Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

eshop 274 εουρος:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου αρέσει πολύ το BBάκι μου, αλλά η έλλειψη viber Που το χρησιμοποιώ καθημερινά με αποτρέπει από το να το έχω σαν πρώτη συσκευή μαζί μου.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησημοποιείτε Mac OS μετά την αναβάθμιση σε 10.2.1 σας δουλεύει το bb link?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα!

Έχω ένα πρόβλημα. Προσπαθώ να κατεβάσω το Blackberry software for PC και μου βγάζει αυτό το μήνυμα Downloads of this software are not yet available in your country due to regulatory reasons. Please check back for future availability.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την leaked που κατευθείαν περνάς apk's, να δω αυτοί που έκραζαν τα berry και με υποτιμούσαν όταν έδινα κάποια q10-z10 τι θα λένε :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την leaked που κατευθείαν περνάς apk's, να δω αυτοί που έκραζαν τα berry και με υποτιμούσαν όταν έδινα κάποια q10-z10 τι θα λένε :lol:

Θα τρεχουν ολες οι εφαρμογες??

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την leaked που κατευθείαν περνάς apk's, να δω αυτοί που έκραζαν τα berry και με υποτιμούσαν όταν έδινα κάποια q10-z10 τι θα λένε :lol:

 

Για ποιο λογο σε υποτιμούσαν;;;;;:confused:

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Θα τρεχουν ολες οι εφαρμογες??

 

Οι περισσότερες ναι! Με πιο σημαντικές τα offline navi, (Copilot, iGo, Navigon κλπ). Πάντα βέβαια σε precracked μορφή το apk έτσι, αλλιώς δεν τρέχουν όλα.

 

Για ποιο λογο σε υποτιμούσαν;;;;;:confused:

 

Επειδή όπως μου είπε ένας που είχε 5ς , είναι BLACKBERRY!!!! :mad:

 

Στα μούτρα τους τώρα! Ζ30 ftw!!! :D

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή όπως μου είπε ένας που είχε 5ς , είναι BLACKBERRY!!!! :mad:

 

Στα μούτρα τους τώρα! Ζ30 ftw!!! :D

 

Κατάλαβα. Φοβερά επιχειρήματα! Κλασσική περίπτωση αϊφονακια:p

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την leaked που κατευθείαν περνάς apk's, να δω αυτοί που έκραζαν τα berry και με υποτιμούσαν όταν έδινα κάποια q10-z10 τι θα λένε :lol:

 

γιειιι:)

 

παιδια συμβουλεψτε με λιγο.

λεω ναλλαξω το gs4 μου με ενα ζ10,να πεσω λιγο κ σε μεγεθος,στο 2ο κινητο που κουβαλαω..

 

η απορια μου ,μηπως το παιρνω,πανω που λογω ζ30 ή κ επομενων bb κινητων,

σταματησουν να το αναβαθμιζουν κ δεν μπορω να βαλω τις λιγες εφαρμογες απο αντροιντ που χρειαζομαι..:confused:

 

viber,dropbox,myf2go,χμ αυτα μονο..

 

για πειτε μου:)

 

υποθετω την 10.2.1 με απευθειας εγκατασταση απκ θελω..:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

 

Έκανα την πρώτη προσπάθεια ως προγραμματιστής και δημιούργησα το Greek Music Radios ρραδιόφωνα που τα έχω φτιάξει εγω ο ίδιος .

 

Ρίξετε μια ματια από το app world αν θέλετε

 

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γιειιι:)

 

παιδια συμβουλεψτε με λιγο.

λεω ναλλαξω το gs4 μου με ενα ζ10,να πεσω λιγο κ σε μεγεθος,στο 2ο κινητο που κουβαλαω..

 

η απορια μου ,μηπως το παιρνω,πανω που λογω ζ30 ή κ επομενων bb κινητων,

σταματησουν να το αναβαθμιζουν κ δεν μπορω να βαλω τις λιγες εφαρμογες απο αντροιντ που χρειαζομαι..:confused:

 

viber,dropbox,myf2go,χμ αυτα μονο..

 

για πειτε μου:)

 

υποθετω την 10.2.1 με απευθειας εγκατασταση απκ θελω..:p

 

Κατεβάζεις την leaked από το crackberry και με ένα κλικ την εγκαθιστάς. Κατόπιν δεν χρειάζεται τπτ από αυτά. Κατεβάζεις όποιο apk θες από τον υπολογιστή σου (piratebay κλπ) και το σέρνεις μέσα στο κινητό και εγκαθιστάς!

ΠΡΟΣΟΧΗ !!

Εγκαθίστανται ΜΟΝΟ όσα apk's λένε preckracked-patched στην περιγραφή τους, αλλιώς δεν τρέχουν.

Η εγκατάσταση είναι ίδια με του android.

Για μένα πήγαινε σε Ζ30.

θα έχεις και ραδιόφωνο με την leaked.

Είναι κινητάρα τοχω στα χέρια μου και δεν το χορταίνω πλέον.

Απόσες εφαρμογές έχω κατεβάσει, όλες παίζουν δεν έχω συναντήσει κάποιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

sσευχαριστω για τις συμβουλες!

τσεκαρε κ το βιντεο που εβαλα,

 

 

εκει ο τυπας εχει καποιο απο τα κλασσικα

παραλληλα στο google play,μαρκετ εγκαταδτησει στο bb του κ απευθειας εγκατασταση!!!!!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

sσευχαριστω για τις συμβουλες!

τσεκαρε κ το βιντεο που εβαλα,

 

 

εκει ο τυπας εχει καποιο απο τα κλασσικα

παραλληλα στο google play,μαρκετ εγκαταδτησει στο bb του κ απευθειας εγκατασταση!!!!!!

 

Το εγκατέστησα ήδη. Πολύ χρήσιμη εφαρμογή. Όλα τα angry birds στα χέρια μου πλέον τσάμπα!!

Πολύ πιο γρήγορη από κάτι blackmarkt alpha που κυκλοφορούν.

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα ήδη. Πολύ χρήσιμη εφαρμογή. Όλα τα angry birds στα χέρια μου πλέον τσάμπα!!

Πολύ πιο γρήγορη από κάτι blackmarkt alpha που κυκλοφορούν.

 

χε ελπιζω να τα δω απο κοντα συντομαααα:p

 

αντε ρε ριμ,δωσε πονο,τοσο περιμεναμε!:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις απέκτησα το ζ10 και πραγματικά είμαι πολύ ικανοποιημενος. Μόλις το άνοιξα μου ήρθε και η αναβάθμιση λογισμικού 10.2.0.424. Μπορεί κάποιος να μου πει πως εγκαθιστώ android εφαρμογές? Κατέβασα κάποια apk (1mobilemarket) αλλά δεν ανοίγουν
Link to comment
Share on other sites

10.2.1 χρειαζεσαι,ΑΝ τα χω καταλαβει:)

την leaked.

 

με την 10.2 λογικα apk κατεβασμενα τρεχεις με sideloading,

ψαχτο κ youtube

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα έρθει η 10.2.1, ξέρουμε?το έχω πάρει από birdphone και έχω κάρτα κοσμοτε. Έχω κατεβάσει κάποιες εφαρμογές .Bar αλλά δεν τις ανοίγει.εχει διαδικασία?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις απέκτησα το ζ10 και πραγματικά είμαι πολύ ικανοποιημενος. Μόλις το άνοιξα μου ήρθε και η αναβάθμιση λογισμικού 10.2.0.424. Μπορεί κάποιος να μου πει πως εγκαθιστώ android εφαρμογές? Κατέβασα κάποια apk (1mobilemarket) αλλά δεν ανοίγουν

 

Το παραθέτω όπως το έγραψα σε έναν φίλο για βοήθεια:

 

Λοιπόν για να εγκαθιστούμε απευθείας εφαρμογές, κατεβάζουμε την τελευταία leaked έκδοση του blackberry O.S. της συσκευής μας από εδώ:

 

http://forums.crackberry.com/bb10-leaked-beta-os-f395/10-2-1-1055-radio-all-devices-873653/

 

Όταν κατέβει το αρχείο, έχοντας συνδεδεμένο το κινητό με τον υπολογιστή, το κάνουμε διπλό κλικ και περιμένουμε να εγκαταστήσει αυτόματα το λειτουργικό. (προσοχή μην πειραχτεί τίποτα κατά τη διάρκεια, μπορεί να προκληθεί κάποιο λάθος). Όλα τα αρχεία που έχουμε μέσα, κατά την εγκατάσταση χάνονται.

 

Όταν ολοκληρωθεί η εγκατάσταση σετάρουμε κανονικά το κινητό, σαν να το έχουμε ανοίξει για πρώτη φορά.

Στη συνέχεια πάμε στον internet explorer του κινητού μας και πάμε στην διεύθυνση http://www.1mobile.com/app/market/ και κατεβάζουμε την εφαρμογή στο κινητό. Από εκεί μπορούμε να κατεβάσουμε σχεδόν όλες τις εφαρμογές android σαν να είχαμε τέτοιο κινητό. Αν κάποια που ψάχνουμε δεν υπάρχει εκεί, μπορούμε να κατεβάσουμε το ανάλογο αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής ( .apk ), στον υπολογιστή μας από κάποιο πειρατικό site και στη συνέχεια να το περάσουμε στο κινητό και να το εγκαταστήσουμε από το κινητό απευθείας.

 

Φυσικά όλα αυτά με προσωπική σας ευθύνη!

Σε μένα με Ζ30 δούλεψε άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία το δοκιμαζω λοιπον σημερα. Αυτό το update λύνει το προβλήμα του tethering στην Cosmote; γνωρίζει κάποιος ;

 

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, νομίζω ότι το λύνει.

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα το update και ευχαριστώ πολύ τα παιδια για τις οδηγίες........ εννοείται σε PC γιατί το αρχείο είναι exe......... Νομιζω οτι το 10αρι είναι το καλυτερο τηλέφωνο στον κόσμο πλεον......και δεν αστειευομαι.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα το update και ευχαριστώ πολύ τα παιδια για τις οδηγίες........ εννοείται σε PC γιατί το αρχείο είναι exe......... Νομιζω οτι το 10αρι είναι το καλυτερο τηλέφωνο στον κόσμο πλεον......και δεν αστειευομαι.

Εχω ενα Ζ10 ST100-1 απο cosmote και ενημερωμένο μεχρι το τελευταιο update 10.2.0.431.

το πρόβλημα είναι ότι οποτε γουστάρει σβήνει. μπορεί η μπαταρία να είναι στο 65% η στο 50% και αυτο να σβήνει.

το έκανα επαναφορά αρχικό software και μετά κανονικά τα update απο τη Cosmote αλλα το πρόβλημα δεν λύθηκε.

μπορεί να βοηθήσει κάποιος.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...