Jump to content

BlackBerry Z30


npatrin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν καποιος έρχεται από android θέλω να ρωτήσω πως βλέπω πόσες ώρες οθόνη βγάζει

 

Ρυθμισεις>διαχειριση εφαρμογων>παρακολουθηση συσκευης και κοιτας εκει που λεει εμφανιση.

Πατας στην εμφανιση και σου δειχνει τα επιπλεον στοιχεια.

 

Για πιο μεγαλη ευκολια κατεβαζεις την μπαρα των γρηγορων ρυθμισεων και πας κατευθειαν στην παρακολουθηση συσκευης.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 853
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν καποιος έρχεται από android θέλω να ρωτήσω πως βλέπω πόσες ώρες οθόνη βγάζει

 

εννοεις standby?παντως μπορεις να δεις την καταναλωση μπαταριας απο ολες τις λειτουργιες του τηλεφωνου απο την εφαρμογη bbve/παρακολουθηση συσκευης

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αλλά εκεί λέει μόνο ποσοστό αν δεν κάνω λάθος

 

Αν επιλεξεις ομως να πατησεις την εμφανιση που σου δειχνει το ποσοστο, εκει μεσα σου ανοιγει ενα στατιστικο γραφημα σχετικα με αυτο.

Βεβαια δεν λεει ακριβως τις ωρες που ειναι ανοιχτη η οθονη. Εχει αλλη φιλοσοφια.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν επιλεξεις ομως να πατησεις την εμφανιση που σου δειχνει το ποσοστο, εκει μεσα σου ανοιγει ενα στατιστικο γραφημα σχετικα με αυτο.

Βεβαια δεν λεει ακριβως τις ωρες που ειναι ανοιχτη η οθονη. Εχει αλλη φιλοσοφια.

Όντως και η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να το καταλάβω αλλά οκ

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα τίποτα ακόμα. Είμαι με Wind και έχω την 1767 Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως εχει να κανει με την voda αυτη η ενημερωση γιατι διαβασα απο καποιο μελος του crackberry οτι και η voda UK την εδωσε.

Την πηρα κα ιεγω σημερα το απογευμα παντως αν και η ενημερωση αυτη κυκλοφορησε σε αλλους εδω και δυο εβδομαδες περιπου.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παρακαλώ. Έχω wind και τώρα ενεργοποίησε το 4g αλλά στο κινητό δεν έχω επιλογή 4g. Ήξερα και το επιβεβαίωσα ότι έχει. Τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με 1260 και ζήτησα να με συνδέσουν με τεχνικό τμήμα.

Μία κυρία - πολύ ευγενική - μου είπε οτι πράγματι γνωρίζουν το πρόβλημα και οτι προσπαθούν να βρουν με την Blackberry τι φταίει.

Για κάποιο λόγο (όπως είπα και εγώ σε προηγούμενο post) στα ΒΒ10 δεν αρέσουν οι SIM της Wind.

 

Μου είπε οτι ίσως μέσα σε μία βδομάδα - δέκα ημέρες θα έχουν απάντηση και οτι λογικά κάποιο OTA θα βγει για τις συσκευές (αν και νομίζω οτι θα γίνει OTA των SIM απο τη Wind).

 

Πάλι καλά που το κοιτάνε - θα μπορούσαν να μου πούνε "Τόσοι που είστε πλέον με τα Blackberry σιγά μην ασχοληθούμε"!!!!

 

Να σημειώσω οτι και στο 1260 και στο τεχνικό τμήμα η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και άκρως ευγενική.

Μπράβο τους!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν νομίζω οτι είναι λόγος για να αλλάξεις πάροχο. Το 4G είναι ψιλά γράμματα - το HSPA μια χαρά πάει ούτως ή αλλιώς.

Κάνε λίγο υπομονή (δες προηγούμενό μου post).

Φιλικά!

 

Δυστυχώς παραμένει το πρόβλημα με το 4G. Υπάρχει κάποιος με συμβόλαιο Wind και να έχει ενεργοποιηθεί το 4G? δε ξέρω αν "φταίνε" οι SIM των καρτοκινητών μόνο ή όλες της Wind.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το playstore να βρεις την υγειά σου...λίγα ποστ πιο πίσω έχω γράψει link για τη διαδικασία
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το playstore να βρεις την υγειά σου...λίγα ποστ πιο πίσω έχω γράψει link για τη διαδικασία

Είπα να μην πολυμπλέξω με τη Google, αλλά είναι αναγκαίο κακό τελικά!!! :lol::lol:

Το εγκατέστησα, όλα οκ, σε ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθεια..Πως θα περάσω το gmail..?έχω όλες τις επαφές εκεί και δεν μπορώ να τις συγχρονισω....και μέσω playstore ζητάει Google servises
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθεια..Πως θα περάσω το gmail..?έχω όλες τις επαφές εκεί και δεν μπορώ να τις συγχρονισω....και μέσω playstore ζητάει Google servises

 

ρυθμισεις/λογαριασμοι και βαζεις τα στοιχεια του email σου.και τελειωσες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθεια..Πως θα περάσω το gmail..?έχω όλες τις επαφές εκεί και δεν μπορώ να τις συγχρονισω....και μέσω playstore ζητάει Google servises

 

 

διαβασε λιγο αυτο τον οδηγο....http://crackberry.com/how-setup-gmail-your-blackberry-10-devce-using-imap-caldav-and-carddav

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν έχω καθόλου καλή λήψη wifi.στα ίδια σημεία με άλλες συσκευές είχα πολύ καλύτερο και δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω κάποιες έξτρα ρυθμισεθς..επισης δεν έχω ούτε καλή λήψη ιντερνετ..πρέπει να κάνω κατι;
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

περιεργο,οταν ειχα το Ζ30 ειχα πολυ καλο σημα....τσεκαρε τις συχνοτητες,ειναι στα 2,4 και 5Ghz ?
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει και εγώ ότι το σήμα του,WiFi είναι λίγο χαμηλό στην μπάρα με της παύλες που έχει το τηλέφωνο άλλα στην πραγματικότητα νομίζω ότι είναι αρκετά καλό
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...