Jump to content

Euro 2004: Θα κατακτήσει η Ελλάδα το Euro;


Bayern7
 Κοινοποίηση

Θα το σηκώσουμε;  

159 members have voted

  1. 1. Θα το σηκώσουμε;

    • Ναι
      140
    • Όχι
      11
    • ΔΞ/ΔΑ
      8


Recommended Posts

Eν τω μεταξύ δεν ξέρω αν το πήρε κανείς χαμπάρι, στην ΝΕΤ έχει αυτήν την στιγμή αγώνα βόλεϋ Ελλάδα vs........ Πορτογαλία!!!! :blink: :alien:

 

Edit: ...στο Πόρτο της Πορτογαλίας και τον οποίιο η ελλάδα έχασε 3-2... :confused:

 

ταστεράκιας mode off:

 

Και μετά τη μεγάλη νύχτα του τελικού, έρχεται η μεγάλη μέρα της υποδοχής της ομάδας. Επισήμως θα γίνει στις 20:30 τη Δευτέρα στο Παναθηναϊκό Στάδιο, ανεπισήμως πιθανότατα στο αεροδρόμιο, όταν οι έλληνες παίχτες και ο Οττο Ρεχάγκελ θα ξαναπατήσουν το πόδι τους σε ελληνικό έδαφος, νικητές σε κάθε περίπτωση...

 

news.in.gr

 

Eσείς πού θα είστε μεθαύριο??? ;) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo ( 3 Ιούλ. 2004 , 22:03)

 

Aλήθεια αυτός ο "Γεωργίου" τι λέει τώρα που η ελλάδα έφτασε στον ΤΕΛΙΚΟ..?

Γιατί στην αρχή μας έλεγε τα "δικά" του..

 

 

Γιατι ποιος το περιμενε αυτο που εγινε?

Και στο κατω-κατω δεν ειναι προφητης,τη γνωμη του ειπε και φυσικα πηραν ολοι να τον κραξουν μετα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες όλοι ψηφίζουμε ΕΛΛΑΔΑΡΑ εδώ γιατί πολύ αέρα πήραν οι πορτογαλοι. Ήταν 82-18 υπέρ τους και μόλις έπεσε σύρμα οι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ το ανέτρεψαν σε 3 ώρες σε 51-49...

Και έπεται συνέχεια...

 

ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πάμε κανά σύνθημα , για προθέρμανση :p

 

πλησιάζει η κρίσιμη ώρα :up:

 

( ας πουμε ότι είμαστε στο πόρτο...τι θα λέμε στους Πορτογάλους; ;) )

 

Τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ ; ΟΜΑΔΑΡΑ

 

Τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ; ΕΘΝΙΚΑΡΑ

 

Τι θα έχω εγώ που δεν θα έχεις εσύ; ΚΥΠΕΛΛΟΟΟ ΚΥΠΕΛΛ ΟΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον....

 

Μια και πορωθηκα τωρα με την Εθνική και το γεγονός αυτό με έκανε να ξεπεράσω τον εκνευρισμό μου για το SX μου, είπα να κάνω WAV ringtones για το Εuro να περάσει η ώρα και να ξεχάσω λιγο το καημό μου που δεν έχω το κινητάκι μου τόσο καιρό....

 

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!

 

Ωριστε και σε ringtone ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΩΣΗ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ!!!!!!

 

Κατεβάζουμε εδώ (200ΚΒ) !

 

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΕΙΑ ΣΟΥ

Κατεβάζουμε απο εδώ (170ΚΒ)!

 

Eίναι 17sec αλλα μου αρέσει ΤΡΕΛΑ! Εντυπωσιάστηκα με το δημιούργημά μου!

 

Ακούω γνώμες!

 

YΓ. Για να παίξουν σε nokia smartphonesνομίζω πρέπει να τα εποανακωδικοποιήσετε σε PCM απλό. Εγω τα εχω σε ένα αλλο λίγο καλύτερο wav codec, απο ότι έχω δει όμως δεν παίζουν στο 6600. Καντε τους ενα απλο conversion και θα σας παίζουν άψογα!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μολις το παρατηρησα.

Και το google στους ρυθμους της Εθνικης μας!!

Μαλιστα αν κανετε κλικ επανω στο λογοτυπο εμφανιζει ολα τα σχετικα links που εχουν να κανουν με την Εθνικη Ελλαδας στο Euro 2004.

 

http://www.sitesled.com/members/bel/euro2004gr.gif

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 4 Ιούλ. 2004 , 00:26)

 

Γιατι ποιος το περιμενε αυτο που εγινε?

Και στο κατω-κατω δεν ειναι προφητης,τη γνωμη του ειπε και φυσικα πηραν ολοι να τον κραξουν μετα.

 

 

Δεν είναι το ίδιο...εκτίθεσαι στο "γυαλί"...φίλε μου..

 

Τον έκραξαν για τον τρόπο που την είπε...κ καλά του έκαναν!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

...και λίγα του είπαν και παρόλαυτά συγγνώμη δεν ζήτησε για τον οχετό που ξέρασε...

 

:στην πυρά:

Link to comment
Share on other sites

ela re paidia o Georgiou einai enas piomas stoixhmatakias ippodromiakias periforeiakos typakos pou paizei meta tis 3 to vrady kai anaferetai stous omoious tou...

eisodhmaties,argosxolous ellhnares...

an toulaxiston elege:

"EIMAI MALAKAS ZHTAW SORRY KAI 8A TO SHKWSOYME" tote 8a elega OK ekane ki aytos ena la8aki opws oloi mas...

kaneis de to perimene mh geliomaste!!!

twra omws eimai ston teliko kai o ka8e karagkizohs prepei na anakalesei!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως για τον Γεωργίου. Κλασσικός , μίζερος, προβλέψιμος με λίγα λόγια ..πιο κάτω δεν πάει. Πιάσαμε πάτωμα στο επίπεδο. :mad:

 

Αλλά δυστυχώς αυτοί που τον παρακολουθούν και του δίνουν νούμερα είναι το 80% στο επιπεδό του και ακόμα και τώρα βγαίνουν και λένε τις γνωστές π.π.ρολογίες. :blink:

 

Να δείτε χαρά που θα κάνει ο ηλίθιος αν χάσουμε σήμερα. :down:

 

Μόνο να μπορούσα να ξέρω τους φανατικούς ακροατές του , αυτούς που έπαιρναν τηλέφωνο μετά από κάθε αγώνα της Εθνικής και έβριζαν-έκριναν αρνητικά προπονητή και παίκτες και να τους έβλεπα στο δρόμο με καμμιά γαλανόλευκη... Ε ρε γιαούρτι και βούρδουλας που σας χρειάζεται. :mad:

 

Αλλο θέμα.

 

Το σηκώσουμε , δεν το σηκώσουμε καμμία σημασία δεν έχει.

 

Τη Δευτέρα όλοι στον Βενιζέλο να δώσουμε συγχαρητήρια σε αυτά τα 23 παιδιά που τόσες μέρες μας έκαναν (επιτέλους όλους) να νοιώθουμε περήφανοι για το γαλάζιο και το λευκό. :up:

 

Είμαστε νικητές και μόνο που φτάσαμε στον τελικό. Φυσικά θέλω να το σηκώσουμε, ωστόσο από τελευταίοι των τελευταίων , 2οι στην Ευρώπη με τους Αγγλους - Γάλλους - Ισπανούς - Γερμανούς να κάθονται στους καναπέδες τους να δουν το αποψινό παιχνίδι είναι αρκετό. :lol: :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ θα βρείτε όλα τα βίντεο και ηχητικά ντοκουμέντα μαζεμένα!

 

Thanks guru! :up:

 

http://www.ert.gr/forums/euro2004/topic.asp?TOPIC_ID=48

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες πριν το παιχνίδι να ευχηθώ ολόψυχα και με όλη μου την ψυχή :p στα παιδιά της Εθνικής μας να φέρουν το ευρωπαϊκό κύπελλο στην Ελλάδα μας!

Καλή επιτυχία, παιδιά, με τη νίκη, πάνω τους!!!

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 4 Ιούλ. 2004 , 15:30)

 

:cry: Χωρις Καψη στον Τελικο .......και δεν εχουμε Ζηκο Στην Αποστολη

 

 

Θα αποφασιστεί λίγο πριν τον αγώνα...μην προτρέχουμε! :whistle:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Paidia egw pisteyw oti oso na nai o merc tha paixei ligo toys portogalous, oxi vevaia opws ginetai sthn ellada , alla merika anpoda faul se kodra , h stamathma apithesewn mas... logiko einai oi alloi einai diorganwtes... kai mh mou peite gia ton collina... aytos einai EXAIRESH! De masei em tpt o typos....
Link to comment
Share on other sites

Λιγες ωρες μεινανε για την μεγαλυτερη προκληση του Ελληνικου ποδοσφαιρου.Καλη επιτυχια στα παλικαρια και ελπιζω το "πειρατικο" να γυρισει πισω με την κουπα.

 

http://www.contra.gr/images/paparazzi_peirateshellas.jpg

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλή και δυνατή τύχη με το μέρος μας! ας παίξουμε σαν κέρβεροι απόψε και ας δείξουμε στο τελευταίο μας αποψινό παιχνίδι πόσα απίδια χωρά ο σάκκος.....

 

καλή δύναμη και καλά κουράγια! θα σας δώ το πρωί παιδιά ;)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οι γνωστοι μας πειρατες σε αλλη μια φωτογραφηση λιγο πριν κουρσεψουν και τη Λισαβονα.

 

http://www.sitesled.com/members/bel/PEIRATES%202.JPG

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...