Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια,εχει ασχοληθει κανεις με ασυρματη φορτιση και αν ναι αν εχει να προτεινει καποιο κιτ?Κι επισης αν δουλευει αν φορας στο κινητο θηκη σιλικονης?Υπαρχει ακομα ενα galaxy gear σφραγισμενο αν ενδιαφερει κανεννα χρωμα μαυρο!
Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παραγγειλα μια Nillkin H9 απο το Hong Kong,με 12€ περιπου,χωρις μεταφορικα.Μονο που θα αργησει λιγο.Ειδα και ενα βιντεακι με εναν Ινδο που δειχνει πως μπαινει,αλλα καλου κακου,θα το δωσω σε φιλο που βαζει μεμβρανες για αυτοκινητα,για ναχω το κεφαλι μου ησυχο.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

πανευκολο ειναι. Απλα το ακουμπας πανω στην οθονη και αφου εφαρμοσει το πιεζεις ελαφρα στη μεση για να φυγει ο αερας.
Link to comment
Share on other sites

πανευκολο ειναι. Απλα το ακουμπας πανω στην οθονη και αφου εφαρμοσει το πιεζεις ελαφρα στη μεση για να φυγει ο αερας.

Μετα αν θέλουμε να το βγάλουμε βγαίνει εύκολα? ή κολλάει και γίνεται ενα σώμα μια ψυχή με το gorila glass?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το note αλλά έχω μια θήκη της Rock και μου το χοντραίνει πολυ χάνει όλη την ομορφιά του και δε βολεύει κιόλας, υπάρχει καμία thin case καλή;
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Μετα αν θέλουμε να το βγάλουμε βγαίνει εύκολα? ή κολλάει και γίνεται ενα σώμα μια ψυχή με το gorila glass?

αυτό με ενδιαφέρει και εμένα και διστάζω να παραγγείλω από το ebay, αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

αυτό με ενδιαφέρει και εμένα και διστάζω να παραγγείλω από το ebay, αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει.

Καπου ειχα διαβασει ότι βγαίνει δυσκολα και κανει ζημια απο κάτω αλλα δεν θυμαμαι που το διαβασα. Για αυτο δεν εχω παραγγείλει ακόμα, θελω να το διασταυρωσω γιατι μπορει και να μην ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει σίγουρα.

Αν ισχύει αυτό που είπες θα πάρω το αυθεντικό screen protector της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

 

Διαβαζοντας αυτα που εγραψε ο φιλος ιο κατω,δισταζω κι εγω να παρω θηκη,γιατι την καταβρισκω με τη λεπτη κατασκευη του τηλεφωνου.Ετσι προς το παρον,το εχω σε μια θηκη τυπου pouch,απο ενα ελαστικοειδες υλικο,μαλλον νεοπρενιο, που ειχα παρει για το S3 που ειχα.

Ειναι ομως μικρη,και εξεχει η ακρη του.

Ετσι,αμα βρω καμια που να χωραει καλα μεσα,θα τη χτυπησω αλυπητα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ενα που εβγαλα , βγηκε με παραπανω δυσκολια απο μια ζελατινα αλλα δεν δημιουργει κανενα προβλημα. Ανασηκωνεις μια απο τις πανω ακρες με αντικειμενο που δε χαραζει την οθονη. Πχ με καποιο απο τα πλαστικα που δινουν με τις ζελατινες για να φευγουν οι φυσαλιδες Edited by kosmasgr
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι έβγαλα εγώ ένα αλλά δεν ήταν τόσο εύκολο να ανασηκωθεί.

 

εδώ δεν πρόλαβε καν να στεγνώσει λίγο η κόλα. τόσο εύκολα με την καμία.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αν και δεν υπάρχει κόλα ;)

 

Υ.Γ. Μου έμεινε μία caseology με το χρυσο carbon fibre. Οποιος ενδιαφέρεται Pm ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 ημέρες παρήγγειλα την s-view από e-shop στα 39,90 και χθες έλαβα αυτήν την απάντηση. Έριξα μια ματιά στο site και είδα ότι την έχουν ανεβάσει στα 49 €, αν θυμάμαι καλά.

Είναι νόμιμο αυτό που έκαναν σχετικά με την καταχωρημένη παραγγελία μου;

 

"Αγαπητέ/ή κύριε/ία,

 

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (TEL.014533) SAMSUNG COVER S-VIEW WIRELESS CHARGING COVER EF-TN900BB FOR GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του.

 

Παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας με e-mail ή στα τηλέφωνα 211 5000 500 - 210 81 78 700 με το τμήμα πωλήσεων, όσο το δυνατόν συντομότερα, για να μας ενημερώσετε για τη περαιτέρω εξέλιξη της παραγγελίας σας και για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε.

 

Ευχαριστούμε θερμά!

Με εκτίμηση

H ομάδα του e-shop"

Edited by NIKOLAOS68

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπησα και εγω ενα 3αρακι και ως συνηθως συλλεγω τα αξεσουαρ.Ειμαι στο διλημμα να παρω η οχι τον ασυρματο φορτιστη. Αλλα τι εννοια εχει;Παλι στο ρευμα δεν πρεπει να ειναι προκειμενου να φορτιστει το Note;Αρα η διαφορα ειναι πως δεν ειναι το βυσμα πανω στο κινητο..

 

Εκτος κι αν ο φορτιστης ειναι κατι σαν εξωτερικη μπαταρια και αντι να συνδεεται με καλωδιο το κινητο φορτιζει με την επαφη..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 ημέρες παρήγγειλα την s-view από e-shop στα 39,90 και χθες έλαβα αυτήν την απάντηση. Έριξα μια ματιά στο site και είδα ότι την έχουν ανεβάσει στα 49 €, αν θυμάμαι καλά.

Είναι νόμιμο αυτό που έκαναν σχετικά με την καταχωρημένη παραγγελία μου;

 

"Αγαπητέ/ή κύριε/ία,

 

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (TEL.014533) SAMSUNG COVER S-VIEW WIRELESS CHARGING COVER EF-TN900BB FOR GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του.

 

Παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας με e-mail ή στα τηλέφωνα 211 5000 500 - 210 81 78 700 με το τμήμα πωλήσεων, όσο το δυνατόν συντομότερα, για να μας ενημερώσετε για τη περαιτέρω εξέλιξη της παραγγελίας σας και για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε.

 

Ευχαριστούμε θερμά!

Με εκτίμηση

H ομάδα του e-shop"

 

Ξέραμε από την αρχή ότι ήταν λάθος τιμή οπότε είναι κατοχυρομένοι.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει σίγουρα.

Αν ισχύει αυτό που είπες θα πάρω το αυθεντικό screen protector της Samsung.

 

Βγαίνει εύκολα και δεν αφήνει κάποιο σημάδι στην οθόνη η κόλλα .Έχω βγάλει 3 φορές σε galaxy s4 της spigen .

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μην κανετε σαν γκομενες. Και πολυ δυναμη να ασκησετε στην οθονη για να το βγαλετε δε σπαει η γοριλοοθονη μας :D
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα που προέκυψε είναι οτι ο seller είναι εκτός έως 9 Φεβ 14 (μάλλον κάποια γιορτή θα έχουν εκεί στην Κίνα).

Υπάρχει κάποια άλλη πηγή να την παραγγείλω;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα που προέκυψε είναι οτι ο seller είναι εκτός έως 9 Φεβ 14 (μάλλον κάποια γιορτή θα έχουν εκεί στην Κίνα).

Υπάρχει κάποια άλλη πηγή να την παραγγείλω;

 

 

http://www.ebay.com/itm/231099390691?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το smartwatch 2 έχει κάτι προγράμματα όπως το toggles που από το ρολόι μπορείς να ανοίξεις πχ το wifi ή το bluetooth, γενικά να χειριστείς το κινητό τηλέφωνο. Υπάρχει ανάλογο πρόγραμμα στο gear;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα! Μόλις παρέλαβα το χειριστήριο της Samsung gamepad EIGP20 ,αλλά πρόσεξα ότι υποστηρίζει παιχνίδια μόνο από το Samsung store, τα υπόλοιπα από το play store, όπως το real racing 3, δεν... τι πρέπει να κάνω; χρειάζεται να κατεβάσω κάποιο πρόγραμμα από το play store για να παίξει; Edited by Dr_House
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...