Jump to content

Windows XP: Service Pack 2


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχετικα με το προβλημα μου μπορει να με βοηθησει κανεις ?

 

λοιπον το μηνυμα λεει :

the instruction at 0x02672b08 referenced memory at 0x000000000 . the memory could not be read.

Click on OK to terminate the program

 

τι να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (18 Αύγ. 2004 , 15:54)

 

σχετικα με το προβλημα μου μπορει να με βοηθησει κανεις ?

 

 

Εγω στη θεση σου θα εκανε uninstall το Office και παλι install. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (18 Αύγ. 2004 , 17:29)

 

το δοκιμασα .

το θεμα ειναι οτι δεν το κανει μονο το office αλλα και το ie

 

 

στησε απο πανω τον IE 6 svp1... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω καταλάβει...θα είναι το ίδιο,αν κάνω windows update τις κρίσιμες εκδόσεις απο το να εγκαταστήσω το SP2;;

Έχω win XP greek.

:alien:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω καταλάβει...θα είναι το ίδιο,αν κάνω windows update τις κρίσιμες εκδόσεις απο το να εγκαταστήσω το SP2;;
Ναι.

 

Παρεμπιπτόντως, από *σήμερα* διατίθεται το service pack από το windows update!! (Εσύ viper δεν θα μπορέσεις να το εγκατάστήσεις γιατί πρέπει να περιμένεις την ελληνική έκδοση)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass (18 Αύγ. 2004 , 18:25)

 

στησε απο πανω τον IE 6 svp1... :rolleyes:

 

 

μου δεινεις καποιο λινκ για το ΙΕ 6 SP1?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (18 Αύγ. 2004 , 20:47)

 

μου δεινεις καποιο λινκ για το ΙΕ 6 SP1?

 

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1e1550cb-5e5d-48f5-b02b-20b602228de6&DisplayLang=en :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (19 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Δεν έχει βγει ακόμα. Από Σεπτέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (19 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Δυστηχώς όπου και να έψαξα είχαν απλώς το αρχείο και τα άλλα γίνονταν μέσω internet.

 

Πχ:

 

1 site

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (19 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

πας εδω και επιλεγεις την γλωσσα που θες να κατεβασεις και εισαι ετοιμος ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Το STATBAR όταν πηγαίνω πάνω στο όνομα του λειτουργικού βγάζει:

 

Windows XP

Build 2600 Service Pack 2, v.2149

 

Αυτό είναι λογικό ( το 2149 εννοώ ) γιατί έχω εγκαταστήσει μια beta έκδοση του service pack 2. Για να εγκαταστήσω την τελική έκδοση του service pack 2, να απεγκαταστήσω την έκδοση που έχω τώρα ή να εγκαταστήσω την τελική έκδοση πάνω από την beta;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι όπως τόνισα ότι ο υπολογιστής στον οποίο θα μπει το service pack 1(oxi 2) για ελληνικά, έχει πρόσβαση μέσω dialup, δηλαδή θα κάνει ώρα για να το κατεβάσει. Ενώ αν μπορούσε να βρεθεί ένα exe αρχείο (όπως είδα στην αρχή για το service pack 2 en υπάρχει) θα βόλευε.

 

Hunter Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Φίλιππος (18 Αύγ. 2004 , 19:20)

 

Ναι.

 

Παρεμπιπτόντως, από *σήμερα* διατίθεται το service pack από το windows update!! (Εσύ viper δεν θα μπορέσεις να το εγκατάστήσεις γιατί πρέπει να περιμένεις την ελληνική έκδοση)

 

 

emena pantws re paidia den mou to vgazei sta critical updates to service pack 2.mipos to brisko apo pouthena allou??please help

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (19 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

EΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid (20 Αύγ. 2004 , 07:51)

 

Το STATBAR όταν πηγαίνω πάνω στο όνομα του λειτουργικού βγάζει:

 

Windows XP

Build 2600 Service Pack 2, v.2149

 

Αυτό είναι λογικό ( το 2149 εννοώ ) γιατί έχω εγκαταστήσει μια beta έκδοση του service pack 2. Για να εγκαταστήσω την τελική έκδοση του service pack 2, να απεγκαταστήσω την έκδοση που έχω τώρα ή να εγκαταστήσω την τελική έκδοση πάνω από την beta;

 

Αν ήταν σε στάδιο RC, θα σου έλεγα να το ρισκάριζες (έχω ακούσει πολλούς να εγκαθιστούν την τελική έκδοση πάνω από την RC 2 και να δουλεύει τέλεια). Τώρα για έκδοση beta δεν θα έπαιρνα και όρκο ότι η απευθείας αναβάθμιση δεν θα προκαλέσει προβλήματα...
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργία Clean Install CD Win XP με SP2

Re pedia meta poio tha eine to cd-key afou ftiaksoume to cd?

kana paspartou cd-key kserei kaneis??

 

Ftiaxno ena programataki pou epilegeis fakelo pou thes na kanei extract to cd ton windows, bazeis sto fakelo tou programatos to sp2.exe (Diabazei mono tou to onoma kai to simplironi stou kouti) kai patas make image kai ftiaxnei to image. Elpizo na sas fani xrhsimo.

Mia eikona:

http://homepages.pathfinder.gr/Exoskeletor/WinXPSP2BootCD.JPG

Live And Let Die

Amiga Is Alive

Link to comment
Share on other sites

εχω τα windows xp professional corporate edition και εκανα εγκατασταση το sp2 ολα μου δουλευουν κανονικα ειχα βεβαια ενα μικρο προβληματακι με το usb bluetooth αλλα το διορθωσα

 

εχω κατεβασει το sp2 apo to link που δινει η insomnia ειναι 266mb αλλα μου βγαζει οτι ειναι η rtm εκδοση με timestamp 2158 και θελω να ρωτησω αν καποιος εχει βαλει το ιδιο

 

εχω διαβασει σε forums σχετικα με προβληματα που δημιουργει με εφαρφογες

 

θελω να πω οτι σε μενα λειτουργει κανονικα και το nero(6.3.1.17) kai to antivirus poy exo (symantec antivirus corporate edition 8)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (19 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Ελληνική έκδοση του service Pack 1 για xp; Να είναι σε ένα αρχείο .exe όσο μεγάλο κι αν είναι (θα το κατεβάσω από αλλού, όχι από τον υπολογιστή στον οποίο θα εγκατασταθεί).

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Κατέβασέ το από εδώ:!:

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...