Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα σήμερα από τον Νικόλα Extreme-Mobile γερμανικό unbranded. Ολα ok.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδιά! χθές ήρθε και σε μένα το θυρίο απο birdphone γερμανικης καταγωγής...πέρασα OTA την 4.4.3 εκανα factory reset,έβαλα ελληνικά στο πληκτρολόγιο και έκανε firmware update και επειδή είχα βάλει κωδικό με γράμματα μου έβγαζε το πληκτρολόγιο samsung σταμάτησε να λειτουργεί(συχνο φαινομενο απο οτι είδα) ε αναγκαστηκα και εκανα hard reset και όλα οκ,τώρα έβαλα κωδικό Pin..άρχησα το στήσημο και η χαρά μου είναι απερίγραπτη! :D
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά! χθές ήρθε και σε μένα το θυρίο απο birdphone γερμανικης καταγωγής...πέρασα OTA την 4.4.3 εκανα factory reset,έβαλα ελληνικά στο πληκτρολόγιο και έκανε firmware update και επειδή είχα βάλει κωδικό με γράμματα μου έβγαζε το πληκτρολόγιο samsung σταμάτησε να λειτουργεί(συχνο φαινομενο απο οτι είδα) ε αναγκαστηκα και εκανα hard reset και όλα οκ,τώρα έβαλα κωδικό Pin..άρχησα το στήσημο και η χαρά μου είναι απερίγραπτη! :D

Aν σου κάθεται καλά η σειρά note στο χέρι, τότε δεν υπάρχει γυρισμός σε "απλά" smartphone. :p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα άρχισε να μου φαίνεται μικρό λόγω του ότι δουλεύω πολύ 10αρι ταμπλετ Και μόλις το πιάνω μου έρχεται μικρό Στο χέρι :p
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά! χθές ήρθε και σε μένα το θυρίο απο birdphone γερμανικης καταγωγής...πέρασα OTA την 4.4.3 εκανα factory reset,έβαλα ελληνικά στο πληκτρολόγιο και έκανε firmware update και επειδή είχα βάλει κωδικό με γράμματα μου έβγαζε το πληκτρολόγιο samsung σταμάτησε να λειτουργεί(συχνο φαινομενο απο οτι είδα) ε αναγκαστηκα και εκανα hard reset και όλα οκ,τώρα έβαλα κωδικό Pin..άρχησα το στήσημο και η χαρά μου είναι απερίγραπτη! :D

 

Αν και λιγο οφ τοπικ,αλλα βγηκε η 4.4.3???Εμενα ειναι Ουγγρικο...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο οφ τοπικ,αλλα βγηκε η 4.4.3???Εμενα ειναι Ουγγρικο...

 

Μάλλον εννοεί 4.4.2 για την ώρα η 4.4.3 μόνο στα Nexus.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=389804

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Note 3 σε κάποιο κατάστημα στο skroutz ή σε κάποιο άλλο, που να είναι ελληνικό και φθηνό;

Σε ελληνικό λίγο πιο φθηνό νομίζω το έχει η Vodafone στα 679€;

Ευχαριστώ!

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Note 3 σε κάποιο κατάστημα στο skroutz ή σε κάποιο άλλο, που να είναι ελληνικό και φθηνό;

Σε ελληνικό λίγο πιο φθηνό νομίζω το έχει η Vodafone στα 679€;

Ευχαριστώ!

 

Δεν βλέπω τον λόγο να πας σε ελληνικό αλλά:

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-32GB-4G-2-3GHz-RAM-3GB-Black-GR-Ellinikis-Antiprosopeias.889980.html

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Note 3 σε κάποιο κατάστημα στο skroutz ή σε κάποιο άλλο, που να είναι ελληνικό και φθηνό;

Σε ελληνικό λίγο πιο φθηνό νομίζω το έχει η Vodafone στα 679€;

Ευχαριστώ!

 

Και εγώ νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να πάρεις Ελληνικό και να πληρώσεις 150 ευρώ παραπάνω.

Πήρα το γερμανικό χθες, το άνοιξα, δήλωσα Ελληνικά και εντάξει.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πες μας εντυπώσεις... αν είναι οκ με σφραγισμένη συσκευασία, πριζάκι για Ελλάδα και τι χώρα προέλευσης είναι.

 

Αναμένουμε και καλορίζικο!

 

Λοιπον,σφραγισμενο,κανονικο μπριζακι.Απο που ειναι θελω βοηθεια.Τι να δω και θα σας πω.Και φυσικα ειναι καταπληκτικο τηλεφωνο.Και εχει εκδοση 4.4.2

Edited by bardull
Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο οφ τοπικ,αλλα βγηκε η 4.4.3???Εμενα ειναι Ουγγρικο...

Σωστός φίλε λάθος μου.. 4.4.2 είναι τελικά...Επίσης ξέρει κανείς τι ρύθμιση πρέπει να κάνω για να βγάζω screenshot την οθόνη με ένα άγγιγμα της παλάμης;;κάπου το είχα βρει αλλά δεν θυμάμαι οποίος ξέρει ας βοηθήσει ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μικρη βοηθεια,που βλεπω απο που ειναι η συσκευη μου :O

Κατέβασε από το play store την εφαρμογή phone info *samsung*

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις πήρα και εγω το νοτε 3 από καιζερ ... και δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο μπορεί να με βοηθήσει κανεις, μήπως μπορώ να κατεβάσω καμιά εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις πήρα και εγω το νοτε 3 από καιζερ ... και δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο μπορεί να με βοηθήσει κανεις, μήπως μπορώ να κατεβάσω καμιά εφαρμογή?

Δε γίνεται να μη έχει ελληνικά. Ρυθμίσεις, εργαλεία, γλώσσα και εισαγωγή , κανεις κλικ στο γραναζι διπλα στο πληκτρολογιο samsung ,προσθήκη νέας γλώσσας και κατεβάζει ελληνικά και ότι άλλη θες.

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να μη έχει ελληνικά. Ρυθμίσεις, εργαλεία, γλώσσα και εισαγωγή , κανεις κλικ στο γραναζι διπλα στο πληκτρολογιο samsung ,προσθήκη νέας γλώσσας και κατεβάζει ελληνικά και ότι άλλη θες.

 

 

οκ φίλε το βρήκα ευχάριστο :)

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν υπάρχει σ' αυτό το κατάστημα διαθέσιμο και ελληνικό!

 

Τελικα ειναι Λουξεμβουργο το δικο μου

 

Καλορίζικο... καλή ανάσταση και καλό Πάσχα!

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σ' αυτό το κατάστημα διαθέσιμο και ελληνικό!

 

 

 

Καλορίζικο... καλή ανάσταση και καλό Πάσχα!

 

Ειναι απιθανο,ευχαριστω.Καλο Πασχα και καλη Ανασταση

Link to comment
Share on other sites

όλα τα ευρωπαικά καλύπτονται κανονικά με εγγύηση από τη Samsung εδώ στην Ελλάδα? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω κατά την αγορά?
Link to comment
Share on other sites

όλα τα ευρωπαικά καλύπτονται κανονικά με εγγύηση από τη Samsung εδώ στην Ελλάδα? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω κατά την αγορά?

 

Μόνο να είναι unbranded.

Link to comment
Share on other sites

Σκρουτζομάγαζα δοκιμασμένα με ευρωπαικά και σφραγμισμένα unbranded?

 

Εγώ θα σου πρότεινα το extreme-mobile . gr αλλά πρώτα επικοινώνησε με τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Σκρουτζομάγαζα δοκιμασμένα με ευρωπαικά και σφραγμισμένα unbranded?

 

Πριν κάνεις την παραγγελία μπορείς να ρωτήσεις σχετικά. Πχ στο birdphone (που τώρα δεν έχει ευρωπαϊκά Note) θα σου πουν αν είναι unbranded ή όχι και αποφασίζεις ανάλογα. Ένας φίλος μου πήρε το Note 3 από Qelectronics πριν 2 εβδομάδες και είναι unbranded με περασμένη την 4.4.2 και όλα οκ αλλά ούτε αυτό το κατάστημα έχει διαθεσιμότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...