Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικως εκανα την αναβαθμιση...

ολα καλα (και βιντεο εγγραφη πλεον και αυξηση της μνημης) αλλα...

δεν μπορω να γραψω με ελληνικους χαρακτηρες στο ευρετηριο.εκανα εγκατασταση το pack με τα ελληνικα οπως περιγραφει στον οδηγο του και ο xagios αλλα δεν εχω ελληνικα και αυτο μονο στο ευρετηριο.στα μηνυματα ολα οκ.και απ'οσο μπορω να καταλαβω ειναι σαν να ειναι μονιμως ενεργοποιημενο το αγγλικο iTap για το ευρετηριο.

ειχε κανεις παρομοιο προβλημα ή ξερει την λυση για αυτο το θεμα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικως εκανα την αναβαθμιση...

ολα καλα (και βιντεο εγγραφη πλεον και αυξηση της μνημης) αλλα...

δεν μπορω να γραψω με ελληνικους χαρακτηρες στο ευρετηριο.εκανα εγκατασταση το pack με τα ελληνικα οπως περιγραφει στον οδηγο του και ο xagios αλλα δεν εχω ελληνικα και αυτο μονο στο ευρετηριο.στα μηνυματα ολα οκ.και απ'οσο μπορω να καταλαβω ειναι σαν να ειναι μονιμως ενεργοποιημενο το αγγλικο iTap για το ευρετηριο.

ειχε κανεις παρομοιο προβλημα ή ξερει την λυση για αυτο το θεμα;

'Οταν πας να γράψεις κάποια καταχώρηση, πάτα το κεντρικό πλήκτρο και πήγαινε εκεί που λέει 'Ρύθμιση εισαγωγής' και άλλαξέ το στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

:O Ναι,το βρηκα μονος μου πριν το μηνυμα σου mitso.ευχαριστω παντως.

:whistle: εϊ bororo τι γινεται με την σελιδα σου;θα επαναλειτουργησει καποια στιγμη; :worry:

Link to comment
Share on other sites

:O Ναι,το βρηκα μονος μου πριν το μηνυμα σου mitso.ευχαριστω παντως.

:whistle: εϊ bororo τι γινεται με την σελιδα σου;θα επαναλειτουργησει καποια στιγμη; :worry:

Τι έχει η σελίδα του bororo, μια χαρά είναι!!! Βάλαμε και καινούρια παιχνίδια μέσα, και έχουμε πράμα ακόμη....

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου στειλεις pm με την διευθυνση;γιατι ειδα οτι ο bororo εχει αφαιρεσει το link απο την υπογραφη του απ' οσο βλεπω

Γιατί προσωπικό μήνυμα; Κρυφή τη έχουμε; Πήγαινε απλά στο http://www.geocities.com/motorolarazr_v3/

Link to comment
Share on other sites

Γιατί προσωπικό μήνυμα; Κρυφή τη έχουμε; Πήγαινε απλά στο http://www.geocities.com/motorolarazr_v3/

 

Πεστα ρε Μήτσο, κρυφή την έχουμε την ρημάδα, τόσο κόπο κάναμε :) Η σελίδα λειτουργεί κανονικά, με την υπογραφή μου δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει. Σε κάποια posts εμφανίζεται και σε κάποια άλλα όχι :blink:

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο που ηθελα να ρωτησω ειναι το εξης:

στο ευρετηριο παρατηρω οτι αποθηκευει τα ονοματα μονο με κεφαλαια (και αν δεν κανω λαθος ειδικα μετα απο καποιο αριθμο γραμματων και πανω) ασχετως αν εχω επιλεξει την Αβγ διαταξη και οταν αυτα αποθηκευονται στην sim.ξερει κανεις γιατι ή πως το αλλαζω αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι αυτά που λες ισχύουν για την αποθήκευση στην Sim αλλά όχι για του τηλεφώνου (π.χ. περιορισμός στα γράμματα).
Link to comment
Share on other sites

που θα το βρω ρε παιδες το προγραμμα για το flash?

Βρε παιδιά, κοιτάτε και λίγο τα προηγούμενα μνμ και μην τα περιμένετε όλα έτοιμα... Έχει γραφεί άπειρες φορές για το πού, πώς, γιατί, πότε κτλ σχετικά με την αναβάθμιση, το μισό forum μιλά για αυτό το θέμα!!! Κοιτάξτε μια σελίδα πίσω, τα ξανάπαμε, μνμ 1215...

Link to comment
Share on other sites

nai re file mitso den to eida kai epsaxna sinexeia alla den perimena na einai stin proigoumeni selida!!!!

Έλα, εντάξει, ήμουν λίγο απότομος, συγγνώμη… Απλά επαναλαμβανόμαστε συνέχεια κι αυτό κουράζει….

Link to comment
Share on other sites

molis ekana to prwto bima kai den me paei sto deutero ekei pou bazw to monster pack giati den briskei to til...

help

Ο xagios λέει στην προηγούμενη σελίδα:

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η Ε Δ Ω πρέπει όταν τρέξουμε το πρόγραμμα να αναγνωρίσει το τηλέφωνο για αυτό και στην αρχική σελίδα λέει να κατεβάσεις ένα άλλο πρόγραμμα το p2kman εκεί μέσα υπάρχουν οι οδηγοί για να αναγνωρίσει ο υπολογιστής μας το τηλέφωνο ... Δηλαδή θα σου ζητήσει drivers οι οποίοι είναι στο ΦΑΚΕΛΟ που εχεις εγκαταστήσει το p2kman

C/ Programs/ p2kman……Α! Κάνε και μια επανεκκίνηση στον υπολογιστή σου όταν τα προγράμματα έχουν εγκατασταθεί!

Link to comment
Share on other sites

to ekana paidia eimai kainourgios

 

alla exw 40%kalimeno xwro kai den briskw to video!

Το βίντεο είναι στο μενού «Ψυχαγωγία»-«Videos»-«Νέο Video». Πόσα ΚΒ ελεύθερο χώρο έχεις;

Link to comment
Share on other sites

5519 eleuthero

3760 kalimeno ----mporw na ton meiwsw?

Μια χαρά είσαι, τα κατάφερες!!! Πριν είχες ΣΥΝΟΛΟ 5500ΚΒ. Μπορείς να σβήσεις τα διαφημιστικά κτλ της Motorola και να κερδίσεις αρκετό χώρο ακόμη. Μη με ρωτήσεις πώς, γιατί θα σε βαρέσω… Πήγαινε μια-δυο σελίδες πίσω....

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να σβήσουμε το διαφημιστικο video της Moto και άλλες εικόνες?? Πως??? Με ποιό πρόγραμμα??? που θα το βρω???? Just Kidding :) :D :)

Νικολάκη.... Δε............. λέω γω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...