Jump to content

Acer Liquid E2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το λευκό διαθέσιμο μαζί με το μαύρο σε 9 (περίπου) ημέρες .. , στο ΕΒΑΥ έχουν βγει και θήκες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αξιζει λετε? γιατι σκεφτομαι να ειναι το πρωτο μου android το μονο που με απασχολει ειναι οτι ειναι και δικαρτο γιατι σκεφτομαι δεν μπορει να εχει τα παντα και να κανει και μονο 200 .Aνησυχω μηπως βγει σκαρτο αλλα σαν μαρκα μ αρεσει η acer
Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι που ειδα και δε μου άρεσε ειναι οτι το digitizer είναι πολυ μαλακό και πατωντας με ελάχιστη δύναμη μελανιάζει η οθόνη του ;)

ενα ταμπλετ κινεζικο που ειχα....εμφάνιζε αυτο το θεμα.δεν ειναι προβλημα,εχει να κανει με την ποιότητά του.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς βάλε το βίντεο να δούμε και εμείς πόσο μελανιάζει.

Άλλο ένα θέμα είναι η εγγύηση...

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα της εγγύησης απευθύνεσαι στην expansys.Σου βγάζουν rma και το στέλνεις γαλλία.
Link to comment
Share on other sites

Και με τα μεταφορικά τι παίζει;Αν είναι να τα καλύπτει , όλα καλά , αν και δεν το νομίζω :p
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να τα καλύπτει.Το θέμα είναι ότι σε αυτά τα χρήματα,δικαρτο 4πυρηνο με εξαιρετική αυτονομία,1gb ram,jellybean 4.2 δεν υπάρχει κάτι άλλο επώνυμο
Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα και τα κινέζικα(λόγω FullHd οθόνης), αλλά σαν ευχαριστημένος κάτοχος του gallant duo και λόγω κακιάς εμπειρίας φίλου (με tablet) από Κίνα θα πάω στο Ε2 , αναμένω λοιπόν...
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς βάλε το βίντεο να δούμε και εμείς πόσο μελανιάζει.

Άλλο ένα θέμα είναι η εγγύηση...

 

 

11:40

 

Τι κουσούρια έχω να του βγαλω όταν παραλάβω :p

Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες ... καλά έλεγα ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται ... σε 7 μέρες έλεγε το πρωί ....

Μέσω του συστήματος τους δεν προχώρησε (λόγω eurobank) , αλλά το πήγα μέσω paypal ... Τρίτη λογικά θα είναι εδώ

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις τι γινεται με τα ελληνικα ? Δεν με νοιαζουν τα menu και το interface, αλλα μπορουμε να γραφουμε μυνηματα, ονοματα καταλογου στα Ελληνικα ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις τι γινεται με τα ελληνικα ? Δεν με νοιαζουν τα menu και το interface, αλλα μπορουμε να γραφουμε μυνηματα, ονοματα καταλογου στα Ελληνικα ?

Αν είναι όπως (σ)το Liquid Gallant Duo μπορείς ναι , υπομονή μέχρι την Τρίτη , ( λογικά ), θα σου απαντήσω 100% σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Android 4.2 Jelly Bean φοραει, θα εχει κανονικα και στο μενου ακι στην πληκτρολογηση Ελληνικα :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όπως (σ)το Liquid Gallant Duo μπορείς ναι , υπομονή μέχρι την Τρίτη , ( λογικά ), θα σου απαντήσω 100% σίγουρα

 

Android 4.2 Jelly Bean φοραει, θα εχει κανονικα και στο μενου ακι στην πληκτρολογηση Ελληνικα :)

 

Επειδη θελω να το κανω δωρο ... θελω να ειμαι σιγουρος, οποτε θα περιμενω μια σιγουρη απαντηση απο τον terry39

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θελω να το κανω δωρο ... θελω να ειμαι σιγουρος, οποτε θα περιμενω μια σιγουρη απαντηση απο τον terry39

 

Μίλησα με expansys τώρα , επιτέλους βγάλαμε άκρη μετά από 3 ακυρώσεις παραγγελιών , η κοπελιά είπε ότι έχουν stock 10 τεμάχια (άσχετα αν στη σελίδα γράφει 100+) και εγώ είμαι στο 80στο... οπότε με την νέα παραλαβή (Πέμπτη 13/6) θα σταλούν και τα υπόλοιπα ... αν παραλάβει κάποιος νωρίτερα λογικά θα μας ενημερώσει και θα μας γράψει και τις εντυπώσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια ωρίτσα...θα το έχω στα χέρια μου...

Με το καλό , εμένα τώρα σε 2 διαφορετικές σελίδες εντοπισμού παραγγελίας η μια λέει απεστάλη κι η άλλη Υπό επεξεργασία

ότι να'ναι...

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κι εμένα προχώρησε και αποχώρισαν (2) μαύρα για Βέροια , αύριο λογικά θα είναι εδώ ( τουλάχιστον τα gallant duo την επόμενη ήταν εδώ)

Το track number ακόμα δεν βγάζει κάτι

Ο φίλος @balakeras δεν μας είπε απόψεις ...

Φίλε @gblakas με το καλό να παραλάβεις κι εσύ , αλλά να έχεις υπόψιν το περιμετρικό "νίκελ" που έχει το λευκό (αν είναι ίδιας ποιότητας με το gallant duo) θέλει λίγη προσοχή ... με τη πάροδο του χρόνου φεύγει ... βάλε - βγάλε φορτιστή και ακουστικά "γρατζουνιέται" οπότε θηκούλα ... ;)

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...