Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια αν θελει κανεις μπαταρια εχω καινουρια πουλησα το κινητο και ηρθε μετα η μπαταρια 6 ευρα οσο την πηρα :)
Link to comment
Share on other sites

οτι και να κανω παραμενει x και στις 2 καρτες...

 

Ειχα το ιδιο προβλημα, απο αλλη αιτια ομως, αλλα δεν χανεις τιποτα να το δοκιμασεις. Καταργησε τους κωδικους (PIN) και στις δυο καρτες.

Πρεπει να στις αναγνωρισει ετσι.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα pin στις καρτες... οποτε δεν ειναι αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ουσιαστικα βλεπει τις καρτες γιατι βλεπει οτι η μια ειναι cosmote και η αλλη wind... και οταν τις αλλαζω θεση αναγνωριζει ποια ειναι ποια ... απλα τις βγαζει x

 

επισης του εβαλα αλλη καρτα sim και την αναγνωριζει κανονικα... μου ζηταει Pin κανονικα... αναγνωριζει το νουμερο αλλα οταν ξεκινησει το κινητο την βγαζει παλι x σαν τις δικες μου.... τι στο καλο γινεται... γιατι εφοσον τις αναγνωριζει κανονικα δειχνει οτι δεν εχει σημα... καμια...

 

 

Παιδια ευχαριστω για τις προτασεις σας.. περασα μια αλλη ρομ και ξαναπερασα την minideal και ολα καλα.. τι φλασια ειχε φαει δεν ξερω.. τωρα ειναι ολα καλα...

Edited by kost1980
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα pin στις καρτες... οποτε δεν ειναι αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ουσιαστικα βλεπει τις καρτες γιατι βλεπει οτι η μια ειναι cosmote και η αλλη wind... και οταν τις αλλαζω θεση αναγνωριζει ποια ειναι ποια ... απλα τις βγαζει x

 

επισης του εβαλα αλλη καρτα sim και την αναγνωριζει κανονικα... μου ζηταει Pin κανονικα... αναγνωριζει το νουμερο αλλα οταν ξεκινησει το κινητο την βγαζει παλι x σαν τις δικες μου.... τι στο καλο γινεται... γιατι εφοσον τις αναγνωριζει κανονικα δειχνει οτι δεν εχει σημα... καμια...

 

 

Παιδια ευχαριστω για τις προτασεις σας.. περασα μια αλλη ρομ και ξαναπερασα την minideal και ολα καλα.. τι φλασια ειχε φαει δεν ξερω.. τωρα ειναι ολα καλα...

 

Τελος καλο..... Και ευτυχως δηλαδη, γιατι σαν κινητο εχει βγει αστερι!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

original Μπαταρια η ημιτασιον? γιατι και εγω αγορασα 2 μπαταριες αλλα δεν κρατανε ουτε στο μισο με την Original και τις πληρωσα και καλα για original αλλα δεν... ηταν τελικα...
Link to comment
Share on other sites

και οι δικες μου γραφουν ζτε αλλα δεν κρατανε.. απο που την ειχες παρει... ?

 

αλιχπρες

 

οποιος την θελει πμ

Link to comment
Share on other sites

χωρις παρεξηγηση και εγω απο αλι τις πηρα ... οποιος καταλαβε καταλαβε....

και αυτο τι λεει οτι εσενα δεν βγηκαν καλες σωνει και καλα δεν ειναι και η δικια μου καλη :X

λες και εχω κανα σκάλωμα να παρω 5 ευρω απλα την εχω και κάθετε και ειναι κριμα μπορει καποιος να την χρειαζεται και να περιμενη τσαμπα 2 μηνες

υ.γ και το τηλ απο το ιδιο κατάστημα το ειχα παρει μια χαρα ηταν ;)

Link to comment
Share on other sites

και αυτο τι λεει οτι εσενα δεν βγηκαν καλες σωνει και καλα δεν ειναι και η δικια μου καλη :X

λες και εχω κανα σκάλωμα να παρω 5 ευρω απλα την εχω και κάθετε και ειναι κριμα μπορει καποιος να την χρειαζεται και να περιμενη τσαμπα 2 μηνες

υ.γ και το τηλ απο το ιδιο κατάστημα το ειχα παρει μια χαρα ηταν ;)

 

 

δεν ειναι αυτο... απλα οι μπαταριες ειναι μουφα και δεν ειναι γνησιες και εχουν προβληματα... αυτο εννοω... αλλες φορτιζουν αλλες οχι , αλλες εχουν διαρκεια αλλες οχι... ειναι ρισκο.. και εσυ δεν την εχεις τεσταρει οποτε ειναι ρισκο μια μπαταρια αυφιβολου ποιοτητας... αυτο λεω... δεν λεω να μην την δωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ αυτό το κινητό εδώ και κάνα χρόνο. Εδώ και μια βδομάδα αποφάσισε να με αφήσει... Στην αρχή κάτι έπαιζε με την μπαταρία, αφού το φόρτιζα όλο το βράδυ και το πρωί πάλι δεν είχε φορτίσει. Άλλες φορές από 90% έπεφτε στο 10% και κρατούσε εκεί ώρες. Τώρα έκλεισε και δεν μπορώ να το ανοίξω με τίποτα! Στο recovery και το bootloader δεν μπορώ να μπώ αφού παραμένει με τις ώρες στο Logo του. Είχε κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Υπάρχει διαθέσιμο κανένα firmware να το περάσω με sp flash tools?

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι καινούριος στο forum και αντμετοπίζω πρόβλημα. Έχω εδω και ένα χρόνο περίπου το V967S και ολα πηγαιναν καλα μέχρι που αγόρασα ένα ίδιο για την γυναίκα μου. το καινούριο τηλέφωνο είχε μέσα 2 αρχεία ( recovery & update.zip). Τα έβαλα στην εσωτερική μνήμη του δικού μου τηλεφώνου και το έκλεισα. όταν προσπαθησα να το ανοίξω δεν άνοιγε, βγάζει το λογότυπο της ζτε και εκεί κολάει, δεν μπαίνει στο recovery mode (volume+ kai power) ουτε (volume- kai power). γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να το επαναφέρω? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι καινούριος στο forum και αντμετοπίζω πρόβλημα. Έχω εδω και ένα χρόνο περίπου το V967S και ολα πηγαιναν καλα μέχρι που αγόρασα ένα ίδιο για την γυναίκα μου. το καινούριο τηλέφωνο είχε μέσα 2 αρχεία ( recovery & update.zip). Τα έβαλα στην εσωτερική μνήμη του δικού μου τηλεφώνου και το έκλεισα. όταν προσπαθησα να το ανοίξω δεν άνοιγε, βγάζει το λογότυπο της ζτε και εκεί κολάει, δεν μπαίνει στο recovery mode (volume+ kai power) ουτε (volume- kai power). γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να το επαναφέρω? ευχαριστώ

 

Απ'οτι φαίνεται έχουμε, αν όχι το ίδιο, παρόμοιο πρόβλημα. Αν υπάρχει κάπου το firmware του κινητού απλά θα το φλασάρουμε με το sp flash tools και το πρόβλημα λύθηκε.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σε εμένα τουλάχιστον, στο ρεύμα ή όχι θα μπει σε bootloop.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

το κινητό παει να ανοίξει δείχνει το λογοτυπο που γραφει ζτε και εκει κολαει...

και στην πριζα το ιδιο, και οταν το συνδεω στον υπολογιστη το ιδιο. ο υπολογιστης δεν το αναγνωρίζει. δηλαδη δεν μπορω να δω τα αρχεια που έχω μέσα. Υπάρχει κανένας τρόπος να μπορέσω να δω τα αρχεία που έχω στην μνημη τηλεφώνου ώστε να σβήσω το αρχείο recovery kai update.zip?

Link to comment
Share on other sites

Όταν το βάζετε στην πρίζα ή στο pc, ανάβει το -κόκκινο- LED; Δείχνει ας πούμε ότι φορτίζει; Ρωτάω γιατί είχα κι εγώ θέμα πριν αρκετούς μήνες με boot loop (διαβάστε αν θέλετε εδώ τι έπαιζε ακριβώς).

Στην περίπτωσή μου, τελικώς το έστειλα Κίνα κι έγινε repair, δεν ξέρω όμως τι ακριβώς έκαναν για να σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν κλείνει μετά το zte logo. Πηγαίνει στο επόμενο animation και εκεί κολλάει για πάντα.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...