Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλη Χρονια παιδια :) :) με υγεια και ευτυχια ευχομαι σε ολους!!!

Πληθαινουν τα δημοσιευματα που λενε οτι μεσα στην 1η εβδομαδα του 2014 θα παρουμε τη 4.4 KitKat :) :)

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλη χρονια ευχομαι παντα υγεια σε εσας και τις οικογενειες σας!

Πλεον εχω το κινητο κοντα μια εβδομαδα και μπορω να πω οτι εχω μια πληρη εικονα.

Στο θεμα της καμερας δεν θα πω πολλα, τα εχω αναλυσει πιστευω μαζι με τα υπολοιπα παιδια στο νημα φωτογραφιες.

Η καμερα τραβαει αριστες φωτο, και λογω σταθεροποιητη εικονας μπορω να πω καλυτερες και απο το s4-note3.

Η καλυτερη καμερα που ειχα μεχρι στιγμης ηταν αυτη του s4, σε καποια σημεια υπερεχει το s4 σε καποια τo lg.

Η τελεια καμερα δεν υπαρχει σε κινητο.

Σε γενικες γραμμες και σαν συνολο ομως το lg εχει καλυτερη καμερα.

Απλα οπως πολυ σωστα εχει πει και ο arfi, θελει λιγο ψαξιμο με τα modes, και φυσικα την διορθωση με το μοντακι για το video.

Θα ηταν καλο να ειχε ultrahd recording Οπως το νοτε3, αλλα επειδη εχουν το ιδιο chipset (snap 800) εχει ακουστει οτι θα βγει σε update.

Στο θεμα οθονης δεν θα πω πολλα τα ξερετε ολοι λιγο πολυ, μονο καλα λογια μπορω να πω. Πολυ καλες γωνιες θεασης (οκ χανει λιγο στο πλαι λογικο tft ειναι) αλλα το μαυρο της και η ομοιομορφια χρωματων ειναι η καλυτερη που εχω δει σε κινητο ακομα και απο την triluminos της sony. Η φωτεινοτητα στον ηλιο ειναι μετρια προς καλη.

Στο θεμα κατασκευης, αν εξαιρεσουμε το πισω καπακι στο σημειο με τα πληκτρα στην εφαρμογη του, ειναι αψογη.

Το gps δουλευει αριστα αν και χτες για καποιο λογο εχασε 2-3 φορες το σημα για 5 δευτερολεπτα. Επειτα δουλευε 5 ωρες σερι χωρις το παραμικρο. (σας εχει τυχει?)

Ο φακος του ειναι αρκετα δυνατος και επαρκης.

Το lag που εχει οπως ολα τα android δεν εχει καμια σχεση με το s4 (για το note3 δεν γνωριζω).

Ειναι μακραν πιο smooth χωρις προβληματα.(πιο δυνατος επεξεργαστης-λιγοτερα bloatware).

Για μενα το απιστευτο της υποθεσης και ειναι μακραν οτι καλυτερο εχω συναντησει σε κινητο ειναι η διαρκεια της μπαταριας.

Τις 2 μερες τις εχω ανετα με καλη χρηση του κινητου σε ολα τα επιπεδα (εκτος απο αρκετο gaming).

Ειμαι απο χτες το πρωι στις 12 μεχρι και τωρα, και εχω 58% μπαταρια και χτες το εσκισα το κινητο στη χρηση.

Αρνητικα? η χωρητικοτητα μιας και 16gb ειναι λιγα και δεν παιρνει microsd. Tα πισω πληκτρα μου φαινοντα λιγο αβολα ισως επειδη δεν τα εχω συνηθισει. Αυτο ειναι καλο εν μερει ομως που δεν εχει πλαινα πληκτρα απο την αποψη θηκης.(δεν εχει τρυπες η θηκη αρα λιγοτερη σκονη μαζευεται μεσα απο την θηκη.

Προς το παρον δεν εχω βρει αλλο αρνητικο.

ΑΥτο με το σημα που σας το χανει, δοκιμαστε να βαλετε στις ρυθμισεις αντι για 4g να βαλετε 2g.

Συνοψιζοντας:

camera 8/10 (με το videorecording fixed 9/10)

κατασκευη 9/10

μπαταρια 10'/10

οθονη 10/10

ταχυτητα 10/10

ui interface 9/10

gps 9/10

ηχειο 8/10

εμφανιση (υποκειμενικο δεν βαζω βαθμολογια)

τιμη-αποδοση 10/10.

Ισως ειναι οτι πιο ολοκληρωμενο εχω πιασει στα χερια μου, και δεν μου εχει δωσει την αισθηση να τω δωσω απο την πρωτη εβδομαδα οπως με αλλα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα χανει το σημα για μερικα δευτερα κ επανερχεται παλι...

Το εκανα επαναφορα αλλσ τα ιδια...

 

Καλή χρονιά σε όλους τους G2isti.

Και σε μένα χάνει το σήμα αλλά χθες σκέφτηκα να δοκιμάσω κάτι.

Στο G2 έχω την nanoSIM από το iPhone5 που είχα πριν και την έχω περάσει μέσα με το ειδικό ανταπτοράκι.

Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή η αιτία για τις αποσυνδέσεις? Μήπως να πάω στη Voda και να του πάρω μια microSIM?

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!ωραίο το review σου Γιώργο, με βρίσκει σύμφωνο.

Τομείς που θα θελα βελτίωση είναι το ui και το βίντεο. Στο ui θα το θελα αλαγκαριστο όπως το one με λιγότερο bloat και το βίντεο να διορθωθούν τα γνωστά θέματα..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!ωραίο το review σου Γιώργο, με βρίσκει σύμφωνο.

Τομείς που θα θελα βελτίωση είναι το ui και το βίντεο. Στο ui θα το θελα αλαγκαριστο όπως το one με λιγότερο bloat και το βίντεο να διορθωθούν τα γνωστά θέματα..

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου Αντωνη. Το ui tou one ειναι πολυ πιο καλοφτιαγμενο με το sense.

Βεβαια ολα διορθωνονται οταν ειναι θεμα software. Στο hardware ειναι το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους τους G2isti.

Και σε μένα χάνει το σήμα αλλά χθες σκέφτηκα να δοκιμάσω κάτι.

Στο G2 έχω την nanoSIM από το iPhone5 που είχα πριν και την έχω περάσει μέσα με το ειδικό ανταπτοράκι.

Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή η αιτία για τις αποσυνδέσεις? Μήπως να πάω στη Voda και να του πάρω μια microSIM?

Δεν νομιζω να ειναι αυτο αλλα 5 ευρω απλα θα χασεις.Κανε μια δοκιμη

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους και καλή Χρονιά!!!! Χθες το βράδυ τράβηξα λίγο βίντεο σε ένα κέντρο που ήμουν και σήμερα που το είδα έχει πολύ θαμπάδα, το focus είναι απαράδεκτο, μου φαίνεται θα το σουτάρω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δωστο να γλιτώσεις,και πάρε πάλι το μινι η ίσως κανένα Ι5.Για αυτά που χρειάζεσαι θα ειναι καλύτερα για εσένα. Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δωστο να γλιτώσεις,και πάρε πάλι το μινι η ίσως κανένα Ι5.Για αυτά που χρειάζεσαι θα ειναι καλύτερα για εσένα.

 

Φίλε arfi-gorgona χρόνια Πολλά, βλέπω μόλις κάνω παράπονα για το τηλέφωνο άμεσα απαντάς αλλά όταν σου ζητάω κάτι άλλο μας γράφεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου χωρις παρεξήγηση,επειδη το έχω κάνει αρκετές φόρες έως τωρα,και ειναι δύσκολο έως αδύνατο....Για αυτο και δεν σου απάντησα.Η γνωμη μου ειναι να το δώσεις.Δεν θέλω να αναλύσω το γιατί,αλλά πιστεύω οτι με ένα ι5ς θα ησουν πιο ευχαριστημενος.To G2 δεν κάνει για αυτά που θελεις,τσάμπα ταλαιπώρησε... Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου χωρις παρεξήγηση,επειδη το έχω κάνει αρκετές φόρες έως τωρα,και ειναι δύσκολο έως αδύνατο....Για αυτο και δεν σου απάντησα.Η γνωμη μου ειναι να το δώσεις.Δεν θέλω να αναλύσω το γιατί,αλλά πιστεύω οτι με ένα ι5ς θα ησουν πιο ευχαριστημενος.To G2 δεν κάνει για αυτά που θελεις,τσάμπα ταλαιπώρησε...

 

οκ, αλλα όπως με απαντας τωρα μπορουσες νομιζω και τοτε χωρις καμια παρεξηγηση.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους και καλή Χρονιά!!!! Χθες το βράδυ τράβηξα λίγο βίντεο σε ένα κέντρο που ήμουν και σήμερα που το είδα έχει πολύ θαμπάδα, το focus είναι απαράδεκτο, μου φαίνεται θα το σουτάρω!!!!

 

Φιλε μου καλη χρονια.

Το εχουμε αναλυσει το θεμα αρκετα με το βιντεο απο μαμα το τηλεφωνο εχει θεμα με τον χαμηλο φωτισμο στο βιντεο με το mod γινεται μια χαρα.

Αν δεν σου κανει το τηλεφωνο και δεν εχεις διαθεση να ψαχτεις δωστο και παρε ενα i5 το οποιο ειναι πιο ευκολο να τραβηξεις φωτο και βιντεο χωρις πολλες διαδικασιες. Το τι αποτελεσμα θα σου δωσει, θα το ανακαλυψεις μολις το παρεις.

Για εναν ανθρωπο που θελει κατι απλο χωρις πολλα πολλα ειναι μια χαρα.

Αν βεβαια μπορεις να ανεχτεις ολα τα υπολοιπα χαλια που το συνοδευουν σαν τηλεφωνο.

Το να λες οτι ειναι απαραδεκτο και οτι θα το σουταρεις ειναι καθαρα δικο σου θεμα.

Το να ποσταρεις συνεχεια αυτο ομως ειναι λιγο....καπως. Ζυγισε τα και αποφασισε τι θες να κανεις.

Φιλικα παντα

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους και καλή Χρονιά!!!! Χθες το βράδυ τράβηξα λίγο βίντεο σε ένα κέντρο που ήμουν και σήμερα που το είδα έχει πολύ θαμπάδα, το focus είναι απαράδεκτο, μου φαίνεται θα το σουτάρω!!!!

 

Just do it

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλη χρονια.

Το εχουμε αναλυσει το θεμα αρκετα με το βιντεο απο μαμα το τηλεφωνο εχει θεμα με τον χαμηλο φωτισμο στο βιντεο με το mod γινεται μια χαρα.

Αν δεν σου κανει το τηλεφωνο και δεν εχεις διαθεση να ψαχτεις δωστο και παρε ενα i5 το οποιο ειναι πιο ευκολο να τραβηξεις φωτο και βιντεο χωρις πολλες διαδικασιες. Το τι αποτελεσμα θα σου δωσει, θα το ανακαλυψεις μολις το παρεις.

Για εναν ανθρωπο που θελει κατι απλο χωρις πολλα πολλα ειναι μια χαρα.

Αν βεβαια μπορεις να ανεχτεις ολα τα υπολοιπα χαλια που το συνοδευουν σαν τηλεφωνο.

Το να λες οτι ειναι απαραδεκτο και οτι θα το σουταρεις ειναι καθαρα δικο σου θεμα.

Το να ποσταρεις συνεχεια αυτο ομως ειναι λιγο....καπως. Ζυγισε τα και αποφασισε τι θες να κανεις.

Φιλικα παντα

Γιωργος

ΟΚ το καταλαβαινω εχω γινει κουραστικος δεν θα ξαναγκρινιάξω για το τηλ. Αλλα ρε παιδια θελω να βαλω το μοντ που λετε και δεν νομιζω να τα καταφερω μεχρι τελους γιατι δεν τα καταλαβαινω όλα μετα το root κλπ, κακο είναι να με βοηθησει καποιος λιγο παραπανω αν και εφόσον μπορει και εχει την ορεξη και την καλη διαθεση?

Link to comment
Share on other sites

Από μακριά φίλε μου δεν γίνεται...αν γινόταν θα το κάναμε.Χρειαζεσαι καποιον να το κάνει για εσένα,πρέπει να βρεις καποιον κοντά σου για να σε βοηθήσει με αυτο.Ο λόγος ειναι,οτι αν κάνεις κάτι λάθος,θα το αχρηστεψεις,και μετά άντε να σου δώσει ο άλλος να καταλάβεις,πως να το "ζωντανέψεις" παλι με μηνύματα...Και με το μοντ όμως δεν θα γινει τέλειο,απλά λιγο καλυτερο.Για αυτο σου προτείναμε πχ το Ι5 που αυτο δεν θέλει ούτε ρυθμίσεις ούτε τίποτα.Το G2 θέλει αρκετό ψάξιμο,δεν τα κάνει αυτόματα όπως το Ι5 πχ. Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά με την επαναφορά έργοστασιακων ρυθμίσεων που είπε ένας φίλος σε πιο πάνω δεν έχω απώλεια σήματος που είχα μέχρι και χτες, πάντως το gps μου κάνει κόλπα.... Έχω και ένα καμένο πιξελ θα ζητήσω αντικατασταση από LG αύριο....

Η συσκευή έχει τα θέματα της αλλά είναι τόσο πολλά τα θετικά που δεν θα γυρίσω σε i5 τελικά.... Μόνο και μόνο Αυτή η μπαταρία πραγματικά απίστευτη...

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Από μακριά φίλε μου δεν γίνεται...αν γινόταν θα το κάναμε.Χρειαζεσαι καποιον να το κάνει για εσένα,πρέπει να βρεις καποιον κοντά σου για να σε βοηθήσει με αυτο.Και με το μοντ όμως δεν θα γινει τέλειο,απλά λιγο καλυτερο.Για αυτο σου προτείναμε πχ το Ι5 που αυτο δεν θέλει ούτε ρυθμίσεις ούτε τίποτα.Το G2 θέλει αρκετό ψάξιμο,δεν τα κάνει αυτόματα όπως το Ι5 πχ.

 

Eυχαριστω φιλε και σορρυ που εγινα κουραστικος. Κοιτα, τελειος ασχετος δεν είμαι το ειχα κανει και σε αλλα τηλ , εχω στησει 2-3 υπολογιστες κλπ ,απλα είναι καινουργιο και το φοβάμαι ακομα γιατι όπως σου ειπα τα αγγλικα μου δεν είναι και τα καλυτερα και φοβάμαι μην την κανω την μ@@@ σε καμια λεπτομερια και το κανω "τουβλο" ενταξει αν αργοτερα θα το κανω απλως καποια βοηθεια θα θελήσω σε καποια βηματα ισως όχι να το κανει καποιος για μενα και να το παρω ετοιμο. Τελος παντων θα δειξει, α και όχι δεν το δινω ότι και να λετε ξερω τι εχω στα χερια μου, εχει αυτό το θεματακι ενταξει όπως λες και εσυ με λιγο ψαξιμο (χαμηλωμα του φωτισμου στο βιντεο, πατημα στην οθονη κατά την διαρκεια του βιντεο για να φοκαρι συγκεγριμενα κλπ) μια χαρα θα είναι. Ειμαι λιγο γκρινιάρης γενικως τι να κανουμε, ο καθενας μας εχει και καποιο ελατωμα. Ευχαριστω για την υπομονη σας και εδώ θα είμαι να σας "ζαλιζω" !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω φιλε και σορρυ που εγινα κουραστικος. Κοιτα, τελειος ασχετος δεν είμαι το ειχα κανει και σε αλλα τηλ , εχω στησει 2-3 υπολογιστες κλπ ,απλα είναι καινουργιο και το φοβάμαι ακομα γιατι όπως σου ειπα τα αγγλικα μου δεν είναι και τα καλυτερα και φοβάμαι μην την κανω την μ@@@ σε καμια λεπτομερια και το κανω "τουβλο" ενταξει αν αργοτερα θα το κανω απλως καποια βοηθεια θα θελήσω σε καποια βηματα ισως όχι να το κανει καποιος για μενα και να το παρω ετοιμο. Τελος παντων θα δειξει, α και όχι δεν το δινω ότι και να λετε ξερω τι εχω στα χερια μου, εχει αυτό το θεματακι ενταξει όπως λες και εσυ με λιγο ψαξιμο (χαμηλωμα του φωτισμου στο βιντεο, πατημα στην οθονη κατά την διαρκεια του βιντεο για να φοκαρι συγκεγριμενα κλπ) μια χαρα θα είναι. Ειμαι λιγο γκρινιάρης γενικως τι να κανουμε, ο καθενας μας εχει και καποιο ελατωμα. Ευχαριστω για την υπομονη σας και εδώ θα είμαι να σας "ζαλιζω" !!!!!

 

φιλε μου δεν χρειάζεται να ζαλίζεις κανεναν εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375650&highlight=lg+g2+d802 τα λεει αναλυτικά και Ελληνικά για το πώς θα κανεις ροοτ το τηλεφωνο σου και πως περνας custom recovery!!!και μετα απο αυτο περνας οτι mod θελεις εσυ!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω φιλε και σορρυ που εγινα κουραστικος. Κοιτα, τελειος ασχετος δεν είμαι το ειχα κανει και σε αλλα τηλ , εχω στησει 2-3 υπολογιστες κλπ ,απλα είναι καινουργιο και το φοβάμαι ακομα γιατι όπως σου ειπα τα αγγλικα μου δεν είναι και τα καλυτερα και φοβάμαι μην την κανω την μ@@@ σε καμια λεπτομερια και το κανω "τουβλο" ενταξει αν αργοτερα θα το κανω απλως καποια βοηθεια θα θελήσω σε καποια βηματα ισως όχι να το κανει καποιος για μενα και να το παρω ετοιμο. Τελος παντων θα δειξει, α και όχι δεν το δινω ότι και να λετε ξερω τι εχω στα χερια μου, εχει αυτό το θεματακι ενταξει όπως λες και εσυ με λιγο ψαξιμο (χαμηλωμα του φωτισμου στο βιντεο, πατημα στην οθονη κατά την διαρκεια του βιντεο για να φοκαρι συγκεγριμενα κλπ) μια χαρα θα είναι. Ειμαι λιγο γκρινιάρης γενικως τι να κανουμε, ο καθενας μας εχει και καποιο ελατωμα. Ευχαριστω για την υπομονη σας και εδώ θα είμαι να σας "ζαλιζω" !!!!!

 

Καλησπερα και Καλη Χρονια.Γιατι δεν κανεις λιγο υπομονη να βγει η KitKat 4.4;Με το να λες συνεχεια τα ιδια δεν θα βγει ακρη.Sorry κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με βγαλετε απο μεγαλο κόπο αν κάποιος έχει καταλήξει στο καλυτερο μοντάκι για την κάμερα να μου πει ποιο έβαλε για να μην τα περναω ενα ενα.

Θα ακολουθήσουν στο νήμα φωτογραφιες συγκρίσεις μαμά με mod αν σας ενδιαφέρει να το κάνω. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 20 μέρες που έχω στην κατοχή μου το τηλ θα κάνω μια σύγκριση με το 5αρι μήλο που είχα....

+ μεγαλύτερη οθόνη

+πολύ ωραία χρώματα

+μπαταρία καταπληκτική

Μικρόφωνο & ακουστικό στα ίδια επίπεδα...

+wifi που καλό

Όσον αφορά το σήμα δεν έχω χάσει καμιά κλήση αλλά κάνει κάτι κουλά σκαμπανεβασματα εκεί που έχει 4 γραμμές πέφτει απότομα στην μια για 4,5 δευτερόλεπτα...

Κατασκευή μέτρια πλαστικό, αλλά ψιλό αδιάφορο για μένα γιατί πάντα βάζω θήκες....

+κάμερα πολύ καλή με φοβερή ευκρίνεια αν και λίγο αργη, βίντεο μέτριο...

-gps πονεμένη ιστορία εκεί που δουλεύει χάνει ξαφνικά το σήμα απαράδεκτο για μένα δεν ξέρω αν έχω προβληματική συσκευή ή φταίει το software, αύριο θα μιλήσω με LG...

+για ανδροιδ είναι αρκετά smooth...

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι το κινητο root, οταν βγει η αναβαθμιση για 4.4 θα πρεπει να το κανουμε un-root?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι το κινητο root, οταν βγει η αναβαθμιση για 4.4 θα πρεπει να το κανουμε un-root?

 

Αν δεν εχεις περασει cwm μπορεις να κανεις αναβαθμιση!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με βγαλετε απο μεγαλο κόπο αν κάποιος έχει καταλήξει στο καλυτερο μοντάκι για την κάμερα να μου πει ποιο έβαλε για να μην τα περναω ενα ενα.

Θα ακολουθήσουν στο νήμα φωτογραφιες συγκρίσεις μαμά με mod αν σας ενδιαφέρει να το κάνω. Ευχαριστω

Χρονια πολλα παιδια σε ολους και να εχουμε μια καλη χρονια! Φιλε μου demon2411 το καλυτερο τεστ σιγουρα ειναι τα δικα σου ματια :) Εγω παντως οπως εχω ξανα αναφερει αν και δεν ειμαι πολυ γνωστης της φωτογραφιας ειμαι και 'γω σε μια διαδικασια να βρω το καλυτερο μοντακι. Λοιπον εχω δοκιμασει μεχρι τωρα τις εκδοσεις 1.1 την 1.2 και την 1.4 και τα συμπερασματα μου ειναι τα εξης: Η 1.4 βγαζει πολυ πιο φωτεινο βιντεο (σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου) αλλα απ' οτι διαπιστωσα "χανει" πολυ στη γρηγορη κινηση της καμερας. Η 1.1 και 1.2 ειναι σχεδον ιδιες απ' τα λιγα που δοκιμασα :O Παντως αυτη τη στιγμη εχω ξαναβαλει την 1.1 γιατι μου φανηκε οτι εχει πιο στρωτη κινηση στο βιντεο αλλα ειμαι ακομη σε διαδικασια δοκιμων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...