Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη εχω την εντυπωση οτι η μπαταρια εχει αρχισει και πεφτει σιγα-σιγα (το εχω ξεσκισει αλυπητα βεβαια),μηπως ξερουμε αν ταιριαζει απο κανα αλλο?Eψαξα sto EBAY αλλα δεν βρηκα για το δικο μας......Πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε,γιατι προβλεπω να γινει ειδος προς εξαφανιση.....

Αυτες

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-zte-mobile-phone-v975-battery.html

ειναι οκ λετε?Ουτε εχω ξαναψωνησει απο aliexpress.Ο θεος βοηθος......

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=ZTE+V975+battery&catId=0&initiative_id=SB_20140710143705

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι λες τωρα?????Τσαμπα πραμα λεμε.Θα παρω 2-3 να εχω.Ελπιζω να ερθουν,απο αυτον με τα 6$.Σε ευχαριστω πολυ.

Oυπς!!!Δεν εχει PAYPAL αυτο???Με ποιον τροπο να πληρωσω λετε καλητερα?Μην βαρατε,ειμαι εκτος θεματος το ξερω.

 

Εγινε η παραγγελια.2 πηρα,οταν παραλαβω θα ενημερωσω.

Edited by EXILES
Link to comment
Share on other sites

Τις συγκεκριμενες υποθετω θα τις εχω σε καμμια δεκαρια μερες..

Ελπιζω τουλαχιστον η μια απο τις δυο που παρηγγειλα να βγει καλη.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα την εφαγα..η μπαταρια δουλευε απο 40%-60% και την πεταξα..και εκανε και 10$..γι αυτο αν δεν ερθουν να τις βαλω στο κινητο να τις δοκιμασω, ειμαι επιφυλακτικος.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να ανεβάσει κάποια την ρομ της Malaysian γιατί από την επισιμη σελίδα σέρνεται .

 

Δοκίμασε να το κατεβάσεις με το Free Download Manager....

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω άλλο με το wifi, την κάνω κατά Asus Zenfone 5 μεριά. Καλό software support, gorilla, καλή τιμή. Τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Μην ρωτας ξανα και ξανα, δεν θα το βρεις ανεβασμενο καπου. Ολοι το κατεβασαμε απο το ιδιο λινκ. Κατεβαινει μια χαρα αν χρησιμοποιησεις download manager πχ αυτον http://free-download-manager.en.softonic.com/

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οι 2 μπαταριες που παρηγγειλα απο εδω http://www.aliexpress.com/item/New-Li3823T43P3h735350-ZTE-2300mAh-Battery-for-ZTE-N986-V975-V976-N976-U988S-Free-shipping-tracking-code/1704126896.html ειναι για τα σκουπιδια. ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ!! Θα ζητησω dispute.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ψωνισαμε απο σβερκο,περιμενω και εγω αλλες 2.

Για λογους ενημερωσης και ιστορικους αναφερω οτι διαπιστωσα ασυμβατοτητα της συσκευης μας με το Vodafone live και mobile tv της Vodafone.Αν εχει καμια ιδεα καποιος καλοδεχουμενη,γιατι θα με ενδιεφερε πολυ να μπορω να βλεπω noνasports με 6 ευρω τον μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Ψωνισαμε απο σβερκο,περιμενω και εγω αλλες 2.

Ωχ, κι εσυ απο τον ιδιο απατεωνα ψωνισες? Βιαστηκες γμτ..

Εκτος του οτι γραφουν επανω 3300mAh, φορτιζει σε 50min και φυσικα αδειαζει σφαιρα και εαν την βγαλεις στιγμιαια και την ξαναβαλεις μεσα, το ποσοστο πεφτει κατα 40-60 %..και παρ ολο που απομενει 30-40 % σβηνει το κινητο απο ρευμα..

Ετοιμαζω βιντεο για dispute. Παντως πρεπει να βρουμε της προκοπης να αγορασουμε να εχουμε εφεδρικες. Απο που ομως? Εγω την τρωω δευτερη φορα..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αμα γραφουν 3300 δεν ειναι αυθεντικες....Γιατι ολοκληρο βιντεο?Με μια φωτο διπλα-διπλα οι μπαταριες,κομπλε νομιζω εισαι.Οντως πρεπει να βρουμε καλες για καβαντζα. Edited by EXILES
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εφ οσον γραφουν 3300mAh δεν ειναι αυθεντικες και μπορει κανεις να στηριξει το refund, αφου εκτος των αλλων στις φωτο του πωλητη φαινονται οτι γραφουν 2300. Εστειλα και βιντεο οπου φαινεται η πτωση του ποσοστου σε βαλε βγαλε.

Οτι παρουμε πισω, ετσι για να μην μας θωρουν μαλ..

Παντως το ασπρο χαρτακι που φαινεται στις μαμα ακριβως απεναντι απο τους πολους μαλλον ειναι χαρακτηριστικο της γνησιοτητας. Δεν το ειχαν αυτες που πηρα μεχρι τωρα, εκει ηταν μαυρο.

Μ αυτο μαλλον θα ψαξουμε και φυσικα οχι το φτηνοτερο..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη http://www.chinapadmall.com/original-battery-for-zte-v975-n986-u988s-n986-smartphone-2300mah πρεπει να ειναι γνησι. Το μαγαζι απ οτι ξερω ειναι αξιοπιστο, αλλα η τιμη..οσο 3 μουφες..

Κι αυτη εδω http://www.aliexpress.com/item/Original-Genuine-2300mAh-ZTE-Li3823T43P3h735350-Battery-for-ZTE-V975-U988S-N986-Mobile-Phone-Track-Number/1720268836.html στις φωτο φαινεται γνησια αλλα ποιος να ξερει..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να ζητήσετε πρώτα, πραγματικές φωτογραφίες της μπαταρίας, (ίσως με κάποιο χαρτί δίπλα που να γράφουν το όνομα του καταστήματος, ως απόδειξη) αν δεν έχουνε τίποτα να φοβηθούν δεν νομίζω να τις αρνηθούν ;)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο τους τελευταιους που πηρα τις μουφες, ειχα ζητησει, αλλα μ' εγραψαν. Προφανως ΕΙΧΑΝ κατι να φοβηθουν... Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. επειδη δεν διαβαζω το topic εδω, εχουμε καμια αναβαθμιση; καμια πληροφορία για αναβάθμιση; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι και όχι...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και οι παπ@ριες που αγορασαμε καλες φαινοταν.. Εσυ ελπιζεις μηπως οι δικες σου θα ειναι ενταξει?

Παντως στους δυο του A/E που ανεφερα πιο πανω εγραψα την Παρασκευη ζητωντας πληροφοριες αλλα μεχρι στιγμης απαντηση δεν πηρα..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...