Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν μου αναγνωρίζει ούτε το frgmaroot, ούτε το Vroot, ούτε το Master key, καμία άλλη ιδέα;

 

Συγνώμη, framaroot δεν είναι; ή έχω χάσει επεισόδια;...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μόλις το δοκίμασα και είναι perfect!!! Να σε καλά:thumbup::thumbup::thumbup:

 

 

Παρακαλω!!!

Μέχρι τώρα δεν έχει υπάρξει βίντεο που να μην μου έχει κατέβει όπως αναφέρει ο alex. Χρησιμοποιώ την version που εγκαθίσταται παράλληλα με την Original και δεν κάνω login στον λογαριασμό μου.

Κάπου είχα διαβάσει ότι αν κάνεις login τότε δημιουργούνται θεματακια. Τεσπα, μην το κουραζω άλλο, εμένα μια χαρά δουλεύει για την ώρα...

 

Καλό αλλά παλιό , είναι αυτό http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945 (έχει σταματήσει η αναβάθμιση ,χρησιμοποιεί παλιό youtube 4....) σε πολλα video θα έχεις πρόβλημα ,δεν κατεβαίνουν .... το tubemate, YouTube downloader+torrent μονόδρομος ....
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μου αναγνωρίζει ούτε το frgmaroot, ούτε το Vroot, ούτε το Master key, καμία άλλη ιδέα;

Ποιο μοντέλο έχεις; E STAR ????????? για να δούμε εάν μπορούμε να βοηθήσουμε....

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγνώμη, framaroot δεν είναι; ή έχω χάσει επεισόδια;...

Δεν έχεις χάσει τίποτα .... framaroot λέγεται....

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη, ή πολλές διαφορετικες, με καλη καλυψη πανελλαδικα, κι οχι μονο για κανα δυο σημεια της Αθηνας, για ευρεση αναλογα με την τοποθεσια, των εξης:

- ξενοδοχεια

- εστιατορια

- ΑΤΜ

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη, ή πολλές διαφορετικες, με καλη καλυψη πανελλαδικα, κι οχι μονο για κανα δυο σημεια της Αθηνας, για ευρεση αναλογα με την τοποθεσια, των εξης:

- ξενοδοχεια

- εστιατορια

- ΑΤΜ

Εδω εισαι :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μου αναγνωρίζει ούτε το frgmaroot, ούτε το Vroot, ούτε το Master key, καμία άλλη ιδέα;

 

Δες εδω:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι :)

 

Thanks. Καλουτσικη προσπαθεια, αλλα το περιμενα λιγο καλυτερο μαλλον.

Πχ. το απολυτα κλασικο, 'εστιατορια', δεν το εχει ως κατηγορια. Ουτε ως 'εστιαση' το εχει.

Επισης, σε πολλα απο τα σημεια ενδιαφεροντος, το να ειχε κι ενα τηλεφωνο δεν εβλαπτε. Μια εξακριβωση, κατι βρε αδερφε.

Επισης, πατω πχ βενζιναδικα, και μου βγαζει τις ....εταιριες. Τι να το κανω αν χρειαστω καπου επειγομενος ενα βενζιναδικο; Το αν ειναι jetoil ή shell θα με νοιαξει, ή ποιο ειναι πιο κοντα μου;

 

Δουλευει καλυτερα στον εντοπισμο, με το gps ανοικτο; (δεν μπορω να βγω κατω απο τον ουρανο τωρα να το τεσταρω). Δοκιμασα με 'network' επιλογη, αλλα και παλι παπαλα. Λιστα απο ολη την ελλαδα εφερε.

 

Εγω θα θελα με βαση το στιγμα μου, ειτε απο gps είτε μεσω κινητης, να μπορω τριγυρω μου να δω,

εστιατορια, ξενοδοχεια, ατμ.

Και μαλιστα λισταρισμενα με αποσταση απο μενα, απο τα κοντινοτερα, προς τα μακρυτερα. Το κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ημερολογίου για εμάς που δουλεύουμε Βάρδιες με διάγραμμα με την οποία να ζητάμε επανάληψη εργασίας - Βάρδιας κάθε 96 ή 132 ημέρες και όχι κάθε μήνα, μέρα, έτος...;

Ελπίζω να έγινα κατανοητός. :-)

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντέλο έχεις; E STAR ????????? για να δούμε εάν μπορούμε να βοηθήσουμε....

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχεις χάσει τίποτα .... framaroot λέγεται....

MID 7124 είναι το μοντέλο

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

MID 7124 είναι το μοντέλο

To ταβλετ σου πρέπει να έχει επεξεργαστή Amlogic AML8726-MX Series

Εάν ναι ρίξε μια ματιά εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2146226

Link to comment
Share on other sites

To ταβλετ σου πρέπει να έχει επεξεργαστή Amlogic AML8726-MX Series

Εάν ναι ρίξε μια ματιά εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2146226

Δεν έχω λόγια, σε ευχαριστώ πολύ, λειτουργεισε

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω .....(το ρυθμίζεις από setting να μην φαίνονται !!)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όνομα ταβλετ ;

 

MID T90 αλλα οπου και να εψαξα δεν βρηκα κατι. Θα δοκιμασω το framaroot και θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]50743[/ATTACH] δεν είναι διαθέσιμο στην χώρα σας λέει!

[ATTACH]50744[/ATTACH] το βρήκα από το κινέζικο μάρκετ τελικά που έχει το Huawei κινητό μου! για να δούμε !

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή calendar που να μου δίνει την δυνατότητα να βλέπω όλο τον μήνα (δηλαδή την κάθε μέρα σε ξεχωριστό κουτάκι) και να μου δίνει την δυνατότητα να διαγράφω μέρες; όπως κάναμε παλιά που βάζαμε ένα "Χ" με το στυλό/μολύβι στις μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου πειτε εναν καλο task killer.

Υποτιθεται οτι το android (4.4) τα κλεινει μετα απο καποια ωρα αδρανειας, αλλα τελικα δεν ξερω ποσο 'καλα' δουλευει αυτο, ή αν εγω γρηγορα ανοιγω-κλεινω εφαρμογες, αν δεν ειναι το συστημα με ανοικτες καμια 20αρια ταυτοχρονα, με οτι αυτο σημαινει για μπαταρια-ταχυτητα κλπ

Θεωρειται οτι ειναι must, ή μονο για ψαγμενους;

Βεβαια υπαρχει και το settings/apps/running αλλα δεν τις τερματιζει παντα νομιζω.

Προτεινετε μου, αλλα πειτε μου και τη γνωμη σας.

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δουλεψει πες μου να ανεβασω το τελευταίο ;)

Μπορείς να το ανεβάσεις για μένα ;; ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου πειτε εναν καλο task killer.

Υποτιθεται οτι το android (4.4) τα κλεινει μετα απο καποια ωρα αδρανειας, αλλα τελικα δεν ξερω ποσο 'καλα' δουλευει αυτο, ή αν εγω γρηγορα ανοιγω-κλεινω εφαρμογες, αν δεν ειναι το συστημα με ανοικτες καμια 20αρια ταυτοχρονα, με οτι αυτο σημαινει για μπαταρια-ταχυτητα κλπ

Θεωρειται οτι ειναι must, ή μονο για ψαγμενους;

Βεβαια υπαρχει και το settings/apps/running αλλα δεν τις τερματιζει παντα νομιζω.

Προτεινετε μου, αλλα πειτε μου και τη γνωμη σας.

 

Οι ψαγμένοι δεν χρησιμοποιούν task killers, γιατί ξέρουν. Θες να είσαι ψαγμένος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...