Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!!!! Το παρήγγειλα κι εγώ σήμερα από http://www.to2c.com οπότε από τα λεγόμενα σας σε καμιά 15ρια μέρες να το περιμένω ε;;; άντε να δούμε τι θα δούμε…

Πάντως με 113 ευρώ και με δώρα θήκες κλπ η τιμή δεν παίζεται….

Έβαλα και το κλασικό κειμενάκι που έχετε γράψει κι εσείς

Hello

My order is:……………..

10000χχχχ (βάλε το νούμερο της παραγγελίας σου) (placed on October 4)

Could you root the phone, install Greek languague and google playstore/apps please?

Also, you would declare a low price and send as a gift, if you can.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!! Το παρήγγειλα κι εγώ σήμερα από http://www.to2c.com οπότε από τα λεγόμενα σας σε καμιά 15ρια μέρες να το περιμένω ε;;; άντε να δούμε τι θα δούμε…

Πάντως με 113 ευρώ και με δώρα θήκες κλπ η τιμή δεν παίζεται….

Έβαλα και το κλασικό κειμενάκι που έχετε γράψει κι εσείς

Hello

My order is:……………..

10000χχχχ (βάλε το νούμερο της παραγγελίας σου) (placed on October 4)

Could you root the phone, install Greek languague and google playstore/apps please?

Also, you would declare a low price and send as a gift, if you can.

 

Πώς βγήκε 113; Εγώ με μόνο πρόσθετο μια θήκη mofi yi +6 δολλάρια και μου

χρέωσε 120 ευρω.

Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

Πώς βγήκε 113; Εγώ με μόνο πρόσθετο μια θήκη mofi yi +6 δολλάρια και μου

χρέωσε 120 ευρω.

120€ αποκλείεται, εκτός αν άφησες το paypal να σου κανει τη μετατροπή του συναλλάγματος..

Link to comment
Share on other sites

120€ αποκλείεται, εκτός αν άφησες το paypal να σου κανει τη μετατροπή του συναλλάγματος..

 

Δεν πρόλαβα να κάνω edit.

 

Sorry, 116 μου χρέωσε οπότε λογικό.

Αυτό με την χρέωση μέσω paypal 1-1.5 ευρώ, στην συνέχεια επιστρέφεται;

Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

Πώς βγήκε 113; Εγώ με μόνο πρόσθετο μια θήκη mofi yi +6 δολλάρια και μου

χρέωσε 120 ευρω.

 

καλα ενταξει περνετε τετοιο κινητο με 115 ευρω και καθεστε τωρα και μου μιλατε για 1,5 και 2 ευρω? ^^

Link to comment
Share on other sites

Wakelock battery detector για να δεις αν κάτι σου τρώει μπαταρία οσο έχεις τη συσκευή στην αναμονή. Από την άλλη βέβαια δεν έχω παίξει ποτέ τόση ώρα το συγκεκριμένο παιχνίδι και έτσι δεν ξέρω αν αυτό που αναφέρεις είναι φυσιολογικό.

 

Μου έπεσε στο 44 από το τελευταίο μήνυμα χωρίς καθόλου χρήση από το τελευταίο

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα λες φιλε,η καμερα ειναι για κλαματα. Υπαρχει καμια εφαρμογη που να βελτιωνει καπως τα πραγματα;

Το εχουμε αναφερει παρα πολλες φορες για την καμερα,με καλο φωτισμο,πχ ημερα,η φωτο που βγαζει ειναι μια χαρα,στις βραδυνες εχει θεματα,με αρκετο κοκο,οπως και στα περισσοτερα κντ αλλωστε.

Βεβαια εαν θες πολυ καλη ποιοτητα πας αλλου και σε πολλα ευρω παραπανω σαν κοστος......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

έφτασε κιόλας;

πριν από σένα το παρήγγειλα και ακόμα τίποτα εδώ....:mad:

 

Σήμερα στο tracking των ελτα κουριερ μου λεει: " ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ"

 

πότε το παραγγείλατε παιδιά?

 

Η παραγγελία έγινε στις 19/09 και το τρακινγκ το πήρα στις 24/09.

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

ωραίο βιντεάκι φίλε μου και ωραία παρουσίαση,να σε ρωτήσω κάτι μια κοπέλα που γελάει ,είναι η κόρη σου?

ο γιος ειναι ,αλλα και η κορη εκει ητανε και με δουλευε!!!!!!!!! :)

 

Ευχαριστούμε για το βίντεο. Μαύρο είναι? Μόνο μπλε το έχω βρει

ειναι μπλε σκουρο φιλε και ειναι πολυ πιο ομορφο απο οτι το περιμενα!!!:lol:

 

να ρωτησω κατι ρε παιδια?? το τηλ μου ηρθε απο το to2c με την 1.05 ρομ ,αυτη η ρομ ειναι ιδια με τη 1.05 του minideal ??:O

και ποια ρομ δινει τελικα τα καλυτερα χρωματα και εχει και ελληνικα??????ευχαριστω!!!!!!!!:)

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

Link to comment
Share on other sites

ο γιος ειναι ,αλλα και η κορη εκει ητανε και με δουλευε!!!!!!!!! :)

 

 

ειναι μπλε σκουρο φιλε και ειναι πολυ πιο ομορφο απο οτι το περιμενα!!!:lol:

 

να ρωτησω κατι ρε παιδια?? το τηλ μου ηρθε απο το to2c με την 1.05 ρομ ,αυτη η ρομ ειναι ιδια με τη 1.05 του minideal ??:O

και ποια ρομ δινει τελικα τα καλυτερα χρωματα και εχει και ελληνικα??????ευχαριστω!!!!!!!!:)

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Το καλυτερο που εχεις να κανεις φιλε μου (εαν δεν ειναι η ιδιες....αυτο δεν το ξερω δυστηχως)ειναι να περασεις την 1.0.5 απο το minideal,θα την βρεςι στο 1ο ποστ του τοπικ.Σταθεροτατη και με βελτιωμενα τα χρωματα.....ετσι νιμιζω εγω τουλαχιστον.

Πανευκολα την περνας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο tracking των ελτα κουριερ μου λεει: " ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ"

 

 

 

Η παραγγελία έγινε στις 19/09 και το τρακινγκ το πήρα στις 24/09.

 

Πως γίνεται να έφυγαν μαζί τελικά,και το δικό μου να μην έχει φτάσει ακόμα;θα μας τρελάνουν μου φαίνεται τα δικά μας τα Ελτα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να έφυγαν μαζί τελικά,και το δικό μου να μην έχει φτάσει ακόμα;θα μας τρελάνουν μου φαίνεται τα δικά μας τα Ελτα.

 

Το δικό μου ξεκίνησε από Σιγκαπούρη στις 03/10. Το δικό σου;

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ξεκίνησε από Σιγκαπούρη στις 03/10. Το δικό σου;

 

από 27 κλείσιμο από ips,δεν έχει αλλάξει από τότε!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να δω με 110 € απο ελλαδα τι απαιτησεις θα ειχατε κ αν θα γκρινιαζατε για την καμερα.

κατι αλλο τωρα χθες εβαλα την καρτα απο το εσοπ που πηρα την adata 32 uhs κ οντως ειναι ταχυτατη.

εχω ενα θεμα με καποια παιχνιδια οπου με πεταει εξω μετα απο λιγη ωρα.ξερει κανεις γιατι το κανει αυτο;

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να δω με 110 € απο ελλαδα τι απαιτησεις θα ειχατε κ αν θα γκρινιαζατε για την καμερα.

κατι αλλο τωρα χθες εβαλα την καρτα απο το εσοπ που πηρα την adata 32 uhs κ οντως ειναι ταχυτατη.

εχω ενα θεμα με καποια παιχνιδια οπου με πεταει εξω μετα απο λιγη ωρα.ξερει κανεις γιατι το κανει αυτο;

 

σε ποια παιχνιδια?

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να δω με 110 € απο ελλαδα τι απαιτησεις θα ειχατε κ αν θα γκρινιαζατε για την καμερα.

κατι αλλο τωρα χθες εβαλα την καρτα απο το εσοπ που πηρα την adata 32 uhs κ οντως ειναι ταχυτατη.

εχω ενα θεμα με καποια παιχνιδια οπου με πεταει εξω μετα απο λιγη ωρα.ξερει κανεις γιατι το κανει αυτο;

Εγώ συγκεκριμένα δε συγκρίνω με κινητά των 110€ στην Ελλάδα αλλά με κινητά των 110-140€ απο κίνα δηλαδή με άλλα mtk6589 και το zte ειναι χειρότερο.Οχι τόσο στην φωτογραφία όπου αν χαμηλώσεις το iso ειναι ικανοποιητικότατο αλλά στο βίντεο όπου το 720p κάνει αυτό το επιπλέον ζουμ στην εικόνα και χαλάει αρκετά την ποιότητα.Είδα σήμερα στο κατάστημα της wind το zte blade v και ασχολήθηκα για λίγη ώρα.Συνεχίζω να απορώ γιατί η zte εισάγει επίσημα αυτό και όχι το v967s.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

από 27 κλείσιμο από ips,δεν έχει αλλάξει από τότε!

 

Χμμ.. Δε ξέρω φίλε.. :confused:

 

Γιατί δεν επικοινωνείς με το to2c, (απ'ότι θυμάμαι από κει το πήρες κι εσύ σωστά;), μήπως μπορούν να σε βοηθήσουν;

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

από 27 κλείσιμο από ips,δεν έχει αλλάξει από τότε!

 

απο την αλλη βδομαδα να το πειρμενεις... αυτος με την 3 οκτωβριου ηταν απλα... τυχερος :P

Link to comment
Share on other sites

απο την αλλη βδομαδα να το πειρμενεις... αυτος με την 3 οκτωβριου ηταν απλα... τυχερος :P

 

Χαχα! :lol:

 

Εγώ είμαι με την 3 Οκτωβρίου! :p

 

Πότε να περιμένω να μου έρθει δηλαδή; (στη Βέροια) :D

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

Χαχα! :lol:

 

Εγώ είμαι με την 3 Οκτωβρίου! :p

 

Πότε να περιμένω να μου έρθει δηλαδή; (στη Βέροια) :D

 

εγω ημουν τυχερος και εφτασε σαββατο ελλαδα και δευτερα 11 το πρωι ηταν εδω... λογικα απο δευτερα τριτη να το περιμενεις

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν τυχερος και εφτασε σαββατο ελλαδα και δευτερα 11 το πρωι ηταν εδω... λογικα απο δευτερα τριτη να το περιμενεις

 

Ωραία, σε ευχαριστώ.

 

Και κάτι τελευταίο. Κάπου είχα διαβάσει πως εφόσον έγινε κλείσιμο από Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, έφυγε και ο φόβος του τελωνείου..

 

Ισχύει κάτι τέτοιο; Όποιος γνωρίζει ας μου πει σας παρακαλώ.

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

Πώς βγήκε 113; Εγώ με μόνο πρόσθετο μια θήκη mofi yi +6 δολλάρια και μου

χρέωσε 120 ευρω.

Παιδιά 149,99 δολάρια…. με την μετατροπή βγαίνει λιγότερο από 113 απλά το στρογγυλοποίησα…. Το τηλέφωνο το πλήρωσα ακριβώς €112.97 + τα δώρα που δίνει…. ας μην συζητάμε λοιπών για χρήματα όταν από Ελλάδα να μην πω τη παίρνεις και γίνω και άκομψος.

Πάντως μπράβο για το φόρουμ…. έχετε κάνει σπουδαία δουλειά και άσχετους σαν και μένα πραγματικά τους βοηθάτε αποτελεσματικά.

όταν παραλάβω και αν έχω κάποιο πρόβλημα ποντάρω στις γνώσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, σε ευχαριστώ.

 

Και κάτι τελευταίο. Κάπου είχα διαβάσει πως εφόσον έγινε κλείσιμο από Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, έφυγε και ο φόβος του τελωνείου..

 

Ισχύει κάτι τέτοιο; Όποιος γνωρίζει ας μου πει σας παρακαλώ.

 

κατα 90% αν θυμαμαι καλα ναι

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχεις πλέον θέμα.Απλά περιμένεις να παραλάβεις.Και μιας και θεωρώ ότι ο φίλος faethie στο review του http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4901365#post4901365 κάλυψε το θέμα με τις φωτογραφίες άψογα,ανεβάζω και εγώ ένα μικρό δείγμα βίντεο για να ξέρουν οι ενδιαφερόμενοι αγοραστές τι να περιμένουν σε αυτόν τον τομέα.Το βίντεο ειναι εδώ τραβηγμένο στην υψηλότερη ποιότητα που έχει η κάμερα και στην Κοζάνη τώρα έχουμε ηλιοφάνεια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...