Jump to content

1 χρονου σχεση


Johntftyd98
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέχασες να πεις να πάει και σπίτι της με την λατέρνα

Κοίτα φίλε μου, η ειρωνεία δεκτή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κάθε άποψη δεκτή. Δεν το παίζω κάτι άλλο από αυτό που σκέφτομαι. Εάν έχεις να του προτείνεις κάτι του παιδιού πες το και άσε εμένα και τον οποιοδήποτε να λέει αυτό που πιστεύει.

Φιλικά.:)

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε μου, η ειρωνεία δεκτή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κάθε άποψη δεκτή. Δεν το παίζω κάτι άλλο από αυτό που σκέφτομαι. Εάν έχεις να του προτείνεις κάτι του παιδιού πες το και άσε εμένα και τον οποιοδήποτε να λέει αυτό που πιστεύει.

Φιλικά.:)

 

Είπα κι εγώ την πρότασή μου στη προηγούμενη σελίδα :) Και το εννοούσα δεν ξέρω αν ακούστηκε κάπως

Link to comment
Share on other sites

Είπα κι εγώ την πρότασή μου στη προηγούμενη σελίδα :) Και το εννοούσα δεν ξέρω αν ακούστηκε κάπως

 

Αα οκ φίλε μυ, συγνώμη τότε, δεν θυμόμουν. :)

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

τριανταφυλλακια κοκκινα με 1,5-2 ευρω το 1 , προτιμω εγω,

και με ενα απο αυτα την ακουμπας σε ολο το σωμα ξαπλωμενη,μετα απο καλο

μασαζακι,με τα βασικα ρουχα αυτη..

(τα υπολοιπα τριανταφ.,τα κανεις πεταλα κ τα απλωνεις μεχρι το 2πλο κρεβατι σου,χε)

 

βασικα 1 τριανταφυλλο κ κανε την να δει αστρακια απο το αναμα.

 

ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΣΟ και να την αναψεις δεν την φιλας ΚΑΝ,εκεινη τη μερα,προσεχε!!!!!:p

 

τα φαγητα κ αλλα τετοια θα τα ξεχασει..

αμα την κανεις τουρμπο μια κοπελα δεν το ξεχνα ποτε!,

ή τουλαχιστο μεχρι να σε μαγκωσει να σε..εχμμμ,εισαι κ 15...φασωσει -φιλησει,οτι θετε εδω:lol:

 

αχαχα σορρυ παιδια,αλλα το να την παει για φαι κ τετοια το περιμενει κιαυτη,απο τον οποιοδηποτε,οποτε το unexpected:D

 

φυσικα πριν το τουρμπισμα ας την βγαλει κ για κανα φαγακι φτηνο,αλλα ψαγμενο,π.χ. σκαλες στο θησειο.. ...αναι νατο http://www.athensmagazine.gr/portal/restaurants/businesses/2013

 

 

αμα χρηζει διαγραφης το ποστ..δεν θα παραπονεθω,χε!

κ μαλλον για φαι εκει την πας κ αμα λειπουν γονεις τα υπολοιπα..

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα αυτό φίλε μου. Εγώ όμως(γιατί προφανώς μιλάω με βάση τις εμπειρίες μου) εάν έλεγα στους γονείς μου που δουλεύουν όλη ημέρα πχ "να σας πω δεν την κάνετε από το σπίτι μορέ γιατί θα έρθει η κοπέλα μου; Ε όσο για εσάς μεγάλοι είστε όλο και κάπου θα πάτε.." θα με κοίταγαν κάπως έτσι :blink: .. Προφανώς άμα έχει τη δυνατότητα αυτή ας το κάνει. :):)

εξαρτάται...

Με τους δικούς μου συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

τι ωραία ηλικία ,αθώα πριν χρόνια,τώρα έχουν ξεπεραστεί αυτά.....

λοιπόν στο θέμα μας......

εγώ προτείνω να την πας στο allou fan park, να της δώσεις ένα τριαντάφυλλο & να διασκεδάσετε.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...