Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας παρακαλώ βοήθεια γιατι χτυπαω το κεφαλι μου στιν τοίχο, εχω sbh52 ολα καλα με κλήσεις και ραδιο αλλα δεν μου μεταφέρει τον ηχο του gps τι κανω . Ευχαριστώ

 

Το έχω πάθει κι εγώ. Για κάποιο λόγο βάζει την ένταση του ήχου στο 0. Αύξησε τη από τα κουμπιά του τηλεφώνου και όχι από αυτά του bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι και γω

 

Χωρίς πλάκα τώρα εμείς οι κάγκουρες εδώ μέσα δεν νομίζω πως θα δουλέψουμε το πενάκι όπως μια γυναίκα... λίγο που δίνω το κινητό μου στη γυναίκα μου την ένοιαζε αν με το πενάκι μπορεί να ζωγραφίσει κλπ και όντως μέσα σε 5 λεπτά το δούλευε καμπάνα.. εγώ παλεύω λίγο αλλά τουλάχιστον έχω βρει μια πολύ σοβαρή λειτουργία...

με το ενεργό σημείωμα γράφω τι μου λέει να πάρω από το σούπερ μάρκετ και μέσα στο σούπερ μάρκετ κάθομαι και βάζω ν δίπλα σε κάθε ένα που ψωνίζω :D

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα τώρα εμείς οι κάγκουρες εδώ μέσα δεν νομίζω πως θα δουλέψουμε το πενάκι όπως μια γυναίκα... λίγο που δίνω το κινητό μου στη γυναίκα μου την ένοιαζε αν με το πενάκι μπορεί να ζωγραφίσει κλπ και όντως μέσα σε 5 λεπτά το δούλευε καμπάνα.. εγώ παλεύω λίγο αλλά τουλάχιστον έχω βρει μια πολύ σοβαρή λειτουργία...

με το ενεργό σημείωμα γράφω τι μου λέει να πάρω από το σούπερ μάρκετ και μέσα στο σούπερ μάρκετ κάθομαι και βάζω ν δίπλα σε κάθε ένα που ψωνίζω :D

 

Εγώ έχω ξετρελαθει με το πένακι!!! Το τι επεξεργασια εχω κανει σε φωτός δεν περιγράφεται :happy:

Αυτο με το Σούπερ Μάρκετ το κάνω και εγω :D

Κάθομαι τσικι τσικι με το πένακι .......:p

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα αυτή τη θήκη.Η εφαρμογή της είναι τέλεια και προστατεύει το κινητο.Μόνο 5 ευρώ.

http://www.ebay.co.uk/itm/181229210873

 

Μια καλή λυση μέχρι να δώ κάπου την οριτζιναλ s-view της σαμυ ή να αποθασισει η sgp για την slim armor view....

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να πάρω το galaxy gear και ήθελα να ρωτήσω αν το έχει κάποιος να μας πει την γνώμη του αυτό πού με ανησυχεί περισσότερο είναι η μπαταρία τού και αν θα μου βγάζει άνετα μια μέρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιο link για γνήσια s view cover ευχαριστώ

 

http://www.ebay.com/itm/GENUINE-ORIGINAL-SAMSUNG-NOTE-3-III-WHITE-S-VIEW-QUICK-WINDOW-FLIP-COVER-CASE-/121192021497?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item1c379b7df9

 

Ισως η Φθηνοτερη.....16 ευρω δεν τα λες και λιγα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή με τις δήθεν γνήσιες S-View... πριν αγοράσετε τους ρωτάτε αν έχει μέσα η θήκη το πλακετάκι για το s-view... γίνετε χαμός στο ebay με μαϊμούδες.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ξετρελαθει με το πένακι!!! Το τι επεξεργασια εχω κανει σε φωτός δεν περιγράφεται :happy:

Αυτο με το Σούπερ Μάρκετ το κάνω και εγω :D

Κάθομαι τσικι τσικι με το πένακι .......:p

 

Να ανοίξει κάποιος ένα νήμα με τους τρόπους χρήσης του πενακίου στην καθημερινότητα

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξει κάποιος ένα νήμα με τους τρόπους χρήσης του πενακίου στην καθημερινότητα

 

Ναι ναι ναι :D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξει κάποιος ένα νήμα με τους τρόπους χρήσης του πενακίου στην καθημερινότητα

Ναι ναι ναι :D

Σιγά ρε παιδιά μην ανοίξουμε και άλλο τοπικ έχουμε τόσα μια χαρά είναι.

Και τι περισσότερο δλδ θα λέμε εκεί?

 

Edit βλέπω ότι θέλουν και άλλοι οπότε εγώ ακολουθώ ...:thumbup:

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξει κάποιος ένα νήμα με τους τρόπους χρήσης του πενακίου στην καθημερινότητα

Πλάκα-πλάκα....

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή με τις δήθεν γνήσιες S-View... πριν αγοράσετε τους ρωτάτε αν έχει μέσα η θήκη το πλακετάκι για το s-view... γίνετε χαμός στο ebay με μαϊμούδες.

 

Σωστος...απλα το link που εβαλα ειναι πολυ δυσκολο να ειναι fake...πουλαει πολλα samsung accesories...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξει κάποιος ένα νήμα με τους τρόπους χρήσης του πενακίου στην καθημερινότητα

 

Εγώ έχω ξετρελαθει με το πένακι!!! Το τι επεξεργασια εχω κανει σε φωτός δεν περιγράφεται :happy:

Αυτο με το Σούπερ Μάρκετ το κάνω και εγω :D

Κάθομαι τσικι τσικι με το πένακι .......:p

Nομίζω εσύ Εβελίνα είσαι η καταλληλότερη για αυτό, ίσως μαζί με την kapapa

Tι λέτε?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχει δύο πολύ σοβαρές λειτουργίες το πενάκι που η πλειονότητα το έχει εφαρμόσει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να πάρω το galaxy gear και ήθελα να ρωτήσω αν το έχει κάποιος να μας πει την γνώμη του αυτό πού με ανησυχεί περισσότερο είναι η μπαταρία τού και αν θα μου βγάζει άνετα μια μέρα

 

Γι αυτό που ρωτάς η απάντηση είναι "άνετα". Στο τέλος της μέρας εγώ έχω περίπου 50% μπαταρία. Γενικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημενος με το gear. Έχω αφήσει το Pebble και δεν το ξαναπαίρνω. Μαζί με το sbh52 της Sony ουσιαστικά δεν βγάζω ποτέ το κινητό από την τσέπη εν κινήσει.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό που ρωτάς η απάντηση είναι "άνετα". Στο τέλος της μέρας εγώ έχω περίπου 50% μπαταρία. Γενικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημενος με το gear. Έχω αφήσει το Pebble και δεν το ξαναπαίρνω. Μαζί με το sbh52 της Sony ουσιαστικά δεν βγάζω ποτέ το κινητό από την τσέπη εν κινήσει.

Super!!!

Πες μας την χρήση που του κάνεις, γιατί έχουμε διαβάσει ότι με δυσκολία φτάνει τις 24 ώρες.

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με εντυπωσιάζει όλο αυτό το θάψιμο στα reviews. Σήμερα το έβγαλα από την φόρτιση στις 7:30πμ, απάντησα σε 3 κλήσεις από αυτό (πολύ χρήσιμο στο αυτοκίνητο ή τη μηχανή), τσέκαρα όλα τα μηνύματα, αναπάντητες κτλ όλη τη μέρα, τράβηξα 3 φωτογραφίες τα παιδιά μου στο μπάσκετ, κοίταξα άπειρες φορές την ώρα, έπαιξα με τις ρυθμίσεις και τα προγράμματα ένα μισάωρο το μεσημέρι και τώρα (10:40) είμαι στο 70%. Δηλαδή το άλλο θα κάνετε;
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με εντυπωσιάζει όλο αυτό το θάψιμο στα reviews. Σήμερα το έβγαλα από την φόρτιση στις 7:30πμ, απάντησα σε 3 κλήσεις από αυτό (πολύ χρήσιμο στο αυτοκίνητο ή τη μηχανή), τσέκαρα όλα τα μηνύματα, αναπάντητες κτλ όλη τη μέρα, τράβηξα 3 φωτογραφίες τα παιδιά μου στο μπάσκετ, κοίταξα άπειρες φορές την ώρα, έπαιξα με τις ρυθμίσεις και τα προγράμματα ένα μισάωρο το μεσημέρι και τώρα (10:40) είμαι στο 70%. Δηλαδή το άλλο θα κάνετε;

 

Δεν έμεινες ικανοποίημενος με το pebble? Σκέφτομαι να το αγοράσω. Για εμένα παίζει σημασία η μπαταρία αν το φορτίζω κάθε 2 ημέρες θα βαρεθώ και δεν θα το φοράω. Το pebble από ότι διάβασα κρατάει 5 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Το Pebble κρατάει τουλάχιστον 5 μέρες, είναι ελαφρύ, άνετο, φαίνεται στο φως της ημέρας, είναι συνεχώς ανοιχτό, αλλά... Δεν υποστηρίζει unicode και τα ελληνικά φαίνονται τετράγωνα. Απαράδεκτο εν ετοι 2013. Και φυσικά δεν αναφέρεται σε κανένα review.
Link to comment
Share on other sites

 

Εστειλα μηνυμα στον πωλητη και επιβεβαιωσε οτι ειναι 100% Original samsung

http://img577.imageshack.us/img577/2259/w65w.png

 

 

 

Σπευσατε.....43 €....s view cover note 3!!

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μηνυμα στον πωλητη και επιβεβαιωσε οτι ειναι 100% Original samsung

http://img577.imageshack.us/img577/2259/w65w.png

 

 

 

Σπευσατε.....43 €....s view cover note 3!!

42€ την πηρα απο το play247.

Link to comment
Share on other sites

Το Pebble κρατάει τουλάχιστον 5 μέρες, είναι ελαφρύ, άνετο, φαίνεται στο φως της ημέρας, είναι συνεχώς ανοιχτό, αλλά... Δεν υποστηρίζει unicode και τα ελληνικά φαίνονται τετράγωνα. Απαράδεκτο εν ετοι 2013. Και φυσικά δεν αναφέρεται σε κανένα review.

 

Δοκίμασες με κάποια εφαρμογή όπως pebble plus Pro? .Θα έπρεπε ήδη να έχουν κάνει update. Πάλι καλά που μου το είπες για να μη το αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...