Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα μου δειχνει το ιδιο με την φωτο στο παραπανω ποστ...αλλα ετσι κι αλλιως, δεν μπορω να το περασω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα μου δειχνει το ιδιο με την φωτο στο παραπανω ποστ...αλλα ετσι κι αλλιως, δεν μπορω να το περασω.

 

Σε κεινο το μενου που εισαι με τα frimware της καμερας μην το σκαλιζεις πολυ πολυ...γιατι αν πατησεις κατι λαθος θα χασεις την καμερα και δεν σωνεσαι μετα ουτε με hard reset ουτε με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε κεινο το μενου που εισαι με τα frimware της καμερας μην το σκαλιζεις πολυ πολυ...γιατι αν πατησεις κατι λαθος θα χασεις την καμερα και δεν σωνεσαι μετα ουτε με hard reset ουτε με τιποτα.

 

Ακριβως.Ο,τι αναβαθμιση ειναι να περασει,θα τη περασει μονο του το τηλεφωνο.Το popup χαμηλα βλεπουμε με το firmware της καμερας που ειναι και το τελευταιο :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

paok, εννοεις πατωντας το CAM to Phone FW Dump (Rear) μηπως? Γιατι ειναι το μονο που δεν πατησα μεχρι στιγμης, τα αλλα δεν κανουν και τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

paok, εννοεις πατωντας το CAM to Phone FW Dump (Rear) μηπως? Γιατι ειναι το μονο που δεν πατησα μεχρι στιγμης, τα αλλα δεν κανουν και τιποτα.

 

Τωρα προκαλεις την τυχη σου ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανω! Δεν τα εχω πειραξει....δεν ψηνομαι να μεινω χωρις φωτογραφικη ή συσκευη, μολις την πηρα!
Link to comment
Share on other sites

εγω το πατησα και αυτο : CAM to Phone FW Dump (Rear) !!

κολαει το συμπαν για λιγο ... μετα βγαζει δεν αποκρινεται ... βγαινω απο το μενου ... παω να μπω στην καμερα την ανοιγει και δεν δειχνει τιποτα ... μαυρα τα παντα !!

:) :D

μετα ξεσκαλωσε απο λιγο ...!!

το ξανα δοκιμασα να δω γιατι ειμαι περιεργος να δω τι θα εβγαζε .. παλι τα ιδια ...!!

παντως λειτουργει η καμερα !!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Την τριτη φορα καιγεσαι:p

 

3η φορα δεν εχει ...!!

δεν παιζω αλλο με την τυχη μου !!

:lol::lol:

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

3η φορα δεν εχει ...!!

δεν παιζω αλλο με την τυχη μου !!

:lol::lol:

 

Μηπως η καμερα εχει να κανει με το γεγονος οτι εισαι με custom rom?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να δω την χώρα κατασκευής ή προελεύσεως τις συσκευής ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Παιδιά έχω μια θήκη γνήσια s-view, samsung, σε λευκό χρώμα , ΑΘΙΚΤΗ 2 ημερών. Εφαρμόζει τέλεια. Θα κρατήσω τελικά την ίδια αλλά σε μαύρο χρώμα. Αν κάποιος την θέλει, φιλική τιμή 20 ευρώ. Την έβαλα και στο forum Buy and Sell - Mobiles
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

σημερα το επεξεργαστηκα το s4 στο media markt και διαπιστωσα lags ειδικα οταν πηγαινα απο εφαρμογες σε επαφες ή στο ''τηλεφωνο''. Απογοητευτηκα. Ημουν ετοιμος για αγορα.
Link to comment
Share on other sites

σημερα το επεξεργαστηκα το s4 στο media markt και διαπιστωσα lags ειδικα οταν πηγαινα απο εφαρμογες σε επαφες ή στο ''τηλεφωνο''. Απογοητευτηκα. Ημουν ετοιμος για αγορα.

 

Μερικες φορες τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται.

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φορες τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται.

 

Ναι, γίνονται και χειρότερα!

 

Με ένα rootάρισμα από τον Chainfire, και καθάρισμα όλης της σαβούρας, κρατάει περισσότερο και κολλάει λιγότερο :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

σημερα το επεξεργαστηκα το s4 στο media markt και διαπιστωσα lags ειδικα οταν πηγαινα απο εφαρμογες σε επαφες ή στο ''τηλεφωνο''. Απογοητευτηκα. Ημουν ετοιμος για αγορα.

 

εγω σε το ειδα στο πλαισιο καλλιθεας και στουρναρη και δεν μου εκανε lag. τι να πω.

ασε που οταν ειδα xperia z στο mediamarkt (μολις ειχε πρωτοβγει) και μετα στο πλαισιο η οθονη του μου φανηκε πολυ καλυτερη μετα και μαλιστα ειχα διπλα και S4 και htc one.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ι9505xxuamdc ποιας χωρας ειναι?

 

Μονο του δεν λεει κατι.Θελουμε και αλλα στοιχεια και κυριως το sales code

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλη στην παρέα θελω να κανω μΙα ερώτηση σχετικα με τα wallpapers. Τα wallpapers που εχει το κινητό και ειναι της sumsung οταν τα βαζεις πιάνουν ολόκληρη την οθονη δηλαδη και το status bar. Οτι αλλο βαζω το status bar δεν το πιάνει και το αφήνει μαυρο.Ξερει κανεις πως μπορουμε να βαζουμε wallpapers και να πιανουν ολοκληρη την οθονη και το status bar ? Καθε βοηθεια δεκτη ΥΓ Στο htc one του αδελφού μου οτι wallpapers βαζει πιανει ολοκηρη την οθονη.
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Καλη στην παρέα θελω να κανω μΙα ερώτηση σχετικα με τα wallpapers. Τα wallpapers που εχει το κινητό και ειναι της sumsung οταν τα βαζεις πιάνουν ολόκληρη την οθονη δηλαδη και το status bar. Οτι αλλο βαζω το status bar δεν το πιάνει και το αφήνει μαυρο.Ξερει κανεις πως μπορουμε να βαζουμε wallpapers και να πιανουν ολοκληρη την οθονη και το status bar ? Καθε βοηθεια δεκτη ΥΓ Στο htc one του αδελφού μου οτι wallpapers βαζει πιανει ολοκηρη την οθονη.

Ετσι ειναι.Αν το wallpaper ειναι samsung,το notification παιρνει τα χρωματα του wallpaper.Αν δεν ειναι τοτε παραμενει γκρι.

Θα το ελεγα κομπλεξισμο της samsung?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4724728

Post 183

Αν θες να το κανεις μονος σου στειλε pm

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι.Αν το wallpaper ειναι samsung,το notification παιρνει τα χρωματα του wallpaper.Αν δεν ειναι τοτε παραμενει γκρι.

Θα το ελεγα κομπλεξισμο της samsung?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4724728

Post 183

Αν θες να το κανεις μονος σου στειλε pm

 

Να σαι καλά φίλε μου αλλά δεν θέλω να μπλεξω με root κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου αλλά δεν θέλω να μπλεξω με root κλπ.

 

Σωστά ξέχασα να το αναφέρω.Θέλει root για να ξεπεράσει το κόμπλεξ-απροσεξία η samsung :lol:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο σημείο του μενού το έχει; Μιλάμε για το Driving Mode, έτσι;

 

Δεν το χρησιμοποιω αλλα στα toggles εχει driving mode.Δες το screenshot

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...