Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει αυτό για το V3R; Όντως για V3 το αγόρασα αλλά το P2KTools το βλέπει σαν V3R (τελικώς είναι μοντέλο μεταγενέστερο του V3 μαύρου, έτσι;)...

Όσον αφορά την παραμετροποίηση, έχω ήδη ενεργοποιήσει τόσο clublights όσο και funlights. Τί δεν μπορώ να κάνω; Με αναβάθμιση σε άλλη έκδοση διορθώνεται το πρόβλημα;

Έχω και μεγαλύτερο SAR από το V3 όπως είχε αναφερθεί κάπου;

 

ΥΓ: Η αγορά έγινε από Γερμανό ο οποίος το διαφήμιζε σαν V3 μαύρο...

Βασικά δεν κυκλοφορούν flashes,flexes κτλ και κυρίως ελληνικό πακέτο γλωσσών...Και δεν υπάρχει ποικιλία όπως στο κανονικό V3...

 

Mπορείς να βάλεις skins και όλα τα άλλα που κάνεις σε p2k σύνδεση???

Εκπλήσσομαι γιατί λίγοι καταφέρνουν ακόμα και να το συνδέσουν με το pc.

 

Μπράβο! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχω δοκιμάσει τα πάντα με το P2KTools, πάντως τα funlights, clublights κτλ τα ενεργοποίησα και μοιάζει να είναι δυνατές όλες οι επιλογές.

Τα flashes/flexes κτλ του V3 δεν κάνουν για το V3R;

Η σύνδεση με p2k έγινε με τους drivers που κυκλοφορούν σε rar αρχείο. Το μόνο μείον είναι ότι μετά από αυτούς λειτουργεί το p2k αλλά όχι το motorola phone tools της ίδιας της motorola. Μικρό το κακό...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Στο motox πάντως δεν αναφέρει κάπου το V3R σαν μοντέλο. Υποθέτω ότι είναι ένα V3 σε hardware με άλλο λογισμικό. Αν ισχύει αυτό, θα μπορεί να δεχτεί τα flashes/flexes του V3. Είναι βέβαια μια υπόθεση μέχρι να το δοκιμάσω,αφού κάνω πρώτα ένα backup του software που έχω ήδη στο V3R.

Θα δοκιμάσω να περάσω και skins και θα ενημερώσω...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Στο motox πάντως δεν αναφέρει κάπου το V3R σαν μοντέλο. Υποθέτω ότι είναι ένα V3 σε hardware με άλλο λογισμικό. Αν ισχύει αυτό, θα μπορεί να δεχτεί τα flashes/flexes του V3. Είναι βέβαια μια υπόθεση μέχρι να το δοκιμάσω,αφού κάνω πρώτα ένα backup του software που έχω ήδη στο V3R.

Θα δοκιμάσω να περάσω και skins και θα ενημερώσω...

Bέβαια το έχει το Motox!

Έχει και ξεχωριστό φόρουμ για τα V3R!

 

Μην δοκιμάσεις να φλασάρεις flash/flex του V3 στο V3R!!Θα το διαλύσεις!!!! :!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Bέβαια το έχει το Motox!

Έχει και ξεχωριστό φόρουμ για τα V3R!

 

Μην δοκιμάσεις να φλασάρεις flash/flex του V3 στο V3R!!Θα το διαλύσεις!!!! :!::!::!:

 

Tnx για πληροφορία. Ας το αποφύγω λοιπόν. Πάντως πριν διαπιστώσω ότι είναι R, χρησιμοποιούσα το p2k ακριβώς όπως οι χρήστες V3 χωρίς πρόβλημα !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Χαχ, δεν το ειδα :p

 

Με το φλασαρισμα, χανουμε τα παντα?

Με το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ flash,δε χάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας το Το πρόγραμμα για να φλασάρω το κιν μου...γιατι στο νετ βρήκα ένα αλλά δεν δουλεύει! ας το ανεβάσει κάποιος κάπου...κάποτε...:P:P:P:P
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας το Το πρόγραμμα για να φλασάρω το κιν μου...γιατι στο νετ βρήκα ένα αλλά δεν δουλεύει! ας το ανεβάσει κάποιος κάπου...κάποτε...:P:P:P:P

Δεν έψαξες καλά.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενας τροπος να περασω τα sms μου απο την καρτα sim στο τηλεφωνο και το αναποδο?
Link to comment
Share on other sites

eimai neos katoxos v3 me pio tropo mporo na peraso sto kinito theme games.euxaristo poli

Με γειά!

Διάβασε αυτό πρώτα να πάρεις μια πρώτη γεύση και άμα έχεις άλλες απορίες,ενημέρωσε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οταν λαμβανω email ,γιατι τα Ελληνικα εμφανιζονται σωστα μονο οταν ο αποστολεας τα εχει γραψει σε μορφη unicode utf-8 η με λατινικους χαρακτηρες??

Υπάρχει κάποια λυση. το έχει ψαξει κανένας????????

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwthsh. Molis egina katoxos enos V3 kai diapistwsa oti sthn ekswterikh othonh oi fotos emfanizontai komenes kata ta 2/3. Mporeite na mou peite ti mporw na kanw giayto to problhma? PLEASE HELP

Ρυθμίσεις/Διαμόρφωση/Φόντο/Διάταξη

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Xilia eyxaristw file mou!

 

To zhthma twra einai oti den exw idea pws tha ta kanw install sto kinhto...

 

Kamia bohtheia?

 

Πρώτα το συνδέεις ακολουθώντας αυτόν τον οδηγό : Oδηγός σύνδεσης σε p2k mode για RAZR V3 by DirectX

και μετά περνάς skins ακολουθώντας αυτόν τον οδηγό: Oδηγός εγκατάστασης skins by a40ntistos

όλα αυτά βρίσκονται σε αυτό το site.

Link to comment
Share on other sites

Με το p2k ξεκλειδωσα τους ηχους και τις εικονες, (για να διαγραψω),αλλα αλλαξαν οι ονομασιες των ηχων ,πχ alertfile101.100 κλπ. Πως τα επαναφερω στην αρχικη μορφή???
Link to comment
Share on other sites

Με το p2k ξεκλειδωσα τους ηχους και τις εικονες, (για να διαγραψω),αλλα αλλαξαν οι ονομασιες των ηχων ,πχ alertfile101.100 κλπ. Πως τα επαναφερω στην αρχικη μορφή???

Mάλλον άλλαξες τα attributes τους.Για δες το.

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον άλλαξες τα attributes τους.Για δες το.

 

Ναι τα πειραξα για να τα ξεκλειδωσω. Το θεμα ειναι πως τα επαναφερω στην αρχικη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει ρύθμιση στο v3 για : 1) να μην ειμαι συνέχεια attach στο GPRS δίκτυο καθώς είναι ανούσιο και καταναλώνει ενέργεια

2) να μην χρειάζεται σε κάθε γραπτό μήνυμα ξεχωριστά να επιλέγω αν θέλω αναφορά παράδοσης- αλλά να είναι μόνιμα ενεργοποιημένη ή μη.

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά,

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...