Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απ οσο θυμαμαι, δε δουλευε το gps(ισως να ηταν στο Htc αυτο), αρκετο λαγκαρισμα, procceses που κλειναν το ενα μετα το αλλο. κοινως δε μπορουσα να λειτουργησω.

απο τοτε "μισησα" την μιυι

Link to comment
Share on other sites

Μαλον εκανα δουλεια, το κινητο μου ειχε φαει ιιο.του περασα antivarious το avast και το καθαρισε.ξαναπερασα οσες εφσρμογες ειχα και 2 μερες τωρα παει καλα.Ας ελπισω να συνεχισει.Σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Οι επαφές στη miui δούλευαν κανονικά δηλαδή καταλάβαινε ποιος έπαιρνε τηλ η έπρεπε πάλι να βάλεις το gravitybox
Link to comment
Share on other sites

Μαλον εκανα δουλεια, το κινητο μου ειχε φαει ιιο.του περασα antivarious το avast και το καθαρισε.ξαναπερασα οσες εφσρμογες ειχα και 2 μερες τωρα παει καλα.Ας ελπισω να συνεχισει.Σας ευχαριστω.

 

γνωμη μου ειναι να το κανεις ενα φορματ(σε περιπτωση που δε το χεις ηδη κανει) και να ξαναπερασεις τις εφαρμογες:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την pure vanilla Και ήταν αρκετά καλή Και γρήγορη Αλλά όταν συνέδεσα Bluetooth hands-free δεν είχα ήχο! Άκουγα μόνο παράσιτα. Και έτσι Δυστυχώς την έβγαλα. Και επέστρεψα σε μια ρομ του δελιοπουλου ενός από το forum που έχει 3g Και στις 2 κάρτες Και είναι ότι ποιο κοντά στην μαμα ρομ. Είχε κανένας άλλος Θέμα με το Bluetooth;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις λινκ για αυτή του δελιοπουλου; Μου κινησες την περιέργεια με το 3g και στις 2 σιμ. Ήταν γρήγορη ρομ; Εγώ εχω την Max flavor 5 Edited by nmitr11
Link to comment
Share on other sites

αυτο το μηνημα μου εβγαζε συνηθως αλλα και αλλα απο προγραμματα με αποτελεσμα να πρεπει να παταω οκ δεν με αφινε να κανω τιποτα αλλα μου ξαναεβγαζε καπακι παλι και παλι συνεχεια.
Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Ποια είναι η Ρομ δελιοπουλου?

 

Εγώ έβαλα την pure vanilla Και ήταν αρκετά καλή Και γρήγορη Αλλά όταν συνέδεσα Bluetooth hands-free δεν είχα ήχο! Άκουγα μόνο παράσιτα. Και έτσι Δυστυχώς την έβγαλα. Και επέστρεψα σε μια ρομ του δελιοπουλου ενός από το forum που έχει 3g Και στις 2 κάρτες Και είναι ότι ποιο κοντά στην μαμα ρομ. Είχε κανένας άλλος Θέμα με το Bluetooth;

Δεν είναι rooted ή συγκεκριμένη rom..

Link to comment
Share on other sites

Την εχω στο κινητό μου καιρό Και είναι μια χαρά. Εδώ είναι το link

https://s.basketbuild.com/devs/deliopoulos/ztenj89_we_jb2

Η pure vanilla νομίζω ότι είναι ροοτ. Εάν δεν είχε το θέμα με το Bluetooth θα την κρατούσα καλή ήταν. Με του deliopoulou την ρομ δεν έχω θεμα απλά ήθελα μια αλλαγή. Να την δοκιμάσετε είναι καλή

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνδεσα ένα Bluetooth Hans free Και έκανα μια κλήση π, από το ακουστικό Δεν άκουγα τίποτα παρά μόνο παράσιτα. Μουσική άκουγα κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

κρατας back up μεσω ρικοβερι και το επαναφερεις οταν εχεις προβλημα.

επαφες δε τις εχεις στο gmail? ;)

sms, κλπ υπαρχουν οι καταλληλες εφαρμογες.

gps προτεινω here maps που λειτουργει αψογα στο ζτε.

για 160 χαρακτηρες στα σμσ βαλε το handcent sms, το οποιο πλεον υποστηριζει και τις 2 σιμ

 

here maps χειροτερη πλοηγηση στην αθηνα δεν εχω ξαναδει. οπου το εχω ανοιξει χανει την μπαλα κανονικα.. σαν χαρτες μπορει να ειναι καλοι..

 

για 160 χαρακτηρες εβαλα gravity xposed κλπ και για αλλα θεματακια ομως...

 

κατι πειραξα και τις τελευταιες μερες δεν μπορει να στειλει καθολου σμσ.. πριν τις γιορτες μου ελεγαν πως καποια τα εστελνα διπλα... καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη λειτουργει καλα παντως. δεν εχω παραπονο.

 

τι πειραξες για; μηπως να κανεις κανα ρισετ;

Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη λειτουργει καλα παντως. δεν εχω παραπονο.

 

τι πειραξες για; μηπως να κανεις κανα ρισετ;

 

πειραξα για να μπορω να στελνω μηνυματα 160 χαρακτηρες δεν εκανα κατι αλλο και τις πρωτες μερες που φλασαρα την ρομ εστελνε sms

 

reset δεν μπορουμε να το γλυτωσουμε?? και δεν ξερω ακριβως να κανω backup σε ολα προγραμματα κλπ και δεν εχω πολυ χρονο αυτες τις μερες να κανω παλι την επεκταση Ραμ κλπ

 

(αληθεια ασχετο, διαβαζω για τα νεα κινητα εχουν 2-3-4 Ραμ. Γινεται επισης αυτο που γινοταν στο δικο μας κινητο να την επεκτεινεις ακομη περισσοτερο?? :spider: πλεονεξια αλερτ )

Link to comment
Share on other sites

Για καλο και για κακο, κανε ενα ρεσετ.

Μπακ απ εφαρμογων κρατας πανευκολα και γρηγορα με το τιτανιυμ μπακ απ

 

Οχι, η επεκταση ραμ δεν είναι εφικτη. Κοινως ξεχνας κατι τετοιο.

 

 

 

Η μπαταρια μου μαλλον τα χει φτυσει. Δε κραταει ουτε μιαμιση μερα. Δε το χρησιμοποιω καθολου, απλα σιμ εχω μεσα, κλειστα ΟΛΑ(wifi, gps, κλπ).

Θα του ριξω κανα ρεσετ μπας και εφαγε κανα σκαλωμα η ρομ(τι πιο πιθανο να ειναι αυτο)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το ζτε μου με τρολαρει!

εκει που μετα βιας κρατουσε η μπαταρια, τωρα ειμαι στις 3 ημερες και 10 ωρες ανοιχτο και εχει πεσει στο 84%!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το ζτε μου με τρολαρει!

εκει που μετα βιας κρατουσε η μπαταρια, τωρα ειμαι στις 3 ημερες και 10 ωρες ανοιχτο και εχει πεσει στο 84%!!!!!

Αθάνατο τηλέφωνο με κορυφαία μπαταρία.. Ας μην χαλούσε το Wi-Fi και δεν θα το άλλαζα ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

για θυμισε λιγο... κολλουσε ή δεν ανοιγε;

μπας και βγηκε κανα καλωδιακι;;;;

Ανοίγει για λίγο και μετά κολλάει.. Ακόμα και επανεκκίνηση να κάνεις το κινητό σέρνεται.. Μόνο αν του χτυπήσω δυνατά την πλάτη επανέρχεται και αυτό τώρα τελευταία όχι πάντα..

 

Αν δεν ανοίξω Wi-Fi όλα παίζουν τέλεια..

Link to comment
Share on other sites

Λυστο και δες αν ξεκουμπωσε κατι

Μωρέ το λυπάμαι να το κάνω βίδες αλλά δεν έχω να χάσω και κάτι.. Το rdn2 να ναι καλά..

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και Bluetooth δούλευε έτσι δεν είναι; Γιατί αν φταίει το τσιπακι είναι το ίδιο για WiFi και Bluetooth.

Ή μπαταρία του μου φαίνεται θηρίο ακομα και μετά από 3 χρόνια. Πήρα ένα doogee που έγραφε ότι έχει 2400mAh αλλά ήταν μουφια της εταιρείας πραγματικά κάτω απο 2000 και επήλθε απογοήτευση. Από την πρώτη μέρα νοσταλγησα το zte

Edited by nmitr11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...