Jump to content

Xiaomi Red Rice (Hongmi)


orlox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασες και αυτόν τον τρόπο και δεν σου δουλεύει?

http://xiaomi.eu/community/threads/replace-internal-memory-by-sd-card.22100/

Τι να πω Δημήτρακι περίεργο.

 

θα τη βρούμε την άκρη......έχω διαβάσει ήδη αυτό και στα σχόλια απο κάτω κάποιος γράφει ανάλογο πρόβλημα με Vroot

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παράγγειλα κι εγώ από To2c με singapore post στις 11/12 και παραθέτω κάτω το tracking από ΕΛΤΑ , θα το παραλάβω αύριο , γιατί έλειπα και περιμένω πως και πως το Σαβ-Κυρ για να το σετάρω... χρόνια πολλά σε

όλους

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΠΑΡΤΗ (Δ) 23-12-2013 15:30 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ-ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 23-12-2013 15:26 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 23-12-2013 06:20 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΣΠΑΡΤΗ (Δ) 23-12-2013 05:47 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗ Κ Δ 23-12-2013 01:46 ΤΡΙΠΟΛΗ Κ Δ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-12-2013 12:14 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-12-2013 09:04 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 20-12-2013 09:22 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 20-12-2013 04:00 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 14-12-2013 09:13 IPS

Link to comment
Share on other sites

Αν κανετε install την εφαρμογη Root Browser παιδια μετα δεν χρειαζεται να κανετε κατι αλλο για να αποθηκευονται οι εφαρμογεσ στην external SD card εφοσον το κινητο ειναι ηδη ρουταρισμενο.Τουλαχιστον ετσι εγινε με το δικο μου!Η εφαρμογη αυτη μαλλον κανει μονη της την αλλαγη στο ονομα του φακελου που λεει στον οδηγο οτι πρεπει να αλλαξουμε.Στο δικο μου hongmi λειτουργησε και αποθηκευει πλεον στην sd card!Ελπιζω να βοηθησα.
Link to comment
Share on other sites

Αν κανετε install την εφαρμογη Root Browser παιδια μετα δεν χρειαζεται να κανετε κατι αλλο για να αποθηκευονται οι εφαρμογεσ στην external SD card εφοσον το κινητο ειναι ηδη ρουταρισμενο.Τουλαχιστον ετσι εγινε με το δικο μου!Η εφαρμογη αυτη μαλλον κανει μονη της την αλλαγη στο ονομα του φακελου που λεει στον οδηγο οτι πρεπει να αλλαξουμε.Στο δικο μου hongmi λειτουργησε και αποθηκευει πλεον στην sd card!Ελπιζω να βοηθησα.

 

 

Πολύ σωστά φίλε σε ευχαριστούμε. Το παρατήρησα και απο τον ελεύθερο χώρο της κάρτας ότι όλα πλέον περνάνε εκεί.

Άρα το ευκολότερο είναι Vroot και κατόπιν routebrowser και καθαρίζουμε με ρουτάρισμα και τακτοποίηση εφαρμογών στην εξωτερική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

παράγγειλα κι εγώ από To2c με singapore post στις 11/12 και παραθέτω κάτω το tracking από ΕΛΤΑ , θα το παραλάβω αύριο , γιατί έλειπα και περιμένω πως και πως το Σαβ-Κυρ για να το σετάρω... χρόνια πολλά σε

όλους

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΠΑΡΤΗ (Δ) 23-12-2013 15:30 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ-ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 23-12-2013 15:26 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 23-12-2013 06:20 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΣΠΑΡΤΗ (Δ) 23-12-2013 05:47 ΣΠΑΡΤΗ (Δ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗ Κ Δ 23-12-2013 01:46 ΤΡΙΠΟΛΗ Κ Δ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-12-2013 12:14 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-12-2013 09:04 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 20-12-2013 09:22 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 20-12-2013 04:00 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 14-12-2013 09:13 IPS

 

 

Φυσικά EMS Speedpost και εσύ για να σου έρθει τόσο σύντομα.

Παρατήρησε τη δηλωμένη αξία που σου έχουμε βάλει πάνω στο Invoice της EMS(όχι πάνω στο κουτί) και ρίξε ένα ποστ αν βρεις χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

επισης οποιος μπορει ας ανεβαση ενα ss για το πως δινουμε τα permissions σωστα ποια να τικαρουμε δηλαδη π.χ to rw-r--r--?για να ξερουμε γιατι τις ποιο πολλες φορες το παιζω λοττο!!ευχαριστω για τις απαντησης!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που εχει παραλαβει το hongmi απο το minideal να επιβεβαιωσει την αυθεντικοτητα του?(και ενα ss απο cpuz θα ηταν καλοδεχουμενο :D)

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πιστεύω πως η δική μου συσκευή είναι σωστή (merimobiles) .κατέβασα το cpu z και το έτρεξα και μου βγάζει τα ίδια πράγματα με το ποστ του φίλου ο οποίος έχει τη διαφωνία με το to2c . τελικά τι ισχύει και τι όχι δεν μπορώ να καταλάβω
Link to comment
Share on other sites

To merimobiles ειναι μαζι με το ibuygou τα 2 διαπιστευμενα μαγαζια που πουλανε αυθεντικα xiaomi!(Αλλα ειναι τσιμπημενα σε τιμη)

Επισης ολα τα αυθεντικα xiaomi στο επισημο σαιτ τους,δειχνουν τα ιδια πραγματα με σενα στο cpuz.Για τον cpu,ο 6589Τ αναφερεται σαν 6589 αλλα φαινεται στον χρονισμο οτι ειναι ο turbo(1500mHz)

Edited by stratos_21
Link to comment
Share on other sites

To merimobiles ειναι μαζι με το ibuygou τα 2 διαπιστευμενα μαγαζια που πουλανε αυθεντικα xiaomi!(Αλλα ειναι τσιμπημενα σε τιμη)

 

Και το δικό μου από το to2c είναι γνήσιο. Αλλά να σου πω κάτι δώσε 5-10€ παραπάνω να είσαι σίγουρος. Και άλλος από εδώ το πήρε από το aliexpress για πιο φθηνά και έπεσε σε κλώνο. Φιλικά πάντα :)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πιστεύω πως η δική μου συσκευή είναι σωστή (merimobiles) .κατέβασα το cpu z και το έτρεξα και μου βγάζει τα ίδια πράγματα με το ποστ του φίλου ο οποίος έχει τη διαφωνία με το to2c . τελικά τι ισχύει και τι όχι δεν μπορώ να καταλάβω

 

140MB ελευθερη μνημη λεει!!!!

Link to comment
Share on other sites

140MB ελευθερη μνημη λεει!!!!

 

Μπορεί το παιδί να τρέχει πολλά προγράμματα background. 504 έχει ελεύθερα. Αλλά έτσι όπως είναι στημένο το miui και με 1 να μείνει δεν έχει πρόβλημα πάει σφαίρα.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω φορτώσει αρκετά , συνήθως έχω πολύ περισσότερη ελεύθερη . Η αγορά από το συγκεκριμένο μαγαζί έγινε για αυτόν ακριβώς το λόγο παρόλο που ήταν πιο ακριβό αν και η αλήθεια είναι πως περίμενα να είχαν κάνει καλύτερο στήσιμο στο τηλ σαν μαγαζί .Τη φώτο την έβαλα γιατί έχω την εντύπωση πως ίσως ο φίλος να έχει σχηματίσει λάθος εντύπωση για τη συσκευή του για το αν είναι γνήσιο ή πλαστό . Δεν ήθελα να το βάλω στο ποστ με το μαγαζί που έχει την διαφωνία απλά να το δει μήπως και τελικά δεν έχει δίκιο και το τηλ του να είναι κανονικό . καλές γιορτές σε όλους !!!
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πιστεύω πως η δική μου συσκευή είναι σωστή (merimobiles) .κατέβασα το cpu z και το έτρεξα και μου βγάζει τα ίδια πράγματα με το ποστ του φίλου ο οποίος έχει τη διαφωνία με το to2c . τελικά τι ισχύει και τι όχι δεν μπορώ να καταλάβω

 

και το δικό μου είναι απο to2c και φυσικά βγάζει τα ίδια ακριβώς με εσένα, εκτός απο την V3 που είσαι εσύ(εμένα είναι V4), καθώς φοράω την επίσημη αγγλική stable. Απο τη στιγμή που συνδέομαι με xiaomi και ψάχνω για update μεσω wifi ,δεν τίθεται θέμα αυθεντικότητας της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

απο minideal το χει παρει κανεις να μας πει τι λεει στο cpu-z ?

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

και το δικό μου είναι απο to2c και φυσικά βγάζει τα ίδια ακριβώς με εσένα, εκτός απο την V3 που είσαι εσύ(εμένα είναι V4), καθώς φοράω την επίσημη αγγλική stable. Απο τη στιγμή που συνδέομαι με xiaomi και ψάχνω για update μεσω wifi ,δεν τίθεται θέμα αυθεντικότητας της συσκευής.

 

η επίσημη αγγλική έχει κινέζικες εφαρμογές μέσα ?

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και απο εμένα σε όλο το Forum

Μέσα στο boot menu θέλει λίγη προσοχή καθώς σαν SDcard εννοεί την εσωτερική, σαν SDcard2 εννοεί την εξωτερική. Όταν εφάρμοσα την αγγλική stable επάνω σε μια multi που είχε το to2c(όχι η V4 αλλά μια ημιμεταφρασμένη V1 ου βάλανε αυτοί) είχα αρχική αποτυχία και error όταν έκανα apply και μόνο μετά απο wipe data/factory reset προχώρησε και εφάμμοσε κανονικά(To stable zip είχε αποθηκευτεί και παραμένει στην SD2 εξωτερική μνήμη).

 

...γι' αυτό όπως ήδη περιέγραψα αναλυτικά αρκετές φορές, αποθηκεύουμε τη stable rom στην εσωτερική SD (Virtual card, περίπου 800ΜΒ) και τηρούμε τα βήματα που περιέγραψα για UPDATE. Όχι UPGRADE που περιγράφεις εσύ με full wipes. Εγώ μίλησα για αναβάθμιση απλά σε επόμενη έκδοση (σε επίπεδο stable multilanguage) χωρίς ανάγκη επαναφοράς δεδομένων κλπ. Είναι και η προτεινόμενη διαδικασία για UPDATE πάντα, που προτείνεται και στο επίσημο forum.

 

απο minideal το χει παρει κανεις να μας πει τι λεει στο cpu-z ?

 

...εγώ παρέλαβα όπως έχω αναφέρει και σε παλιότερα ποστ από minideal και όλα καλά. Το τηλέφωνο έχει όλα τα σωστά χαρακτηριστικά στο CPU-Z (αναγνωριστικό μοντέλου, επεξεργαστής, ανάλυση οθόνης, κλπ.). Και η ποιότητα του κινητού είναι επίσης εμφανής.

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά της παρέας, παρακολουθώ το thread όπως και αυτό του to2c και επειδή η κοπέλα μου κι εγω το έχουμε ερωτευτεί αυτό το "ρύζι" να κάνω μια ερώτηση όταν πάτε http://order.xiaomi.com/service/scode εδώ τι σας βγάζει;; Νομίζω πως με αυτό τον τρόπο και το φίλο με το πρόβλημα μπορούμε να βοηθήσουμε αλλά κι όλους όσους θέλουν να αγοράσουν το κινητό. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

...γι' αυτό όπως ήδη περιέγραψα αναλυτικά αρκετές φορές, αποθηκεύουμε τη stable rom στην εσωτερική SD (Virtual card, περίπου 800ΜΒ) και τηρούμε τα βήματα που περιέγραψα για UPDATE. Όχι UPGRADE που περιγράφεις εσύ με full wipes. Εγώ μίλησα για αναβάθμιση απλά σε επόμενη έκδοση (σε επίπεδο stable multilanguage) χωρίς ανάγκη επαναφοράς δεδομένων κλπ. Είναι και η προτεινόμενη διαδικασία για UPDATE πάντα, που προτείνεται και στο επίσημο forum.

 

 

 

...εγώ παρέλαβα όπως έχω αναφέρει και σε παλιότερα ποστ από minideal και όλα καλά. Το τηλέφωνο έχει όλα τα σωστά χαρακτηριστικά στο CPU-Z (αναγνωριστικό μοντέλου, επεξεργαστής, ανάλυση οθόνης, κλπ.). Και η ποιότητα του κινητού είναι επίσης εμφανής.

 

Τελικα προλαβα το χρονο !

Μολις μου το εφερε ο ταχυδρομος ... προς το παρων φορτιζει

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

...γι' αυτό όπως ήδη περιέγραψα αναλυτικά αρκετές φορές, αποθηκεύουμε τη stable rom στην εσωτερική SD (Virtual card, περίπου 800ΜΒ) και τηρούμε τα βήματα που περιέγραψα για UPDATE. Όχι UPGRADE που περιγράφεις εσύ με full wipes. Εγώ μίλησα για αναβάθμιση απλά σε επόμενη έκδοση (σε επίπεδο stable multilanguage) χωρίς ανάγκη επαναφοράς δεδομένων κλπ. Είναι και η προτεινόμενη διαδικασία για UPDATE πάντα, που προτείνεται και στο επίσημο forum.

 

 

Εδώ είναι ο επίσημος οδηγός flashing. Εδώ μιλάνε για αποθήκευση στην SDCARD, ωστόσο κάποιος που μόλις έχει παρει το τηλ και συνδέσει το pc του με το τηλ, βλέπει δύο αποθηκευτικούς χώρους(πχG,I) εκεί μπορεί εύκολα να αποθηκεύσει στα 34GB Hard Disk καθώς πολύ λογικά με τις γνώσεις που ήδη έχει θα θεωρήσει αυτήν σαν SD card(την εξωτερική κάρτα)..............

Πολύ σωστά καθώς εγώ εκανα UPGRADE, αλλά και ο επίσημος οδηγός του Upgrade δεν το ξεκαθαρίζει απόλυτα με αποτέλεσμα ο νέος χρήστης να μπερδευτεί εύκολα. Φυσικά απο τις εικόνες που ακολουθούν μπορείς να δεις ξεκάθαρα ότι το αρχείο είναι αποθηκευμένο στην internal storage, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για τον αρχάριο χρήστη......

 

η επίσημη αγγλική έχει κινέζικες εφαρμογές μέσα ?

 

Εχει το Market μέσα που ουσιαστικά είναι το κινέζικο google play. Ωστόσο μεσα απο αυτό μπορείς να εγκαταστήσεις το google play, μια που ψάχνοντας το σου βγαίνει μια εφαρμογή του Eric Xiang με το σήμα google, την οποία αφού εφαρμόσεις σου δίνει τη δυνατότητα να βάλεις google play αλλά και άλλες εφαρμογές google......Προσωπικά επειδή βιαζόμουν έβαλα και google maps και chrome απο εκεί......Επίσης απο τη μαρκετ κατέβασα και το facebook.......Φυσικά μετά χρησιμοποιώντας το google play μπορείς να κατεβάζεις απο εκεί .......

Τίποτα άλλο κινέζικο μέσα.............

Edited by dimitrish
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου από το to2c είναι γνήσιο. Αλλά να σου πω κάτι δώσε 5-10€ παραπάνω να είσαι σίγουρος. Και άλλος από εδώ το πήρε από το aliexpress για πιο φθηνά και έπεσε σε κλώνο. Φιλικά πάντα :)

 

παντως εγω εστειλα μυνημα στι minideal και τους ρωτησα εμμεσως πλην σαφως αν ειναι αλλημπαρουτικα τα xiaomi τους!!και μου ειπαν οτι τα xiaomi μας φτιαχνονται απο την xiaomi και αυθεντικα τελος!!:ninja:

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω εστειλα μυνημα στι minideal και τους ρωτησα εμμεσως πλην σαφως αν ειναι αλλημπαρουτικα τα xiaomi τους!!και μου ειπαν οτι τα xiaomi μας φτιαχνονται απο την xiaomi και αυθεντικα τελος!!:ninja:

 

Το minideal είναι ίσως το πιο αξιόπιστο κινεζομάγαζο.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι ο επίσημος οδηγός flashing. Εδώ μιλάνε για αποθήκευση στην SDCARD, ωστόσο κάποιος που μόλις έχει παρει το τηλ και συνδέσει το pc του με το τηλ, βλέπει δύο αποθηκευτικούς χώρους(πχG,I) εκεί μπορεί εύκολα να αποθηκεύσει στα 34GB Hard Disk καθώς πολύ λογικά με τις γνώσεις που ήδη έχει θα θεωρήσει αυτήν σαν SD card(την εξωτερική κάρτα)..............

Πολύ σωστά καθώς εγώ εκανα UPGRADE, αλλά και ο επίσημος οδηγός του Upgrade δεν το ξεκαθαρίζει απόλυτα με αποτέλεσμα ο νέος χρήστης να μπερδευτεί εύκολα. Φυσικά απο τις εικόνες που ακολουθούν μπορείς να δεις ξεκάθαρα ότι το αρχείο είναι αποθηκευμένο στην internal storage, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για τον αρχάριο χρήστη......

 

...δε διαφοροποιούμαστε, απλά είναι θέμα διάκρισης τι θες να κάνεις τελικά. Upgrade/επανεγκατάσταση ή απλό Update/ενημέρωση στην τελευταία έκδοση.

 

παντως εγω εστειλα μυνημα στι minideal και τους ρωτησα εμμεσως πλην σαφως αν ειναι αλλημπαρουτικα τα xiaomi τους!!και μου ειπαν οτι τα xiaomi μας φτιαχνονται απο την xiaomi και αυθεντικα τελος!!:ninja:

 

...:lol: έτσι όπως το γράφεις, φαίνεται σαν να σου είπαν: "...τα αυθεντικά τέλος", τώρα μόνο μαϊμού απομείνανε! :p.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το δικό μου και με το που το έβαλα σε λειτουργία μου εμφανίζει invalid imei και με σιμ και χωρίς με αποτέλεσμα να μην συνδέεται σε δίκτυο κινητής... Άλλαξα Ρομ δοκίμασα άλλες σιμ αλλά τίποτα. Υπάρχει κάποια λύση στο πρόβλημα?Το κινητό το αγόρασα απο to2c επικοινώνησα μαζί τους αλλά λένε τα δικά τους...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το δικό μου και με το που το έβαλα σε λειτουργία μου εμφανίζει invalid imei και με σιμ και χωρίς με αποτέλεσμα να μην συνδέεται σε δίκτυο κινητής... Άλλαξα Ρομ δοκίμασα άλλες σιμ αλλά τίποτα. Υπάρχει κάποια λύση στο πρόβλημα?Το κινητό το αγόρασα απο to2c επικοινώνησα μαζί τους αλλά λένε τα δικά τους...

 

Εδώ θα βρείς την λύση http://xiaomi.eu/community/threads/red-rice-imei-sim-problem.22726/

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...