Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έχει πολύ καλό ήχο.To έχω γράψει και θα το ξαναγράψω.Το μοναδικό σοβαρό μείον της συσκευής ειναι η άθλια κάμερα που βγάζει ικανοποιητικό αποτέλεσμα μόνο αν πετύχεις συγκεκριμένες συνθήκες που αυτή απαιτεί.

Εχεις φαει κολλημα με την καμερα.......:lol:Δεν σου εκατσε η καλη μαλλον.......μην με κανεις τωρα και αναιβασω σημερινο video απο κινητο φιλου που του ηρθε πριν μια εβδομαδα και με βαρας παλι..........:p

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτό που κάνεις παράθεση ειναι για συγχρονισμό μέσω outlook.Για απευθείας εισαγωγή απο το wm phone στο android με χρήση της sd κάρτας ειναι το προηγούμενο λινκ που σου έδωσα,δηλαδή το spb migration tool.Βέβαια κάνει και 10$...ενω το myphone explorer ειναι δωρεάν

Εχεις φαει κολλημα με την καμερα.......Δεν σου εκατσε η καλη μαλλον.......μην με κανεις τωρα και αναιβασω σημερινο video απο κινητο φιλου που του ηρθε πριν μια εβδομαδα και με βαρας παλι..........

Και εγώ φίλε παρέλαβα σήμερα ένα ακόμη v967s για φίλο και η κάμερα είναι τα ίδια χάλια.Μετά απο πολλά τεστ,κατέληξα ότι ο φίλος faethie έχει 100% δίκιο για ότι έχει γράψει για την κάμερα.Ειναι καθαρά θέμα σε τι "φάση" θα την πετύχεις

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνεις παράθεση ειναι για συγχρονισμό μέσω outlook.Για απευθείας εισαγωγή απο το wm phone στο android με χρήση της sd κάρτας ειναι το προηγούμενο λινκ που σου έδωσα,δηλαδή το spb migration tool.Βέβαια κάνει και 10$...ενω το myphone explorer ειναι δωρεάν

 

Και εγώ ρε φίλε παρέλαβα σήμερα ένα ακόμη v967s για φίλο και η κάμερα είναι τα ίδια χάλια.Μετά απο πολλά τεστ,κατέληξα ότι ο φίλος faethie έχει 100% δίκιο για ότι έχει γράψει για την κάμερα.Ειναι καθαρά θέμα σε τι "φάση" θα την πετύχεις

 

Αυτο το ρε τι το θες........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω κάποιο πρόγραμμα που να διαβάζει το kies format.Πάντως για συγχρονισμό με outlook σε android υπάρχει και το myphone explorer.Στο κινητό βάζεις αυτό

 

Eιδικά το lenovo δεν το έχω δοκιμάσει.Αλλά όσα mtk6577 έχω δοκιμάσει,ειναι εμφανώς πιο αργά απο τα 4πυρηνα με τον mtk6589

 

Άρα προφανώς το συστήνεις?

 

Σε ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σου

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι badget έχεις και τι προτεραιότητες.Το κινητό πέρα απο τα "κουλά" της κάμερας ειναι μια χαρά συσκευή και την προτείνω

Αυτο το ρε τι το θες........

οκ φίλε το διόρθωσα αφού σε ενόχλησε

Link to comment
Share on other sites

οκ φίλε το διόρθωσα αφού σε ενόχλησε

Δεν ειναι το θεμα βρε εαν ενοχλησε εμενα.Νασαι καλα φιλε μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι badget έχεις και τι προτεραιότητες.Το κινητό πέρα απο τα "κουλά" της κάμερας ειναι μια χαρά συσκευή και την προτείνω

 

οκ φίλε το διόρθωσα αφού σε ενόχλησε

 

Αν ήθελα να ανέβω πιο ψηλά πολύ καλό φαίνεται το lenovo s820 στα 192 euro περίπου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση απαντες. τωρα κιαλλη ερωτηση γιατι μολις το παρελαβα και προσπαθω να δω τι παιζει. λοιπον εχω ανοιξει λογ/μους hotmail παιρνω τα μυνηματα και μολις παω να ανοιξω ενα μυνημα να το διαβασω μου βγαζειτο εξης δυστηχως η εφαρμογη μυνημα ηλεκτρονικου ταχ. εχει σταματησει και με πεταει εξω .τι ειναι αυτο παλι!!??
Link to comment
Share on other sites

Γνωστό bug.Bάζεις άλλη εφαρμογή mail π.χ. k9 ή άλλη ρομ π.χ. max flavour ή smart

Αν ήθελα να ανέβω πιο ψηλά πολύ καλό φαίνεται το lenovo s820 στα 192 euro περίπου

Οκ τότε.Επίσης εναλλακτική που έχει εμφανιστεί στα χρήματα του v967s είναι το doogee dg500 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375681 ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό bug.Bάζεις άλλη εφαρμογή mail π.χ. k9 ή άλλη ρομ π.χ. max flavour ή smart

 

Οκ τότε.Επίσης εναλλακτική που έχει εμφανιστεί στα χρήματα του v967s είναι το doogee dg500 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375681 ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να το δοκιμάσω

 

 

Προτιμώ κάποιο κινητό που γνωρίζω το SAR του....

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοασχετο με το παρων topic βεβαια αλλα.........

Αυτο παντως που κοιταγα τωρα ειναι η μεγαλη διαφορα που δινουν στην εγγυηση του κινητου.......το to2c δινει 1 χρονο και 30 ημερες dnr,,και το minideal μονο 6 μηνες.......οκ πολιτικη του εκαστοτε καταστηματος θα μου πεις,αλλα ειναι μεγαλη η διαφορα.

Και καποιοι το κοιτουν αυτο,διοτι δεν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να αλλαζουν συχνα συσκευες.

Το αναφερω απλα σαν παρενθεση,και αφου εχουμε το ιδιο κινητο,σε 2 γνωστα και αξιοιποιστα καταστηματα,και βεβαια ενγεγραμεννα στο fora εδω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό bug.Bάζεις άλλη εφαρμογή mail π.χ. k9 ή άλλη ρομ π.χ. max flavour ή smart

 

Οκ τότε.Επίσης εναλλακτική που έχει εμφανιστεί στα χρήματα του v967s είναι το doogee dg500 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375681 ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να το δοκιμάσω

Μήπως γνωρίζεις κάποιο αξιόπιστο κατάστημα γιά αγορά του συγκεκριμένου;;

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ψιλοασχετο με το παρων topic βεβαια αλλα.........

Αυτο παντως που κοιταγα τωρα ειναι η μεγαλη διαφορα που δινουν στην εγγυηση του κινητου.......το to2c δινει 1 χρονο και 30 ημερες dnr,,και το minideal μονο 6 μηνες.......οκ πολιτικη του εκαστοτε καταστηματος θα μου πεις,αλλα ειναι μεγαλη η διαφορα.

Και καποιοι το κοιτουν αυτο,διοτι δεν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να αλλαζουν συχνα συσκευες.

Το αναφερω απλα σαν παρενθεση,και αφου εχουμε το ιδιο κινητο,σε 2 γνωστα και αξιοιποιστα καταστηματα,και βεβαια ενγεγραμεννα στο fora εδω.

 

Θα ήταν η επόμενη ερώτηση μου αν το to2c είναι αξιόπιστο και έχετε μείνει ικανοποιημένοι καθώς δίνει διπλάσια εγγύηση από το minideal....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση απαντες. τωρα κιαλλη ερωτηση γιατι μολις το παρελαβα και προσπαθω να δω τι παιζει. λοιπον εχω ανοιξει λογ/μους hotmail παιρνω τα μυνηματα και μολις παω να ανοιξω ενα μυνημα να το διαβασω μου βγαζειτο εξης δυστηχως η εφαρμογη μυνημα ηλεκτρονικου ταχ. εχει σταματησει και με πεταει εξω .τι ειναι αυτο παλι!!??

 

 

συγνωμη ποια αλλη εφαρμογη που να υποστιριζει ταυτοχρονο διαβασμε απο δυο λογ/μους hotmail.??

kai απο που την κατεβαζω?? ευχαριστω

Edited by nickolasbab
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν η επόμενη ερώτηση μου αν το to2c είναι αξιόπιστο και έχετε μείνει ικανοποιημένοι καθώς δίνει διπλάσια εγγύηση από το minideal....

 

Διαβασε τι λενε οι αγοραστες απο εκει φιλε μου εδω--->

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371679

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση απαντες. τωρα κιαλλη ερωτηση γιατι μολις το παρελαβα και προσπαθω να δω τι παιζει. λοιπον εχω ανοιξει λογ/μους hotmail παιρνω τα μυνηματα και μολις παω να ανοιξω ενα μυνημα να το διαβασω μου βγαζειτο εξης δυστηχως η εφαρμογη μυνημα ηλεκτρονικου ταχ. εχει σταματησει και με πεταει εξω .τι ειναι αυτο παλι!!??

 

 

συγνωμη ποια αλλη εφαρμογη που να υποστιριζει ταυτοχρονο διαβασμε απο δυο λογ/μους hotmail.??

kai απο που την κατεβαζω?? ευχαριστω

k-9 mail απο το play store

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

σημερα παρέλαβα το τηλέφωνο και βγάζει το παρακάτω μήνυμα(συνημένη εικόνα.Έχει unstable συμπεριφορά,δηλαδη:κλείνει και ανοίγει μονο του,οταν το συνδέω στον φορτιστή αρχίζει να φορτίζει και μετά σταματάει ή δεν φορτίζει καθόλου. Τι να κάνω? Εχει τύχει σε κανεναν κατι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

σημερα παρέλαβα το τηλέφωνο και βγάζει το παρακάτω μήνυμα(συνημένη εικόνα.Έχει unstable συμπεριφορά,δηλαδη:κλείνει και ανοίγει μονο του,οταν το συνδέω στον φορτιστή αρχίζει να φορτίζει και μετά σταματάει ή δεν φορτίζει καθόλου. Τι να κάνω? Εχει τύχει σε κανεναν κατι παρόμοιο?

Αυτο το εκανες?

Ρυθμίσεις -->προσβασιμότητα-->απενεργοποίηση της γρήγορης εκκίνησης

Αλλα αυτο ειναι για θερμοκρασια μπαταριας?Η δεν το βλεπω καλα?

Η μπαταρια εχει κατσει καλα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

αντε παλι... το συνδεω στο pc και δεν το βλεπει ουτε σαν σκληρο δισκο ενω εχει μεσα sd card .δεν βρισκω ουτε καποια ρυθμιση για το usb. και που και πως περναω ενα .apk εφαρμογη για να το κανω μετα εγκατασταση?
Link to comment
Share on other sites

Kατέβασε την μπάρα,πήγαινε usb επιλογές και επέλεξε το cd rom.Θα φορτώσει ένα wizard που θα σου ζητάει να εγκαταστήσεις κάποιους drivers.Αφού το κάνεις αυτό,μετά μπορεις πάλι απο το ίδιο μενού --->usb επιλογές να επιλέξεις σύνδεση ειτε ως αφαιρούμενο δίσκο,ειτε ως mtp αν έχεις win7 και άνω.

Επισης για ασύρματη μεταφορά αρχείων,βάλε το airdroid απο το play store.Yποθέτω ότι ανακάλυψες ότι με το που έβαλες το gmail λογαριασμό σου στο κινητό,μπορεις να πηγαίνεις απο τον browser του pc σου στο play.google.com και να εγκαθιστάς τα προγράμματα στο κινητό απευθείας από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Kατέβασε την μπάρα,πήγαινε usb επιλογές και επέλεξε το cd rom.Θα φορτώσει ένα wizard που θα σου ζητάει να εγκαταστήσεις κάποιους drivers.Αφού το κάνεις αυτό,μετά μπορεις πάλι απο το ίδιο μενού --->usb επιλογές να επιλέξεις σύνδεση ειτε ως αφαιρούμενο δίσκο,ειτε ως mtp αν έχεις win7 και άνω.

Επισης για ασύρματη μεταφορά αρχείων,βάλε το airdroid απο το play store.Yποθέτω ότι ανακάλυψες ότι με το που έβαλες το gmail λογαριασμό σου στο κινητό,μπορεις να πηγαίνεις απο τον browser του pc σου στο play.google.com και να εγκαθιστάς τα προγράμματα στο κινητό απευθείας από εκεί

 

μα δεν υπαρχει πουθενα usb επιλογες .οταν κατεβαζω μπαρα εχει πανω δεξια ενα εικονειδιο το οποιο αν πατησω μου βγαζει ρυθμισεις για wifi blutooth synd.dedom. φωτεινοτητα κπλ. αλλα τιποτε σε σχεση με usb !!!

Link to comment
Share on other sites

Η ρύθμιση που λεω,εμφανίζεται μόνο όταν συνδέσεις το καλώδιο usb.Συνδεσες το καλώδιο με το κινητό και το pc; Aν ναι,ακούγεται απο τα ηχεία του pc ο ήχος,ότι συνδέθηκε συσκευή usb; Αν όχι,δοκίμασε και σε άλλη θύρα usb,κάνε επανεκκίνηση το pc και ξαναπροσπάθησε Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εκανες?

Ρυθμίσεις -->προσβασιμότητα-->απενεργοποίηση της γρήγορης εκκίνησης

Αλλα αυτο ειναι για θερμοκρασια μπαταριας?Η δεν το βλεπω καλα?

Η μπαταρια εχει κατσει καλα?

 

Αυτο φίλε το εχω κάνει.ναι ειναι θέμα θερμοκρασίας αλλά η μπαταρία ειναι κρύα.Η μπαταρία εχεί κάτσει καλά γιατί ανοιγει.

Το θεμα είναι ότι βγαζει και μήνυμα όταν του βάζω το φορτιστή (Error put out the charger).

Edited by geor_george
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...