Jump to content

[Android - Προτάσεις] Launchers II


zxr
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.575 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
    • GO Launcher (& EX)
    • LauncherPro (& Plus)
    • Next
    • SPB Mobile Shell
    • TSF
    • Nova
    • Apex
    • Stock
    • Άλλος (Atom, Action, Zeam, Nemus, Trebuchet, Regina 3d, Holo, Launcher 7/8 κτλ)


Recommended Posts

Παιδια με τον apex εχετε επιλεγμενο το κρατημα στη μνημη?

 

Εγώ το έχω αφήσει πάντως να τρέχει. Λογικά φορτώνει πιο γρήγορα μιας και δεν θα χρειάζεται να κάνει επανασχεδιασμουs.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα true launcher. Ειναι σαν nova αλλά free

 

Επίσης, mini launcher ο οποίος με εντυπωσίασε σε ταχύτητα. Πραγματικά, δεν βλέπω τον λογο γιατί να πληρώσει κανείς για launcher τυπου nova. Παλαιοτερα ναι, αλλα τωρα ποια υπάρχουν πολλές αξιόλογες δωρεάν επιλογές

Edited by kogos

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα true launcher. Ειναι σαν nova αλλά free

 

Επίσης, mini launcher ο οποίος με εντυπωσίασε σε ταχύτητα. Πραγματικά, δεν βλέπω τον λογο γιατί να πληρώσει κανείς για launcher τυπου nova. Παλαιοτερα ναι, αλλα τωρα ποια υπάρχουν πολλές αξιόλογες δωρεάν επιλογές

 

 

Γιατί πολύ απλά αυτού του τύπου οι launchers είναι buggy και δεν έχουν την ίδια σταθερότητα με τους αγοραστουσ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έγινε εντωμεταξύ ενημέρωση του tesla unread με αρκετές προσθήκες που μάλλον σημαίνει πως ο δημιουργός του nova επέστρεψε..
Link to comment
Share on other sites

Έγινε εντωμεταξύ ενημέρωση του tesla unread με αρκετές προσθήκες που μάλλον σημαίνει πως ο δημιουργός του nova επέστρεψε..

 

Ο δημιουργος απο νοβα ειπε οτι ερχεται update!!

Link to comment
Share on other sites

Ο δημιουργος απο νοβα ειπε οτι ερχεται update!!

 

Κ έλεγα γιατί γκρεμίστηκε ο φούρνος της γειτονιάς! Αντε να δούμε!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ας τον έχει ο Θεός καλά γιατί όπου και να πάω, στον nova ξαναγυρνάω. Έτσι και τώρα με το νεο κινητό.

 

Κι εγώ το ίδιο παθαίνω. Πειράματα με άλλους launchers και πάντα επιστροφή στον Nova Prime. Εντωμεταξύ θεωρώ ότι το εφέ "Διαγραφή" σε συνδυασμό με "Γρήγορη" ταχύτητα κύλισης είναι ότι πιο σταθερά αλαγκάριστο υπάρχει εκεί έξω, όσο και φορτωμένες με πολλά widgets να είναι οι σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο παθαίνω. Πειράματα με άλλους launchers και πάντα επιστροφή στον Nova Prime. Εντωμεταξύ θεωρώ ότι το εφέ "Διαγραφή" σε συνδυασμό με "Γρήγορη" ταχύτητα κύλισης είναι ότι πιο σταθερά αλαγκάριστο υπάρχει εκεί έξω, όσο και φορτωμένες με πολλά widgets να είναι οι σελίδες.

 

Εγω το αντιθετο, εχω βαλει τα εφφε στο Relaxed και Zoom Fade, και απολαμβανω τα animations.

Στο γρηγορο δεν βρισκω νοημα, ειναι σαν να μην εχεις animations!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι σε όλα τα άλλα εφέ το καλύτερο είναι να βάζουμε "χαλαρή" ταχύτητα ώστε να μην είναι κοφτή η μετάβαση. Όμως συγκεκριμένα στη "Διαγραφή" θεωρώ ότι ταιριάζει η "γρήγορη".:)
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πολύ απλά αυτού του τύπου οι launchers είναι buggy και δεν έχουν την ίδια σταθερότητα με τους αγοραστουσ.

 

Δεν βρήκα κάποιο bug προσωπικά, ούτε και είδα να έχει αναφερθεί κάτι απο άλλους.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι σε όλα τα άλλα εφέ το καλύτερο είναι να βάζουμε "χαλαρή" ταχύτητα ώστε να μην είναι κοφτή η μετάβαση. Όμως συγκεκριμένα στη "Διαγραφή" θεωρώ ότι ταιριάζει η "γρήγορη".:)

 

 

 

 

 

 

 

Εγω το αντιθετο, εχω βαλει τα εφφε στο Relaxed και Zoom Fade, και απολαμβανω τα animations.

Στο γρηγορο δεν βρισκω νοημα, ειναι σαν να μην εχεις animations!!

 

Thx για τις προτασεις ρε παιδια γιατι ψαχνω συνεχεια να βρω πιο ειναι το καλυτερο! Ωστε να ειναι αλγκαριστο και γρηγορο και με τα ανιματιονς!

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ο Apex συνεχεια αναβαθμιζεται σε σχεση με τον Nova.. κ σκεφτομουν μηπως γυρισω σε αυτον..

εχει ενημερωσει ο δημιουργος του Nova ποτε θα βγαλει update?

Link to comment
Share on other sites

Για το πότε όχι άλλα έδωσε σημάδια ζωής και αυτό είναι κάτι. ..

Δεν ξέρω εγώ νοβα απεξ μια από τα ίδια τους βλέπω και ας μην έχει κάνει ο νοβα απντειτ

Link to comment
Share on other sites

Στον nova prime γιατί δεν δουλεύουν τα widget του καιρού και τού TripAdvisor σε galaxy s4;υπάρχει κάποιος τρόπος να δουλέψουν;
Link to comment
Share on other sites

Στον nova prime γιατί δεν δουλεύουν τα widget του καιρού και τού TripAdvisor σε galaxy s4;υπάρχει κάποιος τρόπος να δουλέψουν;

 

ο μονος τροπος για να δουλεψουν τα συγκεκριμενα ειναι να γυρισεις στον stock tw launcher , μιας και για να λειτουργησουν χρειαζονται το framework του. ;)

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος launcher επί πληρωμή μπορεί να μεταμορφώσει το κινητό περιλαμβάνοντας και τα εφέ του KitKat με HD εικονίδια, γραφικά μενού, θέματα κτλ;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος ειναι ποιο καλος για τηλεφωνο με 512mb ram και 4.1.2 εκδοση android

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobint.hololauncher.hd

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Launchers II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...