Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν το φορτίζω και είναι σε λειτουργία το s4 (όχι σβηστό), μου κάνει κάθε λίγο και λιγάκι έναν ήχο (βασικά είναι ο ίδιος ήχος που κάνει όταν συνδέω τον φορτιστή) και ανάβει η οθόνη.

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό?

Edited by suzukirm
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως να μην χαλιεμαι ρε φιλε? Ειναι δυνατον? Αυτο το προβλημα το ειχα απ το s2 ( υπηρχε και στο s1 αλλα τοτε ειχα επιλεξει το ip4) και φτασαμε στο s4 3 χρονια μετα και ακομα η samsung δεν εχει λυσει αυτο το θεμα!!! Ποσο ψυχραιμος να ειμαι με ενα προβλημα που παρουσιαζεται σε καθε γενια galaxy? Ασε το burn in... Αυτο πες οτι το γλυτωνεις αν αλλαζεις καθε χρονο τηλεφωνο. Αλλα αυτο; Μου κανει εντυπωση δε, που καποιο site που γραφει review για πανελ εβγαλε την οθονη του s4 την καλυτερη για φετος. Ειναι να τρελαινεσαι... Δεν ειναι που δεν ειναι full rgb, εχει κ αυτα τα προβληματα και βγαινουν και την λενε και οθοναρα. Του one δηλαδη τι ειναι? ... Τι να πω.... Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως εγω ειμαι ο περιεργος αλλα ελεος.....

 

Οσο κι αν προσπάθησα δεν είδα ούτε αλλαγή χρωματισμού ούτε μωβ.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι έχω διαφορετικό firmware.

Το τσέκαρα με την φωτεινότητα στο ελάχιστο αλλά οχι σε σκοτει δωμάτιο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο φταιει?

 

Κατα 99% ναι φταιει αυτο....

Η SanDisk στα 4αρια εχουν προβλημα...

Και εγω δυστυχώς εχω μια σαν ντισκ το ιδιο προβλημα....

Τωρα περιμενω μια Samsung 32gb plus class 10 και πιστεύω να ναι οκ...

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Εχω το εξης προβλημα. Μου συγχρονιζει τα μυνηματα SMS που δεχομαι με τον λογαριασμο στο hotmail ... πως μπορω να το διορθωσω αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω SanDisk Ultra 32GB Class 10 δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα!

 

Της εκανα διαμόρφωση κάρτας μεσα απο το κινητο δειχνει να είναι οκ τωρα ......

Link to comment
Share on other sites

για να μην γενικευουμε , ΔΕΝ εχουν προβλημα ολες οι sandisk αλλα καποιες πατριδες που κυκλοφορησαν τελος του 12.....

εχω 2 καρτες 64αρες (SDXC CLASS 1) σε 2 συσκευες( εκ των οποιων η 1 ειναι S4) και δεν μου εχουν παρουσιασει κανενα προβλημα (η μια αγοραστηκε περυσι το καλοκαιρι και η δευτερη το γεναρη του 13)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είναι με επίσημη MF8 αγορασμένο από birdphone και μάλλον γερμανικό και δεν έχω lockcscreen shortcuts στο μενού. Τι παίζει?

 

Στο s4 που έχει η γυναίκα μου, χθες ήρθε η MGA. Αυτή η έκδοση είναι η τελευταία; θα έπρεπε να έχει επιλογή 4g ή είναι θέμα της wind;

Πάντως οι συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας εμφανίζονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Στο s4 που έχει η γυναίκα μου, χθες ήρθε η MGA. Αυτή η έκδοση είναι η τελευταία; θα έπρεπε να έχει επιλογή 4g ή είναι θέμα της wind;

Πάντως οι συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας εμφανίζονται κανονικά.

εαν εχεις νουμερο της wind δεν προκειτε να δεις 4G(η LTE) καθως η συγκεκριμενη εταιρια δεν το προσφερει στο δικτυο της

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις νουμερο της wind δεν προκειτε να δεις 4G(η LTE) καθως η συγκεκριμενη εταιρια δεν το προσφερει στο δικτυο της

 

Αν δηλαδή περάσω την δική μου κάρτα Vodafone, λογικά θα εμφανίσει στα δίκτυα και το LTE; χωρίς να πρέπει πρώτα να ενεργοποίησω κάτι σε συνεννόηση με την Vodafone σωστά;

Για την έκδοση της rom; είναι η τελευταία;

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ να ενεργοποιησει ΚΑΙ η voda

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό δε συμβαίναι σε κανέναν άλλο;

Να προσθέσω ότι μπαίνοντας από το pc στο google account μου και πηγαίνοντας στις επαφές, διαπίστωσα ότι και από εκεί λείπουν κάποιες επαφές. Αν δηλαδή από τον αλφαβητικό κατάλογο πάω εκεί που θα έπρεπε να βρίσκεται η επαφή ΜΑΡΙΑ ΤΑΔΕ, η επαφή δεν υπάρχει σαν να έχει σβηστεί. Αν όμως βάλω την επαφή αυτή στην αναζήτηση τότε αυτή εμφανίζεται κανονικά!!! Αυτο ρε ****το είναι πολύ σοβαρό....

 

Κατά πάσα πιθανότητα έχεις βάλει group στις επαφές σου (Family, co-workers etc), φτιάξε τις ρυθμίσεις απεικόνισης από τις ρυθμίσεις των επαφών.

 

Πως να μην χαλιεμαι ρε φιλε? Ειναι δυνατον? Αυτο το προβλημα το ειχα απ το s2 ( υπηρχε και στο s1 αλλα τοτε ειχα επιλεξει το ip4) και φτασαμε στο s4 3 χρονια μετα και ακομα η samsung δεν εχει λυσει αυτο το θεμα!!! Ποσο ψυχραιμος να ειμαι με ενα προβλημα που παρουσιαζεται σε καθε γενια galaxy? Ασε το burn in... Αυτο πες οτι το γλυτωνεις αν αλλαζεις καθε χρονο τηλεφωνο. Αλλα αυτο; Μου κανει εντυπωση δε, που καποιο site που γραφει review για πανελ εβγαλε την οθονη του s4 την καλυτερη για φετος. Ειναι να τρελαινεσαι... Δεν ειναι που δεν ειναι full rgb, εχει κ αυτα τα προβληματα και βγαινουν και την λενε και οθοναρα. Του one δηλαδη τι ειναι? ... Τι να πω.... Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως εγω ειμαι ο περιεργος αλλα ελεος.....

 

Εσύ είσαι ο περίεργος.. φιλικά.

 

παιδιά όχι SANDISK, μπορεί σε κάποιους να δουλεύουν αλλά είναι λαχειο. Εμένα δε μου δουλεύουν...

 

Κατα 99% ναι φταιει αυτο....

Η SanDisk στα 4αρια εχουν προβλημα...

Και εγω δυστυχώς εχω μια σαν ντισκ το ιδιο προβλημα....

Τωρα περιμενω μια Samsung 32gb plus class 10 και πιστεύω να ναι οκ...

 

Μην γενικεύετε και μπερδεύετε τον κόσμο, 3 SANDISK έχω αγοράσει σε διαφορετικές χρονικές περιόδους και δουλεύουν όλες ρολόι. (2 x 32GB Ultra class10 + 1 x 16GB Ultra class10)

 

Της εκανα διαμόρφωση κάρτας μεσα απο το κινητο δειχνει να είναι οκ τωρα ......

 

Αυτό είναι το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνουμε όταν παίρνουμε καινούργια κάρτα για το κινητό μας, άσχετα εάν την "βλέπει" η όχι το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μου έρχεται ένα μήνυμα στην lockcscreen μου εμφανίζει το εικονίδιο του μηνύματος αλλά δεν πατιέται να με πάει κατευθείαν στα μηνύματα όπως έκανε το σ3. Αντιθέτως μου εμφανίζει στην lockcscreen ένα διάφανο τετράγωνο. Τι είναι τούτο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις το αγόρασα και παρατήρησα ότι όταν το κοιτάω από το πλάι και βλέπω το καθρεφτισμα του φωτός βλέπω κάτι σαν νερά επάνω στην επιφάνεια της οθόνης. Σαν να έχει ζελατίνα και να μην να μην έχει κολλήσει σωστά. Η οθόνη και τα χρώματα είναι άψογη. Μόνο από το πλάι το βλέπω αυτό με . Έχει μήπως ξανά αναφερθεί κάτι τέτοιο?

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να τσεκάρει και να μου πει. Θα του πάρει 5 δευτερόλεπτα. Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα.....το κοιταζα 3-4 λεπτα....η οθονη ειναι ΑΨΟΓΗ....ΑΝ ομως το δω ντε κσι καλα,να σου πω οτι το ειδωλο που βλεπω στην μαυρη οθονη δεν εινσι100% τελειο...σε καλυπτω? Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα.....το κοιταζα 3-4 λεπτα....η οθονη ειναι ΑΨΟΓΗ....ΑΝ ομως το δω ντε κσι καλα,να σου πω οτι το ειδωλο που βλεπω στην μαυρη οθονη δεν εινσι100% τελειο...σε καλυπτω?

 

Το κοιτάς από το πλάι στο ύψος του πηγουνιου και το κάνεις ελαφριά μπρος πίσω πάνω κάτω αριστερά δεξιά και όχι φάτσα. Το δικό μου σαν να κάνει κάτι πολύ μικρά καρουμπαλακια. Μπορείς να ξαναδείς σε παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

Το κοιτάς από το πλάι στο ύψος του πηγουνιου και το κάνεις ελαφριά μπρος πίσω πάνω κάτω αριστερά δεξιά και όχι φάτσα. Το δικό μου σαν να κάνει κάτι πολύ μικρά καρουμπαλακια. Μπορείς να ξαναδείς σε παρακαλώ?

 

Φιλέ μου δεν υπάρχει τίποτα να δεις. Εκτός και αν το δικό σου έχει κάποιο προβλήματα.

Δεν ξέρω τι βλέπετε και κάποιος άλλους πριν έγραψε για ων αποχρώσεις.

Μήπως ψειριζετε πολύ το πράμα?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οσο κι αν προσπάθησα δεν είδα ούτε αλλαγή χρωματισμού ούτε μωβ.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι έχω διαφορετικό firmware.

Το τσέκαρα με την φωτεινότητα στο ελάχιστο αλλά οχι σε σκοτει δωμάτιο.

 

 

Αυτο ειναι. Αρα δε βλεπω φαντασματα ουτε το ψειριζω.

 

@stinger

Φιλε μου αν ειναι να δινω 500 ευρω και να εχω τετοια ελαττωματα τοτε δεν με πειραζει και τρελο να με πουνε. Οχι περιεργο. Εκτος κ αν αυτο στο βιντεο δεν ειναι προβλημα για σενα....

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι. Αρα δε βλεπω φαντασματα ουτε το ψειριζω.

 

@stinger

Φιλε μου αν ειναι να δινω 500 ευρω και να εχω τετοια ελαττωματα τοτε δεν με πειραζει και τρελο να με πουνε. Οχι περιεργο. Εκτος κ αν αυτο στο βιντεο δεν ειναι προβλημα για σενα....

 

Όταν γράφεις ένα τέτοιο ποστ

Πως να μην χαλιεμαι ρε φιλε? Ειναι δυνατον? Αυτο το προβλημα το ειχα απ το s2 ( υπηρχε και στο s1 αλλα τοτε ειχα επιλεξει το ip4) και φτασαμε στο s4 3 χρονια μετα και ακομα η samsung δεν εχει λυσει αυτο το θεμα!!! Ποσο ψυχραιμος να ειμαι με ενα προβλημα που παρουσιαζεται σε καθε γενια galaxy? Ασε το burn in... Αυτο πες οτι το γλυτωνεις αν αλλαζεις καθε χρονο τηλεφωνο. Αλλα αυτο; Μου κανει εντυπωση δε, που καποιο site που γραφει review για πανελ εβγαλε την οθονη του s4 την καλυτερη για φετος. Ειναι να τρελαινεσαι... Δεν ειναι που δεν ειναι full rgb, εχει κ αυτα τα προβληματα και βγαινουν και την λενε και οθοναρα. Του one δηλαδη τι ειναι? ... Τι να πω.... Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως εγω ειμαι ο περιεργος αλλα ελεος.....

 

Πως είναι δυνατόν να σε πάρουμε στα σοβαρά? Λίγο πολύ μας βγάζεις όλη την σειρά Galaxy για τα σκουπίδια. Προσωπικά άλλαξα, 2 SGS, 2 SGS2, 1 Note1, 2 SGS3, 1 SGS4 τα τελευταία χρόνια (μαζί με 1 3GS και ένα IP4 ενδιάμεσα) και δεν είχα σε καμιά συσκευή ούτε tint, ούτε black marks, ούτε burn in κτλ κτλ. Το SGS και το S2 υπάρχουν ακόμα στην οικογένεια και το Note1 σε φιλικό πρόσωπο σε διαβεβαιώ πως είναι άψογα.

 

Άσε που έχεις και παράπονα για το full rgb panel λες και θα καταλάβαινες διαφορά:lol: χωρίς να το βάλεις κάτω από μικροσκόπιο..

 

Φυσικά όπως σε όλες τις εταιρίες, επόμενο είναι να βγαίνουν και κάποιες συσκευές με προβλήματα. Πάνε άλλαξε την και τέλος, μην μας βγάζεις όλα τα galaxy από το 2010 μέχρι σήμερα σκάρτα.

 

Και στην τελική κάνε μια διαίρεση των εκατομμυρίων συσκευών που έχουν πουληθεί, με τα 100 σου βάζω παράπονα χρηστών που υπάρχουν online στα διάσπαρτα forums (ούτε τόσα δεν είναι) και βρες πόσο κοντά στο 0% είναι το ποσοστό των προβληματικών συσκευών..

 

Να μου έλεγες ας πούμε, το S4 έχει shutter lag σε σχέση με το S3, Note2, κτλ να σου πω ΝΑΙ ΕΧΕΙ! Αυτό είναι ένα γενικό "πρόβλημα" και όχι κάτι που έτυχε σε μια συσκευή στο 1.000.000

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Καλα stinger ενταξει... προφανως αυτη την χαλαρη αντιμετωπιση των προβληματων πρεπει να την εχω μονο για τη samsung ομως, ε? :)

Αν ηταν η htc ή ακομα χειροτερα η apple τωρα το προβλημα αυτο θα ειχε γινει θεμα ολοκληρο στα blog και στα forum. Δεν στα βγαζω αχρηστα. Καταθετω την εμπειρια μου. Και ειναι η πασα αληθεια. Τωρα αν θες να με πεισεις οτι το προβλημα αυτο αφορα το 1% των αγοραστων του γκαλαξυ, λυπαμαι αλλα δεν με πειθεις. Αφενος γιατι απ τα 10000000 αγοραστες το πολυ 100000 θα το προσεξει αυτο στη συσκευη του και αφετερου γιατι για το galaxy s2 ακομα θυμαμαι τις αναφορες μεσα στο myphone τοτε για προβληματα στην οθονη.

Edited by karn
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι. Αρα δε βλεπω φαντασματα ουτε το ψειριζω.

 

@stinger

Φιλε μου αν ειναι να δινω 500 ευρω και να εχω τετοια ελαττωματα τοτε δεν με πειραζει και τρελο να με πουνε. Οχι περιεργο. Εκτος κ αν αυτο στο βιντεο δεν ειναι προβλημα για σενα....

 

Το βίντεο το είδα 2 φορές " καρουμπαλάκια " δεν είδα.

Και Galaxy είχα s2, s3, note 2 και τώρα s4 και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα.

S3 έχει επίσης η μητέρα μου και ο αδερφός μου και δεν έχουν ούτε αυτοί οι οποίοι ήρθαν από το s2 οπότε μην τα ισοπεδώνουμε όλα ;)

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο το είδα 2 φορές " καρουμπαλάκια " δεν είδα.

Και Galaxy είχα s2, s3, note 2 και τώρα s4 και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα.

S3 έχει επίσης η μητέρα μου και ο αδερφός μου και δεν έχουν ούτε αυτοί οι οποίοι ήρθαν από το s2 οπότε μην τα ισοπεδώνουμε όλα ;)

 

Ρεβεκκα αστο γιατι καπου το μπερδεψες...

Δεν ειπα για καρουμπαλακια εγω.

Αλλα αν ειδες το παραπανω βιντεο και σου φανηκαν ολα οκ τοτε τι να πω... Επιβεβαιωνονται εν μερει οι σκεψεις μου οτι οι περισσοτεροι εχετε το προβλημα κ απλα δεν το βλεπετε ή δεν θελετε να το δειτε. Οπως ενας γνωστος μου φανατικος samsungακιας που το εδειχνα στη συσκευη του, εκανε μπαμ και αρνιοταν να το δει... πως δεν το εβγαλε και feature αντι για προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι. Αρα δε βλεπω φαντασματα ουτε το ψειριζω.

 

@stinger

Φιλε μου αν ειναι να δινω 500 ευρω και να εχω τετοια ελαττωματα τοτε δεν με πειραζει και τρελο να με πουνε. Οχι περιεργο. Εκτος κ αν αυτο στο βιντεο δεν ειναι προβλημα για σενα....

 

Μόλις βγήκα απο το σκοτεινό δωμάτιο.

Δεν είδα κάτι σαν αυτό που φαίνεται στο βίντεο όσο κι αν προσπάθησα.

Πιθανώς να αφορά κάποιες παρτίδες η κάποιο από τα εργοστάσια που κατασκευάζουν τις οθόνες.

 

Απο την στιγμή που στο κάνει σε ειδικές συνθήκες οπως το απόλυτο σκοτάδι, η το κρατας αφού σπάνια δουλεύεις το κινητό σε σκοτάδι, η το πας στο σερβις.

Είχα όλα τα Galaxy αλλά και το Note2. Οι οθόνες τους ήταν μια χαρά.

 

Σορυ για τα λάθη αλλά το official πληκτρολόγιο του Nexus 7 είναι για τα μπάζα σε swype γραφή.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλα stinger ενταξει... προφανως αυτη την χαλαρη αντιμετωπιση των προβληματων πρεπει να την εχω μονο για τη samsung ομως, ε? :)

Αν ηταν η htc ή ακομα χειροτερα η apple τωρα το προβλημα αυτο θα ειχε γινει θεμα ολοκληρο στα blog και στα forum. Δεν στα βγαζω αχρηστα. Καταθετω την εμπειρια μου. Και ειναι η πασα αληθεια. Τωρα αν θες να με πεισεις οτι το προβλημα αυτο αφορα το 1% των αγοραστων του γκαλαξυ, λυπαμαι αλλα δεν με πειθεις. Αφενος γιατι απ τα 10000000 αγοραστες το πολυ 100000 θα το προσεξει αυτο στη συσκευη του και αφετερου γιατι για το galaxy s2 ακομα θυμαμαι τις αναφορες μεσα στο myphone τοτε για προβληματα στην οθονη.

 

Δεν έχω κανένα σκοπό να σε πείσω, δεν χρειάζεται οι αριθμοί μιλάνε από μόνοι τους, γράφω για να μην παραπλανηθεί κανένας φουκαράς που μας διαβάζει και δεν είναι του χώρου..

 

Για να σου θυμίσω λοιπόν, το S2 είχε κοκκινίλες στην κάμερα και όχι πρόβλημα με την οθόνη, πράγμα που διορθώθηκε με software update και ναι υπάρχουν πολλές αναφορές στο forum γι'αυτό.

 

Αν νομίζεις ότι επειδή είναι Samsung δεν κράζουμε είσαι πολύ γελασμένος, και αυτό αποδεικνύεται στο ότι ίσως είναι η μοναδική ενότητα συσκευών στο φόρουμ που έχει νήμα για παράπονα..

 

Απλά εσύ πήρες ένα πρόβλημα που έτυχε σε σένα μόνο σε όλο το φορουμ, και μας το παρουσιάζεις σαν γενικό πρόβλημα. Καλά κάνεις και παραπονιέσαι εάν όντως έχεις πρόβλημα και σου είπα πάνε να στο αλλάξουν αλλά μην τρομοκρατείς τον κόσμο από το πουθενά.

 

I rest my case.

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ μου δεν υπάρχει τίποτα να δεις. Εκτός και αν το δικό σου έχει κάποιο προβλήματα.

Δεν ξέρω τι βλέπετε και κάποιος άλλους πριν έγραψε για ων αποχρώσεις.

Μήπως ψειριζετε πολύ το πράμα?

 

Να ρωτήσω και ένα τελευταίο? Η κάμερα έχει μεμβράνη από επάνω? Στο σ3 ήταν γυμνή ενώ τώρα είναι σαν να έχει μια μεμβράνη. Όταν την πιέζω λίγο με το χέρι κολλάει επάνω στην κάμερα και μετά από δευτερόλεπτο ξεκολλάει. Έχω δοκιμάσει να την βγάλω αλλά δεν μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και ένα τελευταίο? Η κάμερα έχει μεμβράνη από επάνω? Στο σ3 ήταν γυμνή ενώ τώρα είναι σαν να έχει μια μεμβράνη. Όταν την πιέζω λίγο με το χέρι κολλάει επάνω στην κάμερα και μετά από δευτερόλεπτο ξεκολλάει. Έχω δοκιμάσει να την βγάλω αλλά δεν μπορώ.

 

Ναι έχει μεμβράνη με τρύπα στο κέντρο.

Κάποιοι λένε ότι δημιουργεί πρόβλημα και πρέπει να την αφαιρείς.

Εγώ νομίζω ότι αν την καθαρίζεις από τις δαχτυλιες δεν έχει πρόβλημα. Οι μεμβράνες έχουν την ιδιότητα να μαζεύουν δαχτυλιες. Οπότε αν είναι φουλ θολώνει και δημιουργεί πρόβλημα. Εγώ την αφαίρεσα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...