Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι με το συγχρονισμο γινεται. το εχεις στον αυτοματο?

 

ναι ειναι ενεργοποιημενος ο συγχρονισμός αλλα παλι τιποτα! τοσο καιρο που ειχα την ρομ δεν μου εκανε κατι τετοιο τις τελευταιες μερες το κανει! και την ξαναπερασα αλλα τιποτα!

Αν σβησω το λογαριασμο google που εχω και τον ξαναπερασω λετε να κανει τιποτα;

Edited by basoula_85
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν δε δοκιμασεις δε θα μαθουμε :)

 

Εχεις δικιο! Συγνώμη! Θα το κανω και θα γραψω τα αποτελεσματα!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ουτε με διαγραφη του λογαριασμου Google διορθωθηκε! Δεν ξερω τι εχει παθει παντως δεν νομιζω να ειναι προβλημα hardware
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα κανει το ιδιο αρκετο καιρο τωρα,δεν εχω βρει τι φταιει ουτε πως διορθωνεται.Το εχω συνηθισει οποτε δεν εχω καποιο ουσιαστικο προβλημα
Link to comment
Share on other sites

σε αλλη συσκευη ο λογαριασμος συγχρονιζει κανονικα?

 

Σκέφτομαι οτι οταν πέρασα ξανά την ρομ και τις τρεις φορες,στην πρωτη εκκινηση του κινητού δεν μου ζητησε να δηλώσω λογαριασμό Google,ενώ έκανα κανονικά ολα τα wipe και έσβησα απο κάρτα μνήμης τους 3 φακέλους (android secure,lost dir....)

Link to comment
Share on other sites

τον εβαλες χειροκινητα απ τις ρυθμισεις ομως? ή τον ειχε κρατησει με καποιον τροπο?

 

Χειροκίνητα από τις ρυθμίσεις-προσθήκη λογαριασμου

Link to comment
Share on other sites

α οκ. φανταζομαι δεν ειναι προβλημα αυτο.

 

χειροκινητο συγχρονισμο εχεις κανει καθολου? contacs, calendar, κλπ ξεχωριστα το καθενα μονο του με την σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου το κανει αυτό το θέμα με το εικονίδιο εδώ και αρκετό καιρό αλλά δε χρησιμοποιώ καθόλου το Google οπότε δε μου φάνηκε σαν πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

α οκ. φανταζομαι δεν ειναι προβλημα αυτο.

 

χειροκινητο συγχρονισμο εχεις κανει καθολου? contacs, calendar, κλπ ξεχωριστα το καθενα μονο του με την σειρα.

Αν εννοείς να παω ρυθμίσεις-λογαριασμο-συγχρονισμό τώρα,ναι εχω κανει και τα κάνει κανονικά! Πρεπει να κάνω εγκατάσταση κάποια εφαρμονη ή ενημέρωση για να γινει μπλε το εικονίδιο και να δουλεύει σωστα!

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα κανει την μαγκια να την τεσταρει; http://www.needrom.com/download/pure-vanilla/

Την δοκίμασα εγώ αλλά δεν μου άρεσε! Καταρχήν δεν έχει ελληνικά. Έχει όμως gravity exposed εγκατεστημένα. Play store έχει.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς να παω ρυθμίσεις-λογαριασμο-συγχρονισμό τώρα,ναι εχω κανει και τα κάνει κανονικά! Πρεπει να κάνω εγκατάσταση κάποια εφαρμονη ή ενημέρωση για να γινει μπλε το εικονίδιο και να δουλεύει σωστα!

συμβιβασου τοτε με αναβαθμιση ή download :happy:

Την δοκίμασα εγώ αλλά δεν μου άρεσε! Καταρχήν δεν έχει ελληνικά. Έχει όμως gravity exposed εγκατεστημένα. Play store έχει.

 

ελληνικα δεν χρησιμοποιω, οποτε οκ εδω.

γενικα ειναι γρηγορη; λειπει κατι;

Link to comment
Share on other sites

συμβιβασου τοτε με αναβαθμιση ή download :happy:

 

 

ελληνικα δεν χρησιμοποιω, οποτε οκ εδω.

γενικα ειναι γρηγορη; λειπει κατι;

 

Καλησπέρα! Σημερα το πρωι που άναψα το κινητο ως δια μαγείας μετα απο τόσες μερες έγινε μπλε το εικονοδιο χωρις να κανω κατι! Δεν ξέρω τι να πω...τι μπορεί να παθαίνει ή αν φταίει κάτι!

Link to comment
Share on other sites

χτες εγινε γκρι σε μενα για καποιες ωρες. μετα εστρωσε.

το γιατι και το πως δε το γνωριζω.

παντως οοοταν το βλεπω γκρι, κανω χειροκινητο συγχρονισμο (γραφει sync error καθε φορα)

Link to comment
Share on other sites

χτες εγινε γκρι σε μενα για καποιες ωρες. μετα εστρωσε.

το γιατι και το πως δε το γνωριζω.

παντως οοοταν το βλεπω γκρι, κανω χειροκινητο συγχρονισμο (γραφει sync error καθε φορα)

 

πως κανεις χειροκινητο συγχρονισμο; ρωταω μηπως εγω το κανω λαθος!

Link to comment
Share on other sites

system settings-accounts-google-επιλεγεις τον λογαριασμο σου-ξετικαρεις και τικαρεις ξανσ τις 5 επιλογες

 

απ οτι βλεπω παλι προβλημα στο sync εχει(κοκκινο εικονηδιο), αλλα ειναι μπλε οι γραμμουλες

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Xiaomi Band είναι συμβατό με το V967s; Το band αναφέρει BT 4.0 και Android 4.4 ως προαπαιτούμενα, οπότε δεν νομίζω να παίζει, αλλά είπα να ρωτήσω...
Link to comment
Share on other sites

system settings-accounts-google-επιλεγεις τον λογαριασμο σου-ξετικαρεις και τικαρεις ξανσ τις 5 επιλογες

 

απ οτι βλεπω παλι προβλημα στο sync εχει(κοκκινο εικονηδιο), αλλα ειναι μπλε οι γραμμουλες

 

Το εχω κανει αυτο! εγω το μονο που εκανα ηταν να μπω απο τον υπολογιστη στο gmail μου και να σβησω πολλα αχρηστα mail που ειχαν μαζευτει απο το google+ Δοκιμασε το και εσυ μηπως δουλεψει!

Link to comment
Share on other sites

ο φορτιστής χάλασε.. θελω να αγοράσω καινούργιο.. θα είναι καλυτερα να αγοράσω στα 2Α;

 

http://www.ebay.com/itm/CA-2A-EU-US-Plug-USB-Wall-Charger-Adapter-For-Samsung-Galaxy-S4-S3-Note-3-2-OY-/111687817000?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item1a011cd728

 

ή το παρακάτω είναι ΟΚ

 

http://www.ebay.com/itm/EU-Plug-USB-Power-Home-Wall-Charger-Adapter-for-Apple-iPod-iPhone-3G-3GS-4-4S-XI-/251966951083?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item3aaa668eab

 

 

Τι άλλο θα μου προτείνεται;

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις απο αλλη συσκευη? ή ρωτα καποιον φιλο αν του περισσευει κανενας.

στην θεση σου θα επαιρνα τον 2Α

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...