Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus G Pro (E988)


corolla001975
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αμα φίλε μου ισα ισα καταφέρνεις το neo v αποκλείεις οτιδήποτε κυκλοφορεί πάνω απο 4.3 πόσο μάλλον πανω απο 5. το neo v είναι μινιατουρα μπροστά τους

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω σχετικά μεγάλα χέρια και μου φαίνετα πολύ άνετο στο κράτημα και για περιορισμένη χρήση με ένα χέρι. Επίσης χρησημοποιώ πάρα πολύ το google now και το voice typing οπότε αυτό κάνει ακόμα πιο εύκολη τη χρηση με ένα χερι. Σίγουρα είναι πιο compact απο το note αλλά είναι στην ίδια κλάση σε μέγεθος, μην περιμένετε θαύματα.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται εξαιρετικό. Μια ερώτηση: Έχει gorilla glass η οθόνη ή θα πρέπει να πάρουμε και κάλυμμα; Εγώ έχω τώρα το P970 και σκέφτομαι να ανέβω κατηγορία. Πραγματικά η οθόνη του 2 χρόνια τώρα δεν έχει πάθει τίποτα.
Take me out to the Ballgame
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ηθελα να ρωτήσω τους φιλους που το έχουν αν μέσα στην συσκευασία υπήρχε κανονικά το dock και η δεύτερη μπαταρία
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο που πηρα από τη γερμανία είναι το E986 και είναι πολύ πιθανό οτι αυτο θα πουλιέται και στην Ελλάδα γιατί επάνω στο κουτι έλεγε: εκτος απο DE και " αυτο το μοντελό προορίζεται για την ευρωπαική αγορά" ή κατι τετοιο :p(στα ελληνικα και σε καποιες αλλες γλωσσες) Δεύτερη μπαταρια και dock δεν ειχε. Αυτα είναι για το κορεατικο μοντελο μονο. Επισης δεν είχε ραδιφωνο (στο gsmarena ελεγε οτι εχει)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση είμαι έτοιμος να το πάρω και έγω απλα δεν ξερω αν η μπαταρία κυμαίνεται τουλάχιστον στα επίπεδα του note 2 επειδή το γονατιζω το κινητό και δεν θα ήθελα να με αφήνει στα μεσα της ημερας
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι αν η LG σκοπεύει να φέρει στην Ελλάδα την έκδοση του Optimus G Pro σε λευκό.

Επίσης τι γίνεται με την έκδοση 32GB?

Μήπως ξέρει κάποιος κάτι?

Από την εμπειρία σας τι έχει κάνει στο παρελθόν σε παρόμοιες περιπτώσεις?

Τι στρατηγική έχουν άλλες εταιρίες στο θέμα διαφορετικών εκδόσεων?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

σε λευκο θα το φερουν ποτε τα skroutzoμαγαζα ?? τι θα γινει? :p:p

 

Πριν 2-3 μερες το ειχε σε λευκό το e buy

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Κανείς...;;; :(

 

Για διάφορες δεν ξέρω να σου πω ξέρω ότι το 986 προορίζεται για την Ευρωπαϊκή αγορά ίσως το 988 να είναι το μοντέλο για την at&t. Έφτασε και στα δικά μου χέρια το έχω ήδη δύο μέρες και αν κάποιος θέλει να ρωτήσει κάτι εδώ είμαστε

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Για διάφορες δεν ξέρω να σου πω ξέρω ότι το 986 προορίζεται για την Ευρωπαϊκή αγορά ίσως το 988 να είναι το μοντέλο για την at&t. Έφτασε και στα δικά μου χέρια το έχω ήδη δύο μέρες και αν κάποιος θέλει να ρωτήσει κάτι εδώ είμαστε

 

Πάντως και τα 2 απο ότι καταλαβαίνω, δουλεύουν κανονικά εδώ έτσι...;;; Εννοώ με δική μας sim κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τα 2 απο ότι καταλαβαίνω, δουλεύουν κανονικά εδώ έτσι...;;; Εννοώ με δική μας sim κλπ...

 

Νομίζω ότι το μοντέλο της at&t είναι κλειδωμένο

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το μοντέλο της at&t είναι κλειδωμένο

 

OK, άρα κοιτάμε το 986 μόνο. Εσύ ποιο πήρες αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις? αξιζει? :)

 

Κοίτα να σου πω. .. . Σε καμία περίπτωση δεν είναι το note 2 που είχα δεν ξέρω αν έφταιγε κάτι στη συσκευή μου πάντως είχα προβληματα αθλιο scrolling το gps αργουσε να κλειδώσει πολλες εφαρμογές με πεταγαν εξω γενικα δεν ειχε το smoothness του note η μπαταρία σε καλα επιπεδα αλλα οχι κατι το ιδιαίτερο. ..εκανα δυο hard reset αλλα τίποτα νομιζω όμως θα είναι μια καλή επιλογή οταν φτασει στα 300€

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

δηλ ειχες NOTE 2 και πηγες στο G PRO και δεν εισαι ευχαριστημενος?

απο οθονη τουλαχιστον ειναι καλυτερο?

εγω ειμαι μεταξυ G PRO , NOTE2 k S4 . . .

Link to comment
Share on other sites

δηλ ειχες NOTE 2 και πηγες στο G PRO και δεν εισαι ευχαριστημενος?

απο οθονη τουλαχιστον ειναι καλυτερο?

εγω ειμαι μεταξυ G PRO , NOTE2 k S4 . . .

 

Έχω στην κατοχή μου και το note και το g pro εξακολουθώ να χρησιμοποιώ το note το g pro δεν με κάλυψε η οθονη του lg ειναι καλύτερη στα σημεία αλλα σε όλα τα άλλα το note υπερτερεί

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...