Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια θα βαλω μια απο τις καινουριες ρομ του καρλιβ μιας και λετε οτι ειναι αρκετα καλυτερες και απο οτι ειδα στην max flavour μπορω επιτελους να συνδεω το κντ με το πισι μου γιατι αυτο μου εσπαγε πραγματικα τα νευρα... εχω μοναχα μια ερωτηση... και οι δυο ρομ πηρν update και συνδεονται με το πισι ή μονο η max flavour?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόνο η flavour προς το παρόν.Η smart θα πάρει update αργότερα

 

χτες ανεβηκε καινουρια εκδοση της σμαρτ...οριστε και το λινκ http://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=1451#downloads

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο περναω την 4.1 σλιμ :D

για να δουμε τι θα δουμε :)

 

τωρα εχω την αλφα2

 

ωραιοτατη!! την περασα ηδη

edit: το σπαστικο hold to unlock πως το αντιμετωπιζω?

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

ωραιοτατη!! την περασα ηδη

edit: το σπαστικο hold to unlock πως το αντιμετωπιζω?

To βγάζεις απο ρυθμίσεις--->ασφάλεια και βάζεις άλλη lockscreen π.χ. widgetlocker

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα μια 16αρα sd με εξωτερικό αντάπτορα και δούλεψε κανονικά

 

Στειλε μου πιο αντάπτορα έχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομη ερωτηση...αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα πρεπει να κανω root ξανα? Η επιστρεφει στην εκδοση που πηρε απο το ροοταρισμα?? Εχω 1.0.5 απο mini deal!!σορρυ αλλα μαθαινω!

 

Επισης, αν απεγκαταστησω το mail client android μπορω να το επανεγκαταστησω?

Link to comment
Share on other sites

Τι προτεινεται τελικα καποιοι δοκιμασαν και τις δυο smart ή flavour?κλεινω προς την flavour που ειναι στηριγμενη στην zte.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα χτες περασα αυτην την ρομ

https://www.dropbox.com/s/0trna1sucmt0wbq/V967S_CU-CN-9B18D-P188F07V1.0.5_Lang.zip

 

καθε φορα που κανω απενεργοποιηση ενεργοποιεί μονο του τα δεδομενα δικτιου ειναι λογικο ?:wacko:

πρωτα δεν το εκανε και πριν λιγο οταν το ανοιγοκλεινα στο ανοιγμα δεν ανοιγε και εβγαζε μονο το λογότυπο ζτε :X

τελικα με τα πολλα ανοιξε μονο αν πατουσα μαζι και το βολιουμ χωρις την καρτα σιμ δεν το εκανε παντως

δεν ξερω αν παιζει ρολο οτι η μπαταρια ηταν στο 15%

 

ως δια μαγείας ολα λύθηκαν απο μονα τους :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομη ερωτηση...αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα πρεπει να κανω root ξανα? Η επιστρεφει στην εκδοση που πηρε απο το ροοταρισμα?? Εχω 1.0.5 απο mini deal!!σορρυ αλλα μαθαινω!

 

θα επιστρεψει στην ρομ που φορας, θα σβηστουν τα παντα, αλλα το ρουτ θα μεινει

Link to comment
Share on other sites

Aυτόν έχω αλλά τον αγόρασα στο 1€ απο κατάστημα one 1€ εδώ Κοζάνη

 

απο το μαγαζι που ειναι απενατι απο τα παλια κτελ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο αυτό και δεν ειναι ακριβώς απέναντι αλλά λίγο πιο πάνω Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτα τα Handsfree

http://www.ebay.co.uk/itm/WHITE-HANDS-FREE-HEADSET-HEADPHONE-MIC-MiCROPHONE-MIC-fOr-ZTE-Light-Tab-2-V9A-/170886580258?pt=UK_Mobile_Home_Phones_Bluetooth_Acc_ET&hash=item27c9a24822

 

εχετε κατι καλυτερο ή το ιδιο καλο αλλα πιο φθηνο να προτεινετε ?

;)

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτα τα Handsfree

http://www.ebay.co.uk/itm/WHITE-HANDS-FREE-HEADSET-HEADPHONE-MIC-MiCROPHONE-MIC-fOr-ZTE-Light-Tab-2-V9A-/170886580258?pt=UK_Mobile_Home_Phones_Bluetooth_Acc_ET&hash=item27c9a24822

 

εχετε κατι καλυτερο ή το ιδιο καλο αλλα πιο φθηνο να προτεινετε ?

;)

 

http://www.obostore.com/35...e-p-15598.html

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είναι απίστευτο ποσο καλά λειτουργεί αυτή η συσκευή ιδιαίτερα με την νέα max flavour.

και στοιχίζει τόσο λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.Προσπαθώ απο το απόγευμα να κατεβάσω και την νέα smart αλλά το xda σέρνεται σήμερα.Εκείνο το πρόβλημα που ανέφερες με την γερμανική σιμ,κατάφερες τελικά να το λύσεις;
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου αρεσε και τοσο η max smart γιατι δεν κλεινει σαν xperia οπως η Max flavour!! ελυσα και τοπροβ του Locker βαζοντας go launcher και λοιπους συγγενεις και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μιας και δεν χρειαζομαι 3γ και στις δυο σιμ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω λιγάκι τη βοήθεια σας εδώ. Σήμερα έβγαλα prepaid από την Πειραιώς μόνο και μόνο για να πάρω το κινητό. Συμπλήρωσα κανονικά τα στοιχεία και οι παραγγελεία έγινε, αλλά σε κανένα βήμα δεν συμπλήρωσα τα απαρραίτητα στοιχεία της prepaid master card. Πότε και πως θα κάνω την πληρωμή;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω λιγάκι τη βοήθεια σας εδώ. Σήμερα έβγαλα prepaid από την Πειραιώς μόνο και μόνο για να πάρω το κινητό. Συμπλήρωσα κανονικά τα στοιχεία και οι παραγγελεία έγινε, αλλά σε κανένα βήμα δεν συμπλήρωσα τα απαρραίτητα στοιχεία της prepaid master card. Πότε και πως θα κάνω την πληρωμή;

 

Τα στοιχεία που τα συμπλήρωσες ? Στη σελίδα του minideal ?

Οταν λες δεν έβαλες τα στοιχεία της κάρτας , δεν έβαλες το αριθμο της κάρτας ?

Εφόσον σήμερα την έβγαλες σίγουρα δεν έχεις paypal account.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχεία που τα συμπλήρωσες ? Στη σελίδα του minideal ?

Οταν λες δεν έβαλες τα στοιχεία της κάρτας , δεν έβαλες το αριθμο της κάρτας ?

Εφόσον σήμερα την έβγαλες σίγουρα δεν έχεις paypal account.

 

Λοιπόν, ας τα πάρουμε από την αρχή. Στη σελίδα του minideal έκανα account και add to cart το κινητό (όχι αυτό, το V889S). Μετά πάτησα να ολοκληρωθεί η αγορά και έδωσα, όνομα, χώρα, πόλη, διεύθυνση και αριθμό τηλεφώνου. Στο επόμενο βήμα διάλεξα να πληρώσω με master card (εφ' όσον δεν έβγαλα paypal, αλλά master card prepaid, είναι διαφοερικό. Ή όχι; ). Από εκεί και πέρα που δείχνει την παραγγελία pending και δεν έχω λάβει κανένα e-mail. Δεν ξέρω αν έκανα κάτι λάθος ή αν πρέπει να περιμένω για να πάρω οδηγίες με e-mail, αλλά έχω μπερδευτεί αρκετά.

Τι εννοείς ότι δεν έχω paypal account;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...