Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το πηρα και εγω εχει 4.4.2 αλλα δεν βρισκω μεσα στην καμερα διπλη ληψη ουτε εφαρμογη για τηλεκοντρολ

 

Xxufnb9 εκδοση λεει

 

Καλοριζικο Νικ.Η εφαρμογη για το τηλεκοντρολ ειναι το Watch on..Τωρα για την διπλη ληψη λογικα ειναι στο υπομενου Λειτ.καμερας το κουμπακι διπλα σε αυτο που πατας για να τραβηξεις φωτο αν δεν κανω λαθος

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν εχει διπλη ληψη.εχει ολα τα αλλα αλλα αυτο δεν

 

Είναι το 3ο εικονίδιο δεξιά εκει που έχει την τροχαλία των ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τα παντα

Αυτο διορθωση ατελειων καλυτερη φωτο ηχος και ληψη κτλ αλλα δεν εχει να βγαζεις και με τις 2 καμερες μαζι

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Εχει τα παντα

Αυτο διορθωση ατελειων καλυτερη φωτο ηχος και ληψη κτλ αλλα δεν εχει να βγαζεις και με τις 2 καμερες μαζι

 

Αστα αυτά. Ανοιξε την κάμερα για να τραβήξεις φωτογραφία και θα δεις δεξια κάτι επιλογές μαζί με την τροχαλία των ρυθμίσεων.. Κάτω απ την τροχαλία εχει ενα εικονίδιο, πάτα αυτό και έχει διπλή κάμερα.

 

Δες εδώ τι εννοώ http://www.youtube.com/watch?v=EyrYc_vvHjw

Edited by hic_et_nunc
Link to comment
Share on other sites

Ελα το βρηκα πανω αριστερα διπλα απο εκεινο που αλλαζει την καμερα μπρος η πισω...πωωωωωω βλακας

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα!!! Στο Eλληνικο Black Edition μου, τιποτα ακομα απο 4.4...

Με την ιδια συσκευη εκανα ενημερωση λογισμικου μεσω wifi και δεν ερχοταν τιποτε αλλα μια φορα εκανα μεσω δεδομενων κινητης (VODAFONE) καi ηρθε . Δεν ξερω αν ηταν τυχαιο αλλα εχω δει μερικα σχολια που λενε οτι ευθυνετε ο παροχος αν και μου φαινετε περιεργο. Αν ξερει καποιος καλυτερα τι συμβαινει ας μας πει . Παντως δοκιμασετο και συ.

Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια συσκευη εκανα ενημερωση λογισμικου μεσω wifi και δεν ερχοταν τιποτε αλλα μια φορα εκανα μεσω δεδομενων κινητης (VODAFONE) καi ηρθε . Δεν ξερω αν ηταν τυχαιο αλλα εχω δει μερικα σχολια που λενε οτι ευθυνετε ο παροχος αν και μου φαινετε περιεργο. Αν ξερει καποιος καλυτερα τι συμβαινει ας μας πει . Παντως δοκιμασετο και συ.

 

Καμία σχέση, μάλλον μπερδεύτηκες με τις brandeδ συσκευές αλλά και πάλι δεν έχουν σχέση. Είτε black edition είτε black mist είτε white frost ολα την ιδια rom φοράνε. Αν δεν εχει έρθει στα υπόλοιπα ελληνικά, λογικό να μην έχουν παρει ούτε τα black edition.

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να συγχρονισω τις φωτο απο το fb στις τηλεφωνικες επαφες μου.

δεν θελω να ανεβασω τις επαφες μου στο fb,παρα μονο να τσιμπισω τις φωτο..

thx

 

contact picture sync στο playstore

Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια συσκευη εκανα ενημερωση λογισμικου μεσω wifi και δεν ερχοταν τιποτε αλλα μια φορα εκανα μεσω δεδομενων κινητης (VODAFONE) καi ηρθε . Δεν ξερω αν ηταν τυχαιο αλλα εχω δει μερικα σχολια που λενε οτι ευθυνετε ο παροχος αν και μου φαινετε περιεργο. Αν ξερει καποιος καλυτερα τι συμβαινει ας μας πει . Παντως δοκιμασετο και συ.

 

Όταν διαβασα το ποστ σου είπα: Τι *π*@*π*@***ες* κάθεται και γραφει ο καθένας εδω μέσα!!! :lol: Αλλα έλα που κι εγω δοκιμάζω καθημερινά μπας και έρθει η ενημέρωση (Σλοβακίας) μέσω wifi, λέω δεν ρίχνω μια δοκιμη!!!! :rolleyes: Και ναι ρε φίλε, κατεβαίνει η kitkat!!!! :D:D Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η έκδοση που έχω στο Galaxy S4 μου δεν πειέχει Ελληνικά... Πως μπορώ να περάσω ROM με Ελληνικά;
Link to comment
Share on other sites

Όταν διαβασα το ποστ σου είπα: Τι *π*@*π*@***ες* κάθεται και γραφει ο καθένας εδω μέσα!!! :lol: Αλλα έλα που κι εγω δοκιμάζω καθημερινά μπας και έρθει η ενημέρωση (Σλοβακίας) μέσω wifi, λέω δεν ρίχνω μια δοκιμη!!!! :rolleyes: Και ναι ρε φίλε, κατεβαίνει η kitkat!!!! :D:D Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!!! :lol::lol::lol:

 

Παιδιά τυχαίο είναι, δεν ισχύει κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η έκδοση που έχω στο Galaxy S4 μου δεν πειέχει Ελληνικά... Πως μπορώ να περάσω ROM με Ελληνικά;

 

 

Περίεργο αυτό που λες.... από που το πήρες; ΟΛΑ τα S4 που πωλούνται στην Ε.Ε η προορίζονται για την Ε.Ε έχουν ΟΛΕΣ τις ευρωπαικές γλώσσες

 

Πες μας συγκεκριμένα ποιό S4 έχεις, το Ι9505, Ι9500, Ι9506;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Έχω το 9505....

Ελληνικά μπορώ να γράψω, το μενού και όλα τα άλλα έχουν θέμα...

Αν θέλετε και άλλες πληροφορίες για το κινητό να τις δώσω...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το 9505....

Ελληνικά μπορώ να γράψω, το μενού και όλα τα άλλα έχουν θέμα...

Αν θέλετε και άλλες πληροφορίες για το κινητό να τις δώσω...

 

Δηλαδή το μενού δεν είναι στα ελληνικά;; Εξήγησε λιγάκι τι εννοεις.

Link to comment
Share on other sites

Όταν διαβασα το ποστ σου είπα: Τι *π*@*π*@***ες* κάθεται και γραφει ο καθένας εδω μέσα!!! :lol: Αλλα έλα που κι εγω δοκιμάζω καθημερινά μπας και έρθει η ενημέρωση (Σλοβακίας) μέσω wifi, λέω δεν ρίχνω μια δοκιμη!!!! :rolleyes: Και ναι ρε φίλε, κατεβαίνει η kitkat!!!! :D:D Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!!! :lol::lol::lol:

:lol:

απ οτι λεεο ο hic_et που γνωριζει καθαρα θεμα τυχης ή μαλλον γκινιας γιατι τελικα χρεωθηκα για την ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

:lol:

απ οτι λεεο ο hic_et που γνωριζει καθαρα θεμα τυχης ή μαλλον γκινιας γιατι τελικα χρεωθηκα για την ενημερωση

 

 

Εμ ξεχασες να τικαρεις τη λήψη μόνο μέσω wifi!!! :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το μενού δεν είναι στα ελληνικά;; Εξήγησε λιγάκι τι εννοεις.

 

Ναι παιδιά αυτό... Δεν έχει Ελληνικό menu... Sorry γιατί προέρχομαι απο iOS... :-/

Θέλει κάποια ROM ευρωπαϊκή;

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά αυτό... Δεν έχει Ελληνικό menu... Sorry γιατί προέρχομαι απο iOS... :-/

Θέλει κάποια ROM ευρωπαϊκή;

 

Οταν άνοιξες πρώτη φορά τη συσκευή σου σε ποια γλώσσα έκανες set up;; Δεν επέλεξες τα ελληνικά;; Οτι κι αν έβαλες, πήγαινε ρυθμίσεις-εργαλεία-Γλώσσα και εισαγωγή και επέλεξε τα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Οταν άνοιξες πρώτη φορά τη συσκευή σου σε ποια γλώσσα έκανες set up;; Δεν επέλεξες τα ελληνικά;; Οτι κι αν έβαλες, πήγαινε ρυθμίσεις-εργαλεία-Γλώσσα και εισαγωγή και επέλεξε τα ελληνικά.

 

Δεν έχει τα Ελληνικά ως επιλογή αυτό λέμε! Μόνο στο keyboard έχει επιλογή για Ελληνικά και αυτήν σαν download...

 

Και αναγκαστικά έβαλα τα Αγγλικά.

 

Τώρα ελπίζω να κατανοήθει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τα Ελληνικά ως επιλογή αυτό λέμε! Μόνο στο keyboard έχει επιλογή για Ελληνικά και αυτήν σαν download...

 

Και αναγκαστικά έβαλα τα Αγγλικά.

 

Τώρα ελπίζω να κατανοήθει...

 

Απο που είναι αγορασμένη η συσκευή;;

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν USA

 

Μη σε πρήζω με λοιπές ερωτήσεις, ναι πρέπει να περαστεί οποιαδήποτε ευρωπαική Rom. Προτίμησε την γερμανική που στα S4 παίρνει πάντα πρώτο αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...