Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

Έχω την lte έκδοση. Δοκίμασα να βάλω μια HD ταινία για να την δω. Ενώ η εικόνα παίζει κανονικά, ο ήχος απουσιάζει. Έχω τον MX player (και είμαι πολύ ευχαριστημένος, αναγνωρίζει κατευθείαν και τους υπότιτλους και παίζει την ταινία κατευθείαν από το stickάκι) και αυτό το πρόβλημα μου το εμφανίζει σε ταινίες με DTS. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος αποκωδικοποιητής που πρέπει να κατεβάσω επιπλέον για να παίζει (μέσω MX player εννοείται) αυτές τις ταινίες, ή πρέπει να πάω σε άλλο πρόγραμμα αναπαραγωγής ταινιών;

Ευχαριστώ και καλή Ανάσταση σε όλους

φίλε μου αυτό θα σε καλύψει 1000% [url=http:// http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254] κατέβασε arm v7 neon επίσης για dice player [url=http:// http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1769799&page=4]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πέρα από το ποιό είναι πιο δυνατή, νομίζω πως το tablet (κάθε tablet) χάνει την αξία του αν δεν το πάρεις με κάρτα sim. Ο σκοπός είναι να το χρησιμοποιείς ανα πάσα στιγμή όπου το χρειάζεσαι και όχι να ψάχνεις κάθε φορά που υπάρχει WiFi.

 

Δε διαφωνω σε αυτο αλλα υπαρχει και το wifi teghtering για αυτο μεσο κινητου...απλα δεν εχω καταλαβει αν η εκδοση p605 ειναι ποιο καλη η οχι απο τη p600

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνω σε αυτο αλλα υπαρχει και το wifi teghtering για αυτο μεσο κινητου...απλα δεν εχω καταλαβει αν η εκδοση p605 ειναι ποιο καλη η οχι απο τη p600

 

Νομίζω ότι η P600 δεν είναι με πενάκι! παραλίγο να την πατήσω εγώ αλλά τελευταία στιγμή το πήρα χαμπάρι.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η P600 δεν είναι με πενάκι! παραλίγο να την πατήσω εγώ αλλά τελευταία στιγμή το πήρα χαμπάρι.

Οποιοδήποτε μέρος της σειράς note έχει s-pen.Άρα το ερώτημα είναι αν το συγκεκριμένο ανήκει στη σειρά ΤΑΒ.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά, ζεσταίνεται καθόλου το ταμπλετ σας; έχω πάρα ότι ανεβαίνει αισθητά η θερμοκρασία όταν παίζω κάνα παιχνίδι κοντά στην κάμερα..
Link to comment
Share on other sites

Επειδη σημερα πρεπει να αγορασω tablet και ειναι μεσα στα υποψηφια μαζι με το sony xperia τι λετε; Να το προχωρησω και να αγνοησω το sony ; ενδιαφερομαι για την εκδοση lte. Γνωμες;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η P600 δεν είναι με πενάκι! παραλίγο να την πατήσω εγώ αλλά τελευταία στιγμή το πήρα χαμπάρι.

 

Πάλι καλά που το κατάλαβες έγκαιρα...

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks φιλε μου ,το απογευμα ειναι στα χερια μου , φυσικα το note..

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Thanks φιλε μου ,το απογευμα ειναι στα χερια μου , φυσικα το note..

 

Να είσαι καλά και μεγειές! Wi-Fi ή LTE ?

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά και μεγειές! Wi-Fi ή LTE ?

LTE αναγκαστικα λογω φοιτητικου πακετου του μικρου. Αλλα απο οτι διαβασα σε ολο το thread μαλλον ειναι σε καλυτερη μοιρα , οσο αφορα την δυναμη του επεξεργαστη.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

LTE αναγκαστικα λογω φοιτητικου πακετου του μικρου. Αλλα απο οτι διαβασα σε ολο το thread μαλλον ειναι σε καλυτερη μοιρα , οσο αφορα την δυναμη του επεξεργαστη.

 

Ναι, σαφώς καλύτερα επεξεργαστικά το LTE με τον SD800. Στο Wi-Fi η πλειονότητα των χρηστών μιλάει για lags...

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου ένα λινκ είναι καλό? Έψαξα αλλά δε βρήκα.... Μόλις εβαλα στο νοτε3 και είναι εξαιρετικο
Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου ένα λινκ είναι καλό? Έψαξα αλλά δε βρήκα.... Μόλις εβαλα στο νοτε3 και είναι εξαιρετικο

Εγω εβαλα αυτο και καθησε τελεια... http://www.ebay.co.uk/itm/321335897784?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω κανέναν να αναφέρει τις διαφορές που θα έρθουν με την αναβάθμιση σε 4.4.2 :

http://www.youtube.com/watch?v=mdtf2U0a7f0

Η αναβάθμιση είναι στο μοντέλο sm-p600 και δεν έδωσε η σαμσουνγκ το Magazine ui, όχι ότι θα στεναχωρεθώ αλλά κλασσική σαμσουνγκ, δεν δίνει ολοκληρωμένες αναβαθμίσεις :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση είναι στο μοντέλο sm-p600 και δεν έδωσε η σαμσουνγκ το Magazine ui, όχι ότι θα στεναχωρεθώ αλλά κλασσική σαμσουνγκ, δεν δίνει ολοκληρωμένες αναβαθμίσεις :mad::mad:

 

Έτσι ακριβώς. Πιστεύω το έκανε για καθαρά εμπορικούς σκοπούς καθώς αν έδινε την πλήρη KK με όλα τα features ποιος θα αγοράσει το Tab Pro 10.1 δίνοντας επιπλέον σχεδόν €100?

 

Thanks φιλε μου ,το απογευμα ειναι στα χερια μου , φυσικα το note..

Πρώτες εντυπώσεις?

Edited by JIMBOAthens
Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση : δεν εχω προλαβει να το ψαξω αναλυτικα λογω δουλειας... πως απενεργοποιουμε την καρτα sim;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση : δεν εχω προλαβει να το ψαξω αναλυτικα λογω δουλειας... πως απενεργοποιουμε την καρτα sim;

 

Airplaine mode

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω πριν 1 βδομαδα σε sm-p600 λευκο 32gb και μεχρι στιγμης θεωρω οτι ειμαι ικανοποιημενος.

Παρολα αυτα ρε παιδες μεσω ΟΤΑ αλλα και μεσω Κies μου λεει οτι εχω την τελευταια εκδοση , ενω ειμαι ακομη σε 4.3 :wacko:

Δε θα παρουμε την 4.4 ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτες εντυπωσεις απο την ταμπλετα : οθονη απλα καταπληκτικη , αριστη ανταποκριση στην επαφη ( με το πενακι δεν εχω ασχοληθει ακομη). Ολα τα προγραμματα που εχω βαλει λειτουργουν τελεια , αν και δεν το εχω ζορισει ακομη με παιγνιδια ο επεξεργαστης δειχνει να μην εχει κανενα προβλημα να ανταπεξελθει. Υπαρχουν και καποια αλλα ομως. Ορισμενες φορες (ελαχιστες ειναι αληθεια) οταν δεχεται καποια εντολη , δειχνει να "κομπλαρει και να μην ξερει τι να κανει". Ξεμπλοκαρει σε δευτερολεπτα , αλλα ειναι πολυ ασχημο αυτο. Παγωσα καποια προγραμματα της samsung και βελτιωθηκε το προβλημα. Δεν ξερω αν εχει αναφερθει και πιο πριν αλλα στο youtube εχω κολληματα. Επισης με το mx σε μουσικη το ιδιο. Απο ram εχω free 1,5 gb.Οτι αλλο θελετε να ρωτησετε εδω ειμαι.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δε θα παρουμε την 4.4 ?

 

H 4.4 έχει αρχίσει να διατίθεται σταδιακά ανάλογα με την χώρα προέλευσης του tablet.

 

Λίγο υπομονή θέλει αλλά να ξέρεις ότι ΔΕΝ είναι ίδια με την 4.4 του Tab Pro...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...