώτα κομμάτια.

 

 

Υπάρχει κάτι που να μην έχεις χαχα τρελή προίκα

Το πιο μέρος σε αυτην δεν είναι πλαστικό? Δεν γλιστράει?

Εγώ παράγγειλα σήμερα την Neo Hybrid γιαυτό τον λόγο θεώρησα ότι θα είναι πιο καλή στο πιάσιμο.

 

Αστα έχω λόξα με τα gadget, τώρα πως κρατιέμαι με το Gear δεν ξέρω, αλλά μην νομίζεις δεν δίνω πάνω από 10€ τη φορά + ότι παίζω με auctions στο ebay στα περισσότερα και με υπομονή τα παίρνω.

Η neo hybrid δεν γλιστράει μην φοβάσαι καλά έκανες.

 

Άσχετο βρήκα βίντεο με τη lovemei θήκη που περιμένω για το s4 βέβαια αλλά ίδια ειναι https://www.youtube.com/watch?v=4wYQtTNeV0o&feature=youtube_gdata_player

Αν είναι έτσι όπως δείχνει το βίντεο μιλάμε θα κάνω τρελό πανηγύρι

Edited by BlueChris

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ειναι too much αυτη η armor spigen? Δλδ, εχει που εχει ενα χ εμβανδον το κινητό, με αυτό γίνεται λίγο τούβλο. Καλημέρες κι ολας ;)

 

μην βιάζεστε, κάντε με κάτι φτηνό τη δουλειά σας μην πάρετε τα πρώτα κομμάτια.

 

 

Άσχετο βρήκα βίντεο με τη lovemei θήκη που περιμένω για το s4 βέβαια αλλά ίδια ειναι https://www.youtube.com/watch?v=4wYQtTNeV0o&feature=youtube_gdata_player

Αν είναι έτσι όπως δείχνει το βίντεο μιλάμε θα κάνω τρελό πανηγύρι

 

Αφου σου αρεσουν τα πριτσίνια εσένα.. :D

Edited by metalwar
Link to comment
Share on other sites

Επειδή χτες το πήρα το εργαλείο , ψάχνομαι για θήκη κλπ... διάβασα για τις ασυμβατότητες λόγω του τσιπ, αυτός εδώ ο κινέζος λέει ότι δουλεύει...

 

http://www.ebay.com/itm/Leather-Flip-Smart-View-Battery-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9000-/141108955861?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item20dabfcad5

Link to comment
Share on other sites

Επειδή χτες το πήρα το εργαλείο , ψάχνομαι για θήκη κλπ... διάβασα για τις ασυμβατότητες λόγω του τσιπ, αυτός εδώ ο κινέζος λέει ότι δουλεύει...

 

http://www.ebay.com/itm/Leather-Flip-Smart-View-Battery-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9000-/141108955861?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item20dabfcad5

 

ουσιαστικα χρειαζεται ενα τσιπακι. απο οτι ειδα ο κινεζος δεινει και με τσιπακι και χωρις. αν διαλεξεις απο την λιστα τις s view που λεει με 19 δολαρια καπου δεν νομιζω να εχεις θεμα

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την τελευταία μαύρη από αυτόν http://www.ebay.com/itm/SMART-BATTERY-BACK-VIEW-FLIP-LEATHER-CASE-COVER-FOR-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-3-N9000-/321265472546?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4accea1422

μιας και θα έρθει γρήγορα ... και μάλλον θα πάρω και τον κινέζο να υπάρχει...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή χτες το πήρα το εργαλείο , ψάχνομαι για θήκη κλπ... διάβασα για τις ασυμβατότητες λόγω του τσιπ, αυτός εδώ ο κινέζος λέει ότι δουλεύει...

 

http://www.ebay.com/itm/Leather-Flip-Smart-View-Battery-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9000-/141108955861?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item20dabfcad5

 

Κανονικά η sview δουλεύει με το κλιπ που υπάρχει στη πρώτη φωτογραφία. Στη Φωτογραφία της μαύρης θήκης δε βλέπω κάτι τέτοιο. ...

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

δίνει 2 τύπων θήκες. Μήπως η μαύρη είναι από την έκδοση χωρίς το τσιπ;

Θα τον ρωτήσω.

 

Το καλύτερο που χεις να κάνεις γιατί χωρίς το τσιπ,είναι αχρηστη

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανε αναβάθμιση το smartwatch 2. Πολύ πιο smooth, περισσότερα ρολόγια, πολύ πιο γρήγορο.

Για μένα τα smartwatch είναι πια το πλέον αναγκαίο gadget.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντήσει κάποιος που έχει το gear. Στις ειδοποιήσει ς βγάζει μόνιμα τις αναπάντητες; Όταν πατάτε πάνω σας βγάζει στις κλήσεις; πρέπει να ανοίξουμε ξεχωριστό θέμα για το Gear.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιο hands free ειναι καλυτερο; το SONY SBH50 η το SBH52 ;; συνδεονται και τα δυο με το NOTE 3 ?
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιο hands free ειναι καλυτερο; το SONY SBH50 η το SBH52 ;; συνδεονται και τα δυο με το NOTE 3 ?

 

Εχω το 52 εχει HD VOICE suport ειναι πολυ καλο ,αλλα τα κουφα του τα κανει μερικες φορες ( αποσυνδεσεις ) αλλα μπορει να λυθει με καποιο firmware update απο Sony. Μπαταρια μετρια για εμενα που εχω τουλαχιστον 3 ωρες ομιλια καθε μερα. Μπορεις να μιλας και βγαζοντας τα ακουστικα ( θετικο)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το πήρα χθες. Δεν μου βγάζει πάντα το όνομα εκείνου που καλεί αλλά μόνο το νούμερο. Το έχω συνδέσει με δύο συσκευές. Το ότι μπορείς να μιλήσεις χωρίς καλώδια και με εξαιρετική ποιότητα είναι πράγματι πολύ βολικό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...