Jump to content

[Note series] Περί εφαρμογών γενικά


sleon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, υπάρχει κανείς με Note 2 που να μπορεί να τρέξει το Nova go, εμένα ενώ το βρίσκω στο play store, οταν είναι να ανοίξει το κανάλι γράφει service is unavailable.

 

Και σε εμένα μια χαρά παίζει με την προσφορά από το πρώτο θέμα. Φυσικά πρέπει να είσαι συνδρομητής για να παίζουν όλα τα κανάλια. Με την προσφορά από το πρώτο θέμα μόνο δύο παίζουν (nova life & nova sport νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, υπάρχει κανείς με Note 2 που να μπορεί να τρέξει το Nova go, εμένα ενώ το βρίσκω στο play store, οταν είναι να ανοίξει το κανάλι γράφει service is unavailable.

 

Νομίζω ότι το Nova Go δεν υποστηρίζει rooted συσκευές (τουλάχιστον αυτό αναφέρει στη σελίδα τους).

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω κάτι απλό, να τραβήξω μια φωτογραφία, να τη κάνω edit με το s pen και να την προωθήσω όπου θέλω.

Όσο πιο εύκολα γίνεται.

Ότι ακριβώς κάνω δηλαδή όταν τραβάω snapsot με το πενάκι αλλά με photo.

Σε note 2.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν εφαρμογες για το note3 σαν τα art effects της sony? για φωτογραφιες και videos κινουμενα και μη
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή βίντεο, που να έχει την δυνατότητα να κάνει αυτόματη επανάληψη του βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα

Κάποτε είχα δει μια εφαρμογή που αν σου έκλεβαν το κινητό και άλλαζαν sim έστελνε συντεταγμένες και φωτογραφίες απο την εμπρός και πισω κάμερα !!! Το θυμάστε κανένας ;

Ευχαριστω

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα, ειχα το ACR ηχογραφηση κλησεων στο Σαμυ ΙΙΙ μια χαρα αν και με bth δεν ηχογραφουσε τον εαυτο μου, τωρα στο νοτε 3 που πηρα μολις προχτες καινουργιο απειραχτο δεν δουλευει καθολου, εχω την 4.4.2 kit kat, λενε ειναι προβλημα της kit kat, επειδη χρειαζομε μια τετοια εφαρμογη στο νοτελι μου...ποιος ξερει τη μπορω να κανω?????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειχα το ACR ηχογραφηση κλησεων στο Σαμυ ΙΙΙ μια χαρα αν και με bth δεν ηχογραφουσε τον εαυτο μου, τωρα στο νοτε 3 που πηρα μολις προχτες καινουργιο απειραχτο δεν δουλευει καθολου, εχω την 4.4.2 kit kat, λενε ειναι προβλημα της kit kat, επειδη χρειαζομε μια τετοια εφαρμογη στο νοτελι μου...ποιος ξερει τη μπορω να κανω?????

 

Το Call Recorder που είναι σαν το ACR το δοκίμασες;Αλλά πρέπει να θέλει root όπως λέει και στην compatibility list στο συνημμένο αρχείο που παραθέτω μέσο του Play Store:

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το Call Recorder που είναι σαν το ACR το δοκίμασες;Αλλά πρέπει να θέλει root όπως λέει και στην compatibility list στο συνημμένο αρχείο που παραθέτω μέσο του Play Store:

 

Το εγκατέστησα κι αυτο το ιδιο προβλημα. ευτυχως που υπαρχει το πενακι, μα οταν οδηγεις δε γινετε, μηπως καποια αλλη εφαρμογη??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
έχω εγκατεστημένη στο ταμπλετ την εφαρμογη S Note η οποία πραγματικά εμένα με έχει βοηθήσει πολύ, συγχρονίζεται με τον λογαριασμό μου στην Σαμσουνγκ και έτσι έχω πάντα τα αρχεία μου διαθέσιμα, την ίδια εφαρμογή είχα εγκαταστήσει και στο pc μου με win10 και ενώ τόσο καιρό λειτουργούσε κανονικά τις τελευταίες μέρες έπαψε να συγχρονίζει, ξέρει κανείς κάτι σχετικά μ' αυτό το πρόβλημα?
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Εχετε βρει καταληξει σε καμμια αξιοπιστη εφαρμογη για καιρο για widget?

 

Χρησιμοποιώ το Beautiful Widget Pro… Εξαιρετικό… :)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Περί εφαρμογών γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...