Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

dear friend

it will back to us this week, we will check and send back to you if it repaired well.

thank you

 

αυτό μου απάντησε,ας ελπίσω να λέει αλήθεια..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αλλιώς δεν μπορεί να δεχτεί.
μαλλον αυτο φταιει δεδομενου οτι πριν κανω σωστα τις ρυθμισεις δεν πηγαιναν ουτε οι λεξεις καιεγραφε service unavailable.

Θα κανω τις ρυθμισεις και στα δυο 975 που εχω, να δουμε..thanks

 

dear friend

it will back to us this week, we will check and send back to you if it repaired well.

thank you

 

αυτό μου απάντησε,ας ελπίσω να λέει αλήθεια..

Θεωρω οτι αυτοι θα κανουν αυτο που λενε. Αλλοι δεν θα το εκαναν, δεδομενου οτι δεν τους εχεις ™στο χερι™..

 

ΠΑΙΔΙΑ καμμια extra μπαταρισ πηρε κανεις σας?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο πισω καπακι εδω http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-New-white-gray-back-battery-door-housing-cover-for-ZTE-GEEK-V975/1913554425.html

Το σκεφτομαι..βαρεθηκα το σκουρο..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο πισω καπακι εδω http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-New-white-gray-back-battery-door-housing-cover-for-ZTE-GEEK-V975/1913554425.html

Το σκεφτομαι..βαρεθηκα το σκουρο..

 

To έχω παραλάβει αλλά ακόμα στη ζελατίνα είναι. Δεν έχει κουμπιά power, vol κλπ να έχετε υπόψην σας... Και αν δείτε δεν ειναι και ότι πιο εύκολο να βγάλεις τα κουμπιά από το γκρι γιατί άμα σπάσει κάποιο αντε να βρεις άλλα....

Link to comment
Share on other sites

Ωωχ..κι εδω πατεντα θελει? Κι αμα σπασει κατι..μενουμε χωρις κουμπια? Ωωωωχ..

Και τα γκρι original καπακια που κυκλοφορουν, κι αυτα χωρις κουμπια ειναι?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυτο το νημα το βλεπω "πεθαμενο", θα κανω μια ερωτηση στους κατοχους. Παιδια, στην περιηγηση στα διαφορα sites σας απομνημονευει κωδικους? Εμενα οχι και ουτε καν με ρωταει. Υπαρχει καπου καποια ρυθμιση?

Υπ οψιν, εχω την ρομ Μαλαισιας..

Ευχαριστω

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυτο το νημα το βλεπω "πεθαμενο", θα κανω μια ερωτηση στους κατοχους. Παιδια, στην περιηγηση στα διαφορα sites σας απομνημονευει κωδικους? Εμενα οχι και ουτε καν με ρωταει. Υπαρχει καπου καποια ρυθμιση?

Υπ οψιν, εχω την ρομ Μαλαισιας..

Ευχαριστω

εμένα κανονικά τους απομνημονεύει τους κωδικούς. έχω την ΒΟ3

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε Δημητρη. Δεν βρισκω καποια σχετικη επιλογη για απομνημονευση κωδικων στα settings. Ριξε κι εσυ μια ματια μπας και εχει καπου στο δικο σου.. Thanks

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε Δημητρη. Δεν βρισκω καποια σχετικη επιλογη για απομνημονευση κωδικων στα settings. Ριξε κι εσυ μια ματια μπας και εχει καπου στο δικο σου.. Thanks

 

μήπως είναι: αποδοχή cookie;

ψέματα το βρήκα. έχει επιλογη απομνημόνευση κωδικών πρόσβασης

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι ρε αυτο, σε ποιο σημειο? Δεν το βρισκω στο δικο μου..:(

 

Μπαίνεις στο διαδίκτυο.

πατάς το κάτω δεξί κουμπάκι αφής

από τις επιλογές που σου βγάζει πας στις ρυθμίσεις

επιλέγεις απόρρητο και ασφάλεια

και κάτω κάτω έχει την επιλογή απομνημόνευση κωδικών.

Link to comment
Share on other sites

Εμ φυσικα, που να το βρω, αφου εψαχνα στα settings..:lol:

Μπραβο ρε Δημητρο, μας εσωσες (και μενα και τη συζυγο).. Thanks

Πως παει το μηχανακι, ευχαριστημενος?

Παντως εγω προσπαθω να βρω ενα ψεγαδι για να το αλλαξω (τελευταια φλερταρω το Honor 6 της Huawei) αλλα δεν βρισκω.. Το εχω βγαλει τα ματια αλλα αυτο εκει, επιμενει..:lol:

Παντως με το WiFi οντως κατι τρεχει. Στο σπιτι κατεβαζει κανονικα στα 12 μετρα με τοιχο αναμεσα ενω στη δουλεια στα 5 μετρα απο το ρουτερ εχει προβλημα. Πρεπει να παω διπλα για να κατεβασω κατι.. Μαλλον διαφοροποιειται η ανταποκριση του σε σχεση με το ρουτερ. Οπως και ναχει, αφου σπιτι δουλευει καλα, δεν με νοιαζει..;) Να μην ξεχναμε και ποσο το πηραμε χαχαχα..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εμ φυσικα, που να το βρω, αφου εψαχνα στα settings..:lol:

Μπραβο ρε Δημητρο, μας εσωσες (και μενα και τη συζυγο).. Thanks

Πως παει το μηχανακι, ευχαριστημενος?

Παντως εγω προσπαθω να βρω ενα ψεγαδι για να το αλλαξω (τελευταια φλερταρω το Honor 6 της Huawei) αλλα δεν βρισκω.. Το εχω βγαλει τα ματια αλλα αυτο εκει, επιμενει..:lol:

Παντως με το WiFi οντως κατι τρεχει. Στο σπιτι κατεβαζει κανονικα στα 12 μετρα με τοιχο αναμεσα ενω στη δουλεια στα 5 μετρα απο το ρουτερ εχει προβλημα. Πρεπει να παω διπλα για να κατεβασω κατι.. Μαλλον διαφοροποιειται η ανταποκριση του σε σχεση με το ρουτερ. Οπως και ναχει, αφου σπιτι δουλευει καλα, δεν με νοιαζει..;) Να μην ξεχναμε και ποσο το πηραμε χαχαχα..

τπτ φίλε, το λιγότερο που μπορούσα να κανω για εσένα. μια χαρά πάει το μηχανάκι, βέβαια με το wifi έχει το θεματάκι του αλλά ευτυχώς με σώζει το 3G. όπως σου είχα πει στο παρελθόν δεν είμαι κινητάκιας και δε κοιτάω άλλο κινητό...εκτός εάν ξαφνικά βαρέσει κανόνι και τα παίξει. εσύ πως και έτσι και θες να το αλλάξεις;

Link to comment
Share on other sites

τπτ φίλε, το λιγότερο που μπορούσα να κανω για εσένα. μια χαρά πάει το μηχανάκι, βέβαια με το wifi έχει το θεματάκι του αλλά ευτυχώς με σώζει το 3G. όπως σου είχα πει στο παρελθόν δεν είμαι κινητάκιας και δε κοιτάω άλλο κινητό...εκτός εάν ξαφνικά βαρέσει κανόνι και τα παίξει. εσύ πως και έτσι και θες να το αλλάξεις;
Κατ αρχην τα δυσαρεστα. Τζαμπα χαρηκα. Παρ ολο που τσεκαρισα να απομνημονευει passwords (και ολα τα αλλα) παλι δεν τα κραταει. Τι φταιει δεν ξερω.. Τελος παντων.

Το κινητακι πραγματικα ειναι τελειο και με ικανοποιει απολυτα, φυσικα αν θα το αλλαζα θα επαιρνα κατι καλυτερο, οχι ομως ετσι στα καλα καθουμενα. Να παρουσιασει κατι, καποιο προβλημα σοβαρο η να χαλασει, αλλα οχι ετσι στην ψυχρα.. Ασε που το εχω μαθει, ρομς, ρουτ κλπ και πραγματικα για την ωρα δεν εχω ουτε ορεξη ουτε χρονο για καινουρια πασπατεματα και ψαξιματα.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην τα δυσαρεστα. Τζαμπα χαρηκα. Παρ ολο που τσεκαρισα να απομνημονευει passwords (και ολα τα αλλα) παλι δεν τα κραταει. Τι φταιει δεν ξερω.. Τελος παντων.

Το κινητακι πραγματικα ειναι τελειο και με ικανοποιει απολυτα, φυσικα αν θα το αλλαζα θα επαιρνα κατι καλυτερο, οχι ομως ετσι στα καλα καθουμενα. Να παρουσιασει κατι, καποιο προβλημα σοβαρο η να χαλασει, αλλα οχι ετσι στην ψυχρα.. Ασε που το εχω μαθει, ρομς, ρουτ κλπ και πραγματικα για την ωρα δεν εχω ουτε ορεξη ουτε χρονο για καινουρια πασπατεματα και ψαξιματα.

για βάλε και αποδοχή cookies

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ειχα γραψει και πριν αλλα δεν πηρα απαντηση,

 

Η καμερα μου οταν βγαζω φωτογραφίες εχει ενα μαυρακι, το παραξενο ειναι οτι στη λειτουργεια βιντεο το μαυρακι αυτο φευγει επισης με το προγραμμα fx camera αν θυμαμαι καλα εξαφανιζεται, τι παιζει?

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Αν φευγει με καποιο προγραμμα εγω δεν θα το πειραζα. Απο εκει και περα θα εκανα μια επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις η ακομα παραπερα ενα φλασαρισμα της ΡΟΜ..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι που με παραξενεύει?

Χρησιμοποιώ για βλέπω την ώρα και τον καιρό το HD widgets. Οταν ξεκλειδώνει το τηλέφωνο, στιγμιαία (για μισό δευτερόλεπτο) μου δείχνει την ώρα που το είχα ανοίξει την τελευταία φορά. Δηλαδή άν έκλεισα το κινητό στις 10:00, και μετά το ανοίξω στις 11:00, μόλις ανάψει η οθόνη, δείχνει 10, και αμέσως μετά, θα δείξει 11. Είναι θέμα ρύθμισης? Κάπου διάβαζα για παρόμοιο φαινόμενο οτι πρέπει η εφαρμογή να τρέχει πάντα στη μνήμη οταν πέφτει το τηλέφωνο σε deep sleep. Γνωρίζετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. δυσκολα θα βρεις απαντηση στο ερωτημα σου, τουλαχιστον εδω, αφου δεν οφειλεται μαλλον στην συσκευη αλλα προφανως στην συγκεκριμενη εφαρμογη. Κανε καλυτερα μια ερωτηση εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=270440 οπου νομιζω εχεις περισσοτερες πιθανοτητες απαντησης.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ε, τι, διαφορετκο εχει η ρομ της Μαλαισιας?

Εξ αλλου και της γυναικας εχει το προβλημα που της εχω περασμενη την Β06 official..

Αρα κατι κοινο συμβαινει και στα δυο..

Ευχαριστω Δημ για το ενδιαφερον.

Καποια στιγμη μαλλον θα δοκιμασω ( μονο και μονο γι αυτο τον λογο) αλλον browser πχ dolphin..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω την εντυπωση οτι η μπαταρια εχει αρχισει και πεφτει σιγα-σιγα (το εχω ξεσκισει αλυπητα βεβαια),μηπως ξερουμε αν ταιριαζει απο κανα αλλο?Eψαξα sto EBAY αλλα δεν βρηκα για το δικο μας......Πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε,γιατι προβλεπω να γινει ειδος προς εξαφανιση.....

Αυτες

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-zte-mobile-phone-v975-battery.html

ειναι οκ λετε?Ουτε εχω ξαναψωνησει απο aliexpress.Ο θεος βοηθος......

Edited by EXILES
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...