Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

http://www.ebay.com/itm/390591327609?var=660134722868&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Αυτο ειναι το σωστο εχεις δικιο απλος ειχα και τα δυο ανοιχτα και μπερδευτικα.παντως για ιμιτασιον ειναι πολυ καλη

Φαινεται πολυ καλη. Λεω να χτυπησω μια.

Εχει παρει κανεις παρομοια να μας πει εντυπωσεις;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.ebay.com/itm/271210585860

 

Πηρα αυτη τη θηκη πιο πανω και ειναι τελεια!την συνιστω και ας μην ειναι original.ερχεται σε πλαστικη θηκη που ωραια

 

θα σε απογοητεύσω αλλά επείδη παρήγγειλα και εγώ 2 κιτρινο-ασπρο και τις εχω απο προχθες,αλλίως φαίνονται απο την εικόνα και αλλίως ειναι στην πραγματικότητα.Το S4 με το που τη φοράς μετατρέπεται αυτομάτος σε NOTE2 :cry:

Το κινητό γινεταί S4 jumbo :lol:

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καμμιά αξιόπιστη μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας αλλά με ίδιο μέγεθος έχετε βρει;
Link to comment
Share on other sites

θα σε απογοητεύσω αλλά επείδη παρήγγειλα και εγώ 2 κιτρινο-ασπρο και τις εχω απο προχθες,αλλίως φαίνονται απο την εικόνα και αλλίως ειναι στην πραγματικότητα.Το S4 με το που τη φοράς μετατρέπεται αυτομάτος σε NOTE2 :cry:

Το κινητό γινεταί S4 jumbo :lol:

 

Σωστα τα λες, μεγαλωνει το κινητο 4mm στο φαρδος και στο υψος.

Νομιζω ομως οτι την θηκη την βαζουμε για προστασια και αυτη την παρεχει με το παραπανω.

Μια θηκη 'φλυδα' τι προστασια θα παρεχει ?

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται πολυ καλη. Λεω να χτυπησω μια.

Εχει παρει κανεις παρομοια να μας πει εντυπωσεις;

Μην πάρεις την μπλε μονο γιατι δείχνει σαν μαύρο...:Ρ

Link to comment
Share on other sites

θα σε απογοητεύσω αλλά επείδη παρήγγειλα και εγώ 2 κιτρινο-ασπρο και τις εχω απο προχθες,αλλίως φαίνονται απο την εικόνα και αλλίως ειναι στην πραγματικότητα.Το S4 με το που τη φοράς μετατρέπεται αυτομάτος σε NOTE2 :cry:

Το κινητό γινεταί S4 jumbo :lol:

εμενα με βολεψε πολυ, το μονο θεμα που εχω ειναι με καποια ακουστικα pioneer τα οποια πανω απο το καρφι εχουν πασα για να βιδωσεις πιο χοντρο καρφι.και δεν μπορει να μπει.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποια θηκη πλατης που να μην δινει ογκο στο τηλεφωνο?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

εμενα με βολεψε πολυ, το μονο θεμα που εχω ειναι με καποια ακουστικα pioneer τα οποια πανω απο το καρφι εχουν πασα για να βιδωσεις πιο χοντρο καρφι.και δεν μπορει να μπει.

 

Εμένα ειλικρινά καθόλου μάλιστα τα πήρα κρανίο απο την ώρα που τις είδα και παρήγγειλα flip cover απο Amazon.co.uk

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν περισεύει καμμιά σε άσπρη θέλω κι εγώ μια τετοια μιας και δέν την εχω την διαδικασία απο e bay λογω του οτι δεν χρησιμοποιώ κάρτα

 

Σε ασπρη δεν εχω,αλλα οποιος θελει σε σκουρο μπλε-μαυρο την εχω εγω και θελω να την δωσω γιατι δεν μου αρεσε το χρωμα.Αλλα μοιαζει ΤΕΛΕΙΑ με την πρωτοτυπη SGP Neo Hybrid.

 

Αρα οποιος Σαλονικιος ενδιαφερεται ΠΜ me.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποια θηκη πλατης που να μην δινει ογκο στο τηλεφωνο?

αυτή εδώ που αναφέρεται και στο post 114 με έχει βολέψει πολύ και αναδεικνύει και την ομορφιά του κινητού (τώρα απο προστασία εύχομαι να μην το μάθω...)

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/puro-crystal-thiki-samsung-galaxy-s4-sgs4crytr-diafanes/prod4220019pp/

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

αυτή εδώ που αναφέρεται και στο post 114 με έχει βολέψει πολύ και αναδεικνύει και την ομορφιά του κινητού (τώρα απο προστασία εύχομαι να μην το μάθω...)

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/puro-crystal-thiki-samsung-galaxy-s4-sgs4crytr-diafanes/prod4220019pp/

 

Από προστασία άστο.αν δε το καλύπτει όλο μηδέν προστασία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από προστασία άστο.αν δε το καλύπτει όλο μηδέν προστασία.

 

ερώτηση προς όλους

τρίτη αγορά θήκης από ebay και τρίτη μαιμουδιά (? το ολόγραμμα είναι πιο αληθοφανές σε αυτή)

στις 2 πρώτες άμεση επιστροφή χρημάτων από πωλητή μετα από case στο e-bay

στην τρίτη, και πάλι, δεν είχε τον ειδικό αριθμό που ελέγχεις γνησιότητα, και άνοιγμα case στο bay και πάλι

ο πωλητής απαντάει τα παρακάτω

"you are suppose to have small sheet of paper with the number inside the package. sorry if you do not have it, it might be the case that it was not included during manufacture process. I can assure you that this item is legitimate, as a proof you can find our company name 'Tim's Global Limited' on SPigen website: http://www.spigen.com/authorized-resellers-listing we are the only authorised reseller and representative of SPIGEN in the UK. We also run official SPIGEN store both on ebay and amazon. please let me know if you have any further questions.

καμία συμβουλή???????????

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση προς όλους

τρίτη αγορά θήκης από ebay και τρίτη μαιμουδιά (? το ολόγραμμα είναι πιο αληθοφανές σε αυτή)

στις 2 πρώτες άμεση επιστροφή χρημάτων από πωλητή μετα από case στο e-bay

στην τρίτη, και πάλι, δεν είχε τον ειδικό αριθμό που ελέγχεις γνησιότητα, και άνοιγμα case στο bay και πάλι

ο πωλητής απαντάει τα παρακάτω

"you are suppose to have small sheet of paper with the number inside the package. sorry if you do not have it, it might be the case that it was not included during manufacture process. I can assure you that this item is legitimate, as a proof you can find our company name 'Tim's Global Limited' on SPigen website: http://www.spigen.com/authorized-resellers-listing we are the only authorised reseller and representative of SPIGEN in the UK. We also run official SPIGEN store both on ebay and amazon. please let me know if you have any further questions.

καμία συμβουλή???????????

 

Δωσε το link αυτου που αγορασες.Ειδικα αυτη η εταιρεια δεν μου κανει να στελνει μαϊμουδες.Εχω αγορασει απο αυτους

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Σε ασπρη δεν εχω,αλλα οποιος θελει σε σκουρο μπλε-μαυρο την εχω εγω και θελω να την δωσω γιατι δεν μου αρεσε το χρωμα.Αλλα μοιαζει ΤΕΛΕΙΑ με την πρωτοτυπη SGP Neo Hybrid.

 

Αρα οποιος Σαλονικιος ενδιαφερεται ΠΜ me.

:)

 

εχω και γω μια ασημι(οποιος θελει).σημερα μου ηρθε αλλα δεν θα την ανοιξω!!πηρα μια shield για το κινητο..και αν μου πεσει..επεσε...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

@argic

Κατσε τωρα με μπερδεψες.Αυτο που μου εστειλες ειναι για s3 και ο πωλητης δεν ειναι ο Tim Global

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

@argic

Κατσε τωρα με μπερδεψες.Αυτο που μου εστειλες ειναι για s3 και ο πωλητης δεν ειναι ο Tim Global

 

πολύ σωστά

η θήκη αφορά το s3 της γυναίκας μου. Απλά είναι η τρίτη μαιμου Spigen απο 3 διαφορετικούς

to link το έστειλε ο πωλητής!!!!!!!

 

δες PM

Link to comment
Share on other sites

θα σε απογοητεύσω αλλά επείδη παρήγγειλα και εγώ 2 κιτρινο-ασπρο και τις εχω απο προχθες,αλλίως φαίνονται απο την εικόνα και αλλίως ειναι στην πραγματικότητα.Το S4 με το που τη φοράς μετατρέπεται αυτομάτος σε NOTE2 :cry:

Το κινητό γινεταί S4 jumbo :lol:

 

Ημουν ετοιμος και εγω να την παρω αλλα μολις διαβασα αυτο το ποστ μαλλον το ξανασκεφτομαι.:lol:

αμα πιστεις απο τις φωτογραφιες νομιζεις οτι ειναι η πιο λεπτη θηκη που εχει βγει για κινητο τηλεφωνο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ετοιμος και εγω να την παρω αλλα μολις διαβασα αυτο το ποστ μαλλον το ξανασκεφτομαι.:lol:

αμα πιστεις απο τις φωτογραφιες νομιζεις οτι ειναι η πιο λεπτη θηκη που εχει βγει για κινητο τηλεφωνο:rolleyes:

 

σχόλια συναδέλφων μου μετα τη θηκη

γκουμουτσα

βατραχοπεδιλο

σανίδα surf

παντόφλα

δεν κάνω πλάκα....

το κάνει πολύ μεγάλο (αλλά ασφαλές)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει,ενταξει πειστηκα.ουτε στο ραφι δεν θα θελω να την δω.:p

οποτε τωρα ειμαστε στο κυνηγι για μια λεπτη και ποιοτικη θηκουλα.

Link to comment
Share on other sites

Την εχω και αυτην.

Κατα την γνωμη μου πιο λεπτη και με καλυτερη προστασια δεν θα βρεις.

 

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/puro-thiki-samsung-galaxy-s4-sgs4sblk-mayro/prod4220003pp/

Link to comment
Share on other sites

Την εχω και αυτην.

Κατα την γνωμη μου πιο λεπτη και με καλυτερη προστασια δεν θα βρεις.

 

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/puro-thiki-samsung-galaxy-s4-sgs4sblk-mayro/prod4220003pp/

 

και φυσικά αυτή (υπάρχει και Ελλάδα)

http://www.ebay.com/itm/330919534970?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν στα public προς 40 € !

 

Φορτίζει και με θήκη άραγε η μπα.

Το πακέτο έχει πάντως 100 ευρώ

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτό http://www.ebay.com/itm/Hot-SGP-Neo-Hybrid-Series-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-I9500-new-/321126390394?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160 αλλά το αποτέλεσμα δεν μου άρεσε το κάνει χοντρό και μεγάλο. Ευτυχώς που ήταν φτηνό.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτό http://www.ebay.com/itm/Hot-SGP-Neo-Hybrid-Series-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-I9500-new-/321126390394?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160 αλλά το αποτέλεσμα δεν μου άρεσε το κάνει χοντρό και μεγάλο. Ευτυχώς που ήταν φτηνό.

χμμ τόσο μεγάλη είναι? περιμένω και εγώ μια ίδια...:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...