Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φυσικά καθώς και η έκδοση android.Μπορεί π.χ. να έχει βγει στο play νέα διορθωμένη έκδοση για android 4.2 και να μην έχει γίνει ακόμη patched απο τον "αγνωστο" και κάποιος να βάζει την παλιότερη που βρήκε εκεί και να μην παίζει
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά καθώς και η έκδοση android.Μπορεί π.χ. να έχει βγει στο play νέα διορθωμένη έκδοση για android 4.2 και να μην έχει γίνει ακόμη patched απο τον "αγνωστο" και κάποιος να βάζει την παλιότερη που βρήκε εκεί και να μην παίζει

 

Αυτό.και μερικά σπασμένα προγράμματα έχουν βγει από κινητά και δουλεύουν μόνο σε αυτά τα κινητά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο που ειχε προβλημα με το Gravitybox ... Να υποθεσω οτι περασες xposed frame ... Το ειπα και πιο πριν οτι δεν ειναι απολυτα συμβατο με την Miui και γιαυτο καλο ειναι να περασετε το WSM Tools κανετε install τα modules του, ενεργοποιείτε το Mi-Tools επανεκινηση την συσκευη και μετα παλι απο το WSM Tools στα settings εχει επιλογη να βγουνε και τα modules απο το xposed για να βαλουμε το Gravitybox. Προσωπικα ο μονος λογος που εβαλα το Gravity ηταν για το Caller id fix ... Ολα τα αλλα τα εκανα απο Mi-Tools
Link to comment
Share on other sites

ας πω τον πονο μου παλι. ξεχασα να τον αναφερω πριν.

 

με το προβλημα που ειχα με την ρομ, η συσκευη εχει επανελθει σε προηγουμενη χρονικη περιοδο. τι εννοω... εχουν σβηστει παιχνιδια, εφαρμογες. οχι ολα ομως :/

 

πφφφ, δε ξερω ποια ρομ να περασω τωρα. κατι με λεει να δοκιμασω την Miui (αν και δεν εκατσε καλα στην προηγουμενη συσκευη μου, ουτε με ενθουσιαζει το ui της)

Link to comment
Share on other sites

εχω. αλλα συνηθως δε κραταω.

προτιμω να περναω εκ νεου την ρομ και επαναφορα εφαρμογων με το tb

Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα την ρομ του minideal ξανα και τωρα οταν περνω τηλ. δεν με ακουνε καθολου αλλα εγω ακουω την φωνη μου στο ακουστικο!!! Καμια ιδεα κανενας; με hansfree δουλευει κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα την ρομ του minideal ξανα και τωρα οταν περνω τηλ. δεν με ακουνε καθολου αλλα εγω ακουω την φωνη μου στο ακουστικο!!! Καμια ιδεα κανενας; με hansfree δουλευει κανονικα.

 

αν εχει χαλασει το μικροφωνο σου τοτε δεν θα λειτουργει ουτε η ηχογραφηση

για δοκιμασε το μηπως και εαν στο κανει μονο στις κλησεις

αλλιως παει για service :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα την ρομ του minideal ξανα και τωρα οταν περνω τηλ. δεν με ακουνε καθολου αλλα εγω ακουω την φωνη μου στο ακουστικο!!! Καμια ιδεα κανενας; με hansfree δουλευει κανονικα.

Αυτο που εφαγε τουμπιτσα εχεις φιλε??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum παρακολουθώ την συζήτηση για το κινητό απο την αρχή αλλά μόλις εχτές το πήρα στα χέρια μου. Θα ήθελα την βοήθειά σας. Στις κλήσεις που κάνω δεν ακούω τίποτα απο το ακουστικό της συσκευής, για να ακούσω πρέπει να ενεργοποιήσω το εξωτερικό ηχείο. Είναι κάποια ρύθμιση ή ελαττωματικό ηχείο?
Link to comment
Share on other sites

αν εχει χαλασει το μικροφωνο σου τοτε δεν θα λειτουργει ουτε η ηχογραφηση

για δοκιμασε το μηπως και εαν στο κανει μονο στις κλησεις

αλλιως παει για service :(

 

Ουτε με την ηχογραφηση δουλευει! Αρα πρεπει να το στειλω πισω στο minideal. Εχει στειλει κανενας πισω; ειναι ασφαλες; τα εξοδα αποστολης εγω τα πληρωνω ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξυ ειμαι ηλεκτρονικος και το ανοιξα αλλα το μικροφωνο μας ειναι κολημενο στην πλακετα!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum παρακολουθώ την συζήτηση για το κινητό απο την αρχή αλλά μόλις εχτές το πήρα στα χέρια μου. Θα ήθελα την βοήθειά σας. Στις κλήσεις που κάνω δεν ακούω τίποτα απο το ακουστικό της συσκευής, για να ακούσω πρέπει να ενεργοποιήσω το εξωτερικό ηχείο. Είναι κάποια ρύθμιση ή ελαττωματικό ηχείο?

ωχ μαλλον επεσες σε ελλατωματικο.

Ουτε με την ηχογραφηση δουλευει! Αρα πρεπει να το στειλω πισω στο minideal. Εχει στειλει κανενας πισω; ειναι ασφαλες; τα εξοδα αποστολης εγω τα πληρωνω ετσι;

 

εξοδα αποστολης δικα σου

μιλα πρωτα με το minideal. (μην αναφερεις την τουμπα)

Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξυ ειμαι ηλεκτρονικος και το ανοιξα αλλα το μικροφωνο μας ειναι κολημενο στην πλακετα!

Δεν επρεπε να το ανοιοξεις το κντ βρε συ,θα το δουν τωρα οτι εχει ανοχτει και μπορει να μην στο καλυψουν στην εγγυηση....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό κατάλαβα ότι έπεσα σε ελαττωματικό, εκνευρίστηκα το πάτησα μια φάπα εκεί κοντά στο ηχείο και για μεγάλη μου έκπληξη δούλεψε. Άντε να δούμε μέχρι πότε.

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος πως μπορούν τα τρία κουμπιά αφής να είναι φωτισμένα όσο είναι ενεργή και η οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

ωχ μαλλον επεσες σε ελλατωματικο.

 

 

εξοδα αποστολης δικα σου

μιλα πρωτα με το minideal. (μην αναφερεις την τουμπα)

 

Μιλησα με minideal και μου ειπανε να το στειλω πισω να το στειλοτνε στο εργοστασιο για επισκευη. Αρα κανενα 20€ εξοδα αποστολης και κανενα 2μηνο χωρις κινητο! Ειπα να το κανω καμια προσπαθεια νατο αλλαξω εγω αλλα λεω καλυτερα το μαμα μικροφωνο

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό κατάλαβα ότι έπεσα σε ελαττωματικό, εκνευρίστηκα το πάτησα μια φάπα εκεί κοντά στο ηχείο και για μεγάλη μου έκπληξη δούλεψε. Άντε να δούμε μέχρι πότε.

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος πως μπορούν τα τρία κουμπιά αφής να είναι φωτισμένα όσο είναι ενεργή και η οθόνη?

 

Υπάρχει τέτοια επιλογή στο Gravity Box

Link to comment
Share on other sites

πίσω στην flavour 4.2 εγω με τον touchwiz, ο οποιος τρεχει νερακι! εντυπωσιαστηκα! θα τον κρατησω μεχρι να τον βαρεθω και να παω στον νοβα ξανα
Link to comment
Share on other sites

Καλά πάμε, 6η ημέρα στο τελωνείο...

 

Μήπως είναι απλά στο αεροδρόμιο;Είναι συνηθισμένο πλέον.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Αν γράφει κλείσιμο ΚΔ Αεροδρομίου δεν είναι στο τελωνείο απλά περιμένει να φύγει προς το κέντρο διανομής της περιοχής μας και απο εκει στο ταχυδρομείο
Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Αν γράφει κλείσιμο ΚΔ Αεροδρομίου δεν είναι στο τελωνείο απλά περιμένει να φύγει προς το κέντρο διανομής της περιοχής μας και απο εκει στο ταχυδρομείο

 

Τελευταία καταχώρηση: 21/11/2013

κατάσταση: Κλείσιμο από IPS

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία καταχώρηση: 21/11/2013

κατάσταση: Κλείσιμο από IPS

 

δεν είναι τελωνείο το ips δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζεται το κινητο για πακετο και πισω στο mini deal. Ειπα να εχω μονο hansfree αλλα δεν μου αρεσει να εχω κινητο με προβλημα! Αντε να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...