Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραια η λειτουργια με τα πολλαπλα παραθυρα ομως δεν μπορουμε να επιλεξουμε εμεις τις εφαρμογες που θα εχει?

 

Για να προσθέσεις εσύ εφαρμογές πρέπει να βάλεις κάποια custom rom που το υποστηρίζει .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους.Σημερα το πρωι ημουν με τριαντα τις εκατο μπαταρια και μετα απο δεκα λεπτα περιηγηση στο ιντερνετ πηγε στο εικοσι πεντε τις εκατο.Ειναι φυσιολογικο αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Πολλα κολληματα σε γρηγορες κινησεις παντως ρε παιδια! πιστευω πως θα το στρωσουνε.

ακομα και στην περιστροφη οθονης αργει ! καμια σχεση με το iphone ! αυτα ειναι τα σπατικα του κατα τα αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Πολλα κολληματα σε γρηγορες κινησεις παντως ρε παιδια! πιστευω πως θα το στρωσουνε.

ακομα και στην περιστροφη οθονης αργει ! καμια σχεση με το iphone ! αυτα ειναι τα σπατικα του κατα τα αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος

 

αν περασεις την Ομεγα δεν προκειται να δεις τετοια κολληματα...επισης το S-Voice το εχεις ανοιχτο?

Link to comment
Share on other sites

Πολλα κολληματα σε γρηγορες κινησεις παντως ρε παιδια! πιστευω πως θα το στρωσουνε.

ακομα και στην περιστροφη οθονης αργει ! καμια σχεση με το iphone ! αυτα ειναι τα σπατικα του κατα τα αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος

Μία από τα ίδια φιλε, συν το οτι ζεσταινοταν (οχι υπερβολικα), με εκαναν και το έδωσα το τηλέφωνο, αν και κατά τα άλλα μου άρεσε αρκετά.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως θα στρωσει με τις αναβαθμισεις! τι εχεις τωρα? ποσο το εδωσες αν επιτρεπεται ?

 

αν περασεις την Ομεγα δεν προκειται να δεις τετοια κολληματα...επισης το S-Voice το εχεις ανοιχτο?

 

ανοιχτο νομιζω πως το εχω φιλε! δεν ξεω πως κλεινει το s voice! οσο για την ομεγα το σκεφτομα να την περασω μολις βρω λαπτοπ με windows

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως θα στρωσει με τις αναβαθμισεις! τι εχεις τωρα? ποσο το εδωσες αν επιτρεπεται ?

1) Μακαρι

2) HTC One

3) 540

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πως το εβαλες αυτοματα φιλε μου?

 

μπες μεσα στον καιρο πανε ρυθμισεις- αυτοματη ανανεωση και ρυθμισε το ανα ποσες ωρες το θελεις να κανει ανανεωση

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι Ευθυμη.

Απλα εμεις ειμαστε χομπιστες και πρεπει να προστατευουμε τους περιστασιακους χρηστες, που απλα θελουν να κανουν τη δουλεια τους.

Τετοιους users ψαχνω κι εγω οταν κανω ερευνα αγορας σε φορουμ με αντικειμενα που δεν ειναι το χομπυ μου (αυτοκινητα κλπ ή και gadgets αλλων κατηγοριων που δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα).

Απο S2 σε S3 ισως ηταν ακομα καλυτερο σαν upgrade (ειδικα αν η συγκριση γινει με s3 lte, καθως τα 2γιγα ραμ ειναι για μενα το σημαντικοτερο στην εξισωση αυτη).

@user_pixon12

Αν ειμαστε καλα του χρονου τετοια εποχη, σκρουτζαρε το s4 και σου υπογραφω οτι δεν προκειται να το βρεις πανω απο 350...

Με ενα 100αρικο το χρονο και τη λογικη που περιεγραψα εχεις ενα εξαιρετικο κινητο (με πληρη εγγυηση), ενα χρονο πισω. So what...?

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου άρθρο ακριβώς κάνω και εγώ!

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

http://www.aggeliopolis.gr/ellada/Samsung_Galaxy_s4_i9595__16gb__11379985.htm?ca=9_s&w=3

 

Tι λετε να παιζει με αυτον τον τυπο ρε παιδια? και μαλιστα οχι ενα,αλλα πολλα διαθεσιμα,μαυρα λευκα.... Να ειναι μαιμουδιες? λαθρεα? κλεμμενα? Ερωτηση: Στην περιπτωση που δεχεται ελεγχο,σε καποιο Γερμανο κτλ,αλλα δεν αφηνει να ξεσφραγιστει το κουτι μηπως τελικα το μετανιωσει καποιος και του μεινει ανοιχτο,μπορουν στα καταστηματα μονο απ το κουτι κ καποιον κωδικο ισως να δουν αν προκειται για αυθεντικο?

Edited by user_pixon12

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει καν μοντέλο i9595. Υπάρχουν i9500 (οκταπύρηνο), i9505 (τετραπύρηνο) και i9502 (dual sim). Κρίνεις μόνος σου...

 

Υ.Γ. Και στη φωτό έχει και μια flip cover που όχι μόνο δε δείχνει γνήσια αλλά κανονικά δεν περιλαμβάνετε στο αρχικό πακέτο της συσκευής.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

http://www.aggeliopolis.gr/ellada/Samsung_Galaxy_s4_i9595__16gb__11379985.htm?ca=9_s&w=3

 

Tι λετε να παιζει με αυτον τον τυπο ρε παιδια? και μαλιστα οχι ενα,αλλα πολλα διαθεσιμα,μαυρα λευκα.... Να ειναι μαιμουδια? λαθρεο? κλεμμενα?

 

Μακριά... μέχρι και ο κωδικός του προϊόντος είναι λάθος...

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ!! Ρε τα λαμογια! :thanks: το ειδα,ψαχνοντας να περασει λιγο η ωρα,και μου εκανε εντυπωση.Εννοειται πως βρωμαει χιλιομετρα μακρια,αλλα ειπα ετσι να το θεσω στην κουβεντα..ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...εχω γερμανικο καινμου ηρθε αναβαθμηση 45 mb.... ξερει κανεις τι αλλαξε με αυτο..;;

 

Και γω γερμανικο εχω αλλα δεν ηρθε αναβαθμιση..σιγουρα ειναι update στο Firmware η ειναι τιποτε αλλο?Ποιο Firmware εχεις τωρα μετα το update?

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία Γερμανική είναι η I9505XXUAMDM. Δεν έχει βγει άλλη μάλλον ο φίλος λάθος κάνει.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Η τελευταία Γερμανική είναι η I9505XXUAMDM. Δεν έχει βγει άλλη μάλλον ο φίλος λάθος κάνει.

Οριστε φιλε μου ποια ειναι αυτην η ρομ ??? Ι9505ΧΧUAME2 αυτην εχω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά γράφει 19505ΧΧUAMDN είναι παλιά για καινούργια ;

 

παλια...ME2 ειναι η τελευταια...απο τα γραμματα το καταλαβαινεις MD,ME

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά γράφει 19505ΧΧUAMDN είναι παλιά για καινούργια ;

 

Ειναι καινουργια.ΜΕ2 και MDN εχουν το ιδιο changelog.

Απο εδω http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505 μπορεις να επιβεβαιωσεις (changelist 526204 και η ΜΕ2 και η ΜDN)

 

@rs280ps κανενα προβλημα με τη φωτεινοτητα.Γαλλικη MDN μονο ρουταρισμενη

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδια η αυτοματη φωτεινοτητα δουλευει σε εσας?εγω ολο την βαζω και ολο βγαινει απο μονη της!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...