Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη θηκη με βαση την εμπειρια σας ;

 

Επειδή έχω όλα τα είδη και κάθε ένα το έχω κρατήσει καμία βδομάδα πάνω στο κινητό λέω λοιπόν τα εξής:

 

Θήκες σαν τη μαμά sview είναι πολύ καλές αλλα ενώ μου αρέσει πολύ αν το κινητό φύγει από τα χέρια στο πέσιμο μπορεί να ανοίξει το πορτάκι και ένας Θεός ξέρει τι μπορεί να συμβεί αν πέσει με τα μούτρα ,επίσης δεν εξέχει πολύ γύρω γύρω.

 

Με τις bumber θήκες τύπου spigen έχουμε καλύτερη προστασία γύρω γύρω και εξέχουν από την οθόνη οπότε με τα μούτρα αν δεν πέσει σε κάτι αιχμηρό την γλυτώσαμε.

 

Καλή είναι μια δερμάτινη στιλ portfolio η οποία εξέχει πολύ παραπάνω γύρω γύρω και το κινητό μπαίνει ολόκληρο σε πλαστική θήκη και αν πέσει λόγο ότι κλείνει με λουράκι μαγνητικό είναι ποιο ασφαλές.

 

Υπάρχουν και οι μάχιμες στυλ otterbox defender που προστατεύουν τέλεια το κινητό παντού αλλά είναι λίγο γαϊδούρια σε όγκο. Περιμένω μια τέτοια περίπου Love Mei που είναι λίγο ποιο μαζεμένη και με έξτρα τζαμί με gorilla glass μπροστά της να πω εντυπώσεις.

 

Προτείνω πάντως μέχρι στιγμής θήκες στυλ portfolio που κλείνουν γερά εφόσον τη θήκη τη θέλουμε για προστασία .

Edited by BlueChris

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

αυτο που καταλαβα απο τα παραπανω φιλε μου ειναι οτι δε μπορουμε να τα εχουμε ολα μαζι.και προστασια και να φαινεται το κινητο ομορφο.δυστυχως.
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρέλαβα χθες και αμφιταλαντεύομαι να το κρατήσω (το gear). Φίλοι από εδώ που ρώτησα μου είπαν ότι αν το δοκιμάσω θα το χρησιμοποιήσω σίγουρα άλλοι όμως το αγόρασαν ψιλομεταχειρισμένο που σημαίνει ότι αυτοί που το είχαν το έδωσαν με τη μια. Με δύσκολα διλήμματα ξεκινάει ο μήνας... Καλό μήνα σε όλους.

 

Τελικα εβγαλα το Γιωργο από το διλημμα και του τσιμπησα το μαυρο - μου αρεσει περισσοτερο από το γκρι τελικα και... προκρίνεται αυτό, οποτε επιστροφη στο κλασικο...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την s-view cover indigo blue για το λευκο note 3 μου, από που αλλου, από το Νικολα. Σε λευκο παει εξαιρετικα....

 

Σήμερα ήμουν εκεί το απόγευμα. Τι ώρα πηγές ;;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβγαλα το Γιωργο από το διλημμα και του τσιμπησα το μαυρο - μου αρεσει περισσοτερο από το γκρι τελικα και... προκρίνεται αυτό, οποτε επιστροφη στο κλασικο...

Ή με απάλλαξες ή θα μου μείνει κανένα απωθημένο και θα τρέχω να το αγοράζω πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πείτε ότι για να πλύνετε τα χέρια σας βγαζετε το ρολοι, γιατί αυτό από μόνο του το κάνει άκυρο.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μην μου πείτε ότι για να πλύνετε τα χέρια σας βγαζετε το ρολοι, γιατί αυτό από μόνο του το κάνει άκυρο.

 

Δεν είμαι βέβαιος αλλά αν μπει νερό στο ηχείο του μάλλον θα έχει θέμα ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πείτε ότι για να πλύνετε τα χέρια σας βγαζετε το ρολοι, γιατί αυτό από μόνο του το κάνει άκυρο.

 

Εγώ όχι, αλλά έχω το SmartWatch 2.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμουν εκεί το απόγευμα. Τι ώρα πηγές ;;

 

Νομίζω ότι μια συνάντηση και ένα καφεδάκι ωραία θα ήταν να γεμίσουμε την καφετέρια ΝΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα σε 2 βδομάδες και η μάρκα είναι xgear που από ότι το έψαξα είναι καλές.

 

Μεχρι να τις φερει να βαλω τουλαχιστον μια απο τις πιο φθηνες που βρισκω για να το κυκλοφορω, ή θα ναι σαν να μην φοραει?

 

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=60303

 

Στο σκρουτζ εχει και με 3 ευρω, αλλα για να τρεξω μεχρι εκει που ειναι θα ρθει πιο ακριβα σε βενζινη :P

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να τις φερει να βαλω τουλαχιστον μια απο τις πιο φθηνες που βρισκω για να το κυκλοφορω, ή θα ναι σαν να μην φοραει?

 

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=60303

 

Στο σκρουτζ εχει και με 3 ευρω, αλλα για να τρεξω μεχρι εκει που ειναι θα ρθει πιο ακριβα σε βενζινη :P

Αν δεν έχεις τίποτα πάνω μην το συζητάς καθόλου, παρτην

Χαλαρώστε με την νορμάλ προσοχή που χτίζετε δεν παθαίνει τίποτα. Χαρείτε την απόλυτη αίσθηση αφής.

IPhone 4 iPhone 4s note Δλδ αυτά έχω τα τελευταία 3 χρόνια και ίχνος από σημάδι σε κανένα βέβαια όχι στην ίδια τσέπη με κλειδιά δεν υπάρχει λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μια συνάντηση και ένα καφεδάκι ωραία θα ήταν να γεμίσουμε την καφετέρια ΝΟΤΕ.

 

Το έχω πει ξανά. Εγώ είμαι μέσα. :-)

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πείτε ότι για να πλύνετε τα χέρια σας βγαζετε το ρολοι, γιατί αυτό από μόνο του το κάνει άκυρο.

Όχι, τουλάχιστον εγώ.

Δεν είναι Waterproof, είναι όμως Water Resistant :p

 

 

edit:

Να και ένας ''τολμηρός''

 

-------------------------

Ξεκίνησαν οι πωλήσεις

Qualcomm Toq Smartwatch $350

http://toq.qualcomm.com/buy-now

 

To απίστευτο είναι ότι αν πάρεις κάποια κιλά η το βαρέθηκες και θέλεις να το χαρίσεις ....δύσκολα τα πράγματα

https://www.youtube.com/watch?v=ZpkSHCaLx0I#t=0

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ή με απάλλαξες ή θα μου μείνει κανένα απωθημένο και θα τρέχω να το αγοράζω πίσω...

 

Για αρχη παρε το sbh 52 που είναι στα πλανα σου και αν δεις ότι δε σε καλυπτει και θες πραγματι να δοκιμασεις το ρολοι, παντα ένα gear θα είναι εκει εξω για να σε δελεασει... :lol:

 

@skoj

Βραδακι, την ωρα που εκλεινε, στις 21:00 πηγα στο φιλο Νικολα...

@Te_Salat

Κωστα, όχι, δε χρειαζεται να το βγαλεις για να πλυνεις τα χερια σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κανεις κάποιο πληκτρολογιο και ποντίκι μικρο για το note 3 ,το θέλω γιατι καποιες φορες κανω remote για την δουλειά μου . Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να βρω τι εχω, ebay τα είχα πάρει bluetooth μικρό ποντικάκι και keyboard ένα bluetooth για το Note 10.1 που είχα και κούμπωνε πάνω του

 

EDIT:

Αυτό το ποντίκι έχω και λειτουργεί κανονικά. Προσοχή στο ποντίκι το Bluetooth... πρέπει ΝΑ ΜΗΝ ζητάει κωδικό εισόδου σαν αυτό που σου έχω γιατί το android έχει ένα bug και δεν βγάζει το popup για κωδικό με αποτέλεσμα πχ τα microsoft ποντίκια να μην συνδέονται

 

Και αυτό το πληκτρολόγιο

Edited by BlueChris

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δείτε και πείτε μου γνώμες .νομίζω ειναι η απόλυτη θήκη

 

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy-note/galaxy-note-3/galaxy-note-3-case-slim-armor-view.html

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...