Jump to content

[Off-topic] Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Wind


kostas_v
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν όντως δεν έδινε 300', τότε λάθος θυμάμαι. Αυτό δεν αναιρεί όλα τα υπόλοιπα.

Τα πακέτα της δεν εξυπηρετούν κανέναν και δεν υπάρχει λόγος να βρίσκεται στα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα. Να το αλλάξουν.

 

Για τη γενικόλογη σύγκριση κοσμοτε-wind, δεν έχω να πω πολλά. Το wu που όντως δεν συγκαταλέγεται στα φθηνά καρτοκινητά (ίσως και να είναι το πιο ακριβό), είτε το θέλουμε είτε όχι κατέχει τη μεγαλύτερη πίτα των συνδρομητών στα καρτοκινητά παρά το άγριο πετσόκομα που έγινε στις προσφορές (το οποίο μετράει κάτι χρόνια). Αυτό κάτι λέει. Η wind εφόσον θέλει να επιβιώσει, είναι υποχρεωμένη στα καρτοκινητά της να δίνει καλές προσφορές και πακέτα προς όλο της το δίκτυο, αλλιώς θα απευθυνόταν σε πολύ λίγο κόσμο. Τα πακέτα της κάθε καρτοκινητής δείχνουν και τι ανάγκες έχει.

 

 

 

Το δίκτυο που χρησιμοποιώ με καλύπτει απόλυτα. Εκείνο που θα με χάλαγε είναι το ξενέρωμα που θα έτρωγα αν οι γύρω μου χρησιμοποιούσαν άλλο δίκτυο. :lol::p

 

 

 

Λοιπον οκ το διατυπωσες οτι ποτε δεν εδινε τα 300',αν και χρειαστηκαν 3 σελιδες,γενικολογη συγκριση εσυ εκανες και σου'δειξα και εγω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις οτι δεν αποτυπωνει το συνολο,οσο για την πιτα των συνδρομητων ειναι τελειως ατοπο.Εγω πχ εχω γουιντ και βονταφον επαφες.Η wind παντα εδινε παραπανω γιατι ειναι η πολιτικη της τετοια.Τα συμβολαια της βονταφον εχουν περισσοτερα εσοδα απο το wu.Νομιζεις η κοσμοτε χαιρετε για το wu και τα 5€ που παιρνει το μηνα;Αλλα δεν μπορει κι'αλλιως..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν όντως δεν έδινε 300', τότε λάθος θυμάμαι. Αυτό δεν αναιρεί όλα τα υπόλοιπα.

 

Εννοείται πως λάθος θυμάσαι... Και χρειάστηκαν μόλις μερικές σελίδες άσκοπου trollαρίσματος για να το αντιληφθείς...

 

Ειλικρινά, μας τα 'κανες τσουρέκια... μέρες που είναι...

 

Δεν πειράζει όμως... "Κάλλιο αυγά παρά πουρέ"...!

 

Αυτό δεν αναιρεί όλα τα υπόλοιπα.

Μα φυσικά και αναιρεί όλες τις ανακρίβειες που έγραψες...

 

Τα πακέτα της δεν εξυπηρετούν κανέναν και δεν υπάρχει λόγος να βρίσκεται στα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα. Να το αλλάξουν.

 

Μάλιστα... Ώστε αυτό σε πείραξε κι έκανες όλη αυτή τη φασαρία...

 

Στις διαταγές σας...

 

Γίνονται ενέργειες...

 

Το αίτημα σας έχει πρωτοκολληθεί και κοινοποιήθηκε ήδη στο διοικητικό συμβούλιο της Wind...

________________________________________

 

Πέρα από την πλάκα όμως, θα ήθελα και θα σε παρακαλούσα να ξαναδιαβάσεις όλα τα ποστ σου από την αρχή ώστε να αντιληφθείς γιατί σου την πέσαν όλοι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Το αντιλήφθηκα, τόσο εγώ όσο και όλοι οι άλλοι που διαβάζουν. Κάτι φαντάστηκα από τα ασχολίαστα παράπονα αλλά αυτό ξεπέρασε και την κάθε φαντασία!

 

Δεν πειράζει, το φόρουμ είναι για όλους και εδώ θα είμαστε να αναφέρουμε όλα τα κακώς κείμενα της κάθε εταιρίας. Επιβάλλεται!

 

Αν το αντιλήφθηκες εσύ τότε όλα καλά...

 

Για όλους τους άλλους που διαβάζουν, ας το κρίνουν εκείνοι...

 

Την καλημέρα μου

 

:)

 

Δεν πειράζει, το φόρουμ είναι για όλους και εδώ θα είμαστε να αναφέρουμε όλα τα κακώς κείμενα της κάθε εταιρίας. Επιβάλλεται!

 

Συμφωνώ απόλυτα

Edited by spyrospatras

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Το αντιλήφθηκα, τόσο εγώ όσο και όλοι οι άλλοι που διαβάζουν. Κάτι φαντάστηκα από τα ασχολίαστα παράπονα αλλά αυτό ξεπέρασε και την κάθε φαντασία!

 

Δεν πειράζει, το φόρουμ είναι για όλους και εδώ θα είμαστε να αναφέρουμε όλα τα κακώς κείμενα της κάθε εταιρίας. Επιβάλλεται!

 

Αφού δεν έχεις wind τι σε νοιάζει;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...