Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)


achillesgk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,,,σημερα πηγα σε ενα καταστημα ,το mobeye ,συγκεκριμενα να δω το τηλεφωνο...η συσκευασια κλειστη ,με αυτοκολλητο του μαγαζιου ηταν,,,δεν το ανοιξα καν.γτ εγραφε οτι ειναι αμερικανικο μοντελο και δουλευει μονο με αναλογες σιμ καρτες..τηλεφωνησα και στη σαμσουνγκ αμεσως δινοντας το ιμει για τσεκαρισμα οτι οντος ειναι καλυμενο απο ευρωπαικη εγγυηση αλλα δυστυχως υπηρχε προβλημα με το συστημα τους,εκεινη την ωρα..δευτερα θα μου πουν τι γινετε...

και αν το καλυπτουν και εδω...τελικα δεν το πηρα ,θελω να βεβαιωθω πρωτα και υστερα ..προχωραω σε αγορα...τεσπα....καποιος που εχει παρει το κινητο απο το συγκεκριμενο μαγαζι να μας πει τη γνωμη του;

 

GSM μοντέλο είναι και ας γράφει US, πιθανόν να είναι απο Βραζιλία. Δουλεύει με τις δικές μας κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 700
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω φιλε μου...εχεις αγορασει απο το ιδιο καταστημα;μεσα εχει ελληνικο μενου,πληκτρολογιο;ακουστικα΄;η συσκευασια δεν αναφερει παντως για gsm.αυτο το UD τι σημαινει; νομιζω ειχε κατι σαν ισπανικα η βραζιλιανικα παντως,εκτως των αγγλικων..
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αγορασει απο το γνωστο μαγαζι απεναντι απο τον ηλεκτρικο στον Πειραιά. Η συσκευασία του δεν ηταν σφραγισμενη (δεν με πειραξε) το καταστημα δινει εγγυηση 2 ετη το τιμολογιο αγορας εχει το ΙΜΕΙ (θα τσεκαρω το ΙΜΕΙ με τη Samsung Ελλας). Η συσκευασια έγραφε οτι ειναι για την αμερικάνικη αγορα παρολα αυτα το λειτουργω κανονικα με cosmote και wind. H συσκευασία του καλωδιο usb για την συνδεση με τον υπολογιστη και φις για την φορτιση απο πριζα. Η περιγραφη στο κουτι ειναι σε ισπανικη γλωσσα από οτι υποπτευομαι.

 

ξεχασα να αναφερω οτι φορτωνεις κανονικα το ελινικο μενου και αγγλικο με ελληνικο πληκτρολογιο

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου...εχεις αγορασει απο το ιδιο καταστημα;μεσα εχει ελληνικο μενου,πληκτρολογιο;ακουστικα΄;η συσκευασια δεν αναφερει παντως για gsm.αυτο το UD τι σημαινει; νομιζω ειχε κατι σαν ισπανικα η βραζιλιανικα παντως,εκτως των αγγλικων..

 

Το i9192 είναι GSM, αν ήταν κάτι άλλο θα ειχε διαφορετικό Product code.

Αυτό με το UD είναι Βραζιλιάνικο. Έχει κανονικά Ελληνικά μενού το κινητό ομως.

 

καλα hands free δεν ειχε ? δεν πρεπει να εχουνε ??

 

Εχει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ακομα περιμενω απαντηση απο την samsung για το αν ισχυει η εγγυηση η οχι!

Μου ειχαν πει μεσα στη βδομαδα, η βδομαδα περασε κι εγω ακομα στην αναμονη:mad:

 

Αντε να δουμε:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ακομα περιμενω απαντηση απο την samsung για το αν ισχυει η εγγυηση η οχι!

Μου ειχαν πει μεσα στη βδομαδα, η βδομαδα περασε κι εγω ακομα στην αναμονη:mad:

 

Αντε να δουμε:worry:

 

Αν ήξεραν θα σου απαντούσαν. Απλά δε ξέρουν ούτε οι ίδοι.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξεραν θα σου απαντούσαν. Απλά δε ξέρουν ούτε οι ίδοι.

 

Αυτο φοβαμαι κι εγω και στο τελος θα μεινουμε ολοι με την απορια:p

Link to comment
Share on other sites

γιατι περιμενεις και δεν τους ξαναπερνεις τηλ να ρωτησεις ?
Link to comment
Share on other sites

καλα hands free δεν ειχε ? δεν πρεπει να εχουνε ??

 

Τα hands free υπήρχαν στη συσκευσια, ξεχασα να το αναφερω.

Link to comment
Share on other sites

γιατι περιμενεις και δεν τους ξαναπερνεις τηλ να ρωτησεις ?

 

Περιμενα να εξαντληθει το περιθωριο που μου εδωσαν για να μου απαντησουν και μαζι να εξαντληθει και η υπομονη μου:p:lol:

Αυριο θα τους παρω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Λαμβανοντας τελος η ''περιπετεια'' μου οπως την ειχα περιγραψει πριν μερες σχετικα με το ''American SIM Model'' s4 mini duos (GT-I9192 UD) εχω να πω τα εξης... το κινητο το επεστρεψα στο καταστημα απο το οποιο το αγορασα και αυτοι με την σειρα τους μου επεστρεψαν στο ακεραιο τα χρηματα. Πριν απο αυτο ειχα καλεσει την samsung εδωσα ΙΜΕΙ της συσκευης που αγορασα και μου ειπαν οτι το ΙΜΕΙ αυτο δεν υπαρχει στη βαση δεδομενων τους. Σε διαστημα 1 μηνα εχω τηλεφωνησει και δωσει 5 διαφορετικα ΙΜΕΙ για πιθανες-υποψηφιες συσκευες s4 mini duos που ηθελα να αγορασω, 3/5 φορες δεν ειχαν το εκαστοτε ΙΜΕΙ στη βαση δεδομενων τους στη samsung και 2/5 μου ειπαν πως το εκαστοτε ΙΜΕΙ που τους εδινα ειναι απο Ηνωμενα Αραβικα Εμιρατα. Να αναφερω πως τα καταστηματα στην πλειοψηφια τους δηλωναν πως εχει Ευρωπαικη Εγγυηση δηλαδη ειναι Ευρωπαικης Αντιπροσωπειας! Πραγμα τελικα που δεν ισχυε σε καμια περιπτωση. Στην samsung μου ειπαν πως το να μην υπαρχει το ΙΜΕΙ που τους δινω στη βαση δεδομενων τους σημαινει 2 πραγματα: ΕΙΤΕ η συσκευη ειναι απο 3η χωρα στης οποιας τα ΙΜΕΙ δεν εχουν προσβαση ωστε να μου πουν ειναι π.χ. Βραζιλιας, ΕΙΤΕ η συσκευη που εχω στα χερια μου δεν ειναι γνησια. Το τελευταιο δεν νομιζω πως ισχυει τουλαχιστον για τη συσκευη που ειχα στα χερια μου και γυρισα πισω στο καταστημα γιατι και η συσκευασια ηταν τελειως προβλεπομενη και γιατι το καταστημα ειναι σοβαρο εχει παρα πολυ καλες κριτικες και το εμπιστευομαι και απο παλαιοτερες αγορες. Κλεινοντας και μετα απο τοσο ψαξιμο που εχω κανει για αυτη τη συσκευη τα συμπερασματα ειναι τα εξης:

1. ΔΕΝ υπαρχει ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ που να εμπορευεται το συγκεκριμενο μοντελο-Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 τουλαχιστον μεχρι στιγμης, αρα

2. ΔΕΝ εχει κανεις κατοχος αυτου του κινητου Ευρωπαικη εγγυηση 2 ετων και αρα και απο Samsung Hellas και

3. Το American SIM-Model λειτουργει κανονικα Ελλαδα οπως εχουν δηλωσει ατομα που το χρησιμοποιουν. Τωρα εαν θελησουν να ταξιδεψουν εξωτερικο-Αμερικη νομιζω πως εκει ισως εχουν θεματα, αλλα και παλι δεν το ξερω με σιγουρια αυτο.

Θεωρω πως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει σε Duos συσκευη για την ωρα με μεγαλο μειον ομως για ολους εμας την μη υπαρξη Ευρωπαικης Εγγυησης 2 ετων.

Ο καθενας κανει την επιλογη του και γω ευχομαι σε ολους οσους το εχουν και το αποκτησουν να μην χρειαστει ποτε να το μετανοιωσουμε ''λογω ... εγγυησης''! Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου @trois απλά είχα φτάσει στο ίδιο συμπέρασμα απο τα διαθέσιμα firmwares/CSCs. Κάποιος είχε πει δεν ειναι δυνατόν τα μαγαζιά να λένε ψέματα όσον αφορά την εγγύηση και όμως να που τα μαγαζιά ίσως άθελα τους έκαναν λάθος.

 

Όσον αφορά το 3. δεν είναι American SIM Model, απλά είναι i9192 που προορίζεται για Αμερική/Βραζιλία και έχει το αντίστοιχο firmware/CSC. ΟΛΑ τα i9192 είναι ιδια στο hardware αλλάζει μονο το firmware, το οποίο και αυτό δεν έχει εμφανεις διαφορές. Αν ταξιδέψει κάποιος Αμερικη η κάπου αλλού δε θα έχει πρόβλημα.

 

Ξαναθυμίζω ότι το κινητό έχει εγγύηση από τα μαγαζια που τα αγοράζουμε. Κατα τη γνώμη μου η εγγύηση της Samsung Hellas ειναι υπερτιμημένη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου @trois απλά είχα φτάσει στο ίδιο συμπέρασμα απο τα διαθέσιμα firmwares/CSCs. Κάποιος είχε πει δεν ειναι δυνατόν τα μαγαζιά να λένε ψέματα όσον αφορά την εγγύηση και όμως να που τα μαγαζιά ίσως άθελα τους έκαναν λάθος.

 

Όσον αφορά το 3. δεν είναι American SIM Model, απλά είναι i9192 που προορίζεται για Αμερική/Βραζιλία και έχει το αντίστοιχο firmware/CSC. ΟΛΑ τα i9192 είναι ιδια στο hardware αλλάζει μονο το firmware, το οποίο και αυτό δεν έχει εμφανεις διαφορές. Αν ταξιδέψει κάποιος Αμερικη η κάπου αλλού δε θα έχει πρόβλημα.

 

Ξαναθυμίζω ότι το κινητό έχει εγγύηση από τα μαγαζια που τα αγοράζουμε. Κατα τη γνώμη μου η εγγύηση της Samsung Hellas ειναι υπερτιμημένη.

 

''American SIM-Model'' γραφει στη συσκευασια γι αυτο και το γραφω και γω. Επισης αναφερει πως προοροζεται για Αμερικη(Βορεια-Κεντρικη-Νοτια) και ειναι συμβατο με παροχους εντος Αμερικης. Αυτα γραφει η συσκευασια και το αυτοκολλητο, αυτα αναφερω. στην πραξη διαπιστωθηκε οτι λειτουργει εντος Ελλαδας κανονικα. Ισως γιατι η 1η ενεργοποιηση γινεται εδω. εαν δοκιμασει καποιος να παει με American Sim-Model Αμερικη εχοντας το εενεργοποιησει σε αλλη υπειρο πρωτα, ισως εχει προβλημα. Το ιδιο για καποιον που το αγορασε απο π.χ. Βραζιλια, κανει 1η ενεργοποιησει εκει και ταξιδεψει Γαλλια και θελησει να το χρησιμοποιησει εκει. Ισως σ αυτη την περιπτωση να χει προβλημα.Ισως. Δεν ξερω κ ουτε με απασχολει τοσο αυτο απο την στιγμη που οποιος αγοραζει το ''American-SIM-Model'' και κανει 1η ενεργοποιηση Ελλαδα, μπορει και το χρησιμοποιει χωρις προβλημα εδω. Τελος οσο αφορα στην εγγυηση γνωριζεις να μου πεις ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ αν ειναι επισης 2 ετων απο την αντιπροσωπεια της 3ης χωρας?? ειναι διαφορετικο να ειναι 1 ετος αντι για 2 οπως επισης ειναι διαφορετικο να μπορεις εσυ ο ιδιος να καλεσεις στην αντιπροσωπεια να μιλησεις στην γλωσσα σου να συνεννοηθεις και να καταλαβεις καλυτερα το οποιο προβλημα υπαρξει, απο το να μεσολαβει ενας 3ος που ειναι το καταστημα απο το οποιο προμηθευτηκες τη συσκευη. Δεν υπαρχει η ιδια εμπιστοσυνη σ αυτο που θα σου πουν απευθειας απο την αντιπροσωπεια στην Αθηνα με αυτο που θα σου πει ενας υπαλληλος απο το καταστημα που το πηρες και του το χει πει ηο αλλος υπαλληλος της αντιπροσωπειας της 3ης χωρας και αντε βγαλε ακρη αν στραβωσει. Χωρια που ο χρνος και λογικα και το κοστος εξυπηρετησης αναμεσα στην αντιπροσωπεια της Αθηνας σε συγκριση με αυτη της Βραζιλιας η των Αραβικων Εμιρατων δεν νομιζω να συγκρινονται... Οπως και να χει αυτα τα ζυγιζει καποιος βλεπει τις αναγκες του , που συμβιβαζεται που μπορει να κανει υποχωρησεις και προχωρα σε αγορα η μη του προιοντος!

Link to comment
Share on other sites

''American SIM-Model'' γραφει στη συσκευασια γι αυτο και το γραφω και γω. Επισης αναφερει πως προοροζεται για Αμερικη(Βορεια-Κεντρικη-Νοτια) και ειναι συμβατο με παροχους εντος Αμερικης. Αυτα γραφει η συσκευασια και το αυτοκολλητο, αυτα αναφερω. στην πραξη διαπιστωθηκε οτι λειτουργει εντος Ελλαδας κανονικα. Ισως γιατι η 1η ενεργοποιηση γινεται εδω. εαν δοκιμασει καποιος να παει με American Sim-Model Αμερικη εχοντας το εενεργοποιησει σε αλλη υπειρο πρωτα, ισως εχει προβλημα. Το ιδιο για καποιον που το αγορασε απο π.χ. Βραζιλια, κανει 1η ενεργοποιησει εκει και ταξιδεψει Γαλλια και θελησει να το χρησιμοποιησει εκει. Ισως σ αυτη την περιπτωση να χει προβλημα.Ισως. Δεν ξερω κ ουτε με απασχολει τοσο αυτο απο την στιγμη που οποιος αγοραζει το ''American-SIM-Model'' και κανει 1η ενεργοποιηση Ελλαδα, μπορει και το χρησιμοποιει χωρις προβλημα εδω. Τελος οσο αφορα στην εγγυηση γνωριζεις να μου πεις ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ αν ειναι επισης 2 ετων απο την αντιπροσωπεια της 3ης χωρας?? ειναι διαφορετικο να ειναι 1 ετος αντι για 2 οπως επισης ειναι διαφορετικο να μπορεις εσυ ο ιδιος να καλεσεις στην αντιπροσωπεια να μιλησεις στην γλωσσα σου να συνεννοηθεις και να καταλαβεις καλυτερα το οποιο προβλημα υπαρξει, απο το να μεσολαβει ενας 3ος που ειναι το καταστημα απο το οποιο προμηθευτηκες τη συσκευη. Δεν υπαρχει η ιδια εμπιστοσυνη σ αυτο που θα σου πουν απευθειας απο την αντιπροσωπεια στην Αθηνα με αυτο που θα σου πει ενας υπαλληλος απο το καταστημα που το πηρες και του το χει πει ηο αλλος υπαλληλος της αντιπροσωπειας της 3ης χωρας και αντε βγαλε ακρη αν στραβωσει. Χωρια που ο χρνος και λογικα και το κοστος εξυπηρετησης αναμεσα στην αντιπροσωπεια της Αθηνας σε συγκριση με αυτη της Βραζιλιας η των Αραβικων Εμιρατων δεν νομιζω να συγκρινονται... Οπως και να χει αυτα τα ζυγιζει καποιος βλεπει τις αναγκες του , που συμβιβαζεται που μπορει να κανει υποχωρησεις και προχωρα σε αγορα η μη του προιοντος!

 

Όσον αφορά την πρώτη ενεργοποίηση ακόμα δεν υπάρχει θέμα. Λέγεται ότι η Samsung θα ενεργοποιήσει το region lock αλλά θα δούμε.

 

Τι εγγύηση δίνει το κάθε μαγαζί το ρωτάμε πριν το αγοράσουμε. Εμένα μου έχουν δώσει 2 χρόνια σε όσα κινητά αγόρα για μεταπώληση και για το δικό μου.

 

Προσωπικά τις αντιπροσωπειες δε τις εμπιστεύομαι, προτιμώ την απευθείας επικοινωνία με τις εταιρείες όπου αυτό είναι δυνατό. Στην τελική και η αντιπροσωπεία είναι και αυτή ένα μαγαζί που συνεργάζεται με τη Sasmung και θέλει να βγάλει κάποιο κέρδος. Οι περισσότεροι καταλαβαίνουν τι εννοω και δε θέλω να αναφερθώ πιο συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την πρώτη ενεργοποίηση ακόμα δεν υπάρχει θέμα. Λέγεται ότι η Samsung θα ενεργοποιήσει το region lock αλλά θα δούμε.

 

Τι εγγύηση δίνει το κάθε μαγαζί το ρωτάμε πριν το αγοράσουμε. Εμένα μου έχουν δώσει 2 χρόνια σε όσα κινητά αγόρα για μεταπώληση και για το δικό μου.

 

Προσωπικά τις αντιπροσωπειες δε τις εμπιστεύομαι, προτιμώ την απευθείας επικοινωνία με τις εταιρείες όπου αυτό είναι δυνατό. Στην τελική και η αντιπροσωπεία είναι και αυτή ένα μαγαζί που συνεργάζεται με τη Sasmung και θέλει να βγάλει κάποιο κέρδος. Οι περισσότεροι καταλαβαίνουν τι εννοω και δε θέλω να αναφερθώ πιο συγκεκριμένα.

 

Τι εννοεις ακομη δεν υπαρχει θεμα και οτι η Samsung λεγεται οτι θα ενεργοποιησει το region lock?

Δηλαδη υπαρχει περιπτωση αν καταλαβα καλα καποιος που εχει μια region συσκευη να αποκτησει προβλημα μολις αποφασισει η samsung να ενεργοποιησει το region-lock? και μεχρι τοτε τι? θα ζει στην ανασφαλεια? κ το ιδιο ρισκο θα παιρνει και καθε νεος κατοχος τετοιας συσκευης?

Edited by trois
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις ακομη δεν υπαρχει θεμα και οτι η Samsung λεγεται οτι θα ενεργοποιησει το region lock?

Δηλαδη υπαρχει περιπτωση αν καταλαβα καλα καποιος που εχει μια region συσκευη να αποκτησει προβλημα μολις αποφασισει η samsung να ενεργοποιησει το region-lock? και μεχρι τοτε τι? θα ζει στην ανασφαλεια? κ το ιδιο ρισκο θα παιρνει και καθε νεος κατοχος τετοιας συσκευης?

 

Με το regional lock θα πρεπει αρχικα να ενεργοποιηθεί η συσκευή στο region που προοριζεται.

Link to comment
Share on other sites

Με το regional lock θα πρεπει αρχικα να ενεργοποιηθεί η συσκευή στο region που προοριζεται.

 

οποτε αυτοι που την εχουν ενεργοποιησει ηδη δεν εχουν καποιο θεμα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ??

Link to comment
Share on other sites

καληςπερα σε ολους....να ρωτησω οσους τοχουν το κινητο,,,το αμερικανικο μοντελο..ηταν σφραγισμενο με το αυτοκολητο της σαμσουνγκ;αυτο που ειδα εγω παντως ειχε ενα αυτοκολητο με σημα του καταστηματος..σε βιντεακια παρουσιασης στο γιουτιουμπ του συγκεκριμενου μοντελου,του GT-I9192 UD,υπηρχε το κανονικο γνησιοτητας της σαμσουνγκ....
Link to comment
Share on other sites

καληςπερα σε ολους....να ρωτησω οσους τοχουν το κινητο,,,το αμερικανικο μοντελο..ηταν σφραγισμενο με το αυτοκολητο της σαμσουνγκ;αυτο που ειδα εγω παντως ειχε ενα αυτοκολητο με σημα του καταστηματος..σε βιντεακια παρουσιασης στο γιουτιουμπ του συγκεκριμενου μοντελου,του GT-I9192 UD,υπηρχε το κανονικο γνησιοτητας της σαμσουνγκ....

 

Το δικο μου ηταν σφραγισμενο με το αυτοκολλητο της samsung.

Link to comment
Share on other sites

καληςπερα σε ολους....να ρωτησω οσους τοχουν το κινητο,,,το αμερικανικο μοντελο..ηταν σφραγισμενο με το αυτοκολητο της σαμσουνγκ;αυτο που ειδα εγω παντως ειχε ενα αυτοκολητο με σημα του καταστηματος..σε βιντεακια παρουσιασης στο γιουτιουμπ του συγκεκριμενου μοντελου,του GT-I9192 UD,υπηρχε το κανονικο γνησιοτητας της σαμσουνγκ....

 

αυτο που επεστρεψα ειχε και το αυτοκολλητο της sasmung και ολοκληρη η συσκευασια ηταν σε διαφανη ζελατινα. σε ποιο μαγαζι το ειδες? στειλε pm να μου πεις.

Link to comment
Share on other sites

εφαγα μεγαλη ηττα τωρα....δλδ δεν παιζει εγγυηση απο Ελλαδα ??? αντε να το παρεις να σου χαλασει να το πας στο μαγαζι !!! ΠΟΣΟ καιρο θα κανει για να ερθει παλι στα χερια σου ???? τι να πω απογοητευτικα και ξενερωσα με τους και καλα επαγγελματιες που λενε οτι ειναι EU..... τωρα υπαρχει κατι αλλο στα χναρια του S4 MINI DUOS ??? ΕΚΤΟΣ αν βεβαια πεσει τοσο χαμηλα η τιμη του που λες και τι εγινε αν μου χαλασει, οχι ομως 360 ευρω...

Tα μαγαζια τι σου απαντησαν οταν τους ειπες οτι δεν ειναι ευρωπαικης ενω αυτοι λεγανε οτι ειναι ?

 

ρε παιδια γιατι δεν μιλαμε εδω μεσα σε ποιοα μαγαζια εχετε παει να ξερουμε και εμεις ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

οποτε αυτοι που την εχουν ενεργοποιησει ηδη δεν εχουν καποιο θεμα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ??

 

Δε νομίζω, θα ήταν πολύ παρατραβηγμένο. Ήδη για το regional lock εφαγε πολύ κραξιμο η samsung.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τηλέφωνησα πριν απο λιγο στην Samsung Hellas. Έδωσα το ΙΜΕΙ του κινητου και ο πολυ (πρέπει να ομολογήσω) , εξυπηρετικότατος τεχνικός μου απάντησε οτι το σύστημα του έβγαζε άγνωστη χώρα. Σωστά κατά τη γνώμη μου διότι το συγκεκριμένο μοντέλο πωλείται από το επίσημο δίκτυο της Samsung στην Αμερική , Ασία και Αφρική. Όπερ σημαίνει ότι αν χρειαστούμε εγγύηση (ελπίζω να μη γίνει ποτέ) θα πρέπει να σταλεί στο κατάστημα που αγοράστηκε η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξαναμιλησα σημερα με τη samsung και η ουσια της υποθεσης ειναι οτι εχω ενα ανυπαρκτο τηλεφωνο:p

Εστειλαν λεει το imei ακομα και στα κεντρικα, (που ειναι αυτο αραγε?) και οπως και εδω ετσι και σ' αυτους, τους εβγαζε ''not found''!

Λεω και τι σημαινει αυτο? Και μου απαντησε οτι το συγκεκριμενο imei δεν υπαρχει:blink:

Και επισης μου ειπε οτι και εισαγωγη απο Αμερικη να ηταν, θα το εβλεπαν με το imei:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...