Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις καποιο κλικομαγαζο με αυτη τη τιμη και ελλινικη αντιπρωσοπια;

 

Και επίσης στο kaizer shop απ όπου το πήρα εγώ ελληνικό πριν λίγες μέρες

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχεις καποιο κλικομαγαζο με αυτη τη τιμη και ελλινικη αντιπρωσοπια;

 

και τα δυο καταστηματα παρακατω ειναι αξιοπιστα.εγω το αγορασα απο το extreme-mobile το Ελληνικο και μου εβαλε και screen protector πηρα και θηκη και εξτρα εξωτερικο φορτιστη μπαταριας+οριτζιναλ μπαταρια.αψογη εξυπηρετηση απο το Νίκο

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα μια βοήθεια με το τι παιζει με τις τιμες .υπάρχουν note3 EU απο 520 και ελληνικής αντιπροσωπία με 799 . Ειναι και τα δυο Ν9005. Τι διαφορες εχουν και πιο να επιλέξω;

 

Καμία διαφορά, από το ίδιο εργοστάσιο είναι όλα. Απλά οι Έλληνες έμποροι είναι πιο μάγκες και βγάζουν τα 3πλά από όσο το αγοράζουν.

Η εγγύηση καλύπτεται από την ελληνική Samsung βάσει Ευρωπαϊκής νομοθεσίας. Είναι δηλαδή υποχρεωμένοι να σε καλύπτουν αν έχει αγοραστεί εντός ΕΕ.

Απορώ γιατί αυτή η εμμονή με τα "ελληνικά" και την αντιπροσωπεία.

Edited by Stavros_595
Link to comment
Share on other sites

Καμία διαφορά, από το ίδιο εργοστάσιο είναι όλα. Απλά οι Έλληνες έμποροι είναι πιο μάγκες και βγάζουν τα 3πλά από όσο το αγοράζουν.

Η εγγύηση καλύπτεται από την ελληνική Samsung βάσει Ευρωπαϊκής νομοθεσίας. Είναι δηλαδή υποχρεωμένοι να σε καλύπτουν αν έχει αγοραστεί εντός ΕΕ.

Απορώ γιατί αυτή η εμμονή με τα "ελληνικά" και την αντιπροσωπεία.

 

Συμφωνώ ασε που στα ελληνικά θα παίρνεις τα firmware updates πολυ αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις απαντήσεις σας . Πιστευω σύντομα να καταφέρω να αποκτήσω και εγω το note3:O

Κίμων Μοσχάτο

Η Ζωή είναι Ωραία :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον και εγω το σκεφτομαι να το αγορασω σημερα η αυριο...αλλα απο που???ποιο θεωρειτε καλυτερο μαγαζι???ελληνικο η ευρωπαικο note 3 τελικα???

ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η καλύτερη προσφορά τελικά έγινε το Νοέμβριο. Πακετάκι το note iii με το gear στα 699 ευρώ. Τα Χριστούγεννα όχι μόνο δεν έδωσαν κάτι αλλά αφαίρεσαν και τη δωροεπιταγή των 100 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις εγινα κατοχος του note 3 ελληνικης αντιπροσωπειας απο extreme-mobile.το κινητο ειναι αψογο πραγματικα.Συστηνω παιδια ανεπιφυλακτα για οσους το σκεφτονται.
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις εγινα κατοχος του note 3 ελληνικης αντιπροσωπειας απο extreme-mobile.το κινητο ειναι αψογο πραγματικα.Συστηνω παιδια ανεπιφυλακτα για οσους το σκεφτονται.

 

μαζι δεν τα παράγγειλαμε?Εσένα γιατί άργησε ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγω του ειπα να μου το στειλει τη παρασκευη διοτι ελλαδα εφτασα τη κυριακη.και παρελαβα σημερα!
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγω του ειπα να μου το στειλει τη παρασκευη διοτι ελλαδα εφτασα τη κυριακη.και παρελαβα σημερα!

 

Καλορίζικος και σε εσένα τότε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος και σε εσένα τότε :thumbup:

 

 

καλοριζικα να μας ειναι φιλε μου ναι.Να σαι καλα

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η καλύτερη προσφορά τελικά έγινε το Νοέμβριο. Πακετάκι το note iii με το gear στα 699 ευρώ. Τα Χριστούγεννα όχι μόνο δεν έδωσαν κάτι αλλά αφαίρεσαν και τη δωροεπιταγή των 100 ευρώ.
Η μόνη λογική εξήγηση είναι , επειδή κάποιοι θα πάρουν το δώρο νομίζουν ότι θα πάνε να το πάρουν στα 800. Ε μάλλον την πάτησαν ,με αυτή την τιμή θα τα έχουν να τα καμαρώνουν ,σε λίγο καιρό στα σκρουτζομαγαzα θα έχει κάτω από 500.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...πριν δυο βδομαδες πηρα 2 note 3 eu...ενα σε μαυρο κ ενα σε ασπρο απο το birdphone...το ασπρο στο πισω μερος χαμηλά λεει 4g κ το μαυρο LTE...πηγα σε πλαισιο κ public...στα δειγματα που ειχαν στο public δεν εγραφε τιποτα..!στο πλαισιο..ειχαν δυο.. ενα μαυρο κ ενα ασπρο..το ενα ελεγε 4g κ το αλλο τιποτα...τι παιζει???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...πριν δυο βδομαδες πηρα 2 note 3 eu...ενα σε μαυρο κ ενα σε ασπρο απο το birdphone...το ασπρο στο πισω μερος χαμηλά λεει 4g κ το μαυρο LTE...πηγα σε πλαισιο κ public...στα δειγματα που ειχαν στο public δεν εγραφε τιποτα..!στο πλαισιο..ειχαν δυο.. ενα μαυρο κ ενα ασπρο..το ενα ελεγε 4g κ το αλλο τιποτα...τι παιζει???

 

4G λεει εμενα λευκο απο πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...