Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αυτό. Facebook χωρίς τα φωνήεντα.

Κάτι τέτοια παθαίνω όταν γράφω γρήγορα :)

 

Και κάτι ακόμα, επέλεξες να πάρεις τη γνησια συσκευασία (+3$) ή οχι? Ειναι η πρώτη μου αγορά απο to2c

 

ps: να προτιμησω minideal ή to2c?

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει καποια διαφορα αναμεσα σ αυτα ρε παιδια γιατι εγω δεν τη βλεπω και εχουν 30 ευρω διαφορα?

 

http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Android_Phones/6-7_Inch_Android_Phones/THL_T200_6_Inch_True_Octa-Core_Android_4.2_Phone_-_1080p_HD_IPS_Screen_1.7GHz_CPU_2GB_RAM_NFC/

 

http://www.geekbuying.com/item/ThL-T200-MTK6592-6inch-IPS-FHD-Screen-2GB-RAM-32GB-ROM-Support-NFC-OTG-3G-GPS-Android-4-2-OS-Smart-Phone-322512.html

 

Υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση σε αυτά τα χρήματα?

Το chinavasion χρεώνει πολλά ταχυδρομικά, και σε περίπτωση βλάβης πληρώνεις εσύ ...

Κοίταξε και εδω:

http://www.minideal.net/thl-t200-true-octa-core-android-4-2-phone-1080p-hd-gorilla-glass-1-7ghz-2gb-ram-32gb-rom.html

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : καλύτερη καμερα σε τηλέφωνο γυρω στα 200$? με ταβανι τιμής το thl t11. Και 4.7 - 5 ιντσες.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,είμαι νέα στο φόρουμ και θέλω την άποψη σας αν γίνεται :)

Πρώτη φορά θα πάρω smart και έχω προβληματισμό,δεν ξέρω αγγλικά,άρα θα το πάρω με Ελληνικά και δεν έχω σχέση με τεχνολογία.

Θέλω από το κινητό, ίντερνετ, φωτογραφίες, κανένα παιχνίδι, ίσως χρησιμοποιήσω gps, ταινιούλες, Fb, Youtube και να κρατάει η μπαταρία.

Είμαι ανάμεσα σε Huawai Honor 3c - lenovo s 820, που και τα 2 μου αρέσουν.

Το Honor λόγω 2 GB έναντι 1GB του lenovo,αλλά το lenovo έχει καλύτερη κάμερα πίσω 13ΜP ενώ το honor 8MP και ίσως 5MP όπως λένε κάποια παιδιά.

Και αν τελικά μου πείτε το Honor 3c τότε πάλι έχω προβληματισμό το Honor ή το Thl t11 που έχει οχτω πυρήνες και αν πείτε το Thl t11 μήπως τελικά αξίζει με 50 δολάρια παραπάνω το Thl T100s ;

Όπως καταλάβατε διάβασα πολλά εδώ μέσα 1 εβδομάδα και αντί να βοηθηθώ μάλλον τα έχω μπλέξει αρκετά :(

1. Honor 3c VS lenovo s820

2. Ο νικητής από τα παραπάνω VS Thl T11

3. Ο νικητής VS Thl T100s

4. Και αν τελικά πείτε το Thl t100s αξίζει η διαφορά των 90 δολαρίων με το lenovo και Honor 3c ;

Ελπίζω να με βοηθήσετε έστω στο πρώτο θέμα μου.

Όποιος έχει άποψη ακόμα και από γνωστό του θα ήθελα να μου την πει.

Σίγουρα θα βάλω και θέμα στην σύγκριση και στο φόρουμ του Thl t100s.

Ελπίζω να μην σας κούρασα και ευελπιστώ στο να με βοηθήσετε,σας ευχαριστώ :)

 

Αφου παίρνεις πρώτη φορά smartphone δεν θα καταλάβεις διαφορά από τις συσκευές λόγω hardware.

Πάρε όποιο σου αρέσει εμφανισιακά.

 

Σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις για την ασχετοσύνη μου :lol:

Αλλά όντως θα ήθελα και την προσωπική άποψη του καθενός από εσάς που θα ασχοληθείτε να δώσετε μια απάντηση,αφενός γιατί γνωρίζεται περισσότερα και αφετέρου θα δω και εγώ ποιο τελικά να αποφασίσω από τα 4 συγκεκριμένα :)

 

Για την χρήση που θέλεις να κάνεις δεν χρειάζεται να δώσεις παραπάνω λεφτά, όλα θα σου τα κάνουν και μάλιστα πάρα πολύ καλά.

Όσον αφορά την φωτογραφία μην κοιτάς τα mp γιατί δεν είναι τα μόνα που παίζουν ρόλο στην "καλή" φωτογραφία. Η ποιότητα του φακού και το μέγεθος του αισθητήρα είναι αυτά που μετράνε πολύ περισσότερο από τα π.χ. 13mp.

Πάρε αυτό που σου αρέσει με την σκέψη πάντα ότι δεν θα είσαι για πάντα άσχετη με τα smartphone.

 

Σ'ευχαριστώ για τις εξηγήσεις που δίνεις και την ανάλυση που έκανες :)

Όπως είπα και παραπάνω θα ήθελα την άποψη σου εσύ από αυτά τα 4 ποιό θα επέλεγες..

Το οικονομικό στα 3 πρώτα δεν με απασχολεί καθόλου γιατί είναι 190-180-215 δολάρια άρα μου φαίνονται ίδια.

Στο Thl T100s που παέι 275 εκεί ναι το σκέφτομαι αλλά αν όντως αξίζει πάλι θα το προσπεράσω με πρώτες επιλογές τα πρώτα 3 :D

Όσο αφορά τι μου αρέσει στο καθένα βρίσκω ωραία πράγματα που μου αρέσουν..

Εξ'ου και ο μεγάλος προβληματισμός...

Κάθε άποψη και πρόταση δεκτή.

Σας ευχαριστώ και πάλι !! :)

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το Lenovo S820, σε καλύπτει απόλυτα για τη χρήση που θες, μεγάλη αυτονομία, και άριστη φωτογραφική. Το Honor 3C έχει μέτρια κάμερα, και τα THL είναι ακριβά για τη χρήση που θες

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο και την απάντησή σου :)

Με βγάζεις από το πρώτο δίλημμα για Honor3c VS lenovo s820

Επειδή στο μυαλό μου είναι και το Thl T11 έτσι όπως τα λες γιατί 180 δολ το lenovo 215 δολάρια το Thl t11.

Προσωπικά δεν με πειράζει η διαφορά την θεωρώ μικρή 35 δολάρια για 8πυρήνες 2GB Ram και καλή μπαταρία 2750 από την μια πλευρά Thl.

Από την άλλη κέρδος 35 δολ,μεν, αλλά 4 πυρήνες 1GB Ram 2000 μπαταρία.

Στα υπέρ του lenovo για εμένα που είμαι άσχετη είναι η πίσω κάμερα 12MP με 8 MP, η εταιρεία σαν όνομα (έχω pc lenovo και είναι άριστο και είχα και άφογη εξυπηρέτηση από την εδώ αντιπροσωπεία) και ο φόβος για την Thl που δεν την ήξέρα πριν διαβάσω στο φόρουμ..αλλά το ονοματάκι της μου αρέσει :D

Επειδή εσύ γνωρίζεις θα χαιρόμουν να μου έδινες και την συμβουλή σου(με νέο δεδομένο ότι δεν με πειράζει το +35 δολάρια) γι'αυτά τα 2 μοντέλα.

Και η δυσκολία μου είναι ότι όταν βλέπω το καθένα χωριστά σε όλα βρίσκω κάτι καλό για να μου αρέσει και να μην μπορώ να το απορρίψω,οπότε εσύ με βοήθησες μέχρι τώρα να αγήσω λίγο εκτός το Honor 3c και το Thl T100s :D

Σ'ευχαριστώ και πάλι να είσαι καλά και όποιος άλλος έχει κάποια άποψη για το θέμα επειδή το έχω βάλει και σε άλλο ποστ,θα χαιρόμουν ιδιαίτερα να κατέθετε την άποψη του,ώστε να βοηθηθώ στην τελική επιλογή !! :)

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα, επέλεξες να πάρεις τη γνησια συσκευασία (+3$) ή οχι? Ειναι η πρώτη μου αγορά απο to2c

 

ps: να προτιμησω minideal ή to2c?

Δεν έχω αγοράσει κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα. Ζαχαρώνω 1-2 μοντελάκια.

Την συσκευασία παραδόξως δεν την χρεώνουν σε όλα τα τηλέφωνα. Αν το πάρεις "χύμα", το βάζουν σε bubble-wrap (έχει βιντεο στο site)

Εγώ έχω μανία με τις...συσκευασίες και θα έδινα τα $3 για το κουτί.

 

Διαβάζω οτι το to2C είναι πιο γρήγορο στις αποστολές.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις για την ασχετοσύνη μου :lol:

Αλλά όντως θα ήθελα και την προσωπική άποψη του καθενός από εσάς που θα ασχοληθείτε να δώσετε μια απάντηση,αφενός γιατί γνωρίζεται περισσότερα και αφετέρου θα δω και εγώ ποιο τελικά να αποφασίσω από τα 4 συγκεκριμένα :))

Να το περιορίσω σε 2 επιλογές?

Αν μου τα χαρίζανε θα έπαιρνα το Thl T100s.

Αν έπρεπε να τα αγοράσω εγώ θα έπαιρνα το Thl T11.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν είδα πουθενά paypal, και δεύτερον τι είδους προϊόντα παρήγγειλες και δεν είχες πρόβλημα εφ'όσον ο τυπος στέλνει μόνο με DHL ;;;
Μην τα λέμε 100 φορες το μήνα, το aliexpress έχει καλύτερο σύστημα πληρωμής απ το Paypal και πιο αξιόπιστο. Αλλά εμπόρους χωρίς αξιολογήσεις, τους προσπερνάμε πάντα και παντού

 

Ερώτηση : καλύτερη καμερα σε τηλέφωνο γυρω στα 200$? με ταβανι τιμής το thl t11. Και 4.7 - 5 ιντσες.
Lenovo s820, THL T11, THL W200s

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο και την απάντησή σου :)

Με βγάζεις από το πρώτο δίλημμα για Honor3c VS lenovo s820

Επειδή στο μυαλό μου είναι και το Thl T11 έτσι όπως τα λες γιατί 180 δολ το lenovo 215 δολάρια το Thl t11.

Προσωπικά δεν με πειράζει η διαφορά την θεωρώ μικρή 35 δολάρια για 8πυρήνες 2GB Ram και καλή μπαταρία 2750 από την μια πλευρά Thl.

Από την άλλη κέρδος 35 δολ,μεν, αλλά 4 πυρήνες 1GB Ram 2000 μπαταρία.

Στα υπέρ του lenovo για εμένα που είμαι άσχετη είναι η πίσω κάμερα 12MP με 8 MP, η εταιρεία σαν όνομα (έχω pc lenovo και είναι άριστο και είχα και άφογη εξυπηρέτηση από την εδώ αντιπροσωπεία) και ο φόβος για την Thl που δεν την ήξέρα πριν διαβάσω στο φόρουμ..αλλά το ονοματάκι της μου αρέσει :D

Επειδή εσύ γνωρίζεις θα χαιρόμουν να μου έδινες και την συμβουλή σου(με νέο δεδομένο ότι δεν με πειράζει το +35 δολάρια) γι'αυτά τα 2 μοντέλα.

Και η δυσκολία μου είναι ότι όταν βλέπω το καθένα χωριστά σε όλα βρίσκω κάτι καλό για να μου αρέσει και να μην μπορώ να το απορρίψω,οπότε εσύ με βοήθησες μέχρι τώρα να αγήσω λίγο εκτός το Honor 3c και το Thl T100s :D

Σ'ευχαριστώ και πάλι να είσαι καλά και όποιος άλλος έχει κάποια άποψη για το θέμα επειδή το έχω βάλει και σε άλλο ποστ,θα χαιρόμουν ιδιαίτερα να κατέθετε την άποψη του,ώστε να βοηθηθώ στην τελική επιλογή !! :)

Αναμφίβολα το T11 αξίζει τη διαφορά, αλλά για τη χρήση που αναφέρεις, παραείναι υπερβολή. Το Lenovo S820 σε καλύπτει, κι είναι πιο βολικό στο χέρι λόγω μεγέθους. Στην τελική, επέλεξε όποιο σ αρέσει εμφανισιακά ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχω ενα διπυρηνο mediatek και θελω να του αλλαξω ρομ

Το ειχα κανει με επιτυχια στο thl w100 αλλα ειχα βρει πληρη οδηγο

Πωε μπορω να βαλω αυτη τη ρομ λοιπον?

http://www.needrom.com/mobile/newman-nx-nm860-freelander-i10s-2/

Link to comment
Share on other sites

http://www.pandawill.com/beidou-hot-pepper-laq1-smartphone-tegra-3-quad-core-android-41-47-inch-hd-ips-screen-p75594.html

Τι άποψη έχετε?

Καλύτερο από το newman που είχε την προηγούμενη εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

http://www.pandawill.com/beidou-hot-pepper-laq1-smartphone-tegra-3-quad-core-android-41-47-inch-hd-ips-screen-p75594.html

Τι άποψη έχετε?

Καλύτερο από το newman που είχε την προηγούμενη εβδομάδα?

Δε βλέπω να λεει Ελληνιικά.

Link to comment
Share on other sites

http://www.pandawill.com/beidou-hot-pepper-laq1-smartphone-tegra-3-quad-core-android-41-47-inch-hd-ips-screen-p75594.html

Τι άποψη έχετε?

Καλύτερο από το newman που είχε την προηγούμενη εβδομάδα?

 

Καποιος ανοιξε και θεμα εδω. Ειναι οντως ιδιο με το Xolo Play T1000?

Για το Xolo υπαρχει υλικο απο reviews, rom κλπ αν και απο οτι ειδα στα γρηγορα το παρατησαν οι devs πριν κανα 6μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,είμαι νέα στο φόρουμ και θέλω την άποψη σας αν γίνεται

Πρώτη φορά θα πάρω smart και έχω προβληματισμό,δεν ξέρω αγγλικά,άρα θα το πάρω με Ελληνικά και δεν έχω σχέση με τεχνολογία.

Θέλω από το κινητό, ίντερνετ, φωτογραφίες, κανένα παιχνίδι, ίσως χρησιμοποιήσω gps, ταινιούλες, Fb, Youtube και να κρατάει η μπαταρία.

Είμαι ανάμεσα σε Huawai Honor 3c - lenovo s 820, που και τα 2 μου αρέσουν.

Το Honor λόγω 2 GB έναντι 1GB του lenovo,αλλά το lenovo έχει καλύτερη κάμερα πίσω 13ΜP ενώ το honor 8MP και ίσως 5MP όπως λένε κάποια παιδιά.

Και αν τελικά μου πείτε το Honor 3c τότε πάλι έχω προβληματισμό το Honor ή το Thl t11 που έχει οχτω πυρήνες και αν πείτε το Thl t11 μήπως τελικά αξίζει με 50 δολάρια παραπάνω το Thl T100s ;

Όπως καταλάβατε διάβασα πολλά εδώ μέσα 1 εβδομάδα και αντί να βοηθηθώ μάλλον τα έχω μπλέξει αρκετά

1. Honor 3c VS lenovo s820

2. Ο νικητής από τα παραπάνω VS Thl T11

3. Ο νικητής VS Thl T100s

4. Και αν τελικά πείτε το Thl t100s αξίζει η διαφορά των 90 δολαρίων με το lenovo και Honor 3c ;

Ελπίζω να με βοηθήσετε έστω στο πρώτο θέμα μου.

Όποιος έχει άποψη ακόμα και από γνωστό του θα ήθελα να μου την πει.

Σίγουρα θα βάλω και θέμα στην σύγκριση και στο φόρουμ του Thl t100s.

Ελπίζω να μην σας κούρασα και ευελπιστώ στο να με βοηθήσετε,σας ευχαριστώ

 

Παράθεση από gerstavros2 >

Πάρε το Lenovo S820, σε καλύπτει απόλυτα για τη χρήση που θες, μεγάλη αυτονομία, και άριστη φωτογραφική. Το Honor 3C έχει μέτρια κάμερα, και τα THL είναι ακριβά για τη χρήση που θες

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο και την απάντησή σου

Με βγάζεις από το πρώτο δίλημμα για Honor3c VS lenovo s820

Επειδή στο μυαλό μου είναι και το Thl T11 έτσι όπως τα λες γιατί 180 δολ το lenovo 215 δολάρια το Thl t11.

Προσωπικά δεν με πειράζει η διαφορά την θεωρώ μικρή 35 δολάρια για 8πυρήνες 2GB Ram και καλή μπαταρία 2750 από την μια πλευρά Thl.

Από την άλλη κέρδος 35 δολ,μεν, αλλά 4 πυρήνες 1GB Ram 2000 μπαταρία.

Στα υπέρ του lenovo για εμένα που είμαι άσχετη είναι η πίσω κάμερα 12MP με 8 MP, η εταιρεία σαν όνομα (έχω pc lenovo και είναι άριστο και είχα και άφογη εξυπηρέτηση από την εδώ αντιπροσωπεία) και ο φόβος για την Thl που δεν την ήξέρα πριν διαβάσω στο φόρουμ..αλλά το ονοματάκι της μου αρέσει

Επειδή εσύ γνωρίζεις θα χαιρόμουν να μου έδινες και την συμβουλή σου(με νέο δεδομένο ότι δεν με πειράζει το +35 δολάρια) γι'αυτά τα 2 μοντέλα.

Και η δυσκολία μου είναι ότι όταν βλέπω το καθένα χωριστά σε όλα βρίσκω κάτι καλό για να μου αρέσει και να μην μπορώ να το απορρίψω,οπότε εσύ με βοήθησες μέχρι τώρα να αγήσω λίγο εκτός το Honor 3c και το Thl T100s

Σ'ευχαριστώ και πάλι να είσαι καλά και όποιος άλλος έχει κάποια άποψη για το θέμα επειδή το έχω βάλει και σε άλλο ποστ,θα χαιρόμουν ιδιαίτερα να κατέθετε την άποψη του,ώστε να βοηθηθώ στην τελική επιλογή !!

 

Αναμφίβολα το T11 αξίζει τη διαφορά, αλλά για τη χρήση που αναφέρεις, παραείναι υπερβολή. Το Lenovo S820 σε καλύπτει, κι είναι πιο βολικό στο χέρι λόγω μεγέθους. Στην τελική, επέλεξε όποιο σ αρέσει εμφανισιακά ;)

 

Σ'ευχαριστώ όντως πάρα πολύ για τις συμβουλές και την βοήθεια σου !!

Δεν θέλω να σε κουράσω άλλο,αλλά έκανα μια διαπίστωση:

Όσο διαβάζεις μπερδεύεσαι, προσπαθώντας να κάνεις την πιο καλή επιλογή πάντα βγαίνει κάτι ακόμα που σου αρέσει ή που σε χαλάει :D

Οπότε ή έχεις χρήματα, άρα παίρνεις το καλύτερο ή ρωτάς μόνο συγκεκριμένα πράγματα ή πέφτεις στη θάλασσα και μαθαίνεις κολύμπι ;)

Εκεί που ψηνόμουν για lenovo έβλεπα το 1 GB Ram σε σχέση με τα 2GB Ηonor 3c και Thl t11 προβληματισμός

Πήγαινα για Honor 3c έβλεπα 8 ή 5ΜP κάμερα και lenovo s820 12 MP Τhl 13MP πάλι προβληματισμός

Σκεφτόμουν Thl T11 8 πυρήνες 2 GB Ram 8 κάμερα έβλεπα Thl T100s 32GB Rom,ανάλυση 1080,13MP κάμερα προβληματισμός πάλι

Λέω Thl T100s τα έχει όλα (σαν όνομα εγώ πρωτιμώ lenovo) πάω σε μια σελίδα διαβάζω ερωτήσεις και απαντήσεις πιθανών αγοραστών..

http://www.thlmobilestore.com/thl-t11-smartphone-mtk6592-2gb-32gb-5-0-inch-fhd-gorilla-glass-13mp-camera-black.html

Λένε δεν έχει γυροσκόπιο(μάλλον αυτό που γυρνάει ταυτόχρονα η οθόνη με το κινητό όταν το αλλάζεις πλευρά..)

Σκέφτομαι και το ότι είμαι άσχετη και δεν χρειάζομαι πολλές δυνατότητες ( Σε αυτό με βοήθησε να είναι καλά ο gerstavros2 )

και γυροσκόπιο έχει μόνο το Huawai Honor 3c δεν το έχει όυτε το lenovo ούτε τα Thl και έτσι πάλι φαύλος κύκλος και αρχίζει η σπαζοκεφαλιά από την αρχή :cry:

Συγνώμη αν σας κούρασα θα το ρίξω στην στατιστική και θα κάνω δημοσκόπηση μου φαίνεται ή θα μείνω με αυτό που έχω..

Ψέματα θα ρωτάω συγκεκριμένες απορίες για το καθένα ε και κάποια στιγμή πιστεύω θα αποφασίσω..

Έτσι και αλλιώς τόσα χρόνια δεν μου αρέσαν τα smart :lol:

Ας περιμένω ακόμα 10-20 30 ποιος ξέρει πόσες μερούλες μέχρι να μου έρθει καμιά επιφοίτηση :lol:

Γνώμες θα περιμένω βέβαια αλλά τώρα θα ρωτάω περισσότερο και ξεκινάω

Τι είναι το Γυροσκόπιο ;

Καλό σας βράδυ και να περνάτε όμορφα !!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

τι γνωμη εχετε για αυτο το κινιτο http://www.to2c.com/timmy-e82-leather-case-solution-smartphone.html

να το παρω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

τι γνωμη εχετε για αυτο το κινιτο http://www.to2c.com/timmy-e82-leather-case-solution-smartphone.html

να το παρω

Σ'αυτα τα χρήματα πας κι εδώ με κλειστά μάτια.

 

http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-3g-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω το Hongmi στα 118 ευρώ απο to2c. Το παρήγγειλα κι εγω.

 

φίλε μπορείς να μου δώσεις το νήμα που το παρήγγειλες με αυτά τα λεφτά που λες γιατί εγώ το βρίσκω στα 125

Link to comment
Share on other sites

φίλε μπορείς να μου δώσεις το νήμα που το παρήγγειλες με αυτά τα λεφτά που λες γιατί εγώ το βρίσκω στα 125

 

166$ = 120€

Link to comment
Share on other sites

$167~€120, μην πιστεύεις τις μετατροπές των ίδιων των καταστημάτων.

 

ναι τώρα το είδα καλύτερα που έκανα δικιά μου μετατροπή σε ευχαριστώ έχεις δίκιο

Link to comment
Share on other sites

φίλε μπορείς να μου δώσεις το νήμα που το παρήγγειλες με αυτά τα λεφτά που λες γιατί εγώ το βρίσκω στα 125

Την προηγουμενη εβδομαδα που το παρηγγειλα ειχε 2$ λιγοτερο. :)

 

http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-3g-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη εβδομαδα που το παρηγγειλα ειχε 2$ λιγοτερο. :)

 

http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-3g-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

 

Κάπου διάβασα ότι από τώρα και στο εξής θα ανέβει η τιμή του πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...