Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)


chrisly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέν κάτάλάβάίνώ τί έννόέίς!..

 

Δοκίμασε μια απλή επανεκκίνηση, αν δεν διορθωθεί πήγαινε στις Ρυθμίσεις της συσκευής, Διαχείριση Εφαρμογών στη τέρμα δεξιά καρτέλα "Όλα", βρες την εφαρμογή του πληκτρολογίου και επέλεξε Εκκαθάριση Δεδομένων.

Θα σου σβήσει τυχόν προσωπικές ρυθμίσεις και λέξεις που ίσως είχες αποθηκεύσει αλλά θα σταματήσει πιστεύω να τονίζει τα πάντα!

 

Ή αν χρησιμοποιείς το "μαμά" πληκτρολόγιο κατέβασε ένα άλλο από το Play store και δες αν σνεχίζει να σου κάνει τα ίδια..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά γεια! Έχετε να μου προτείνετε καλό και φτηνό σέρβις; εσπασε η οθόνη μου :(

(δεν ξερω καν αν γρταφω στο σωστό νήμα, σοορυ αν ειναι για το οφφ)

Link to comment
Share on other sites

μακρια απο smartec !

δοκιμασε την microtech στη Θεσσαλονικη

αν και για μενα δοκιμασε να την αλλαξεις μονος σου γιατι αλλιως βγαινει ακριβα στα επίσημα σερβις

Link to comment
Share on other sites

Πες μας το πρόβλημά σου , γιατί μέχρι τώρα είχαμε πολύ θετικά σχόλια από ένα μεγάλο αριθμό φίλων στα νήματα γιά samsung .

Ενημέρωσέ μας γιά ξέρουμε , μιά και είσαι ο μόνος με τόσο αρνητική άποψη .

Link to comment
Share on other sites

Εχω το tab 3 8.0 wifi....εχω εδω και μηνες την 4.4.2....και ειμαι καλα!!!:lol:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει 2 custom rom στο T311 ,την CM11 και την SlimRom. Ολα καλα,εκτος απο το οτι δεν εχω φωνη στις κλησεις. Ουτε ακουω το συνομιλητη,ουτε σε λειτουργια speaker,bluetooth,ή Handsfree. Εχει καποια εμπειρια κανεις,για να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Εχω το tab 3 8.0 wifi....εχω εδω και μηνες την 4.4.2....και ειμαι καλα!!!:lol:

 

Κανείς με Τ-311 3G έχει πάρει την 4.4.2; Τι γίνεται, μας ξέχασε εμάς η Samsung;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς με Τ-311 3G έχει πάρει την 4.4.2; Τι γίνεται, μας ξέχασε εμάς η Samsung;

Μπορεις να βαλεις απο εδω http://www.samsung-updates.com την Κυπριακη εκδοση CYO

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα, βγάζει σφάλμα με το συγκεκριμένο αρχείο.

Είμαι πάλι στο σημείο μηδέν, με το καρκίνωμα 4.4.2 σε ένα δυσλειτουργικό tablet.

Νομίζω ότι η custom ROM είναι μονόδρομος πλέον.

Έχει δοκιμάσει κάποιος κάποια custom ROM για να μου προτείνει;

Το ιστορικό της ταλαιπωρίας με την 4.4.2 εδώ.

 

http://s17.postimg.org/irn9bcngv/image.jpg

Edited by Skakinen
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι ότι εχεις κατεβασει την επισημη για την συσκευη σου ρομ από την σαμσουνκ ετσι ;

αυτο μου το εστειλε φιλος εγω δε το εχω δοκιμασει ! εννοείται ότι θα βαλεις την δικια σου ρομ 4.2.2 !!!!!!!

 

δοκιμασε να ξανακατεβάσεις παλι την 4.2.2 που εχεις μηπως και εχει καταστραφει το αρχειο που κατεβασες

Edited by zox
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα εχεις κατεβασει την σωστη ;

γιατι από ότι ειδα σου βγαζει ότι είναι ακυρη ! και το odin δεν τελειωνει την διαδικασια !

περασες drivers usb ;

ακομα και το καλωδιο μπορει να φταει !

Link to comment
Share on other sites

αν την κατέβασες με chrome, δοκίμασε να την ξανά κατεβάσεις με άλλο πρόγραμμα. Τώρα τελευταία εχω προβλήματα με το download από chrome

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Με chrome την κατέβασα όπως έχω κατεβάσει και άλλα αρχεία (για το root, την επίσημη 4.4.2 που ξαναέβαλα) χωρίς πρόβλημα.

Θα την κατεβάσω και με άλλο browser. Drivers και καλώδιο είναι τα ίδια όπως και με το root και το άλλο φλασάρισμα.

Να κατεβάσει κάποιος λάθος αρχείο είναι δύσκολο.

 

http://s3.postimg.org/69k2s97vn/image.jpg

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε και από εδώ που τις εχει ολες !δοκιμασε να του περασεις και την γαλλικη ή την γερμανικη ή καποια ποιο καινουρια 4.2.2. από ευρωπη, γραφει χρονολογια ποτε εχουν βγει.με γλωσσα δε θα εχεις πρόβλημα γιατι σε αφηνει να διαλέξεις Ελληνικα και ας είναι από άλλη χωρα !

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-T310

αν δεν κανω λαθος το απλο wifi εχεις ετσι ;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντησεις. Τελικά δεν εκανα τιποτα λογω αφραγκιας και ειμαι με σπασμενη οθονη. Δουλευει μεν αλλα φοβάμαι μην χαλασει χειρότερα παιζει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Μολις χαλασε και το start button, κολλησε μεσα και δεν λειτουργει. Αθροιζοντας και το προβλημα με την μπαταρια καταλαβαινω οτι tablet = ipad . Ολα τα αλλα ειναι απομιμησεις απο τα jumbo.
Link to comment
Share on other sites

Μολις χαλασε και το start button, κολλησε μεσα και δεν λειτουργει. Αθροιζοντας και το προβλημα με την μπαταρια καταλαβαινω οτι tablet = ipad . Ολα τα αλλα ειναι απομιμησεις απο τα jumbo.

Ολως περιεργως εφτιαξε μονο του τελικα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...