Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3200


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος monaxoulis (16 Ιούν. 2004 , 12:58)

 

nai alla den einai koufo pou 2 metagenesteres paraggelies ftasane enw i diki mou akomi? kai meno kai stin idia perioxi me tis 2 alles files pou ta pariggeila gia aftes...

 

 

ouCB49aou mallon de katalaves????

 

prwta pariggeila gia mena

meta apo kanena mina gia tis 2 files

kai irthe se aftes oxi se emena

esena de tha se parakseneve? :)

tha mou peis me ti nokia mi se paraksenevei tipota

 

Ναι φίλε μου πράγματι δεν κατάλαβα :confused: Εντάξει όμως, ναι, παραξενεύει, αλλά αυτά γίνονται, υπομονή και θα έρθει και το δικό σου cutteraki :D

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

loipon paidi amou irthe kai to diko mou cutter!!!!!!!!1 kai malista poly grigora! den thymamai pote akrivws ton paraggeila alla para panw apo 1,5 minas den einai!! Den kserw giati alla se allous erxete grigora kai se allous argei!!!!!!!

Min me koroidepsete alla exw mia aporia, ayto pou kobei ta mprostina pws xrisimopoieite!!!! Katafera na kopsw kanonika alla meta diabasa tis odigies :S kai elege kati gia to pws na bgaleis to metalliko kopidi klp giati na thes na to bgaleis?? an kapoios katalabe ti rwtaw as mou apantisei

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος souzoukaki (19 Ιούν. 2004 , 23:20)

 

loipon paidi amou irthe kai to diko mou cutter!!!!!!!!1 kai malista poly grigora! den thymamai pote akrivws ton paraggeila alla para panw apo 1,5 minas den einai!! Den kserw giati alla se allous erxete grigora kai se allous argei!!!!!!!

Min me koroidepsete alla exw mia aporia, ayto pou kobei ta mprostina pws xrisimopoieite!!!! Katafera na kopsw kanonika alla meta diabasa tis odigies :S kai elege kati gia to pws na bgaleis to metalliko kopidi klp giati na thes na to bgaleis?? an kapoios katalabe ti rwtaw as mou apantisei

 

Λοιπόν,χρησιμοποιείς τον μπροστινό κόφτη,ακριβώς όπως και τον πίσω. Αφου βεβαιωθείς ότι το χαρτάκι έχει κοπεί στα μέτρα της πρόσοψης, πιέζεις με τη μύτη ενός στυλό δύο μεταλλικά πραγματάκια που έχει από την εξωτερική πλευρά.Αυτά θα βοηθήσουν να ανασηκωθεί η μεταλλική φορμα και να μπορέσεις να βγάλεις το χαρτάκι έτοιμο κομμένο.Ελπίζω να βγάλεις άκρη..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

loipon kai emena mou irthe paidia akrivws tin idia mera me tis 2 alles paraggelies gia files pou eixa kanei. opote an katalava kala mazevoun tis paraggelies kai tis stelnoun mazika pros ellada px ana 1-2 mines i kai parapanw. ara paizei an tha eisai tixeros na peseis mesa sti dialogi gia tin epomeni maziki apostoli

tora me to thema kopsimatos kai ego de to polikatalava me to metalliko. opoios to katexei as riksei ena explain

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Nokia 3200 έχει αναφορά σε sms;

Ακολουθώ τις οδηγίες του εγχειριδιου αλλα δεν βγάζω άκρη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ouCB49aou ( 7 Ιούν. 2004 , 10:09)

 

Για τον κόφτη πήγαινε εδώ: http://www.nokia.com/phones/3200/cutter

 

 

Tον παραγγειλα για την αδελφη μου και ηρθε σε

2 εβδομαδες. Μαλιστα ηρθαν και 2! κοφτες :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (12 Ιούλ. 2004 , 17:51)

 

Tον παραγγειλα για την αδελφη μου και ηρθε σε

2 εβδομαδες. Μαλιστα ηρθαν και 2! κοφτες :worry:

 

 

ΘΑΥΜΑ! ΘΑΥΜΑ! :p :p :p

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Eδώ και μερικες μέρες εχω παρατηρησει ότι όταν ακούω ραδιο δεν λειτουργεί το κουμπακι του hands free που αλλαζει τους σταθμους που εχω στη μνήμη!Συμβαίνει και σε σας?? :(

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

me too kardoula

na sou pw

de prospathoume me afto gia ta aftia na katharisoume ligo tis epafes ekei pou mpainei to hands free

sto 6210 pou eixa thymamai mazeve prasini mouxla

gia kane mia prospatheia

me kleisto kinito

mia batoneta/q-tip gia ta aftia kai ligo oinopnevma

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΕΓΡΑΦΗ ΤΟ3200? ΤΩΡΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η

ΕΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΦΑΛΜΑ ΦΩΝΗΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ Η ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ?

var
Link to comment
Share on other sites

:cry: Εχτές, καθός έπαιζα με επιλογές του μενού που ποτέ δεν είχα αγγίξει, πάτησα στην έκθεση "Λίστα δικ. χρήσης" κάτι που δεν έχω ιδέα τι είναι. Το αστέρι μου κόλλησε και αναγκάστικα να βγάλω την μπαταριά για να ξεκολλήσει γιατί το είχα κανα 5 λεπτο και περίμενα μήπως κάνει επανεκίνηση. (Το 3330 και το 3510i που είχα όταν κολλούσαν, έκαναν μόνα τους επανεκίνηση).

:cry: Επίσης, στο jog dial(ή όπως αλλιώς λέγεται το κουμπάκι με τα βελάκια) κολλάει το δεξί βελάκι μερικές φορές. Έβγαλα το πληκτρολόγιο, το καθάρισα, καθάρισα και τις επαφές του επάνω στην συσκευή αλλά και πάλι κολλάει ...

 

:cry: Μπορώ να κάνω κάτι ... ;;; Αν δεν έρθει το 3220 στην Ελλάδα δεν αλλάζω κινητό που να με πληρώσουν! :blink: :!: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge ( 3 Αύγ. 2004 , 15:46)

 

:cry: Εχτές, καθός έπαιζα με επιλογές του μενού που ποτέ δεν είχα αγγίξει, πάτησα στην έκθεση "Λίστα δικ. χρήσης" κάτι που δεν έχω ιδέα τι είναι. Το αστέρι μου κόλλησε και αναγκάστικα να βγάλω την μπαταριά για να ξεκολλήσει γιατί το είχα κανα 5 λεπτο και περίμενα μήπως κάνει επανεκίνηση. (Το 3330 και το 3510i που είχα όταν κολλούσαν, έκαναν μόνα τους επανεκίνηση).

:cry: Επίσης, στο jog dial(ή όπως αλλιώς λέγεται το κουμπάκι με τα βελάκια) κολλάει το δεξί βελάκι μερικές φορές. Έβγαλα το πληκτρολόγιο, το καθάρισα, καθάρισα και τις επαφές του επάνω στην συσκευή αλλά και πάλι κολλάει ...

 

:cry: Μπορώ να κάνω κάτι ... ;;; Αν δεν έρθει το 3220 στην Ελλάδα δεν αλλάζω κινητό που να με πληρώσουν! :blink: :!: :p

 

Mόλις το έκανα και γω αυτό(πατησα το λιστα δικ.χρησης,το οποίο παρεπιπτωντως δεν έχω ψάξει τι είναι..)και δεν μου κόλλησε καθολου!Εχω ένα 5μηνο περίπου το κινητακι και δεν μου έχει κολλησει ποτέ!Όσο για το πολυπληκτρο, ουτε με αυτό είχα πρόβλημα!Δεν παιρνάς καμιά βολτα απο τα κεντρικά της Νοκια?Δεν ξέρω τί να υποθέσω..Πάντως εγω και να με πληρωνανε δεν επαιρνα το 3220 :whistle: :lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula ( 4 Αύγ. 2004 , 10:10)

 

Δεν παιρνάς καμιά βολτα απο τα κεντρικά της Νοκια?Δεν ξέρω τί να υποθέσω..

 

 

Μαρουσκααααά , το τσίπουρο!!! :blink: :whistle: Θα σου πω μια ιστορία kardoula :

Στο ίδιο Nokia Shop, ο ίδιος υπάλληλος, για το ίδιο κινητό, για το ίδιο πρόβλημα μου είπε ημέρα Δευτέρα " Θα μου το αφήσεις, θα το διορθώσω χώρις να χάσεις τα δεδομένα σου και θα το πάρεις μέσα σε δύο ώρες" και την Παρασκευή " Ναι, αναβάθμηση θέλει, κάνε ένα back up τα δεδομένα σου και φέρτο μου το απόγευμα, σε μία εβδομάδα το πολύ θα το έχεις!" !!

Και μου προτίνεις να το πάω εκεί; Ανατρίχιασα μόνο στην ιδέα! (δεν ξέρω αν ισχύει και αλλού) ... εδώ ο τυπάς προσφέρει και υπηρεσίες ντελίβερι (ναι, Nokia delivery! - στα δύο χαλασμένα κινητά, δώρο αναψυκτικό! :!: :alien: )

 

Τελικά τί είναι αυτή η λίστα δικ. χρήσης, κατάλαβες;

Επίσης, σήμερα έπαθα και κάτι που έχω διαβάσει εδω μέσα αλλά δεν θυμάμαι απαντήσεις. Το είχα συνδεδεμένο με υπέρυθρες με το PC και έκανε επανεκίνηση!

Μήπως να αρχίσω να ανησυχώ τελικά; Μήπως με βαρέθηκε το αστέρι μου και μου λέει με τον τρόπο του να μην το χρησημοποιώ τόσο; (Τις τελευταίες όλη μέρα κάτι θα κάνω μαζί του!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge ( 4 Αύγ. 2004 , 22:59)

 

Μαρουσκααααά , το τσίπουρο!!! :blink: :whistle:

 

:lol: :lol: :lol:

Οκ βρε συ, απλα σε στιγμή απόγνωσης είπα να το πας στη νοκια!Εγω τόσες φορές που το χω συνδεσει με υπερυθρες με το pc δεν ειχα κανενα προβλημα! Το θεμα της αναβαθμισης το χεις σκεφτεί??Δεν είμαι και τεχνικός(ακόμα :lol: )

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το handsfree μου χαλασε!Τώρα ούτε καν λειτουργεί το ακουστικό!Το χω μόνο για να ακούω ραδιο από το ηχείο του κινητου :(

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να σου επιτρέπει να ηχογραφείς από το ραδιόφωνο???

Τι προγράμματα χρησιμοποιείτε εσείς στο 3200???

Κανένα καλό έχετε να μου προτείνετε? (και game)

Με ρώτησαν κάποτε πώς πιστεύω να είναι ο παράδεισος...Αμέσως σε έφερα στο μυαλό μου.

Γιατί κάθε στιγμή που περνάω μαζί σου είναι σαν να είμαι στον παράδεισο...Είσαι ο δικός μου παράδεισος...

GeoJane

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GeoLoLJ (16 Αύγ. 2004 , 16:45)

 

Παιδια γεια σας. Υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να σου επιτρέπει να ηχογραφείς από το ραδιόφωνο???

Τι προγράμματα χρησιμοποιείτε εσείς στο 3200???

Κανένα καλό έχετε να μου προτείνετε? (και game)

 

Hello!! Λίγο χλωμό να υπαρχει τετοιο προγραμματακι..Όσο για εφαρμογες και games πηγαινε στο thread με τις εφαρμογες και θα βρεις πολλα παιχνιδακια..Χρησιμη εφαρμογή που εδωσε ενας φίλος μερικες σελίδες πιο πισω σε αυτο το thread ειναι το χρονόμετρο μιας και το 3200 δεν διαθέτει!Για να σε γλιτωσω από αρκετο ψαξιμο, μπες στο http://www.java2phone.ru και θα δεις πολλα παιχνιδια,μελωδίες κ εφαρμογες!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (17 Αύγ. 2004 , 10:28)

Για να σε γλιτωσω από αρκετο ψαξιμο, μπες στο http://www.java2phone.ru και θα δεις πολλα παιχνιδια,μελωδίες κ εφαρμογες!!!

 

 

Ωραία σελίδα kardoula μου!!! Να φωνάξω την Μαρούσκα να κάνει την μετάφραση ή να φέρει το τσίπουρο καλύτερα ;;; :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

roborge pigaine altavista kai pata to translate

dose to url oste na sou kanei metafrasi apo russian to english

so difficult?

amesos na paraponethoume vre?

 

alla poli oraio to sxolio

marouska i tsipouro

xaxaxa

good good

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος monaxoulis (18 Αύγ. 2004 , 01:14)

oste na sou kanei metafrasi apo russian to english

 

 

Α, sorry ντε, δεν τα ξέρω εγώ αυτά τα κόλπα ...

για πλάκα το είπα ποιο πολύ! κατέβασα 2 παιχνίδια αλλά δεν παίζουν στο 3200 μου. δεν ξέρω γιατί ... anyway!

 

Μια φίλη μου με 3200 την παρασκευή σε ώρα ανάγκης ανταλλάξαμε μπαταρίες και τώρα η πίσω πρόσοψη δεν κλείνει καλά στο δικό μου ενώ στο δικό της έκλεινε κανονικά! Τι, βγαίνουν και σε νούμερα ρούχων τώρα τα κινητά;; S,M,L,XL, διαλέξτε ανάλογα με το μέγεθος του χεριού σας!;;; Άλλο και τούτο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge (17 Αύγ. 2004 , 23:24)

 

Ωραία σελίδα kardoula μου!!! Να φωνάξω την Μαρούσκα να κάνει την μετάφραση ή να φέρει το τσίπουρο καλύτερα ;;; :D :D :D :D

 

Δεν χρειαζεται!Αν παρατηρησεις πανω δεξια στη σελίδα εχεις την επιλογη ENGLISH VERSION :)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge (18 Αύγ. 2004 , 04:01)

 

Α, sorry ντε, δεν τα ξέρω εγώ αυτά τα κόλπα ...

για πλάκα το είπα ποιο πολύ! κατέβασα 2 παιχνίδια αλλά δεν παίζουν στο 3200 μου. δεν ξέρω γιατί ... anyway!

 

Όταν κατεβαζεις τα παιχνιδια, να κοιτας να λεει οτι είναι για νοκια 3200!!!Και μενα μερικά δεν επαιζαν αλλά τα περισσότερα ειναι πολυ ωραια και μάλιστα ολοιδια τα έχει η κοσμοτε στη σελίδα της και τα κατεβάζεις για 3 ευρω!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...