Jump to content

Xiaomi Red Rice (Hongmi)


orlox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αδερφε δεν εβαλα εξτρα μεταφορικα - Τελικα εκαναν 11 μερες απο την ημερα που μου τα εστειλε 21/5 παραγγελια - 23/5 αποστολη - 4/6 παραλαβη

Ενδεχομενως να ηταν απο χθες στο σπιτι αλλα δεν το ξερω διοτι ελειπα απο χθες το πρωι λογω δουλειας.

Ο :X ο ταχυδρομος δεν αφησε ειδοποιηση αλλα τα παρατησε χυμα στο ταχυδρομικο κουτι της πολυκατοικιας εξω απο το σπιτι . Κωλοφαρδος ημουν . :lol::lol::lol:

 

Τις αλλαγες τις ξερω που προσφερει η 15 απλα οι αποριες μου ειναι

1. Πως και εβγαλε το κινητο update ενω εχω την 13 multi ? Λες να εχω κανενα κλωνο και να μην το εχω καταλαβει τοσο καιρο ?

2. Η 15 που θα κανει update θα ειναι αγγλοκινεζικη ?

3. Αν κανω το update μεσω του κινητου θα χαθουν εφαρμογες/λογαριασμοι/συγχρονισμος ?

4. Μετα το update θα πρεπει να κανω επαναφορα εργ. ρυθμισεων ?

5. Η 15 δεν υποστηριζει 3G και στις 2 υποδοχες ετσι ?

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αδερφε δεν εβαλα εξτρα μεταφορικα - Τελικα εκαναν 11 μερες απο την ημερα που μου τα εστειλε 21/5 παραγγελια - 23/5 αποστολη - 4/6 παραλαβη

Ενδεχομενως να ηταν απο χθες στο σπιτι αλλα δεν το ξερω διοτι ελειπα απο χθες το πρωι λογω δουλειας.

Ο :X ο ταχυδρομος δεν αφησε ειδοποιηση αλλα τα παρατησε χυμα στο ταχυδρομικο κουτι της πολυκατοικιας εξω απο το σπιτι . Κωλοφαρδος ημουν . :lol::lol::lol:

 

Τις αλλαγες τις ξερω που προσφερει η 15 απλα οι αποριες μου ειναι

1. Πως και εβγαλε το κινητο update ενω εχω την 13 multi ? Λες να εχω κανενα κλωνο και να μην το εχω καταλαβει τοσο καιρο ?

2. Η 15 που θα κανει update θα ειναι αγγλοκινεζικη ?

3. Αν κανω το update μεσω του κινητου θα χαθουν εφαρμογες/λογαριασμοι/συγχρονισμος ?

4. Μετα το update θα πρεπει να κανω επαναφορα εργ. ρυθμισεων ?

5. Η 15 δεν υποστηριζει 3G και στις 2 υποδοχες ετσι ?

α δηλαδη σκετο με τσαμπα μεταφορικα ουτε καν ασφαλεια στο πακετο δεν εβαλες.μαλιστα.

κοιτα εγω ειχα την μουλτι 5.0 και μου εβγαλε και εμενα αναβαθμιση για την 13αρα,αλλα πηγα κατευθιαν στην 15αρα,με τον κλασικο τροπο φλασαρισα αλλα πριν τα κλασικα wipe chace davlik.

αφου την περασε τοτε εκανα factory reset χρειαζετε τελικα,γιατι εχει κατι καινουργια πραγματα μεσα.

μετα την ξαναπερασα παλι την 15αρα ετσι λεει στις οδηγιες.

κοιτα αμα θες καποια παιχνδια κανε back up με το titianium εγω ειχα κανει και δεν εχασα τιποτα,ουτε μουσικη και φωτο αφου ειναι στην εξωτερικη καρτα,οσο για τις επαφες σου αμα ειναι στο google σωμενες με το που ξαναβαλεις τον λογαριασμο αυτοματος ειναι ξανα εμενα ετσι εγινε.

 

οσο για το τελευταιο δεν ξερω να σου απαντησω διοτι το δουλευω με μια καρτα σιμ.

Link to comment
Share on other sites

Exω παραγγειλει απειρες φορες χωρις ασφαλεια απο Κινα οτι μπορεις να φανταστεις. Απο ebay , aliexpress και κινεζικα μαγαζια

Μια και μοναδικη φορα δεν ηρθε αυτο που παραγγειλα και μιλωντας με τον πωλητη πηρα τα λεφτα μου πισω σε χρονο dt

Ισως ειναι και θεμα τυχης...

Με μπερδεψες λιγο...Εκανες 2 φορες Install τη 15 ? :blink:

Εχει ελληνικα ?

Τελος παντων . Εμενα μια χαρα (φτου φτου) δουλευει με τη 13

Μαλλον θα περιμενω απο το miui.gr την GTV 3.10 η καποια πιο μετα που θα εχει ελληνικα και θα υποστηριζει και το 3G και στις 2 απο οτι διαβασα...

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Τις αλλαγες τις ξερω που προσφερει η 15 απλα οι αποριες μου ειναι

1. Πως και εβγαλε το κινητο update ενω εχω την 13 multi ? Λες να εχω κανενα κλωνο και να μην το εχω καταλαβει τοσο καιρο ?

2. Η 15 που θα κανει update θα ειναι αγγλοκινεζικη ?

3. Αν κανω το update μεσω του κινητου θα χαθουν εφαρμογες/λογαριασμοι/συγχρονισμος ?

4. Μετα το update θα πρεπει να κανω επαναφορα εργ. ρυθμισεων ?

5. Η 15 δεν υποστηριζει 3G και στις 2 υποδοχες ετσι ?

 

1)αν είχες κλώνο πιστεύεις θα είχες Update ; :)

2) δεν είχα multi , δεν ξέρω αν βγάλαν ΟΤΑ

3-4) κανονικά όχι , αλλά λόγω των πολλών αλλαγών ίσως θέλει factory reset

5) καμία δεν υποστηρίζει 3G , υπάρχει Patch για 2.5G :) αλλά αυτό νομίζω μόνο σε custom θα το βρεις να υπάρχει από μόνο του

Link to comment
Share on other sites

Exω παραγγειλει απειρες φορες χωρις ασφαλεια απο Κινα οτι μπορεις να φανταστεις. Απο ebay , aliexpress και κινεζικα μαγαζια

Μια και μοναδικη φορα δεν ηρθε αυτο που παραγγειλα και μιλωντας με τον πωλητη πηρα τα λεφτα μου πισω σε χρονο dt

Ισως ειναι και θεμα τυχης...

Με μπερδεψες λιγο...Εκανες 2 φορες Install τη 15 ? :blink:

Εχει ελληνικα ?

Τελος παντων . Εμενα μια χαρα (φτου φτου) δουλευει με τη 13

Μαλλον θα περιμενω απο το miui.gr την GTV 3.10 η καποια πιο μετα που θα εχει ελληνικα και θα υποστηριζει και το 3G και στις 2 απο οτι διαβασα...

 

ναι εχει ελληνικα αφου ειναι μουλτι λεμε.

ναι δυο φορες εκανα install ετσι λεει στις οδηγιες τωρα τι να πω.

εγω πρωτη φορα την πατησα απο το Ibuygou,ειχα παραγγειλει ακουστικα ζελατινα και μπαταρια,αλλα τιποτα 50ημερες περασανε δεν εχουν ερθει χαθηκε το πακετο.σκεψου ειχα βαλει και ασφαλεια στο τρακινγκ αυτο μου βγαζει.

2014-05-05 18:55, Local mail tracking

2014-04-22 08:12, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

2014-04-22 08:12, Order departed from sorting hub

2014-04-17 18:00, Order departed on flight from origin

2014-04-17 10:00, Order dispatched

2014-04-14 18:00, Order Shipment recorded

Link to comment
Share on other sites

 

Τις αλλαγες τις ξερω που προσφερει η 15 απλα οι αποριες μου ειναι

1. Πως και εβγαλε το κινητο update ενω εχω την 13 multi ? Λες να εχω κανενα κλωνο και να μην το εχω καταλαβει τοσο καιρο ?

2. Η 15 που θα κανει update θα ειναι αγγλοκινεζικη ?

3. Αν κανω το update μεσω του κινητου θα χαθουν εφαρμογες/λογαριασμοι/συγχρονισμος ?

4. Μετα το update θα πρεπει να κανω επαναφορα εργ. ρυθμισεων ?

5. Η 15 δεν υποστηριζει 3G και στις 2 υποδοχες ετσι ?

 

1. Δεν το ξέρω

2. Υπάρχει αγγλοκινέζικη υπάρχει και multi

3. Αν κάνεις επαναφορά εργ. ρυθμ. θα χάσεις τις εφαρμογες. Οι λογαριασμοι έπαφές κλπ ξαναμπαινουν όταν περάσεις πάλι τον λογαριασμό σου στο gmail

4. Εγώ πέρασα από την 5 στη 13 και από την 13 στη 15 (όλες multi) χωρίς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμ. χωρίς να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα

5. Όχι μόνο στην 1η. Νομίζω μόνο η custom ultimate υποστηρίζει 3g και στη δεύτερη υποδοχή αλλά εναλλάξ όχι ταυτοχρονα

 

Υ.Γ. Έχει πέσει το xiaomi.eu ή μόνο εγώ δεν μπορώ να μπω;

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν το ξέρω

2. Υπάρχει αγγλοκινέζικη υπάρχει και multi

3. Αν κάνεις επαναφορά εργ. ρυθμ. θα χάσεις τις εφαρμογες. Οι λογαριασμοι έπαφές κλπ ξαναμπαινουν όταν περάσεις πάλι τον λογαριασμό σου στο gmail

4. Εγώ πέρασα από την 5 στη 13 και από την 13 στη 15 (όλες multi) χωρίς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμ. χωρίς να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα

5. Όχι μόνο στην 1η. Νομίζω μόνο η custom ultimate υποστηρίζει 3g και στη δεύτερη υποδοχή αλλά εναλλάξ όχι ταυτοχρονα

 

Υ.Γ. Έχει πέσει το xiaomi.eu ή μόνο εγώ δεν μπορώ να μπω;

εχει πεσει ουτε εγω μπορω να μπω

Link to comment
Share on other sites

Και εγω προσπαθησα να μπω να κατεβασω κανενα ηχο κλησης αλλα δε με βαζει...

Εχει μπει μαλλον ολος ο ντουνιας να κατεβασει την 15 και σερνεται ο σερβερ

Το μεσημερι που κατεβαζα την 15 κατεβαινε μα ρυθμους χελωνας...

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

όπως πάντα δίνω ένα λινκ (το έχω βάλει αλλά δεν πείραξα κάτι ακόμα για να δω αν είναι οκ)

για όποιον έχει wsm tools ένα apk που υποτίθεται κάνει να σώζονται δεδομένα στην κάρτα (όχι τα apk)

 

http://en.miui.com/thread-23243-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες που συνδεσα τα piston οταν με καλουν δεν ακουγεται καθολου το τηλεφωνο

Προφανως ο ηχος κλησης ακουγεται μεσα στα ακουστικα.

Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα καπου να αλλαζει αυτο.

Οταν βαζω ενα ασχετο hands free o ηχος κλησης ισα που ακουγεται. Με τα piston καθολου

Υπαρχει καποια ρυθμιση που ενω τα ακουστικα να ειναι συνδεδεμενα να ακουγεται και το τηλεφωνο οταν με παιρνουν ?

Ειναι θεμα ακουστικου η τηλεφωνου ???

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τον Ιανουάριο αγόρασα τα ακουστικά piston από xiaomiworld. Ήταν όντως φανταστικά ακουστικά.Εδώ και λίγες μέρες όμως ακούγεται ελάχιστος ήχος και μόνο με την ένταση στο φουλ.Το καλώδιο είναι σε καλή κατάσταση και ο ήχος δεν κάνει καθόλου διακοπές.Απλά ακούγεται ελάχιστα.Υπάρχει εγγύηση σ'αυτά;Να ξεκινήσω διάλογο μαζί τους για επιστροφή ή να μη μπώ καθόλου στο κόπο;
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες που συνδεσα τα piston οταν με καλουν δεν ακουγεται καθολου το τηλεφωνο

Προφανως ο ηχος κλησης ακουγεται μεσα στα ακουστικα.

Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα καπου να αλλαζει αυτο.

Οταν βαζω ενα ασχετο hands free o ηχος κλησης ισα που ακουγεται. Με τα piston καθολου

Υπαρχει καποια ρυθμιση που ενω τα ακουστικα να ειναι συνδεδεμενα να ακουγεται και το τηλεφωνο οταν με παιρνουν ?

Ειναι θεμα ακουστικου η τηλεφωνου ???

 

μην σε ανχωνει και εμενα ετσι κανει με τα piston και γενικα ετσι ειναι με τα ακουστικα!!:)

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες που συνδεσα τα piston οταν με καλουν δεν ακουγεται καθολου το τηλεφωνο

Προφανως ο ηχος κλησης ακουγεται μεσα στα ακουστικα.

Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα καπου να αλλαζει αυτο.

Οταν βαζω ενα ασχετο hands free o ηχος κλησης ισα που ακουγεται. Με τα piston καθολου

Υπαρχει καποια ρυθμιση που ενω τα ακουστικα να ειναι συνδεδεμενα να ακουγεται και το τηλεφωνο οταν με παιρνουν ?

Ειναι θεμα ακουστικου η τηλεφωνου ???

 

έχεις βάλει το mobileunkle tools ;

αν ναι στο Engineer Mode MTK -> Hardware Testing -> Audio -> Headset_LoudSpeaker Mode

μπορείς να αυξήσεις την τιμή στο MAX SPEAKER VOL έως 160 και θα παίζει πιο δυνατά

 

.... καλό θα είναι να το βάλεις το πολύ στα 150 μιας και το 160 ίσως χαλάσει σιγά σιγά το speaker

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αγχωνει αλλα χανω κλησεις...Δεν εχω ενεργοποιημενη την δονηση και φυσικα δεν εχω τα ακουστικα ολη την ωρα στα αυτια μου

Κοντορεβυθουλη εννοεις να βαλω τερμα την ενταση στο handsfree ετσι ωστε να ακουω τον ηχο κλησης απο τα ακουστικα του ???

Καλα ετσι κι αλλιως δεν ειμαι root οποτε την ξεχναμε αυτη την λυση

Μαλλον θα ενεργοποιησω τη δονηση...

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αγχωνει αλλα χανω κλησεις...Δεν εχω ενεργοποιημενη την δονηση και φυσικα δεν εχω τα ακουστικα ολη την ωρα στα αυτια μου

Κοντορεβυθουλη εννοεις να βαλω τερμα την ενταση στο handsfree ετσι ωστε να ακουω τον ηχο κλησης απο τα ακουστικα του ???

Καλα ετσι κι αλλιως δεν ειμαι root οποτε την ξεχναμε αυτη την λυση

Μαλλον θα ενεργοποιησω τη δονηση...

 

όχι δεν εννοώ αυτό

θέλει root αυτό που λέω

(έχεις κάποιο λόγο που δεν γίνεσαι ροοτ ; )

Link to comment
Share on other sites

όπως πάντα δίνω ένα λινκ (το έχω βάλει αλλά δεν πείραξα κάτι ακόμα για να δω αν είναι οκ)

για όποιον έχει wsm tools ένα apk που υποτίθεται κάνει να σώζονται δεδομένα στην κάρτα (όχι τα apk)

 

http://en.miui.com/thread-23243-1-1.html

 

Ποια ακριβώς δεδομένα; Γιατί από μια ματιά που του έριξα λέει για τις φώτο της κάμερας. Μα στο δικό μου έτσι κι αλλιώς στην εξωτερική αποθηκεύονται και οι φώτο και τα δεδομένα των των πιο πολλών εφαρμογών πχ τα τραγούδια από το spotify

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί απο παιχνίδια βαριές εφαρμογές και τέτοια μερικές πανε η στέλνουν απο μόνες τους τα δεδομένα στην sd πάντως εγω που διάβασα στο official site λενε καλά λόγια
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, έχει ψωνίσει κανένας από το ibuygou.com αξεσουάρ για το Redmi???

Είναι αξιόπιστο? Θέλω να αγοράσω ένα tempered glass και τα piston τα ακουστικά, ίσως και μια δεύτερη μπαταρία.

Να προτιμήσω αυτό το κατάστημα ή κάποιο άλλο και ποιο ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, έχει ψωνίσει κανένας από το ibuygou.com αξεσουάρ για το Redmi???

Είναι αξιόπιστο? Θέλω να αγοράσω ένα tempered glass και τα piston τα ακουστικά, ίσως και μια δεύτερη μπαταρία.

Να προτιμήσω αυτό το κατάστημα ή κάποιο άλλο και ποιο ?

 

έχω αγοράσει τα piston , το Mikey και κάτι φακούς που έχει

όλα μια χαρά

γενικά ξέρω ότι είναι από τα πιο αξιόπιστα όσον αφορά xiaomi , δεν έχω προσέξει κάτι αρνητικό (εκτός ίσως από κάποιο χαμένο πακέτο ενός φίλου από το φόρουμ)

τώρα για τη μπαταρία ίσως έχεις θέμα μιας και υπάρχει πρόβλημα με τις μπαταρίες όσον αφορά την μεταφορά τους (προβλήματα με τις μεταφορικές που δεν μεταφέρουν μπαταρίες λόγο ασφάλειας)

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει τα piston , το Mikey και κάτι φακούς που έχει

όλα μια χαρά

γενικά ξέρω ότι είναι από τα πιο αξιόπιστα όσον αφορά xiaomi , δεν έχω προσέξει κάτι αρνητικό (εκτός ίσως από κάποιο χαμένο πακέτο ενός φίλου από το φόρουμ)

τώρα για τη μπαταρία ίσως έχεις θέμα μιας και υπάρχει πρόβλημα με τις μπαταρίες όσον αφορά την μεταφορά τους (προβλήματα με τις μεταφορικές που δεν μεταφέρουν μπαταρίες λόγο ασφάλειας)

 

Ok σε ευχαριστώ πολύ!

Aν χρειαστούμε δεύτερη μπαταρία τι κάνουμε? Προς το παρόν ίσως βολευτώ με το power bank αλλά αν χαλάσει η μπαταρία του κινητού για χ,ψ λογούς? μετά τι?

Link to comment
Share on other sites

Παρε απο ebay, εμπιστο πωλητη και θα`ρθει. Ρισκο για τη γνησιοτητα, αλλα.. Εγω πηρα απο Αγγλια, ειχε λιγα κομματια και οχι τη χαμηλοτερη τιμη και ευτυχως ειναι πολυ ενταξει.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ok σε ευχαριστώ πολύ!

Aν χρειαστούμε δεύτερη μπαταρία τι κάνουμε? Προς το παρόν ίσως βολευτώ με το power bank αλλά αν χαλάσει η μπαταρία του κινητού για χ,ψ λογούς? μετά τι?

 

θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το μαγαζί (όποιο είναι αυτό) για να σου πουν αν μπορεί να σταλεί , πώς, κλπ

Link to comment
Share on other sites

Οk σας ευχαριστώ παιδιά! μόλις τα έκανα την παραγγελία.

Free airmail έβαλα μαζί με το insurance,σύνολο 27 ευρώ.

Ελπίζω να έρθουν...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το XIAOMI HONGMI και μετά από αλλαγή κάρτα μνήμης άρχισε να μην τη βλέπει ενώ αρχικά την είδε. ΄'Εβαλα την παλιά και δεν βλέπει ούτε αυτή. Το θέμα είναι ότι σε recovery mode η κάρτα διαβάζεται από το κινητό. Μόλις όμως ανοίξει σε περιβάλλον MIUI δεν την βλέπει.

Ξέρει κανείς τίποτα;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...