Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εφοσον πηρα την αποφαση να παρω μια συσκευη απο κινα ναι θα το στειλω παλι πισω .....οπως αν το αγοραζα απο εδω θα το εστελνα εδω....δεν καταλαβαινω ποιο το προβλημα...αν καποιος εχει ενδιασμους απλα δεν αγοραζει:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με το automaton μπορει να κλειδωνει η συσκευη?

 

 

 

 

 

 

 

Την έχω δει την mofi,προστατεύει καλά το κινητό αλλά και πάλι το χοντραίνει αρκετά.Το automaton μπορει να κλειδώνει την συσκευή αλλά για κάποιο λόγο δε λειτουργεί σωστά και θέλει 2-3 περάσματα κάθε φορά για να λειτουργήσει και άλλες φορές κλειδώνει όταν δε θες και ειναι σπαστικό.Για το ξεκλείδωμα όμως ειναι άψογο και μου έκανε εντύπωση ότι δουλεύει και σε πλήρες σκοτάδι

τελικα κλειδωνει καλυπτοντας τον αισθητηρα για 2 3 δευτερολεπτα. τυχαια το ανακαλυψα

Link to comment
Share on other sites

εφοσον πηρα την αποφαση να παρω μια συσκευη απο κινα ναι θα το στειλω παλι πισω .....οπως αν το αγοραζα απο εδω θα το εστελνα εδω....δεν καταλαβαινω ποιο το προβλημα...αν καποιος εχει ενδιασμους απλα δεν αγοραζει:)

 

Τι θα κανεις μετα απο τον ενα χρονο εγγυηση που σου δινει ο Κινεζος (3 μηνες αν καταλαβα για εμας που αγορασαμε απο hotinbuy!)παλι στην Κινα θα το στειλεις για μια αλλαγη digitizer η οθονης?

Link to comment
Share on other sites

δλδ θες να μου πεις οτι για ενα κινητο 100€ εχεις τοσο αγχος αν θα μπορεις να το φτιαξεις μονος σου μετα το περασμα της εγγυησης...αν πληρωνες παραπανω τι θα εκανες???

κ επειδη με ρωτας προςωπικα, εγω εχοντας πληρη γνωση στο τι αγορασακαι απο που και ποσο μου κοστισε αν παθει κατι μετα απο ενα χρονο γι αμενα θα εχει βγαλει τα λεφτα του οποτε θα παρω αλλο με την ιδια τιμη ...

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς έτσι.Αν το κινητό αυτό αντέξει ένα χρόνο χωρίς να πάθει κάτι που να οφείλεται σε δική μας υπαιτιότητα όπως π.χ. να σπάσει η οθόνη απο τούμπα κτλ θα έχει βγάλει τα λεφτά του και θα πάμε για άλλο
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενα κντ παιδια σημερα,σφραγισμενο,λοιπον περασα την 1.0.5 απο minideal,εχω την αισθηση οτι τα χρωματα ειναι πιο καλα σε σχεση με την 1.0.3.....μαλλον το καταλαβαν και το εφτιαξαν.........:)

Και μια φωτο,δεν ξερω εαν μπορειται να καταλαβετε διαφορα........

http://img46.imageshack.us/img46/5951/oq7t.jpg

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

δλδ θες να μου πεις οτι για ενα κινητο 100€ εχεις τοσο αγχος αν θα μπορεις να το φτιαξεις μονος σου μετα το περασμα της εγγυησης...αν πληρωνες παραπανω τι θα εκανες???

κ επειδη με ρωτας προςωπικα, εγω εχοντας πληρη γνωση στο τι αγορασακαι απο που και ποσο μου κοστισε αν παθει κατι μετα απο ενα χρονο γι αμενα θα εχει βγαλει τα λεφτα του οποτε θα παρω αλλο με την ιδια τιμη ...

Bρε παρε κι'αλλο μετα απο εναν χρονο και'γω μεσα αλλα γιατι να το πεταξω, καλυτερα δεν ειναι αν υπηρχε καπου απ'οπου μπορω να αγορασω ενα digitizer η μια οθονη με 5 φραγκα και να την αλλαξω και να το δωσω στην μικρη να παιζει, δηλ. να εχω 2!

Φιλε μην την κανεις την τριχα τριχια,κανενα αγχος δεν εχω αν θα μπορεσω να το φτιαξω μονος μου (τοσα και τοσα εχω φτιαξει).

Link to comment
Share on other sites

Εχει συζητηθεί εκτενώς το θέμα του rr3 πριν λίγες ημέρες και το συμπέρασμα ήταν ότι σε όσους δε παίζει,φταίει η κάρτα μνήμης.Σελίδες 85-87 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=364015&page=85 τώρα έχω την 8αρα sandisk στο 967 και παίζει κανονικά το παιχνίδι

Ναι το ειχα δει,απλα παραξενευομαι γιατι πηρα kingston 16gb class 10 και ενας φιλος λεει οτι δν εχει θεμα :/

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να αλλάξω το όνομα των εφαρμογών που είναι στα αγγλικά (Max flavour) όπως επαφές και τηλέφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω το τερατακι μου!

Εντυπωσεις στις επομενες ημερες γιατι το εχω βαλει να φορτισει.

Πριν περασω το αγγλικο recovery μπορω να περασω καπως ή να δημιουργησω ενα recovery με τη ρομ που εχει τωρα?

Περιμενω απαντηση για να ξεκινησω αυριο το "χειρουργειο"....

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω το τερατακι μου!

Εντυπωσεις στις επομενες ημερες γιατι το εχω βαλει να φορτισει.

Πριν περασω το αγγλικο recovery μπορω να περασω καπως ή να δημιουργησω ενα recovery με τη ρομ που εχει τωρα?

Περιμενω απαντηση για να ξεκινησω αυριο το "χειρουργειο"....

 

Δεν υπ;ρχειν λογος να κανεις backup Πριν το ρικοβερι... Μετα απο τ ρικοβερι πηγαινε σε αυτο κ παρε μπακ απ

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπ;ρχειν λογος να κανεις backup Πριν το ρικοβερι... Μετα απο τ ρικοβερι πηγαινε σε αυτο κ παρε μπακ απ

 

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση!

Καλη μου επιτυχια:-)

Link to comment
Share on other sites

Your Great Satisfaction is our Endless Motivity!

our offical skype: minideal17

For Complaints: salesminideal@gmail.com

welcome to http://www.minideal.net

http://cs627226.vk.me/v627226995/3debe/QeMl4Jpzx84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγουμενο τσαμτσουνκ :rolleyes: που ειχα, υπηρχε η ρυθμιση να εχεις ενεργοποιημενα τα δεδομενα δικτυου, αλλα οταν εντοπιζε wi fi, αυτοματα συνδεοταν με αυτο και ετσι εκανες οικονομια! Εχει βρει καποιος αν το εργαλειο μας εχει κατι παρομοιο?
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Στο προηγουμενο τσαμτσουνκ :rolleyes: που ειχα, υπηρχε η ρυθμιση να εχεις ενεργοποιημενα τα δεδομενα δικτυου, αλλα οταν εντοπιζε wi fi, αυτοματα συνδεοταν με αυτο και ετσι εκανες οικονομια!

 

Το 967 δεν εχει τετοια ρύθμιση .................το κάνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Thank you.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να αλλάξω το όνομα των εφαρμογών που είναι στα αγγλικά (Max flavour) όπως επαφές και τηλέφωνο?

 

κανεις???????

Link to comment
Share on other sites

το morelocale2 το χεις δοκιμασει?

μου δειχνει οτι ηδη εχω ελληνικα και να το βαλω αυτες οι εφαρμογες μενουν στα αγγλικα

εσυ ποια rom εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση gravitybox 2.5.5 με προσθήκες και fixes http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45987284&postcount=1884 αναβαθμίζεται εύκολα απο το κινητό μέσω του xposed installer--->downloads--->gravitybox--->install και reboot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...