Jump to content

[Επίσημο] Motorola E398


greg60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (26 Αύγ. 2004 , 15:19)

 

O συγχρονισμος του τηλεφωνου κανει τα χρονια να τελειωσει,τα δεδομενα (πχ ΜΡ3) κατεβαινουν πολυ αργα στο τηλεφωνο (ξερει κανεις καμια λυση γι αυτο μεσω windows?) (γμτ....)

 

 

Μέσω κάποιου card reader? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 819
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (26 Αύγ. 2004 , 15:19)

 

 

Και μια συμβουλη: για να δουλεψει το προγραμμα της μοτορολα για ανταλαγη εικονων,διαχειριση καταλογου κτλ,πρεπει να βγαλετε την memory card (20 λεπτα παιδεμα για να το βρω)

 

 

Το έχω το κινητό από την αρχη της εβδομάδος και μου δουλεψε το προγραμμα της Motorola κανονικα και φυσικα με την μνημη . Κανονικα έβλεπα τους καταλόγους σε μνήμη και κινητό και σήμερα έστειλα και πήρα εικόνες από το Nokia 6600 μέσω Bluetooth .

Για διαχείρηση της μνήμης και backup φυσικά και θέλεις card reader

64 MB είναι αυτά ....

Όσο για το manual λέει πραγματι λίγα αλλά γι αυτο έχουμε και αυτό το Forum ... όσο για links δες τα άπειρα Posts του ALTUS και θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα tips , links ....

:happy:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

ante speccyace pali ta kataferes !!! loipon ta paixnidia nomizo apo oti katalabate prepei na einai apolytos symbata me ta v525 v600 afoy exoyn kai thn idia ouonh (176x220) .... ta links opote poy exo san Altus's V525 Moorola Games einai oti prepei kai gia sas!!!!

 

kai pisteyo oti h diadikasia metaforas meso ton widcomm drivers prepei na einai oloidia!!! opote kalo gaming!!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Spec, σε μενα δεν δουλευει το προγραμμα της εταιριας οταν εχω την καρτα μεσα... μηπως το 398 που εχω επειδη ειναι MTV edition να χει διαφορες απο αλλα??? επιχειρησα να φορτωσω βιντεο MPEG στην καρτα του κινητου (οδηγιες λενε οτι υποστηριζει) και παπαλα... δεν τα εμφανιζει οταν παταω multimedia -> Videos... ( τα παω μεσω απ ευθειας copy paste απ τον explorer των windows)

Επισης το manual κατι λεει για κατεβασμα παιχνιδιων απ το πισι αλλα η λειτουργια "φορτωτης java" δεν εμφανιζεται στα μενου του τηλεφωνου...

 

επισης πολλες φορες παιρνω μυνημα παταω απαντηση και δεν στελνει (αποθηκευει στα εξερχομενα....)

Αλλη Απορια:Το εξυπνο πληκτρο μηπως ειναι τελικα χαζο? κανει οτι και τα function keys τις πιο πολλες φορες

 

παιδια προσωπικα αρχισα να το μετανιωνω που εδωσα 320 ευρω για αυτο το τηλεφωνο.... αν γινοταν τουλαχιστον να διορθωθει η διαταξη ελληνικου πληκτρολογιου...

 

αρκετη γκρινια για σημερα. Οποιος επιστημονας, ας δωσει κανα φως,πριν το βαψω μπλε και το πεταξω στη θαλασσα...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (27 Αύγ. 2004 , 18:28)

 

Spec, σε μενα δεν δουλευει το προγραμμα της εταιριας οταν εχω την καρτα μεσα... μηπως το 398 που εχω επειδη ειναι MTV edition να χει διαφορες απο αλλα??? επιχειρησα να φορτωσω βιντεο MPEG στην καρτα του κινητου (οδηγιες λενε οτι υποστηριζει) και παπαλα... δεν τα εμφανιζει οταν παταω multimedia -> Videos... ( τα παω μεσω απ ευθειας copy paste απ τον explorer των windows)

Επισης το manual κατι λεει για κατεβασμα παιχνιδιων απ το πισι αλλα η λειτουργια "φορτωτης java" δεν εμφανιζεται στα μενου του τηλεφωνου...

 

 

Φίλε stxio θα πρέπει να κάνεις μια ανασκόπηση στα 2 θέματα που έχει δημιουργήσει ο Altus και θα σου ληθούν όλες οι απορίες ....

Παραθέτω και ένα μικρό απόσπασμα ...

" Ημερομηνία: 15 Ιαν. 2004 09:49 Θέμα: V525 GUIDE TO BLUETOOTH JAVA MP3 PROBLEMS - BY ALTUS

 

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ JAVA (ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΕΙΑ .JAR . ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ V525(Ε398) ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ .JAD ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΤΑ .JAR EINAI ΣΥΝΗΘΟΣ ΣΕ WINRAR ΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ .JAR ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ SAVE AS.........

 

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!!!! ΓΙΑ ΤΑ JAVA ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ .JAR ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ EXCHANGE FOLDER ΤΟΥ MY BLUETOOTH PLACES ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ JAVA.... ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ COULDNT ESTABLISH CONNECTION..... ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΑΤΕ ΣΤΟ OBEX PUSH ITEM KAI ΚΑΝΕΤΕ COPY PASTE ENA ENA ΤΑ JAVAKIA ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ . ΣΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΟΚ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ JAVAKI. ΑΥΤΑ !!!!!!!!!!! :-))

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΗΘΕΙ Η ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΝΕΟ !!!!!

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ALTUS (HTAN ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΑ) ""

 

Όσο αυτό για την μνήμη πολύ παράξενο MTV το σήμα το έχουν όλα ... είναι πιο πολύ κατι σαν διαφήμιση και καλά ... σε εμένα δουλεύουν όλα άψογα ...

Έπίσης πρώτη φόρτιση με μέτρια χρήση κράτησε 5 μέρες , κλειστό το βράδυ άρα έχει καλή μπαταρία για τα χαρακτηριστικά του .... :lol:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (27 Αύγ. 2004 , 18:28)

 

...αρκετη γκρινια για σημερα. Οποιος επιστημονας, ας δωσει κανα φως,πριν το βαψω μπλε και το πεταξω στη θαλασσα...

 

Mπορείς να το πετάξεις στη θάλασσα και χωρίς να το βάψεις μπλέ.... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (28 Αύγ. 2004 , 13:55)

 

ti egine mages kanena problhma??

 

Το κλασικό του στιλ βαριέμαι να ψάχνω .... :lol: :lol:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κηνιτακι μου οταν παω να απαντησω εχει μια καθηστερηση απο οταν παταω το κουμπι για να το σηκωσω.Ακομα η οθονη μου στο βαθος αχνα εμφανιζονται κατι κοκκινες γραμμες και προσεξα οτι εμφανιζονται οταν το κλειδωνο και εμφανιζετε η ωρα στην οθονη μου. Οταν το κλεισω ομως και το ανοιξω ειναι ενταξει μεχρις οτου να βγαλει παλι την ωρα στην οθονη. Μαλον το βλεπω να το στελνω για service
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είναι τόσο καλό όσο το φανταζόμασταν.Motorola!Ακούς μωρή;Μήπως να άλλαζες κάτι στα κινητά σου;

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanx Spec. τελικα αρχιζω να το συνηθιζω,ανακαλυπτω και αλλες λειτουργιες που νομιζα οτι δεν υπαρχουν.

Να καταγειλλω και τα περιοδικα κινητης τηλεφωνιας που γραφουν οτι μαλ**** τους κατεβει στα χαρακτηριστικα των νεων συσκευων,πχ το Ε398 εχει υπερυθρες,δεν εχει ανοικτη ακροαση,και μονο 5 ΜΒ χωρο (ελα αλεκοοο,ποσο χωρο γραφεις οτι εχει? χαα χαα χαα).

Ρε αν δεν εχετε ιδεα περι του θεματος τι γεμιζετε τις σαβουροφυλλαδες σας με λαθος πληροφοριες?

Αντε τα λεμε ,παω να κανω ντου στα αρχεια του ALTOS (ναν ναι καλα το παλικαρι)

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κηνιτακι μου οταν παω να απαντησω εχει μια καθηστερηση απο οταν παταω το κουμπι για να το σηκωσω.Ακομα η οθονη μου στο βαθος αχνα εμφανιζονται κατι κοκκινες γραμμες και προσεξα οτι εμφανιζονται οταν το κλειδωνο και εμφανιζετε η ωρα στην οθονη μου. Οταν το κλεισω ομως και το ανοιξω ειναι ενταξει μεχρις οτου να βγαλει παλι την ωρα στην οθονη. Μαλον το βλεπω να το στελνω για service

 

εχετε και εσεις αυτα τα προβληματα ή τα εχει μονο το δικο μου κινητο;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (30 Αύγ. 2004 , 00:53)

 

Thanx Spec. τελικα αρχιζω να το συνηθιζω,ανακαλυπτω και αλλες λειτουργιες που νομιζα οτι δεν υπαρχουν.

Να καταγειλλω και τα περιοδικα κινητης τηλεφωνιας που γραφουν οτι μαλ**** τους κατεβει στα χαρακτηριστικα των νεων συσκευων,πχ το Ε398 εχει υπερυθρες,δεν εχει ανοικτη ακροαση,και μονο 5 ΜΒ χωρο (ελα αλεκοοο,ποσο χωρο γραφεις οτι εχει? χαα χαα χαα).

Ρε αν δεν εχετε ιδεα περι του θεματος τι γεμιζετε τις σαβουροφυλλαδες σας με λαθος πληροφοριες?

Αντε τα λεμε ,παω να κανω ντου στα αρχεια του ALTOS (ναν ναι καλα το παλικαρι)

 

Δεν είναι κακό να μας πεις και σε ποιό περιοδικό διαβασες αυτές τις ανακρίβειες....μήπως και βάλουν μερικώς μυαλό μερικοί που νομίζουν πως εχουν πιάσει τον πάπα απο το κέρατο.... ;)

Link to comment
Share on other sites

paidia den einai mono ta periodika

 

h idia h motorola hellas den mpainei ston kopo na elegxei kaue mhna ta entypa ths vodafone ktl kai blepete ti m.... es legontai...

 

px to v525 to deixnoyn na mhn paizei mp3 otan to v300!!!! paizei kanonikotata mp3

 

entometaxy ena p800 ton 600eur den mporei na balei san hxo koudoynismatos ena aplo arxeio mp3 h kai midi!!!!!!

 

trelo!!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

paidia molis to akoympisa apo desin k gamo themata k tetoia poli kala me arita to 10 pernei 8.5 borei k enia

ta meion toy ine oti gia na xreisimopoiiseis to pc suite prepei na bgaleis ton mnimi i opoia einai 0.5ek epi 1ek einai poli mikri k eykola tin xaneis(makria apo emas) an k ayto ine ena meionektima tis siskeyis dn nmizo na exei allo kako pantos gia ta grammata den ine k toso berdemena as thimithoyme to 3330..................

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφου ρωτατε ας τους βγαλουμε στην σεντρα:

-Κινητη τηλεφωνια

-On Line

 

στους συγκριτικους καταλογους και στα Review για το Ε398,

βρηκα ολα τα ωραια που προανεφερα (πχ υπερυθρες) και δεν βρηκα

να λενε για καποια αλλα (πχ ανοιχτη ακροαση)

 

ΕΙΣΤΕ ΣΚΕΤΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΡΕΕΕ!

 

ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (30 Αύγ. 2004 , 15:21)

 

Αφου ρωτατε ας τους βγαλουμε στην σεντρα:

-Κινητη τηλεφωνια

-On Line

 

στους συγκριτικους καταλογους και στα Review για το Ε398,

βρηκα ολα τα ωραια που προανεφερα (πχ υπερυθρες) και δεν βρηκα

να λενε για καποια αλλα (πχ ανοιχτη ακροαση)

 

ΕΙΣΤΕ ΣΚΕΤΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΡΕΕΕ!

 

ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ

 

Φίλε Stxio ποιός ο λόγος για αυτά τα περιοδικά ... όταν έχεις τέτοια Forum όπως στο Myphone.gr και επίσης έχει και preview από σχεδόν όλες τις συσκευές ....

Αλήθεια κανά review του Ε-398 πότε θα κάνουν ???

Πάντως εαν τα λεφτά για το περιοδικό τα δώσεις σε χρόνο στο internet και ειδικά εδώ στο Forum θα σου ληθούν πολλές απορίες και προβλήματα ... σε εμένα αυτό έχει γίνει και με το παλιό Sony T 300 και με το Nokia 6600 .

:lol:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος basilis69 (30 Αύγ. 2004 , 13:53)

 

paidia molis to akoympisa apo desin k gamo themata k tetoia poli kala me arita to 10 pernei 8.5 borei k enia

ta meion toy ine oti gia na xreisimopoiiseis to pc suite prepei na bgaleis ton mnimi i opoia einai 0.5ek epi 1ek einai poli mikri k eykola tin xaneis(makria apo emas) an k ayto ine ena meionektima tis siskeyis dn nmizo na exei allo kako pantos gia ta grammata den ine k toso berdemena as thimithoyme to 3330..................

 

 

Χμ εγώ με το Mobile phone Tools της Motorola και με χρήση του Explore My Bluetooth Polaces των Xp είμαι πλήρως καλυμένος ... Το pc suite τι κάνει επιπλέον ????? :cool:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

HELP! στο τελος θα με βρισετε,αλλα δοκιμασα να περασω java στο κινητο ,στην αρχη απ ευθειας στην καρτα,τιποτα,διαβασα οτι πρεπει να ενεργοποιησω τον φορτωτη Java αλλα αυτη την λειτουργια την ειδα μια φορα στο κινητο μου και μετα δεν την ξαναβρηκα...κατεβασα και το

pst7.0.4 αλλα δεν δουλευει με τα ελληνικα XP...

Ουααααα, θελω javaaa,εσεις που ξερετε τα πολλα δωστε εστω ενα...link βοηθειας

 

(εδω ειναι που μου λειπει λιγο το quick share του Τ610 της Zombie-Epesson)

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Speccyace (30 Αύγ. 2004 , 16:00)

 

Χμ εγώ με το Mobile phone Tools της Motorola και με χρήση του Explore My Bluetooth Polaces των Xp είμαι πλήρως καλυμένος ... Το pc suite τι κάνει επιπλέον ????? :cool:

 

file pcsuite ennoo to Mobile phone Tools alithia re sis stelnei eikones meso bluetooth???????????

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

basilis69

Έχω την εντύπωση οτι μέσω bluetooth κάνεις παραπάνω από οτι με το USB .. λιγο παράλογο βέβαια αλλά ....

Βασικά βαριέμαι το βάλε - βγάλε καλώδιο , το bluetooth μου φαίνεται πιο βολικό . Πάντως εγώ μεταφέρω ήχους , mp3 , mp4 (3gp) , κανονικά μέσω των win και δεν χρειάζεσαι καν το phone suite για απλές μεταφορές και είναι έτσι και γρηγορότερη η όλη διαδικασία ... try it !!! :lol: :lol:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stxio (30 Αύγ. 2004 , 15:21)

 

Αφου ρωτατε ας τους βγαλουμε στην σεντρα:

-Κινητη τηλεφωνια

-On Line

 

στους συγκριτικους καταλογους και στα Review για το Ε398,

βρηκα ολα τα ωραια που προανεφερα (πχ υπερυθρες) και δεν βρηκα

να λενε για καποια αλλα (πχ ανοιχτη ακροαση)

 

ΕΙΣΤΕ ΣΚΕΤΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΡΕΕΕ!

 

ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ

 

Eιδικά οι συνοπτικοί κατάλογοι είναι για "κρέμασμα".... :spam:

 

Μην τους δίνεται καμιά σημασία....Έχουν περισσότερη αξία σαν χαρτί, παρά σαν περιεχόμενο.... :down:

 

Και δυστυχώς κάποιες φορές η "σύγχυση" αυτή είναι κατευθυνόμενη και όχι εκ παραδρομής.... :whistle: :X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Speccyace (30 Αύγ. 2004 , 22:04)

 

basilis69

Έχω την εντύπωση οτι μέσω bluetooth κάνεις παραπάνω από οτι με το USB .. λιγο παράλογο βέβαια αλλά ....

Βασικά βαριέμαι το βάλε - βγάλε καλώδιο , το bluetooth μου φαίνεται πιο βολικό . Πάντως εγώ μεταφέρω ήχους , mp3 , mp4 (3gp) , κανονικά μέσω των win και δεν χρειάζεσαι καν το phone suite για απλές μεταφορές και είναι έτσι και γρηγορότερη η όλη διαδικασία ... try it !!! :lol: :lol:

 

dikio exeis alla to bluetooth exei k kapoia lefta 1on k 2on tha ithela na matho poy tha broi pos tha metatrepso ta video moy se mp4 h 3gp

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Christ εχεις απολυτο δικιο... στη χωρα της μιζας που ζουμε ,ηταν δυνατον να μεινει η αγορα των κινητων απ εξω???

 

Λοιπον αφου δεν καταφερα να εγκαταστησω το PST,ανοιξα την μπλε καρτα απ το κουτι του μοτορολα, και μες την χαρα καλεσα το 00800-441-28150 δωρεαν εξυπηρετηση πελατων ΜΟΤΟ.

(Τι λες ρε παιδι μου ειπα,δεν τους επαιρνα νωριτερα)

Εκει ακουσα πολλα ηχογραφημενα μυνηματα,πατησα οτι πατιεται,προσπαθοντας να βρω τεχνικο τμημα να μιλησω με καναν ανθρωπο,αλλα τα μενου με πηγαιναν μπρος πισω μεχρι που μου κλεισανε την γραμη :mad:

Τεχνολογια αιχμης....

Τελικα πηρα σε σερβις σαλονικη,για να μη τους κουραζω τους ειπα οτι αν ειχα ενα PST που να δουλευει με ΧΡ ελληνικα θα το φτιαχνα μονος,μου λεει η κοπελα "αυτο το χουμε μονο εμεις και δεν το δινουμε εξω..."

Ναι λεω μονο εσεις και σε καναδυο βδομαδες ολος ο πλανητης...

Μου παν στειλτο για αναβαθμιση με δικα μας εξοδα μεταφορας,αλλα απορω:

το κινητο ηρθε ελλαδα πριν κανα δυο βδομαδες,προλαβαν κιολας να βρουν τα λαθη και να βγαλουν καινουργιο software???

Μαλλον θα μου ανοιξουν το java loader και τελος....

Α,ρε GAMOTOROLA τι μας κανεις...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...