Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά απο πόσο καιρό όμως έγινε έκπτωση του note 2? Εγώ ποντάρω στο όταν κυκλοφορήσει το HTC One max πάντως... δε ξέρω πότε βγαίνει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια παντως απο οτι βλεπω το εριξε και το birdphone 595.99 απο 613.99 .οποτε καλα παμε .εγω θα το τσιμπησω λογικα απο εκει γτ εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια για το μαγαζι.οποτε θα περιμενω μεχρι να κατεβω Ελλαδα και θα το παρω απο εκει.
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια παντως απο οτι βλεπω το εριξε και το birdphone 595.99 απο 613.99 .οποτε καλα παμε .εγω θα το τσιμπησω λογικα απο εκει γτ εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια για το μαγαζι.οποτε θα περιμενω μεχρι να κατεβω Ελλαδα και θα το παρω απο εκει.

 

To bird phone μου φαίνεται ότι τώρα τελευταία τσιμπάει προς τα πάνω τις τιμές του σε σχέση με το παρελθόν. Παλιότερα πάντα ήταν το πιο φθηνό μαγαζί ή τουλάχιστον άντε να ήταν κανά 10ευρο πιο ακριβό από το φθηνότερο. Τώρα που έχει τη πελατεία του αργεί να ρίξει τιμές και όταν το κάνει η μείωση είναι συγκρατημένη (σε σχέση με το παρελθόν πάντα)

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πόσο καιρό όμως έγινε έκπτωση του note 2? Εγώ ποντάρω στο όταν κυκλοφορήσει το HTC One max πάντως... δε ξέρω πότε βγαίνει.

 

Στο expansys παντως το έχει in stock το one max...

Link to comment
Share on other sites

Οι συνδυασμένες προσφορές του note 2 έγιναν τα Χριστούγεννα. Έβγαινε 450€ τότε ενώ στο πιο φθηνό σκρουτζομαγαζο έπαιζε στα 530€. Κάπου εκεί θα πάει και φέτος τα Χριστούγεννα. Ας ελπίσουμε να έχουμε κ κάποια ανάλογη προσφορά με την περσινή νηστεία αν κ δε νομίζω γιατί η Samsung τα cashback τα κάνει rotate σε διάφορες ηλεκτρικές συσκευές,τηλεοράσεις κλπ
me > you
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να δούμε και το HTC One Max που θα ερθει, εγώ ποντάρω μόνο στον ανταγωνισμό.. αμα λέει ο φίλος οτι το χει στο expansys.. ερχεται σε καμια δυο βδομαδες κι εδω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει αγορασει κανεις απο birdphone;;

 

πολλοι μεταξυ των οποιων και ο αδελφος μου και δειχε κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

πολλοι μεταξυ των οποιων και ο αδελφος μου και δειχε κανενα προβλημα.

 

Και εγω εχω ψωνισει,πραγματικα κανενα προβλημα και αμεση εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε η έκπτωση για την αγορά του τηλεφώνου στην Γαλλία. Το αναφέρω γιατί όταν έγινε για το Note 2 στην Γαλλία, μετά από λίγο σχετικά καιρό ακολούθησε και η Ελλάδα. 200 ευρώ έκπτωση για Note 3 μαζί με ρολόι και 100 ευρώ μόνο για Note 3.

 

http://www.samsung.com/fr/promotions/detail?eventId=2168&advid=EMA|galaxynote3gear|20131105|B2C-Telecom|type_lien&nid=1543452024&uid=906853033&cid=fr_email_galaxynote3gear_20131105

 

 

Δλδ στην Ελλαδα σε ποσες μερες περιπου?

Link to comment
Share on other sites

Οποίος μάθει τελικά για την προσφορά του Γερμανού αν ισχύει δλδ note 3 + gear = 699 η 799 άς ποσταρει εδώ
Link to comment
Share on other sites

Οποίος μάθει τελικά για την προσφορά του Γερμανού αν ισχύει δλδ note 3 + gear = 699 η 799 άς ποσταρει εδώ

Πήγα και ρώτησα. Η προσφορά ισχύει και θα ισχύει μέχρι τις 8/12. Τα 699 μπορείς να τα δώσεις και σε 12 άτοκες δόσεις μέσω πιστωτικής κάρτας. Συμπληρώνεις και μια φόρμα και το ρολόι το στέλνει η Samsung κατευθείαν σε σένα. Το θέμα είναι ότι δεν έχουν συσκευές διαθέσιμες...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα. Η προσφορά ισχύει και θα ισχύει μέχρι τις 8/12. Τα 699 μπορείς να τα δώσεις και σε 12 άτοκες δόσεις μέσω πιστωτικής κάρτας. Συμπληρώνεις και μια φόρμα και το ρολόι το στέλνει η Samsung κατευθείαν σε σένα. Το θέμα είναι ότι δεν έχουν συσκευές διαθέσιμες...

χαχαχαχα, ωραίοι & απίστευτοι.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα. Η προσφορά ισχύει και θα ισχύει μέχρι τις 8/12. Τα 699 μπορείς να τα δώσεις και σε 12 άτοκες δόσεις μέσω πιστωτικής κάρτας. Συμπληρώνεις και μια φόρμα και το ρολόι το στέλνει η Samsung κατευθείαν σε σένα. Το θέμα είναι ότι δεν έχουν συσκευές διαθέσιμες...

 

Οι 12 δόσεις πάντως ισχύουν μόνο για πιστωτικές eurobank και εθνικής. Η προσφορά με το ρολόι ισχύει μέχρι 8/12 ενώ η δωροεπιταγή Γερμανού μεχρι 15/11. Οριακά για παραγγελία εφόσον δεν υπάρχει σε κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες απο Πάτρα... Εδώ Γερμανός δωροεπιταγή 100 € (δηλ. πάει 699€) αλλά ρολόι ούτε κουβέντα. ..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες απο Πάτρα... Εδώ Γερμανός δωροεπιταγή 100 € (δηλ. πάει 699€) αλλά ρολόι ούτε κουβέντα. ..

 

Πάντως και το Πλαίσιο το δίνει 699 με δωροεπιταγη!!! Απο εκει το πηρα και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες απο Πάτρα... Εδώ Γερμανός δωροεπιταγή 100 € (δηλ. πάει 699€) αλλά ρολόι ούτε κουβέντα. ..

 

Αν μπουν στον υπολογιστή στις προωθητικές ενέργειες θα το βρουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι πλαίσιο το δίνει έτσι από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας. Εγώ το πήρα 30 Σεπτεμβρίου με έκπτωση στα 729 από 799 μείον την δωροεπιταγή 629 κέρδισα και το ΦΠΑ εντέλει έδωσα 484€

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα! Στο ρολόι διαλέγεις χρώμα η σου στέλνουν οτι να ναι ;τα λουρακθα πόσο κοστίζουν ξέρεις κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Αν αλλαξω firm και περασω το γερμανικο πχ με odin τι πρεπει να κανω για να μην γραψει

το knox ?

Μετα παιρνει αναβαθμισεις κανονικα,?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Οποίος μάθει τελικά για την προσφορά του Γερμανού αν ισχύει δλδ note 3 + gear = 699 η 799 άς ποσταρει εδώ

 

Ρώτησα κι εγώ,ισχύει μέχρι και 7/12.

 

Το τσίμπησα

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλαξω firm και περασω το γερμανικο πχ με odin τι πρεπει να κανω για να μην γραψει

το knox ?

Μετα παιρνει αναβαθμισεις κανονικα,?

Να διαφραφει το μετεφερα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...